Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 8:22 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2011 6:23 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
sakul píše:
Pánové vaše interakce zde na fóru nápadně připomíná přemnoženou kvasinku

- nikdo ji nechce a přesto obtěžuje
- je hrozně otravná a nemá žádný přínos
- téměř se jí nedá zbavit
- přestože ji všichni říkají ať toho nechá ona stále pokračuje

Jardo můžete prosím použít nějaký silný fungicid a opět smazat posledních několik příspěvků, které nikoho nezajímají?

Sakule, moje příspěvky tě sice nezajímají, nicméně jsem zpozorovat, že jste tady všichni vzali za vlastní nutnost vynechat sacharidy ze stravy,
ačkoliv jste před časem tvrdili, že bez sacharidů musí člověk nutně pojít.
Z čehož mi vychází, že tě moje příspěvky zajímají a řídíš se jimi.
Nicméně, když si projdeš tuto diskusi pozpátku, zjistíš, kdo je původcem sváru a kdo provokoval. A to jsem se dokonce vyprovokovat nenechal
a odpovídal jsem na ty nesmyslné útoky naprosto v klidu.
zase sem dlouho nepáchnu, jestli tě to uklidní. Mně zase uklidní, že sem nemusím chodit a mnozí šíří to správné učení dále, za což jim děkuji.
Děkuji Sakule:-)

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2011 7:14 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Vševěd píše:
Sakule, moje příspěvky tě sice nezajímají, nicméně jsem zpozorovat, že jste tady všichni vzali za vlastní nutnost vynechat sacharidy ze stravy,
ačkoliv jste před časem tvrdili, že bez sacharidů musí člověk nutně pojít.
Z čehož mi vychází, že tě moje příspěvky zajímají a řídíš se jimi.
Nicméně, když si projdeš tuto diskusi pozpátku, zjistíš, kdo je původcem sváru a kdo provokoval. A to jsem se dokonce vyprovokovat nenechal
a odpovídal jsem na ty nesmyslné útoky naprosto v klidu.
zase sem dlouho nepáchnu, jestli tě to uklidní. Mně zase uklidní, že sem nemusím chodit a mnozí šíří to správné učení dále, za což jim děkuji.
Děkuji Sakule:-)

Nevím jestli jsme tu všichni tvrdili, že bez sacharidu musí člověk pojít, nicméně vím, že ty jsi to několikrát zmiňoval. Ostatně jejich vynechání doporučuje téměř každá publikace ať už knižní nebo na netu, není to tedy myslím tajemství, které by nosilo pár jedinců.

Tvoje příspěvky občas čtu a spousta dává smysl. Některé tvoje tipy jsem dříve neznal nebo zaznamenal jen okrajově a studoval dál. Nicméně o tom jeslti čtu tvé příspěvky to tu není. Je to o tom, že tu společně prezentujete svá ega a plevelíte fórum nesmysly. Člověk který přijde a chce načíst nějaké informace má i tak před sebou desítky hodin než se jimi prokousá a prokousat se díky vám musí i hromadou trapných půtek, které byste si mohli vyřešit v soukromých zprávách. Anebo lépe udělat sebereflexi, kouknout se zpětně na to co řešíte a vyděsit se s tím, že mám tedy na sobě ještě hodně co zapracovat.

A s tím kdo si začal. Heleď tohle patří na hřiště mateřské školky a ne do argumentace plně rozumově vyvinutého člověka. A mě nepřijde, že bys zrovna psal z houpačky s Kačerem Donaldem.


PS: Číst vaše příspěvky znovu ještě jednou pozpátku nebudu. To bych musel mít tvrdě masochistickou náladu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2011 7:51 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
sakul píše:
Děkuji za tabulku, přiznám se však, že nevím jak se k těmto ideálním číslům dostat. Jím převážně zásadotvotné potraviny, ráno snídám vždy ovoce s patlanici, přes den čerstvá zelenina, pohanka, jáhly, pečené brambory apod. Jím 3x denně v klidu, nemám žádné nervy, maso jím jen cca 1x týdně a úplně se vyhýbám mouce, cukru, mléčným výrobkům kromě kefíru a kyselinotvorným jídlům jako je rýže. O víkendech šťávy z OZ. Akorá nezvládám večeřet dříve než mezi 17-19 hodinou.

To jak která potravina reaguje na stav ph v mém těle sleduji a podle toho se stravuji ale přesto moje "skore" vypada tak jak vypada v tabulce. Uváděné hodnoty mi přijdou jako nedostižné, jsem rád pokud se mi přes den podaří denně dostat ph přes 7, zbytek mám pocit je mimo moji kontrolu.

Chci se tedy zeptat co mohu zlepšit a také jestli průběh PH jak jej vidíte může být důvod, proč mám stále pozitivní plivací test i přes řadu očist, fungicidů a dalších opatření.

Děkuji, vážím si Vašich rad

Tady jsi Sakule ještě žádné sacharidy nevynechával, ba naopak jedl jsi převážně je.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2011 8:17 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Vševěd píše:
Tady jsi Sakule ještě žádné sacharidy nevynechával, ba naopak jedl jsi převážně je.

Ano to je pravda. V neděli jsem měl kuře a minulý týden jsem snědl pytlík kešu oříšků. Musím se také doznat že jako malý kluk jsem snědl kousek žížaly.

Tedy ale dost o mne. Jak to souvisí s tím, že místo toho abys jsi se podělil o své znalosti nebo psal jinde tu vedeš dětinské diskuze, které slouží možná tvému egu ale ne účelu pro který na toto forum lidé chodí?

O dvě stránky zpět najdeš podrobnější popis toho co jsem jedl a dělal za poslední rok. Bohužel to pod záplavou vašich nesmyslů zapadlo tak dobře, že jsi to nevyšťoural ani ty.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2011 8:24 pm 
Offline

Registrován: sob říj 15, 2011 6:06 pm
Příspěvky: 60
přátelé, je od vás hezké, že se máte tak rádi. nikdo ze vševědoucích mi ale nenapsal, kolik toho tuku tedy můžu denně při antikvasinkové dietě. bez sacharidů mám pořád hlad, tělo evidentně ani větším množstvím zeleniny neoblbnu, tak mi asi zbývá jen ten tuk \":(\" s tím souvisí i další dotaz. když budu dělat sirnou patlanici z 3,5% kefíru v poměru 400 ml kefíru, 100 lněného oleje + lněná semínka a každý den sním třetinu, můžu si v denním přídělu dovolit ještě semínka a ořechy ?

předem díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř říj 26, 2011 7:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
cestin píše:
tak jsem z té kandidy volaký zmatený. dříve, za dob striktní protikvasinkové diety, plivací test vypadal tak, že shora visely drobné vlásky a dole bylo nepatrně usazeno. energie většinou na nule, hučení v uších, únava, potřeba spánku minimálně 8 hodin. teď jsem měl takový úletový týden související s dovolenou, nešlo se tam stravovat vita, takže do jídelníčku se mi vrátily všemožné prasárny, co si jen dovedete představit, prostě jsem si, jak radí pan Jarda, dal řádně do sosáku, aby psychika zase tak nestrádala s tím, že se po návratu zase do kvasinky zase řádně obuju. energie celou dobu perfektní, hučení pryč, spánku klidně jen pár hodin, co by ne, takových sacharidů \":)\" no a stačil jeden = včerejší den na vita stravě a už dopoledne se dostavila malátnost, totálně unavené ruce, hučení v uších, večer absťák po sacharidech jak hrom. včera a dneska ráno ve skleničce čisto, čekal jsem provazy jak blázen, nechápu, asi se ta bestie odstěhovala do jiných krajin těla ? je možné, že se mnou kvasinka = únava, skoro až lehce psychedelické stavy, začne takhle mávat jenom po pár hodinách, kdy nedostane svou dávku sacharidů, na kterou si během toho týdne zvykla ?

dále mě tak napadlo, co se týče sacharidů v luštěninách ve srovnání s pohankou, ta je na tom o trochu líp, mám spíš zařadit pohanku a vynechávat luštěniny nebo radši vypráskat obojí ?

a ještě taková prkotina, která do sem moc nepatří: po snídani = zelenina + ořechy nebo semínka, mívám většinou brzy hlad, je vhodné za 2 hodiny do sebe naládovat třeba celer nebo zažívání zbytečně přetěžuji ?

Tak kvasinka si o svém žrádlo říká dost nekompromisně a možné to tedy je. Patrně bych nyní nejedl nic se sacharidem a do té snídaně dejte dostatek tuku, pak nemůžete mít hlad, nicméně ten celer by určitě zásadně nevadil


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř říj 26, 2011 7:46 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
cestin píše:
děkuji. že je to s pohankou a luštěninami v první fázi až tak kritické, jsem netušil. takže pokud se nepletu, zbývá mi v podstatě pouze zelenina, tuky a kefír = ten by neměl činit problémy ? kolik můžu denně toho tuku, aby to zase nepůsobilo problémy se vstřebáváním sacharidů ze zeleniny ? jestli to tu už je někde napsané, tak se kaju \":oops:\" , vlákno pečlivě pročítám, ale je poněkud nekonečné a nedá se to zvládnout za den.

Ano v prvním momentě likvidace kvasinek vadí tyto potraviny zásadně a to co píšete je správně. Tuku se dá jíst celkem dost, měl by jste používat cca 0,8-1 g bílkovin na kilo ideální váhy a den a na to trojnásobek výsledné váhy tuku, což u chlapa může dělat i kostku másla denně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř říj 26, 2011 7:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
Dobry den,zdravim vsehny,
mám stejny problém jako Ev22 už to tady resím nekoli mesícz a zatím porád nedokážu dostat kvasinky pod kontrolu. Omezila jsem uplne vsechno jim jen nizkosacharidovou zeleninu,vajicka,doporucovane orechy,avokado,kozi syry,tvaroh a nekdy maso(kruta,ryba),doporuc.oleje. Mám málo bílých krvinek,tak zeleninu dodavat musim i kvuli ph to se take snazim udrzet, ale presto se mi nedari dostat kvasinky hlavne z urogynekologickehe oblasti,stale vytoky atd. Taky jsem strasne hubena a nevim jak pribrat na teto diete?
. Nevite jestli se da vubec candida dostat pod kontrolu pri uzivani antikoncepce?
dekuji za rady

Člen sakul vám to píše velice dobře, kvasinka není kámoš, to je vyčůraná potvora, která zabíjí milióny lidí, akorát se jim tají na co umírají a zbavit se jí berte jako životní prioritu a do té hormonální antikoncepce určitě nepatří.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř říj 26, 2011 7:53 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
Je to opravdu tuhý boj, nevím jak je to s HA, tu naštěstí nevyužívám a i kdybych se tu přivtělil jako žena ani bych neužíval, nicméně pro srovnání s vašimi zkušenostmi zde jsou mé poznatky.

Kvasinkou jsem se začal zabývat cca před rokem. Tehdy jsem vynechal mouku, cukr, klasickou sůl a mléko (kromě SP a kefíru plus občas sýr až ve 4. fázi). Skladbu jídla postupně měním ale vždy jsem měl vynechány všechny tyto věci ve všech těchto fázích. Po celou dobu cvičím jógu a věnuji se aspoň trochu meditacím

1. fáze: říjen 2010 - cca únor 2011: razantně jsem najel na očisty (klystýry. šanka, játra, klouby, lymfa), vitamíny a prostředky (tablety oxy, lepicol, sanogel, mms apod.). Strava převážně ovoce a zelenina, občas maso, hodně pohanky, jáhel, brambor, quinoi atp. Střídavě testuji syrovou a vařenou stravu
Stav: kvasinka aktivní, ekzém strašný, imunita slušná, trávení se postupně zlepšující, ph rozkolísané

2.fáze: únor - březen 2011: pokračuji ve většině výše zmíněného ale poprvé zavádím část protikvasinkové diety, vynechávám brambory a ovoce, stále ale jím pseudoobliloviny. Zařazuji ve větším lichořešnici a hlavně lugol (až 40 kapek). Na konci fáze je kvasinkový test poprvé pár týdnů negativní. Hodně myslím pomohl lugol. Dostávám první výsledky vlasové analýzy a zjisšťuji dost tragické výsledky. Hlavně draslík je skoro na nule. S pocitem že nad kvasinkami je vyhráno a se snahou doplnit draslík najíždím zpět ve velkém na brambory a ovoce, včetně sušeného. Během pád dní je test opět pozitivní, přichází krátké období neuvěřitelné plynnatosti a kvasinka je zpět
Stav: po krátké nečinnosti je kvasinka aktivní více než předtím, ekzém špatný, imunita slušná, trávení až na krátkou fázi velmi dobré, ph lepší

3. fáze březen - září 2011: přichází jaro a sním levné ovoce. Kvasinka potvrzena na vyšetření s mik. s temným polem. Rozhodl jsem se změnit taktiku a místo protikvas. opatření posilovat imunitu právě konzumací OZ a šťáv. Po celou dobu hromady ovoce i zeleniny včetně šťáv a výrazná vit. a min. suplementace (cca 30 prvků najednou) sestavená na základě VA a mikroskopu s temným polem. Dopřávám si také štědře pivo, víno nebo burčák (cca 2x týdně). Hodně jsem na slunci, sportuji. Kvasinkový test celou dobu výrazně pozivitní, ale žádné vnější projevy (plynnatost, ekzémy apod). Preventivně jsem bral jen kyselinu kaprylovou 1-2g denně.
Stav: kvasinka podle testu aktivní, ale žádné její projevy, ekzém žádný - kůže zcela čistá, trávení vynikající, imunita výborná, sezóní alergie mírnější průběh než minulé roky, ph většinu času nad 7,psychika skvělá. Takto bych bez problémů mohl existovat s kvasinkou celý rok a dále jsem ji až do podzimu neřešil.

4. fáze září - dosud S příchodem prvních chladných dní mocný nástup ekzému, asi tak jako bych za celý rok neudělal jediný kus práce a samozřejmě pozitivní kvasinkový test. Stav má vliv i na psychiku a přichází po dlouhé době deprese a chuť s tím praštit. Pokus s posílením imunity a zbavení se kvasinky bez výraznějších protikvas. opatření ve 3 fázi naprosto nevyšel.
Nyní jsem měsíc na velmi přísné dietě - jen zelenina, SP, vejce, ořechy, občas maso, sýry. Nejím ani potraviny s otazníkem jako pseudooblioviny, rajčata, olivy apod. Občas si dopřeji grep nebo papáju. Žádný alkohol.
Z fungicidů ve velkém kolidiní stříbro, grep. kapky, kyselina kaprylová, chilli, zázvor, bertrám, skořice, lapacho, maté, vysoké dávky síry (8g), česnek, xylitol. Dále beru vysoké dávky vitamínů a minreálů včetně zelených doplňků a vitamínu D3. Test stále pozitivní i když se zdá že trochu méně.
Stav: mírná deprese, ekzém strašný, imunita výborná, trávení výborné, ph velmi dobré, kvasinky aktivní


Tedy z popisu toho jak jsem zhruba strávil rok je vidno, že kvasinka není holka kterou plácnete po zadku a ona zmizí. Momentálně je to už jediná věc, kterou viním z toho, že můj ekzém je ve stavu nekontrolovatelný, jelikož vše ostatní jsem ošetřil myslím velmi dobře. Za měsíc jdu opět na mikroskop s temným polem a dělám si novou VA a podle výsledků se zařídím jak dále.

Pokud nic z tohoto nepomůže, pronajmu svůj byt, dám výpověď v práci, vezmi si batoh a vydám se najít si podřadnou práci někam k moři. Tam mám vyzkoušeno že můžu jíst a pít cokoli a jsem v pohodě s kvasinkou v množství jak má být.

Přeji všem hodně štěstí a trpělivosti

PS: Vyšetření, doplňky a další opatření mě v tomto období vyšly finančně na více než 50.000,-Kč. Kvasinka je tedy v mém případě docela náročná přítelkyně.

Máte plnou pravdu, je to velice náročná přítelkyně, kterou je nutno dostat z baráku za každou cenu, to jste pochopil správně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř říj 26, 2011 7:55 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
Pánové vaše interakce zde na fóru nápadně připomíná přemnoženou kvasinku

- nikdo ji nechce a přesto obtěžuje
- je hrozně otravná a nemá žádný přínos
- téměř se jí nedá zbavit
- přestože ji všichni říkají ať toho nechá ona stále pokračuje

Jardo můžete prosím použít nějaký silný fungicid a opět smazat posledních několik příspěvků, které nikoho nezajímají?

Již jsem vygruntoval, doufám, že to zase nezasviní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř říj 26, 2011 8:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
cestin píše:
přátelé, je od vás hezké, že se máte tak rádi. nikdo ze vševědoucích mi ale nenapsal, kolik toho tuku tedy můžu denně při antikvasinkové dietě. bez sacharidů mám pořád hlad, tělo evidentně ani větším množstvím zeleniny neoblbnu, tak mi asi zbývá jen ten tuk \":(\" s tím souvisí i další dotaz. když budu dělat sirnou patlanici z 3,5% kefíru v poměru 400 ml kefíru, 100 lněného oleje + lněná semínka a každý den sním třetinu, můžu si v denním přídělu dovolit ještě semínka a ořechy ?

předem díky.

Již jsem vám to psal, tuku se dá jíst celkem dost, měl by jste používat cca 0,8-1 g bílkovin na kilo ideální váhy a den a na to trojnásobek výsledné váhy tuku, což u chlapa může dělat i kostku másla denně. Jinak uvedené jídlo, sirná patlanice, je výborné, ovšem rozhodně bych ho nedělal do zásoby, ale vždy čerstvé, to jsem v jiném vlákně již popisoval. Semínka se k tomu jíst dají, ale pokud jí sníte dost myslím, že to nebude ani nutné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř říj 26, 2011 6:40 pm 
Offline

Registrován: sob říj 15, 2011 6:06 pm
Příspěvky: 60
děkuji za všechny odpovědi, tak tedy holt budu muset jet na tuku, jenom nevím, pro koho to vlastně bude bez těch sacharidů nepříjemnější \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř říj 26, 2011 9:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
cestin píše:
děkuji za všechny odpovědi, tak tedy holt budu muset jet na tuku, jenom nevím, pro koho to vlastně bude bez těch sacharidů nepříjemnější \":D\"

To je jasné, pro toho, kdo nepřežije a to vy určitě nebudete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát říj 28, 2011 1:23 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 15, 2011 5:13 pm
Příspěvky: 2
Dobrý deň,
aj ja bojujem proti kandide cca od februára som našla tieto stránky, tak som zmenila stravu podľa nich, jem sírnu patlanicu, zeleninové šaláty, pijem žinčicu priamo od baču, lebo nemám kefírové zrná, jem ovčí a kozí syr, oriešky, občas zhreším (zemiaky). Beriem, skôr nepravidelne a striedavo, kokosový olej, kapucínku, pijem lapačo, pravidelne probiotiká, občas B-komplex, C a Zn. Pred mesiacom som pridala chlorelu. Zo začiatku nastala doslova "búrka" v črevách, potom ľahšie vyprázdňovanie (už viac ako rok trpím zápchou-občas si pomáham klystírmi) a pred týždňom mi bolo veľmi zle, nevoľno, na vracanie, prehánky na WC ale nie hnačka . 1. deň som nejedla, potom som zaradila "diétnu" stravu:zeleninovú polievku, suchý zemiak. Teraz trpím strašnou plynnatosťou a došlo mi, že to mohla byť odumierajúca kvasinka a ja som ju tou "ľahkou" stravou znovu oživila. Ani surová zelenina mi nerobí dobre, cítim, že mi dráždi rozbúrené črevá. Lenže čo vlastne jesť v takýchto prípadoch, keď telo odmieta aj vodu, a nechcem držať hladovku, lebo už aj tak som na svojej historicky najnižšej váhe? A pritom nechcem prikrmovať kvasinku. Pán Jarda, môžete mi poradiť ? Myslíte si, že moje ťažkosti spôsobila chlorela?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát říj 28, 2011 9:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Trinity píše:
Dobrý deň,
aj ja bojujem proti kandide cca od februára som našla tieto stránky, tak som zmenila stravu podľa nich, jem sírnu patlanicu, zeleninové šaláty, pijem žinčicu priamo od baču, lebo nemám kefírové zrná, jem ovčí a kozí syr, oriešky, občas zhreším (zemiaky). Beriem, skôr nepravidelne a striedavo, kokosový olej, kapucínku, pijem lapačo, pravidelne probiotiká, občas B-komplex, C a Zn. Pred mesiacom som pridala chlorelu. Zo začiatku nastala doslova "búrka" v črevách, potom ľahšie vyprázdňovanie (už viac ako rok trpím zápchou-občas si pomáham klystírmi) a pred týždňom mi bolo veľmi zle, nevoľno, na vracanie, prehánky na WC ale nie hnačka . 1. deň som nejedla, potom som zaradila "diétnu" stravu:zeleninovú polievku, suchý zemiak. Teraz trpím strašnou plynnatosťou a došlo mi, že to mohla byť odumierajúca kvasinka a ja som ju tou "ľahkou" stravou znovu oživila. Ani surová zelenina mi nerobí dobre, cítim, že mi dráždi rozbúrené črevá. Lenže čo vlastne jesť v takýchto prípadoch, keď telo odmieta aj vodu, a nechcem držať hladovku, lebo už aj tak som na svojej historicky najnižšej váhe? A pritom nechcem prikrmovať kvasinku. Pán Jarda, môžete mi poradiť ? Myslíte si, že moje ťažkosti spôsobila chlorela?

To je otázka zda chlorela něco způsobila, podle mě začal konečně úklid a vy se tělu snažíte v tom překážet, to od vás není hezké, naopak jste mu měla pomoci a pít pouze kvanta vody, aby se mohlo zbavit toxinů. Jíst v takovém případě sacharidy není dobrý nápad a nyní jste zase na začátku. Dejte si podušenou zeleninu s tukem a uvidíte jak na to bude tělo reagovat. Také to chce srovnat probiotické bakterie ve střevě, což by chtělo klystýr a dodat nějaký kysaný výrobek, třeba kefír, nebo doma udělaný jogurt z ovčího mléka, to je výborné.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz