Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 10:32 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob úno 04, 2012 10:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
jani píše:
Nebylo opomenuto rozpouštní kamenů za pomocí magnesia / chlorid hořečnatý / ???

To je špatně pochopeno, paní chce okamžitou úlevu a to se hořčíkem docílit nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob úno 04, 2012 10:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
6ma píše:
to zalezi jestli tam je cholesterelovy nebo mineralni(jenz tvori predevsim vapnik) horcikem jde pouze vapnikovy
ale pokud ma ten kamen skutecne jen 1,3mm tak to jde ocistou jater asi bezpecne(i za predpokladu ze to je vapnik) pokud to ma ale 1,3cm (coz asi spis) tak bych se toho asi bal, nicmene jit by to melo take a zrejme i bez problemu protoze muze vyjit az sutr velikosti svestky,ale zase nac riskovat kdyz se o da rozpustit tim magnesiem, jinak pokud je to choleterol,tak takove kameny ze me po ociste padaly take

Tvrdé a měkké kameny se nedají srovnávat a pokud projde měkký ve velikosti švestky, to ještě vůbec neznamená, že projde tvrdý velikosti třešně, nebo i menší, ty se vylučují velice problematicky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned úno 05, 2012 1:58 am 
Offline

Registrován: stř dub 06, 2011 8:30 am
Příspěvky: 31
Začal jsem teď dělat kávové klystýry a ty reakce jsou jako při očistě - je cítit, jak játra stahují nepořádek z těla i takový ten špatný pocit, když střevo obsahuje něco špatného. \":D\" \":D\" \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned úno 05, 2012 7:46 pm 
Offline

Registrován: ned říj 09, 2011 7:23 pm
Příspěvky: 88
Mám za sebou spoustu jaterních očist,jaterní testy spadly na spodní hranici, až se mudr divila ,ale bilirubin se jen snížil, a zůstal zvýšený. Od bývalé manželky jsem dostával několik měsíců do jídla domestos na čištění wc. Co ten bilirubin znamená,a nechá se snížit? Díky Pavel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon úno 06, 2012 9:18 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
R.A.M.I.X píše:
Začal jsem teď dělat kávové klystýry a ty reakce jsou jako při očistě - je cítit, jak játra stahují nepořádek z těla i takový ten špatný pocit, když střevo obsahuje něco špatného. \":D\" \":D\" \":D\"

Ono to opravdu dobře čistí, to je v pořádku


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon úno 06, 2012 9:21 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
pavell píše:
Mám za sebou spoustu jaterních očist,jaterní testy spadly na spodní hranici, až se mudr divila ,ale bilirubin se jen snížil, a zůstal zvýšený. Od bývalé manželky jsem dostával několik měsíců do jídla domestos na čištění wc. Co ten bilirubin znamená,a nechá se snížit? Díky Pavel

To vás asi měla manželka dost ráda, že vám tak podstrojovala. Jinak jde hlavně o odumřelé červené krvinky, čili asi vám to jídlo muselo vyloženě svědčit a pokud už manželku nemáte a ty srajdy nejíte, tak by se měla krvetvorba celkem rychle srovnat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon úno 06, 2012 3:14 pm 
Offline

Registrován: sob led 28, 2012 11:25 pm
Příspěvky: 6
Tak pečlivě pročítám fórum o očistě žlučníku a jater. Jsem maminka na mateřské a během čtyř let jsem se dostala do příšerného fyzického stavu. Jednak velmi špatně (psychicky) snáším mateřskou, jednak jsem si kvůli nespavosti svých dětí sáhla až na dno a jednak v naší rodině už je to rok jedna rána za druhou. Mám potíže se zažíváním, plný žlučník kamenů (ale nebolí, pouze problémy se zažíváním), ledvinový kamínek, jsem světloplachá a odlesk světla mi umí rozjet migrénu, při které mi mrtví prsty, ztrácím zrak a přestávám mluvit. Rok jsem chodila na homeopatii bez výsledku. V testech u normálních lékařů mám vše OK. Během roku jsem už 2x byla v narkóze při zákroku na čípku (přednádorové změny). Mám velmi zvýšené množství HPV virů na čípku, zvýšené množství plicních chlamydií (podle MUDr. je to ale stále zanedbatelné množství) a objevili mi alergie na potraviny (zatím 16 potravin, na které mám alergickou reakci). Trpím opakovanými gynekologickými záněty. Občas se mi stane, že mě začne svědit obličej a krk (zřejmě po nějaké látce). K Vám jsem zavítala kvůli očistě žlučníku, ale tak nějak si přestávám být jistá, jestli je to to, čím bych měla začít. Poradíte mi, prosím? Děkuji. Marcela


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon úno 06, 2012 8:12 pm 
Offline

Registrován: ned říj 09, 2011 7:23 pm
Příspěvky: 88
Jarda píše:
To vás asi měla manželka dost ráda, že vám tak podstrojovala. Jinak jde hlavně o odumřelé červené krvinky, čili asi vám to jídlo muselo vyloženě svědčit a pokud už manželku nemáte a ty srajdy nejíte, tak by se měla krvetvorba celkem rychle srovnat.

Mám to již 8 let beze změny, v nemocnici si s tím nikdy neporadily. Intenzivně jsem se začal čistit až loni koncem roku dle tohoto fora .Dnes jsem zakončil 1 denní půst Sankhapraksalanou. S úctou . Pavel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 07, 2012 6:08 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 3:21 pm
Příspěvky: 36
Dobrý večer.
Ze včerejška na dnešek jsem provedla svoji první jaterní očistu.Všechno probíhalo vcelku v pořádku,pouze mi bylo trochu nevolno po těch citronech s olejem(špatně snáším kyselé,příště zkusím grepy)Začala jsem se pořádně čistit až dneska ráno po druhé dávce epsomské soli.Žádné kameny ze mě nevylezli,pouze spoustu písku,nějakého hnědo žlutého a pak zeleného bahna a nakonec asi nějaké té žluté vody.Cítím se dost unaveně a oslabeně,ale dá se to vydržet.Chtěla jsem se však zeptat.zvedla se mi mírně teplota,cítím se dost dehydrovaná(ačkoliv se snažím pít co to jde),bolí mě hlava a mám podrážděný konečník.Ještě teď k večeru je moje stolice tekutá,ačkoliv jsem od oběda zž měla krupicovou kaši(ve vodě) a pak brambory.Je to normální?a co na ten konečník?Je to dost nepříjemné.řežeto když to tam protýká.

A pak ještě dotaz pro příšttě.Který lunární den je pro očistu nejlepší?Je to ze 14 na 15,nebo z 15 na 16?popřípadě jiný?Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 07, 2012 11:20 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Dobrý večer.
Tiež som si robila zo včera na dnes už 12tu očistu. S výsledkom som veľmi spokojná.Nazbierala som cca 70 smaragdových kamienkov a kameňov. Väčšie množstvo sa začalo uvolňovať až pri 10tej očiste.Bola som prekvapená veľkosťou už minule.Také lieskovce som ešte nemala.Dnes podobne.Cítim sa výborne.Čistiť sa začnem vždy až po vypití poslednej dávky soli.Dnes som si dala 90ml eps. soli,napriek tomu som začala s WC až ráno po 8mej.Dodávam stále chlorid horečnatý /som už na 33g a prujem žiadny/ takže stále deficit.
Členka opice,stolica sa Vám určite zajtra upraví a konečník si skúste natrieť oliv. olejom.Chystám sa tiež na zopakovanie o dva týždne.
Už teraz sa teším,zo začiatku som mala obavy,ale dnes môžem potvrdiť,že za ten ľahučký pocit po očiste to stojí za opakovanie.Verím,že aj moja pečeň sa teší. \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 08, 2012 11:01 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 3:21 pm
Příspěvky: 36
janin píše:
Členka opice,stolica sa Vám určite zajtra upraví a konečník si skúste natrieť oliv. olejom.Chystám sa tiež na zopakovanie o dva týždne.
Už teraz sa teším,zo začiatku som mala obavy,ale dnes môžem potvrdiť,že za ten ľahučký pocit po očiste to stojí za opakovanie.Verím,že aj moja pečeň sa teší. \":wink:\"

Děkuji Janin.Dneska se už skutečně cítím líp.Stolice se zastavila a konečník jsem namazala tím olejem.Ještě jenou děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 08, 2012 1:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
MCE píše:
Tak pečlivě pročítám fórum o očistě žlučníku a jater. Jsem maminka na mateřské a během čtyř let jsem se dostala do příšerného fyzického stavu. Jednak velmi špatně (psychicky) snáším mateřskou, jednak jsem si kvůli nespavosti svých dětí sáhla až na dno a jednak v naší rodině už je to rok jedna rána za druhou. Mám potíže se zažíváním, plný žlučník kamenů (ale nebolí, pouze problémy se zažíváním), ledvinový kamínek, jsem světloplachá a odlesk světla mi umí rozjet migrénu, při které mi mrtví prsty, ztrácím zrak a přestávám mluvit. Rok jsem chodila na homeopatii bez výsledku. V testech u normálních lékařů mám vše OK. Během roku jsem už 2x byla v narkóze při zákroku na čípku (přednádorové změny). Mám velmi zvýšené množství HPV virů na čípku, zvýšené množství plicních chlamydií (podle MUDr. je to ale stále zanedbatelné množství) a objevili mi alergie na potraviny (zatím 16 potravin, na které mám alergickou reakci). Trpím opakovanými gynekologickými záněty. Občas se mi stane, že mě začne svědit obličej a krk (zřejmě po nějaké látce). K Vám jsem zavítala kvůli očistě žlučníku, ale tak nějak si přestávám být jistá, jestli je to to, čím bych měla začít. Poradíte mi, prosím? Děkuji. Marcela

Vše co popisujete, svědčí o velkém překyselení, patrně ze stresu a je třeba pomocí očist a odkyselení dojít na správné pH. Pomocí bylin a postupů zde uvedených vyčistit orgány a upravit minerální a vitamínové deficity. Patrně by jste se měla zaměřit na sirnou patlanici, což potlačí zánětlivé procesy v těle, prokysličí krev a při současném dodržování bezsacharidové diety podává většinou excelentní výsledky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 08, 2012 1:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
pavell píše:
Mám to již 8 let beze změny, v nemocnici si s tím nikdy neporadily. Intenzivně jsem se začal čistit až loni koncem roku dle tohoto fora .Dnes jsem zakončil 1 denní půst Sankhapraksalanou. S úctou . Pavel

To je docela dost dlouho, nedovedu si představit co všechno v tom sajrajtu bylo, ale pokud něco, co likviduje kostní dřeň, tak to pak trvá docela dlouho, než se to nahodí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 08, 2012 1:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
opice píše:
Dobrý večer.
Ze včerejška na dnešek jsem provedla svoji první jaterní očistu.Všechno probíhalo vcelku v pořádku,pouze mi bylo trochu nevolno po těch citronech s olejem(špatně snáším kyselé,příště zkusím grepy)Začala jsem se pořádně čistit až dneska ráno po druhé dávce epsomské soli.Žádné kameny ze mě nevylezli,pouze spoustu písku,nějakého hnědo žlutého a pak zeleného bahna a nakonec asi nějaké té žluté vody.Cítím se dost unaveně a oslabeně,ale dá se to vydržet.Chtěla jsem se však zeptat.zvedla se mi mírně teplota,cítím se dost dehydrovaná(ačkoliv se snažím pít co to jde),bolí mě hlava a mám podrážděný konečník.Ještě teď k večeru je moje stolice tekutá,ačkoliv jsem od oběda zž měla krupicovou kaši(ve vodě) a pak brambory.Je to normální?a co na ten konečník?Je to dost nepříjemné.řežeto když to tam protýká.

A pak ještě dotaz pro příšttě.Který lunární den je pro očistu nejlepší?Je to ze 14 na 15,nebo z 15 na 16?popřípadě jiný?Děkuji

Ono vychází spousty kyselin a ty leptají konečník, čili radím vždy si výfuk mazat a co nejrychleji to ráno pomocí klystýrů vyčistit. Únava je docela normální, to poměrně brzo odezní a stravoval bych se určitě jinak, tyto lepivé kyselinotvorné potraviny přivedou veškeré výsledky očisty vniveč. Ideální termín očisty je dva dny před černým měsícem, to se podívejte do kalendáře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 08, 2012 2:27 pm 
Offline

Registrován: pon úno 06, 2012 3:49 pm
Příspěvky: 4
Dobry den,


tak jsem i ja poprve provedl ocistu jater dle navodu na techto strankach. Vse probehlo jako po masle. Prvni prujem jiz 30min po poziti prvni davky epsomske soli. Az k vypiti oleje s citronem cca 8x sezeni na wc. Chut epsomky horka, ale zadny problem s vypitim jsem nemel. To olej s citronem jsem daval na vicekrat. Najednou se mi to nepovedlo. Pro nezkuseneho je to dost silne. Kazdopadne i tuto pochutinu jsem behem max. 2 minut vypil. Pak jsem si sel lehnout s termo polstarem na pravem boku a celou noc jsem nebyl na wc. Pouze jsem se v pulce noci probudil s mirnou nevolnosti zaludku, ale nic zasadniho. Po takove davce (ctyri citrony + olej) bych se spis divil kdyby mi trochu tezko nebylo.

Rano po vypiti treti epsomky uz se to opet rozjelo. Prvni navsteva WC a vyletelo odhadem ke 100ks ruznych drobku (zelenych, okrovych) s nichz nejvetsi mel cca 1cm. S kazdou dalsi navstevou WC jich bylo stale mene a mene. Kazdopadne mezi 7-9 jsem byl v podstate temer porad na wc. Po posledni epsomce jsem prolil hrdlem jeste 1,5l vody.

Ted je 15hod. Citim se jiz fit, dal jsem mensi obed a premyslim, ze napoprve to nebylo asi tak spatne i vzhledem k tomu, ze tusim za dva dny je uplnek, tedy naprosto nevhodna doba. jenze kdo si dnes muze dovolit to delat presne jak si preje Mesic, ze. Ten nam bohuzel vyplatu nedava.

Jeste doplnim, ze kolem poledniho jsem s ananasovou stavou poslal do utrob 2tbl psyllium pro kompletni zastaveni prujmoveho stavu. Nevim zda jsem to udelal tak dobre, ale mel jsem pocit, ze to udelat mam, tak jsem to udelal. a kolem 14hod jsem pridal 2tbl chlorella + 4tbl lactobacillus.

Nevim zda dam tuto akci 6x za prvni rok, ale zkusim. Zase takovy zazitek pro caste opakovani to neni.


Mam jen jeden dotaz: Ocistu jsem udelal v dobe kdy me palil konecnik. Neprijemny stav, ktery se u mne obcas vyskytuje. Prujmova cast terapie je pak trochu ocistec. Nyni po ociste konecnik stale pali (tedy pouze po potrebe - jinak ne). Mam zkusenost, ze pouzivanim psyllia to prejde. Zkousel jsem vsak ted v posledni dobe misto psyllia i zeleny jil a ten mi prave nejak nedelal dobre. Vratim se zpet k psylliu.

Nevite co ono paleni konecniku muze zpusobovat? breberky, prekyseleni, ...??? Jen dodavam, ze bojuji jiz nejakou dobu s ekzemem na nartu nohou. Uz treti mesic se toho nemohu zbavit. Prestal jsem jist temer jakekoliv cukry krome ovoce, prestal jsem v dobe kdy se mi ekzem objevil kourit a obecne se ted stravuji a ziji zdraveji. Zatim vsak nic nepomaha. problemy s ekzemem jsem mel s prestavkami uz od cca 15let. STale stejne misto. Narty nohou + ted se ve vetsi mire pridaly i podkoleni jamky. Na jinych mistech jsem ekzem nikdy nemel.


Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz