Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 10:22 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 09, 2011 9:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
dorka píše:
Děkuji za reakci,
nedá mi to se ale nezeptat:
Pane Jardo,
co si myslíte o těch antimykotikách a dobou užívání 1-2 měsíce?
O tom, že Ag zabíjí i probiotika vím, MMS2 by to zase tak moc dělat nemělo.
Užívat probiotika i během léčby Ag, nebo raději až po ní? Nebo Ag raději vůbec nebrat? Respektive stačí na doplnění brát např. Biopron 9, který obsahuje jen 9 kmenů?

Tak vyzkoušet je můžete, jakákoliv cesta vedoucí k cíli je dobrá, ale problém se tím určitě neodstraní, pouze zlikvidujete na čas kvasinku, ne podmínky kvůli kterým roste. Tak určitě je vhodné probiotika brát prakticky vždy, tím se nic nezkazí a při aplikaci stříbra to vidím jako velice užitečné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 09, 2011 9:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Vykašlete se na SAVO. chcete žít zdravě a budete do sebe ládovat chemii na čištění vany?

MMS není Savo, to je opravdu nebezpečné a užívat se určitě nesmí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 10, 2011 3:27 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Zdravím všechny..chtěl bych jen poreferovat co se týče Lufenuronu, o mojí zkušenosti s touto látkou. Asi před dvěma týdny jsem užil dvojměsíční dávku (užívá se to tak, že pět dní se tím tělo sytí, ukládá se to do tukové tkáně odkud se to cca jeden měsíc uvolňuje). Tedy jsem 10 dní loadoval. Zázraky se nestaly. Nutno poznamenat, že jím úplně všechno. Ale oni tvrdí, že to funguje i když se jí všechno. Navíc do toho užívám nystatin, lichořeřišnici, čagu a půl palice česneku denně. Žádnej zázrak se nekonal. Máte někdo jinou zkušenost, zejména mě zajímá, zda to nemaká lépe ve spojení s dietou.

Díky,
hezký dny.

A.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 10, 2011 7:58 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Jarda píše:
MMS není Savo, to je opravdu nebezpečné a užívat se určitě nesmí.

Vseved se sek a ani sem si toho nevsiml. Ano ano uz jsem asi vysilen s nastavovanim zrcadla, Vsevede SAVO je asi 3% roztok chlornanu myslim ziskany naredenim koncetrovaneho chlornanu sodneho ktery se vyrabi pokud je mi dobre znamo reakci chloru s hydroxidem sodnym za studena elektrolyzou chloridu sodneho bez diafragmy. Pri te reakci vznika a zustava nezreagovany chlorid sodny ktery se v SAVu musi vyskytovat i prirozenym rozkladem chlornanu. Zapach po ozonu je zrejme kombinace aktivniho kysliku a chloru. Reakci chlornanu s organickym materialem mohou vznikat celkem jednoduse chlorovane slouceniny, ktere mohou mit i ve stopovych koncetracich neblahy vliv na hormonalni rovnovahu nejen mikroorganismu ale i cloveka, proto je chlornan pouzivan k dezinfekci vseho v domacnosti a predevsim pitne vody ve vetsich mestech.
Kdezto MMS je chloritan sodny, resp. kys. chlorita uvolnena po smiseni se silnejsi kyselinou.
Tot moje chabe znalosti, doporucuji Vsevedovi je overit a upozornit me obratem na nepresnosti ci chyby.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 10, 2011 8:59 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
MMS 1 smrdí jak desinfekce a předpokládám, že číslo 2 nebude o moc lepší:-) To byla taková nadsázka, příště tam hodím smajlíka, aby
to pobrali všichni \":wink:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 10, 2011 9:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
MMS 1 smrdí jak desinfekce a předpokládám, že číslo 2 nebude o moc lepší:-) To byla taková nadsázka, příště tam hodím smajlíka, aby
to pobrali všichni \":wink:\"

Ok, já jsem to tak pochopil, ale ne každý to musí chápat stejně a to je pak opravdu nebezpečné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát lis 11, 2011 1:59 pm 
Offline

Registrován: stř lis 09, 2011 6:26 pm
Příspěvky: 4
Vševěd píše:
Pravdu nemám, ale nějaký boty od Bosse ano:-)
Jen pro tvoji informaci: u zdravého člověka je cca poměr kvasinky vs prospěšné bakterie 10% vs 90%, u člověka umírajícího na rakovinu cca 90% vs 10%. Ale to už je opravdu hodně, hodně
špatné. Kdybys neměl žádné prospěšné bakterie ve střevech, tak bys byl asi už mrtvý. Jinak, jestli ty antimykotiky přijdou do střev zhora nebo zespodu je naprosto jedno, pokud se týče účinnosti.
Pokud se týká vyplavení prospěšných kolonií, potom je spodní způsob jednoznačně velmi nešetrný.

Kolego, co píšeš jsou jen teorie, ale skutečnost je taková, že pokud někdo trpí polysystémovou kandidózou, tak většinou nemá ve střevech prospěšné bakterie vůbec žádné, plíseň je prostě vytlačí. Když jsem tím byl zasažen nejvíc, dělali mi dvakrát rozbor ze stolice a nikdy tam prostě žádné prospěšné bakterie nenašli, vždy jen různé druhy plísní, převážně však candida albicans a bakterie E coli. Po prospěšných bakteriích nebyla v mém zažívacím traktu ani památka. Takže teorie, že člověk bez prospěšných bakterií by zemřel, jsou jen teorie. Je fakt, že jsem na tom byl zle, měl jsem únavový syndrom, deprese, padání vlasů, rozostřené vidění, suchou kůži po cleém těle, lupy ve vlasech i v obočí, nízký tlak, velmi špatné jaterní testy a nepravidelný srdeční tep.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát lis 11, 2011 3:31 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Mně dělali dvakrát výtěr i kultivaci ze stolice a nanešli mi v ní žádné plísně, takže bych k takovým informacím přistupoval s rezervou.
A že jsem měl candidu o tom nebylo pochyb ani na chvilku.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát lis 11, 2011 4:36 pm 
Offline

Registrován: pát říj 07, 2011 11:55 am
Příspěvky: 8
dobry den pane zajicku, chtela bych se zeptat, jak dostanu celkove z tela candidu nebo kvasinky? opakovane me trapi vaginalni mykoza a ekzemy, lupy, zazivaci potize. myslim, ze je vse nejak ze strevaa nebo proste cele telo je tim napadeno. nevite tedy, jak dostat kvasinky z celeho tela? dekuju moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát lis 11, 2011 5:10 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
pevné nervy pane Zajíčku:-)

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát lis 11, 2011 6:08 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
likik píše:
dobry den pane zajicku, chtela bych se zeptat, jak dostanu celkove z tela candidu nebo kvasinky? opakovane me trapi vaginalni mykoza a ekzemy, lupy, zazivaci potize. myslim, ze je vse nejak ze strevaa nebo proste cele telo je tim napadeno. nevite tedy, jak dostat kvasinky z celeho tela? dekuju moc

Tohle tady celou dobu resime, ale nejlepe udelate kdyz si nechate NEJDRIV stanovit diagnozu v ordinaci rehabilitacni kliniky komplexni mediciny Mudr. Jana Hnizdila, osobne ne pres email, Hnizdil by vam ani diagnozu jinak nestanovil. Klasicti lekari jsou na to svymi antimykotiky marni, neresi primarni pricinu.
http://www.ckp-dobrichovice.cz/lekari/r ... ni-lekari/
Bud zde nebo neco podobneho komplexniho. Systemova antimykotika neresi prinarni pricinu. Kvasinky NEJSOU primarni pricina.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte lis 29, 2011 8:15 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
likik píše:
dobry den pane zajicku, chtela bych se zeptat, jak dostanu celkove z tela candidu nebo kvasinky? opakovane me trapi vaginalni mykoza a ekzemy, lupy, zazivaci potize. myslim, ze je vse nejak ze strevaa nebo proste cele telo je tim napadeno. nevite tedy, jak dostat kvasinky z celeho tela? dekuju moc

O tom je větší polovina tohoto fóra, stačí pouze číst, ale opisovat vám to znovu nebudu, to po mě nechtějte. V kostce jde o to upravit vnitřní prostředí těla do zásaditého stavu a pro začátek je nutné celkové vyřazení sacharidů ze stravy, nebo udržet trvale vysoké pH, přičemž ideálně funguje obojí najednou. Ven ji nedostanete, tu má v sobě každý, ale jde ji pouze dostat do míst, kde má normálně žít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte lis 29, 2011 8:16 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
pevné nervy pane Zajíčku:-)

To máte pravdu, někdy je to náročné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte lis 29, 2011 9:23 pm 
Offline

Registrován: ned čer 26, 2011 11:48 pm
Příspěvky: 20
Dobrý den,
o čem prosím přesně vypovídá negativní či pozitivní plivací test?
Myslím tím vysvětlení více do hloubky. Připadá mi spíš, že je to stav, kdy je tělo schopné kyseliny vylučovat a nezadržovat,
než že by člověk neměl v sobě kvasinky přemnožené.
Děkuji Vladěna


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte lis 29, 2011 11:05 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 5:19 am
Příspěvky: 29
Ve vlákně jsem našla informaci, že je vhodné užívat jód odděleně od laktobacilů. Předpokládám, že se to týká i mořských řas. Mám tedy jíst řasy s jídlem a laktobacily dodávat mezi jídly - zřejmě i s odstupem od lichořeřišnice, kterou žvýkám po jídle?

Mohu rovněž řasy mixovat přímo do sirné patlanice nebo to něčemu vadí?

Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz