Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 4:35 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2011 9:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Batles píše:
Léčba šokem!
Takhle nějak to zafungovalo i u nás v roce 2008.
Dávkoval jsem MMS1 manželce podle původního nevhodného návodu návodu (3x denně větší počet kapek) a v sobotu dopoledne hurá na pohotovost. Měla neměřitelný krevní tlak a byla jak hadr, totálně vyčerpaná. Ihned do špitálu, ale už odpoledne se cítila v normě, v neděli chtěla mermomocí domů, přivezl jsem si ji na revers hned v pondělí a to se vznášela, jak andělíček. Tváře červené, nálada slastná, plná elánu \":D\"
No já všechny nové způsoby léčby testuji vždycky na ní a když přežije, tak teprve pak to použiji já sám \":lol:\" \":lol:\"
MMS je opravdu skvělá věc, je však potřeba být opatrný.....

Ono to prostě funguje, ale nic se nemá přehánět, ani to dobré.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2011 9:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
Jardo před týdnem jsem skončil s pitím kol. stříbra. Jak dlouho nechat ještě odstup než najet na MMS1? Děkuji

Stříbro vydrží v těle docela dost dlouho a pokud jste ho bral déle, tak tak 4 týdny a je otázkou zda to bude stačit. Nicméně nijak zásadně to nevadí, akorát první dávky vystřílíte do odbourání toho stříbra.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2011 10:21 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
Jarda píše:
No, to se uvidí, ale myslím, že toho již moc dělat nejde, vlak je prostě již moc rozjetý.

Zdravím pana Jardu a ostatní- tak jste to viděli, jak se k tomu chovali- ale lidé už vědí, ovšem jen někteří pochopili jak to vlastně je. A děkuji za přemístění. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 26, 2011 8:47 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv srp 25, 2011 2:08 pm
Příspěvky: 46
Bydliště: Ostrava
magdalena píše:
Jarda píše:
No, to se uvidí, ale myslím, že toho již moc dělat nejde, vlak je prostě již moc rozjetý.

Zdravím pana Jardu a ostatní- tak jste to viděli, jak se k tomu chovali- ale lidé už vědí, ovšem jen někteří pochopili jak to vlastně je. A děkuji za přemístění. \":D\"

Dobrý den,
zde je odkaz na zmíněný pořad Soukromá dramata, téma o MMS začíná od minuty 21:29
http://www.serial-online.cz/soukroma-dramata/soukroma-dramata-43.aspx


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 26, 2011 9:45 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Damila píše:
Dobrý den,
zde je odkaz na zmíněný pořad Soukromá dramata, téma o MMS začíná od minuty 21:29
http://www.serial-online.cz/soukroma-dramata/soukroma-dramata-43.aspx

Tak je otázkou, zda to bylo objektivní, ale zase tak špatné to nebylo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 27, 2011 12:22 am 
Offline

Registrován: čtv říj 27, 2011 12:03 am
Příspěvky: 9
Dobrý den,ráda bych dceři,které je 18 let nasadila prostředek MMS.Potřebuji jen vědět,jestli nemá nějaký negativní vliv MMS na lidi poškozené geneticky.Dcera má spinální atrofii a nyní se jí v hlavici pažní kosti objevila cysta,nebo ložisko,, něčeho'' agresivnějšího,čekají nás další vyšetření.Ráda bych znala Váš názor na užívání MMS vzhledem k té atrofii,při které je běžná zvýšená únava a svalová slabost,děkuji za Váš názor a odpověd´,Iva.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 27, 2011 12:32 am 
Offline

Registrován: pát pro 25, 2009 5:58 pm
Příspěvky: 19
Dobry den/ vecer,


mam moznost zakupenia Chloritanu Sodneho http://www.centralchem.sk/?IDe=107570 v 80% kvalite. Je vhodny na pripravu MMS1? V akom pomere by sa mal rozpustit vo vode?

Dakujem pekne. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 27, 2011 9:08 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
1pygmalion píše:
Dobrý den,ráda bych dceři,které je 18 let nasadila prostředek MMS.Potřebuji jen vědět,jestli nemá nějaký negativní vliv MMS na lidi poškozené geneticky.Dcera má spinální atrofii a nyní se jí v hlavici pažní kosti objevila cysta,nebo ložisko,, něčeho'' agresivnějšího,čekají nás další vyšetření.Ráda bych znala Váš názor na užívání MMS vzhledem k té atrofii,při které je běžná zvýšená únava a svalová slabost,děkuji za Váš názor a odpověd´,Iva.

V tom nevidím problém, klidně ho užívat může, nicméně tam bude problém jinde a to ve vysokém překyselení, což ty tkáně likviduje a zaměřil bych se tedy na srovnání hladin pH v těle a dorovnání prvků a vitamínů.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 27, 2011 9:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Pavol77 píše:
Dobry den/ vecer,


mam moznost zakupenia Chloritanu Sodneho http://www.centralchem.sk/?IDe=107570 v 80% kvalite. Je vhodny na pripravu MMS1? V akom pomere by sa mal rozpustit vo vode?

Dakujem pekne. \":)\"

Tu možnost má každý, nicméně já bych se na vašem místě do toho nepouštěl. Je to dost agresivní svinstvo, kdy jednak hrozí riziko poleptání, pak je to silné oxidační činidlo, což vás může mrzet z pohledu případného založení požáru a tedy jde o látku dost nebezpečnou. Raději si kupte již hotový roztok, což sice také není neškodné, ale proti tomu prášku je to podstatně bezpečnější.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 27, 2011 2:54 pm 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
Jarda píše:
Damila píše:
Dobrý den,
zde je odkaz na zmíněný pořad Soukromá dramata, téma o MMS začíná od minuty 21:29
http://www.serial-online.cz/soukroma-dramata/soukroma-dramata-43.aspx
Tak je otázkou, zda to bylo objektivní, ale zase tak špatné to nebylo.

Podle mého názoru je špatné, pokud někdo ovlivňuje mínění lidi a kecá o tom, co nikdy nevyzkoušel. Nebo když tam vědec fundovaně hovoří o účincích látky a nebere přitom v úvahu její používanou koncentraci. (Pokud nebudeme brát v potaz obsah účinné látky, pak téměř všechny léky schválené ministerstvem jsou jedy!) Takovým kritikům to dobře říká Pavel na [url]pust.cz[/url] - ať o půstu nehovoří ten, kdo ho nikdy nevyzkoušel!
Jediné co by na uvedeném pořadu mohlo být pozitivní, je ukázka, že zde existuje očividná snaha zpochybnit to, co prokazatelně funguje, co úspěšně bylo vyzkoušeno na milionech lidí v Africe. Pro pozorného diváka je to důkaz, že léčení pouze a jedině schválenými léky a léčebnými postupy, nemusí být vždy léčením nejlepším.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 27, 2011 9:10 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 27, 2011 12:03 am
Příspěvky: 9
Jarda píše:
V tom nevidím problém, klidně ho užívat může, nicméně tam bude problém jinde a to ve vysokém překyselení, což ty tkáně likviduje a zaměřil bych se tedy na srovnání hladin pH v těle a dorovnání prvků a vitamínů.

Můžete mi tedy prosím poradit,jak jí hladiny pH v těle můžu srovnat a které prvky a vitamíny-hlavně z jakých zdrojů doplnit?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 27, 2011 10:41 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 402
1pygmalion píše:
Můžete mi tedy prosím poradit,jak jí hladiny pH v těle můžu srovnat a které prvky a vitamíny-hlavně z jakých zdrojů doplnit?

Ulehčím Jardovi, ať se nemusí pořád opakovat: Krátkodobě můžete pH srovnat pomocí jedlé sody z lékarny(ta je bez hliníku), ovšem nejvhodnější je to pomocí zásadotvorné stravy(třeba okurky, cibule).
U minerálů by bylo nejvhodnější udělat vlasovou analýz a podle toho srovnat deficity. Jinak všechny základní minerály(hořčík, jód, selen, draslík... Vitamíny hlavně C a D i B-komplex by nebyl špatný.
Jinak myslím, že byste měla více pročíst toto fórum, všechno se tu už několikrát řešilo a nemusela byste se na všechno ptát.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 28, 2011 1:18 am 
Offline

Registrován: čtv říj 27, 2011 12:03 am
Příspěvky: 9
Děkuji za vysvětlení,již pročítám.Dnešní večer jsem strávila s pročítáním o tom jak měřit pH v moči a slinách o vhodné stravě atd...nemůžu se odtrhnout. Jsem naprostý laik,co se týče tohoto stylu života,otevírají se mi oči a ráda bych se do něj také zapojila,odprostila se od jedů,na kterých jsem závislá. Podvědomě dlouho cítím,že je třeba naslouchat našemu tělu,naučit se poslouchat naší intuici, odpoutat se od toho,co je nám lživě podsouváno, vrátit se k darům z přírody,která to s námi myslela vždycky dobře.Vím,že to bude těžká cesta,díky těmto diskuzím,radám a vědomí,že na to nejsem sama mi bude tato cesta usnadněna.Ptát se ale přesto budu,protože ač Vám se Vaše postupy různých léčeb můžou zdát naprosto jednoduché,pro mě je to zatím v některých případech pochopení španělské vesnice.Věřím,že se také časem naučím tyhle užitečné produkty používat a že otázek bude ubývat,děkuji za odpovědi a přeji všem hodně zdraví,Iva.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 28, 2011 1:26 am 
Offline

Registrován: čtv říj 27, 2011 12:03 am
Příspěvky: 9
Mám dotaz na Vás,pane Jardo,zda je od Vás možné zakoupit spolehlivé pH papírky na měření hladiny v moči a slinách o kterých se zminujete v příspěvcích,Iva.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 28, 2011 8:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
pecador píše:
Podle mého názoru je špatné, pokud někdo ovlivňuje mínění lidi a kecá o tom, co nikdy nevyzkoušel. Nebo když tam vědec fundovaně hovoří o účincích látky a nebere přitom v úvahu její používanou koncentraci. (Pokud nebudeme brát v potaz obsah účinné látky, pak téměř všechny léky schválené ministerstvem jsou jedy!) Takovým kritikům to dobře říká Pavel na [url]pust.cz[/url] - ať o půstu nehovoří ten, kdo ho nikdy nevyzkoušel!
Jediné co by na uvedeném pořadu mohlo být pozitivní, je ukázka, že zde existuje očividná snaha zpochybnit to, co prokazatelně funguje, co úspěšně bylo vyzkoušeno na milionech lidí v Africe. Pro pozorného diváka je to důkaz, že léčení pouze a jedině schválenými léky a léčebnými postupy, nemusí být vždy léčením nejlepším.

Já bych to tak špatně neviděl, vždy je důležité o problému vědět a teprve pak o něm můžete přemýšlet, což ten pořad dle mého názoru splnil, tolik lidí by se to jinak za tak krátký čas jiným postupem nedozvědělo. To, že tam někdo plácá nesmysly, už není tak podstatné, na to musí každý použít vlastní hlavu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz