Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv říj 10, 2024 4:30 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 06, 2012 10:05 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
zvanc píše:
Jeste jednou moc srdecne zdravim, od nasi navstevy u vas uplynulo 19 dni a po prisne protikvasinkove diete (zadne ovoce, lusteniny ani obiloviny) jsem podle plivaciho testu bez kvasinky. Mam z toho obrovskou radost, protoze u vysetreni u vas my bylo zjisteno par jezkovitych krvinek. Znamena to, ze by krev mohla byt cista nebo se to tyka jen sliznic ?
Jedine co me ted trapi je bolest bricha (neco jako kdyby me tlacilo, tzv. kameni v brise - v oblasti strev), mam podezreni na premiru bilkovin, ale chci se zeptat na vas nazor, mozna ze mate znalosti od jinych pacientu. Take me napada, jestli to nemuze byt odchazejici kvasinka, ale zadne bolesti hlavy nemam. Stolice je denni, rekla bych ukazkova, jedina chybicka je, ze se nepotopi.
Od zitrka si budu potraviny vazit a budu zapisovat bilkoviny (vim, ze ja potrebuji cca 45 g).
Muj jidelnicek, ktery jsem drzela 19 dni :

snidane : patlanice (tvaroh, len, mak, liskove orechy, mandle, kakaove boby, kokos, stevie, skorice, vanilka, maslo)

obed : zeleninovy salat, dynova seminka, kozi syr, oleje, kysele zeli, cesnek

vecere : okurkova stava

Kdybyste videl nejakou hrubku v jidelnicku, co se tyce te bolesti bricha, dejte prosim vedet.
Pitny rezim cca 2,5 l / denne
Posledni 4 dni pouzivam zapper, od te doby se v podstate datuji ty problemy.
Dekuji moc za vas nazor

Tak vyčistit tělo za 19 dní by byl skoro zázrak, ale i malá změna k lepšímu člověku velice uleví. Jediné co na tom může být špatně jsou ty bílkoviny a pokud ne velké množství, tak jejich rozložení do celého dne, tělo neumí přijmout v jedné dávce velké množství a je tedy rozumné mu to dávat rozloženě. Zapper pochopitelně může likvidovat nějaké šmejdy a to pak chvilku trvá, než se jejich mrtvolek tělo zbaví, což by ty problémy mohlo způsobovat také.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 06, 2012 1:28 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 20, 2010 3:50 pm
Příspěvky: 31
Dobrý den

Začala jsem brát léky na plíseň na nehtu Terfimed, dle plivacího testu mám kvasinku, abych pomohla lékům zařadila jsem i protikvasinkovou dietu, chtěla bych se zeptat jestli můžu zároveň na noc užívat zelený jíl nebo sanogel na čištění střev. Nevím jestli tyto přípravky nesníží účinky léků.

předem děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 06, 2012 3:06 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
lenka 67 píše:
Dobrý den

Začala jsem brát léky na plíseň na nehtu Terfimed, dle plivacího testu mám kvasinku, abych pomohla lékům zařadila jsem i protikvasinkovou dietu, chtěla bych se zeptat jestli můžu zároveň na noc užívat zelený jíl nebo sanogel na čištění střev. Nevím jestli tyto přípravky nesníží účinky léků.

předem děkuji za odpověď

na pliesne nechtov udajne vyborne zaberaju kupele v mms2. jedna uzivatelka tu na fore pisala, ako uspesne vyliecila synovi zarastajuce nechty v priebehu niekolkych tyzdnov.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 06, 2012 4:21 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Zarůstající nehty jsou způsobené plísní?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 06, 2012 7:10 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Ahoj!
Chci jen reagovat na předchozí stránku-pro lidi co potřebujou pomoc je její přečtení zcela ztrátou času.Chodím na toto fórum 2 roky a tohle jsem neviděl.Takže moje vyjádření k léčbě kvasinky:za prvé-velice mi pomohla knížka pana hnízdila a třeba i přístup toho henriho co nejí a vůbec komplexně rad pana Zajíčka a za druhé-velice mi pomohl Vševěd a jeho rady na tomto fóru.To mi teprve otevřelo oči a spojení toho všeho přineslo výsledek.Takže pro lidi co čtou od konce-pan Zajíček a Vševěd vědí všechno-ostatní je nepodstatné plkání.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 06, 2012 7:16 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Vševěd píše:
Zarůstající nehty jsou způsobené plísní?

skúsim Ti nájsť ten príspevok, kde sa o tom píše, keď budem mať čas.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 06, 2012 7:46 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Pavel Veselý píše:
Ahoj!
Chci jen reagovat na předchozí stránku-pro lidi co potřebujou pomoc je její přečtení zcela ztrátou času.Chodím na toto fórum 2 roky a tohle jsem neviděl.Takže moje vyjádření k léčbě kvasinky:za prvé-velice mi pomohla knížka pana hnízdila a třeba i přístup toho henriho co nejí a vůbec komplexně rad pana Zajíčka a za druhé-velice mi pomohl Vševěd a jeho rady na tomto fóru.To mi teprve otevřelo oči a spojení toho všeho přineslo výsledek.Takže pro lidi co čtou od konce-pan Zajíček a Vševěd vědí všechno-ostatní je nepodstatné plkání.

Ano děkujeme ti my tupě plkající za tvoji pochvalu a uznání \":?\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 06, 2012 7:54 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Pavel Veselý píše:
Ahoj!
Chci jen reagovat na předchozí stránku-pro lidi co potřebujou pomoc je její přečtení zcela ztrátou času.Chodím na toto fórum 2 roky a tohle jsem neviděl.Takže moje vyjádření k léčbě kvasinky:za prvé-velice mi pomohla knížka pana hnízdila a třeba i přístup toho henriho co nejí a vůbec komplexně rad pana Zajíčka a za druhé-velice mi pomohl Vševěd a jeho rady na tomto fóru.To mi teprve otevřelo oči a spojení toho všeho přineslo výsledek.Takže pro lidi co čtou od konce-pan Zajíček a Vševěd vědí všechno-ostatní je nepodstatné plkání.

No ale teď ješě jednou a vážněji.

Možná jsou tu lidé, jejíchž názory mají větší přínos než některé jiné, na druhou stranu v případě, že by si tu dopisovali dva lidé tak to nebude mít žádný význam. Síla tohoto fóra a vůbec jakéhokoli diskuzního prostoru je v možnosti sdílet a konfronatovat názory a zkušenosti.

Baví mne číst příspěvky všech lidí, kteří popisují co vyzkoušeli, co jim se osvědčilo, jakého zlepšení dosáhli a co všechno při tom objevili. Čím více lidí se pustí do zkoušení a práce na sobě a budou se o to dělit s ostatními tím lépe.

Proto prosím plkající aby plkali dále, pokud možno ještě o trochu více.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 06, 2012 8:27 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Pavel Veselý píše:
Takže pro lidi co čtou od konce-pan Zajíček a Vševěd vědí všechno-ostatní je nepodstatné plkání.

Nikdo neví všechno:-) ale jsem rád, když dokážu pomoct aspoň někomu, když už ne sobě:-)

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 06, 2012 9:06 pm 
Offline

Registrován: čtv led 05, 2012 11:39 am
Příspěvky: 16
Jarda píše:
Vezmu to odzadu, okurky určitě nevadí, rajčata jak u koho a celé, jak to popisujete, je to patrně o zbytečně velkém množství jídla s malou energetickou hodnotou. Nikde zde nevidím podstatné dávky energie, myšleno tuk a je klidně možné, že jíte mnoho bílkovin, což by defekaci brzdilo a tvořilo základ k hnilobnému rozkladu ve střevě. Důležitá je ty kyselina chlorovodíková, která se tvoří pouze pokud máte dost draslíku, což se dá v laborce zjistit z krve za pár korun a asi ho budete muset srovnat. Dále je dobrá defekace o jódu, hořčíku a dostatku tuku v potravě. Kefír je vlastně tekutá strava, která se do pitného režimu nepočítá a pít jde kdykoliv.

Děkuji za odpověď. S tou energetickou hodnotou jídel je to možné, ale už nevím co víc(tuky) do jídelníčku zařadit. Mám v něm: avokádo, patlanina, kokos, lněný, kokosový olivový olej, sýr, tučný tvaroh, ořechy(mandle, lískové a para), semínka, vejce. Moc tomu nerozumím, mám se zaměřit na tuky bez obsahu bílkovin(oleje) ?a ubrat tvarohu, sýrů, patlaniny, ořechů atd?
Jen pro ukázku přikládám příklad denního jídelníčku:

po ránu: asi 2l vody

snídaně:kokos/zeleninový salát s patlaninou/výjmečně greap/ tvaroh s listovou zeleninou (jedna z možností)

oběd: zelenina vařená v páře(brokolice,růžičková kapusta,fazolové lusky,květák...)s vejcem nebo s patlaninou či ořechy, zeleninový salát s patlaninou/ zeleninový salát s vejcem/zeleninový salát s olejem/ občas s ořechy (jedna z možností)

1.večeře:podobně jako oběd

2.večeře: kefír

někdy svačina mezi obědem a večeří: domácí kysané zelí nebo ořechy

Dodržuji pitný režim - nepít půl hodiny před jídlem a hodinu po jídle.

Jaký další zdroj tuku bych měla přidat? nebo jak jídelníček upravit? Mockrát Vám děkuji za odpověď. Zdravím Veronika


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 06, 2012 9:44 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 5:19 am
Příspěvky: 29
Za toto fórum jsem ráda, přineslo mi spoustu podnětných informací, výsledky jsou bohužel zatím všelijaké. Nicméně i tak se podělím o svou zkušenost.

Na striktní protikvasinkové dietě jsem 5 týdnů. Jídelníček je následující:
Snídaně: kvantum sirné patlaniny s chilli papričkou, česnekem, občas ještě skořice nebo lékořice či himalájská sůl.
Oběd: zelenina, semínka, ořechy.
Večeře: zelenina, kokos.
K tomu fungicidy: kapky z grepových jader, lichořeřišnice, vilcacora, maté, červená cibule.
Co se týče té zeleniny, tak pouze nízkosacharidová - okurka, ledový salát, kedlubna, zelí, červená paprika, pickles, občas špenát nebo zelené lusky. Zkusit byť jen mrkev prostě nemám odvahu (když už dieta, tak dieta). K tomu cibule a česnek.
Z vitamínů a minerálních prvků doplňuji béčka, hořčík, vitamín C, selen.

Po prvních třech týdnech slinový test krásně čistý, dolů nevisela ani nitka. Pak jsem začala mít "chutě", skoro bych to nazvala až rozežraností, jako by mi to množsví zeleniny najednou nestačilo, takže jsem do sebe večer ládovala víc zeleniny na úkor toho tuku. Výsledek (otázkou je, jestli tu rozežranost nezpůsobila právě vracející se kvasinka) - slinový test opět provázky směrem dolů a slina na dně. Taky se mi vrátily úzkosti. Vím, že za 5 týdnů nemůžu čekat zázraky, ale evidentně mě zase kvasinka začíná ovládat. Takže přemýšlím, v čem je chyba. Přemíra zeleniny, i když má nízký počet sacharidů?

Taky dle krkacího testu trpím nedostatkem HCL, jenže mám problém ji sehnat, v jakékoliv lékárně se zeptám, tak se tváří dost překvapeně, co že to po nich chci. A rodina mě vzhledem k tomu, jak díky dietě vypadám v souvislosti s tím, co jím nebo spíš nejím, bezmála posílá k psychiatrovi...

Budu ráda za jakoukoliv připomínku, co se týče diety i doplnění vitamínů a dalších prvků.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 06, 2012 10:19 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 5:19 am
Příspěvky: 29
Ještě jsem zapomněla napsat, že díky dietě mi zmizel exém, a i přes to, že sním dost zeleniny, netrpím vůbec žádným nadýmáním (které mě v podstatě trápilo od puberty).

Taky doplňuji jód - jím mořské řasy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 06, 2012 10:20 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
ovekyska píše:
skúsim Ti nájsť ten príspevok, kde sa o tom píše, keď budem mať čas.

je mi to luto, ale neviem to najst, totiz, nepamatam si ani, v akej teme to bolo.
v skratke, syn tej panej, co pisala prispevok , sa dlhy cas trapil so zarastanim, neviem, co vsetko vyskusali na mazanie, vcetne tusim 2 operacii, kedy bol na cas pokoj, potom sa to vratilo do starych kolaji.
pani nasadila synovi kupele v mms 2 + mms1 v rozprasovaci, za par tyzdnov (tusim nejakych 6 to bolo...?) sa jeden necht uplne vyliecil, druhy takmer.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 06, 2012 10:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
lenka 67 píše:
Dobrý den

Začala jsem brát léky na plíseň na nehtu Terfimed, dle plivacího testu mám kvasinku, abych pomohla lékům zařadila jsem i protikvasinkovou dietu, chtěla bych se zeptat jestli můžu zároveň na noc užívat zelený jíl nebo sanogel na čištění střev. Nevím jestli tyto přípravky nesníží účinky léků.

předem děkuji za odpověď

Nesmí se to užívat najednou, ale při odstupu tak dvě hodiny není problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 06, 2012 10:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Nikdo neví všechno:-) ale jsem rád, když dokážu pomoct aspoň někomu, když už ne sobě:-)

To máte recht, mnohdy to také tak vnímám.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz