Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv říj 10, 2024 2:22 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 19, 2012 1:16 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
davoo píše:
Ja som už mal počas prvého kola biele vlákna candidy v záchode a to sa mi nepodarilo ani na tej najprísnejšej diéte a to podotýkam pri jedení koláčov, haha. Zatiaľ si užívam maškrty. Ja som začal DMSA po 3 mesiacoch až. Hnačky poznám, mne prestali po vybratí, tak isto sa mi aj lepšie trávilo, to už som kdesi spomínal. Ale u mňa to nie je len o candide, mňa bolia aj ruky strašne (CTS), alergia na peľ. Tieto veci by som rád poriešil cheláciou. Uvidíme ako to pôjde. Ako hovorím cítim sa fajn a žerem koláče... Ja idem 7 dní DMSA 25mg každé 4 hodiny a potom 7 pauza. Hlava a krk ma strašne bolí a cítim sa ako pripitý, ale aspoň konečne viem, že sa veci v mojom tele riešia. ALA si môžeš dať až po 3 mesiacoch. Pozor na to! Tiež som si predtým dal protokol podľa dr. clark a 7 krát flushol pečeň \":)\") A už sa mi aj čistí pokožka od akné a nemusím byť ani RAW... Aby som to zhrnul candida a akné super. CTS a alergia uvidíme... Ja sa chystám ešte len na ALA. A to som bol na bezsacharidovej diéte len o zelenine alebo potom čisto mäso všelijako. Vždy mi bolo lepšie to je jasné, aj akné sa nerobilo, ale to boli pre mňa len dočasné riešenia.

Beriem apple pectin, psyllium, charcoal activated na absorbovanie(k tomu 5 litrov čistej vody), lecithin(osobne by som ho skúsil strašne motanice mám z neho keď ho spolu s DMSA beriem), probiotiká, B, C, D3, E, silymarin na pečeň nech to lepšie fičí a počas pauzy reminalizujem telo poriadne, odporúčam najmä jód a selén extra dávky, keďže to na seba viaže ortuť. Nič proti candide, ani žiadna diéta. Mám za sebou len DRUHÉ kolo a je to pre mňa po tých diétach absolutný zázrak. A to aj hlavne pre to, že väčšine ľudí sa candida zhorší lebo začne v tele víriť ortuť. No neviem asi som celý nejaký čudný, haha. Nechcel som sem ešte moc písať o mojom stave lebo mesiac na protokole je veľmi máličko na závery a ešte sa to môže kľudne zvrtnúť, ale tak zatiaľ sa mám teda takto. A to som sem chcel neskôr dať svoj srdcevrúci príbeh o tom ako som vyriešil 4 svoje zdravotné problémy cheláciou a si mi to teraz pokazil. No pekne... hahaha Inak som mal tiež 2 plomby a mal som ich 8 rokov lol, tuniak bola moja najobľubenejšia maškrta a vakcíny, čo si budeme hovoriť, každú pičovinu do mňa pichali. Určite daj echo,som zvedavý či ma prekonáš \":o\"
Teraz trocha aj ľutujem, že mi to trvalo nejaký ten rok kým som si dal preč amalgám, hlavne asi kvôli tomu, že to je také radikálne riešenie a každý ťa ubezpečuje aké je to nezávadné, že to sa neuvoľňuje, blablabla... Ja DEBIL.

Dobrá rada na záver: Nech ti potom dajú kofferdamm na ústa aby si náhodou od zubárky neodišiel ako autista...

Ahoj!
Můžeš sem napsat co ti dali do zubů místo amalgámu?A kolik tě to stálo?Já má cca 10 výplní a plánuju je postupně taky vyměnit,ale nevim jestli mě to nezruinuje.
Pak jestli by si sem nedal odkaz zda jsi ty chelační věci koupil v ČR nebo SR-nebo klidně soukromou zprávou,až se dám dohromady co se týče krve tak bych tohle taky podstoupil.
Díky!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 19, 2012 1:39 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Beladona píše:
Jelikož mě vaše odpověď trošku dožrala, bylo mi hned jasné, že máte pravdu \":-)\" Tedy z hlediska ideálního trávení.
Přemýšlela jsem, kde mám blok. V současné době nejsem na dostatečné duchovní úrovni, abych se trvale srovnala s tak extrémní dietou. Můj duch ještě potřebuje k radostnému životu požitek z pestré stravy \":)\"
Jelikož zdraví je harmonie těla i ducha, musím hledat rozumný kompromis a ne bojovat sama se sebou.

Ahoj!
Můžeš mít klidně i jiný problém než nedostatek energie z jídla.Sport ti může způsobit chvilkové překyselení nebo dehydrataci nebo máš slepené krvinky jako jsem měl já.Jsem taky na protikvasinkové dietě a běhám klidně 3 hodiny nebo i víc hodin trenuju na kole nebo běžkách a únavu cítím jen přirozenou,kdybych měl stavy jako ty tak to pro mě jistě znamená nástup nemoci-virozu nebo něco jinýho.Nebo při tom sportu přepálíš tempo a už nejsi v zóně spalování tuku ale pálíš jen sacharidy a ty ti pak chybí.Používáš sporttester?Další věc jak naučit tělo spalovat tuk je běhat nebo trenovat nalačno hned ráno-já to dělám 2x týdně(ostatní treninky mám po snídani)dělám to tak že si dám po probuzení litr vody s jedlou sodou,pak čekám půl hodiny a dám si guaranu nebo kafe s kurkumou a vyrážím na trenink-běh nebo kolo alespoň 2 hodiny.Pro případ že by mi opravdu došla energie mám v kapse 1 fík ale už ho tam vozim dlouho-zatim mi nedošla.Po treninku si dám vodu s himalajskou solí-množství podle toho kolik jsem zhruba vypotil(poznáš podle váhy před treninkem a po treninku),pak čekám až odejde voda ze žaludku a dám si grep nebo občas i jiné ovoce a pak čekám až mám pořádný hlad a pak už si jedu svoji protikvasinkovou dietu a je to bez problémů.Většinou musím hned po treninku do práce na 8 hodin takže mít stavy jako ty tak jsem dosportoval.V žebříčku amatérských cyklistů bývám v závodech do 20tého místa takže se dá na téhle dietě s rozumnou korigací příjmu sacharidů i docela slušně závodit-a letos čekám umístění ještě lepší protože se začínám cítit fakt dobře.Ahoj!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 19, 2012 2:18 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 03, 2011 11:37 am
Příspěvky: 35
Pavel Veselý píše:
Ahoj!
Můžeš sem napsat co ti dali do zubů místo amalgámu?A kolik tě to stálo?Já má cca 10 výplní a plánuju je postupně taky vyměnit,ale nevim jestli mě to nezruinuje.
Pak jestli by si sem nedal odkaz zda jsi ty chelační věci koupil v ČR nebo SR-nebo klidně soukromou zprávou,až se dám dohromady co se týče krve tak bych tohle taky podstoupil.
Díky!

Dali mi tam fotokompozitnú výplň. Ja som mal dva zuby zasiahnuté poriadne, takže mi dali 3 plôžky a do toho samozrejme ten kofferdam, keď sa dá. Tu máte cenník mojej zubárky. Si to nejako vyrátajte približne.
Kofferdamova blana..........................16,60€
Fotokompozitná výplň(1,2,3 plôžky).....65,50€ 81,40€ 101,40€
Ja som mal jeden zub mŕtvy a robili mi na ňom endodonciu nanovo a ten zub ma vyšiel na 450€. Druhý len 120€, ale ako hovorím záleží od veľkosti plomby.
Bohužiaľ ja nakupujem všetko zo zahraničia len, takže Vám neviem povedať či sa to dá kúpiť aj v našich končinách. A keď aj, tak to bude pravdepodobne dosť predražené. Odkazy som už dával.

DMSA
http://www.vrp.com/digestive-health/dmsa
Treba kúpiť 6 kusov pre zľavu!
Alpha Lipoic Acid.
http://www.iherb.com/Natrol-Alpha-Lipoi ... /6923?at=0
Pri väčšej objednávke sa oveľa viac oplatí brať od swansonvitamins.com
http://www.swansonvitamins.com/SW710/ItemDetail

Aj keď ja som si svoje DMSA kúpil z ebay. Ďalšie budem kupovať od VRP. Bezkonkurenčne najlacnejšie a nemusím to rozdelovať do toboliek.


Naposledy upravil davoo dne ned úno 19, 2012 6:01 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 19, 2012 3:25 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Tak to při počtu amalgámů co mám v puse je minimálně 30 000 kč.Je to dost.Tolik peněz nemám,můžu si dovolit vyměnit max 3 amlgámy ročně takže to vidím tak že budu muset ještě pěknou dobu držet kvasinky na uzdě dietou.A nebo si vzít půjčku ale to bych musel vědět že mi to stoprocentně pomůže.
Nechodí na toto fórum někdo movitější než já kdo by to vyzkoušel?(no asi ne,prtože bohatší lidé si zřejmě stejně rovnou připlácejí za lepší výplně)
A co zkusit chelaci i při neodstranění amalgámu?Třeba preventivně jednou ročně a mezitím ty amalgámy postupně odstraňovat?Někde jsi psal že ti problémy začali až po roce co jsi dostal amalgám takže by to mohlo alespoň dočasně zabrat.
Pane Jardo co myslíte?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 19, 2012 3:52 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 03, 2011 11:37 am
Příspěvky: 35
Pavel Veselý píše:
Tak to při počtu amalgámů co mám v puse je minimálně 30 000 kč.Je to dost.Tolik peněz nemám,můžu si dovolit vyměnit max 3 amlgámy ročně takže to vidím tak že budu muset ještě pěknou dobu držet kvasinky na uzdě dietou.A nebo si vzít půjčku ale to bych musel vědět že mi to stoprocentně pomůže.
Nechodí na toto fórum někdo movitější než já kdo by to vyzkoušel?(no asi ne,prtože bohatší lidé si zřejmě stejně rovnou připlácejí za lepší výplně)
A co zkusit chelaci i při neodstranění amalgámu?Třeba preventivně jednou ročně a mezitím ty amalgámy postupně odstraňovat?Někde jsi psal že ti problémy začali až po roce co jsi dostal amalgám takže by to mohlo alespoň dočasně zabrat.
Pane Jardo co myslíte?

S cheláciou bez vybratia by som sa nezahrával. To si koledujete o derealizáciu dosť slušne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon úno 20, 2012 3:40 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Pavel Veselý píše:
Ahoj!
Můžeš mít klidně i jiný problém než nedostatek energie z jídla.Sport ti může způsobit chvilkové překyselení nebo dehydrataci nebo máš slepené krvinky jako jsem měl já.Jsem taky na protikvasinkové dietě a běhám klidně 3 hodiny nebo i víc hodin trenuju na kole nebo běžkách a únavu cítím jen přirozenou,kdybych měl stavy jako ty tak to pro mě jistě znamená nástup nemoci-virozu nebo něco jinýho.Nebo při tom sportu přepálíš tempo a už nejsi v zóně spalování tuku ale pálíš jen sacharidy a ty ti pak chybí.Používáš sporttester?Další věc jak naučit tělo spalovat tuk je běhat nebo trenovat nalačno hned ráno-já to dělám 2x týdně(ostatní treninky mám po snídani)dělám to tak že si dám po probuzení litr vody s jedlou sodou,pak čekám půl hodiny a dám si guaranu nebo kafe s kurkumou a vyrážím na trenink-běh nebo kolo alespoň 2 hodiny.Pro případ že by mi opravdu došla energie mám v kapse 1 fík ale už ho tam vozim dlouho-zatim mi nedošla.Po treninku si dám vodu s himalajskou solí-množství podle toho kolik jsem zhruba vypotil(poznáš podle váhy před treninkem a po treninku),pak čekám až odejde voda ze žaludku a dám si grep nebo občas i jiné ovoce a pak čekám až mám pořádný hlad a pak už si jedu svoji protikvasinkovou dietu a je to bez problémů.Většinou musím hned po treninku do práce na 8 hodin takže mít stavy jako ty tak jsem dosportoval.V žebříčku amatérských cyklistů bývám v závodech do 20tého místa takže se dá na téhle dietě s rozumnou korigací příjmu sacharidů i docela slušně závodit-a letos čekám umístění ještě lepší protože se začínám cítit fakt dobře.Ahoj!

Ahoj, díky za náměty, zvážím, zkusím. Ono každý asi funguje jinak a tak budu experimentovat.
Mám na tebe dotaz jako na sportovce:
Myslíš, že je možné, že třeba těch 10 km už je za mojí přirozenou hranicí, kterou bez problémů uběhnu? A nebo třeba půlmaraton je schopný po patřičném tréninku uběhnout každý?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 21, 2012 8:30 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
JarekB. píše:
Co kandidóza a kakaové boby? Samozřejmě nepražené, bio, prostě nejlepší možná kvalita. Jsou vhodným způsobem pro doplnění minerálních látek a nejen jich? V obchodě jsem dostal ochutnávku a nevím jestli má neobvyklá reakce byla kladná. Jsem ale dost rozhozený a neobvyklé výkyvy mám během dne často..

Většinou nezpůsobují zásadní problémy, pokud se to s nimi nepřehání.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 21, 2012 8:36 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
Mandy píše:
tak se hlásím zase zpět....pořád se snažím pochopit co dělám špatně, ale prostě nevím \":(\" za chvíli už asi opravdu skončím v blázinci....pořád průjmy (tedy ne pořád, ale pokud si dám něco jiného než bílé zelí,čínské zelí, brokolici, vejce, kuře, cibuli, česnek,okurku), stolici mám zelenou (ale to bude asi tím množstvím listové zeleniny, že)...ale dodržuji příjem bílkovin i sacharidů, snažím se být v pohodě, a jsem v pohodě..ale když si dám třeba jen slunečnicová semínka, mandle nebo něco jiného než jsem uvedla výše, opět průjem a psychika také v háji....přeci musím jíst také jiné věci, ale proč to nejde....nechápu čím tu kvasinku krmím, mohl by mi to prosím, vážně moc prosím, vysvětlit...čtu to tu pořád dokola, ale prostě už si nevím rady \":(\" doma už mě úplně zavrhli, nebaví se se mnou, a o to je to pro mě těžší, ale i o to víc to chci dokázat se z toho dostat, ale nevím jak...

Ono je to i hodně o psychice a rozhodně zde platí i úsloví "Já se z toho poseru", často používané v nezvládnutelných situacích a opravdu se pak dostaví řídký problém. Musíte se zklidnit a hlavně řídká stolice je většinou od nedostatku kyseliny chlorovodíkové, tak si pravidelně dělejte krkací test a budete ji patrně muset dodávat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 21, 2012 8:38 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
zvanc píše:
Zajimalo by me, jak se z tela vylucuje mrtva kvasinka - stolici, moči ?? Ja po 2 mesicich diety mam v moči docela velke kousky utvaru podobajici se carum odumrele kuze nebo spis lupů. Muze to byt kvasinka ???

V moči to není běžné i když asi bych to nevylučoval jako možnou variantu, zpravidla odchází ve stolici, kam ji tělo přesouvá z ostatních míst.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 21, 2012 8:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Jelikož mě vaše odpověď trošku dožrala, bylo mi hned jasné, že máte pravdu \":-)\" Tedy z hlediska ideálního trávení.
Přemýšlela jsem, kde mám blok. V současné době nejsem na dostatečné duchovní úrovni, abych se trvale srovnala s tak extrémní dietou. Můj duch ještě potřebuje k radostnému životu požitek z pestré stravy \":)\"
Jelikož zdraví je harmonie těla i ducha, musím hledat rozumný kompromis a ne bojovat sama se sebou.

To máte pravdu, srovnaná duše umožní tělu strávit i dost velký šmejd a s rozhozenou duší tělo blbě tráví i ideální jídlo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 21, 2012 8:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
davoo píše:
Ja som už mal počas prvého kola biele vlákna candidy v záchode a to sa mi nepodarilo ani na tej najprísnejšej diéte a to podotýkam pri jedení koláčov, haha. Zatiaľ si užívam maškrty. Ja som začal DMSA po 3 mesiacoch až. Hnačky poznám, mne prestali po vybratí, tak isto sa mi aj lepšie trávilo, to už som kdesi spomínal. Ale u mňa to nie je len o candide, mňa bolia aj ruky strašne (CTS), alergia na peľ. Tieto veci by som rád poriešil cheláciou. Uvidíme ako to pôjde. Ako hovorím cítim sa fajn a žerem koláče... Ja idem 7 dní DMSA 25mg každé 4 hodiny a potom 7 pauza. Hlava a krk ma strašne bolí a cítim sa ako pripitý, ale aspoň konečne viem, že sa veci v mojom tele riešia. ALA si môžeš dať až po 3 mesiacoch. Pozor na to! Tiež som si predtým dal protokol podľa dr. clark a 7 krát flushol pečeň \":)\") A už sa mi aj čistí pokožka od akné a nemusím byť ani RAW... Aby som to zhrnul candida a akné super. CTS a alergia uvidíme... Ja sa chystám ešte len na ALA. A to som bol na bezsacharidovej diéte len o zelenine alebo potom čisto mäso všelijako. Vždy mi bolo lepšie to je jasné, aj akné sa nerobilo, ale to boli pre mňa len dočasné riešenia.

Beriem apple pectin, psyllium, charcoal activated na absorbovanie(k tomu 5 litrov čistej vody), lecithin(osobne by som ho skúsil strašne motanice mám z neho keď ho spolu s DMSA beriem), probiotiká, B, C, D3, E, silymarin na pečeň nech to lepšie fičí a počas pauzy reminalizujem telo poriadne, odporúčam najmä jód a selén extra dávky, keďže to na seba viaže ortuť. Nič proti candide, ani žiadna diéta. Mám za sebou len DRUHÉ kolo a je to pre mňa po tých diétach absolutný zázrak. A to aj hlavne pre to, že väčšine ľudí sa candida zhorší lebo začne v tele víriť ortuť. No neviem asi som celý nejaký čudný, haha. Nechcel som sem ešte moc písať o mojom stave lebo mesiac na protokole je veľmi máličko na závery a ešte sa to môže kľudne zvrtnúť, ale tak zatiaľ sa mám teda takto. A to som sem chcel neskôr dať svoj srdcevrúci príbeh o tom ako som vyriešil 4 svoje zdravotné problémy cheláciou a si mi to teraz pokazil. No pekne... hahaha Inak som mal tiež 2 plomby a mal som ich 8 rokov lol, tuniak bola moja najobľubenejšia maškrta a vakcíny, čo si budeme hovoriť, každú pičovinu do mňa pichali. Určite daj echo,som zvedavý či ma prekonáš \":o\"
Teraz trocha aj ľutujem, že mi to trvalo nejaký ten rok kým som si dal preč amalgám, hlavne asi kvôli tomu, že to je také radikálne riešenie a každý ťa ubezpečuje aké je to nezávadné, že to sa neuvoľňuje, blablabla... Ja DEBIL.

Dobrá rada na záver: Nech ti potom dajú kofferdamm na ústa aby si náhodou od zubárky neodišiel ako autista...

Velice zajímavá zkušenost, to jsem sám zvědavý jaké výsledky budete mít po delším čase.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 21, 2012 9:30 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
davoo píše:
Dali mi tam fotokompozitnú výplň. Ja som mal dva zuby zasiahnuté poriadne, takže mi dali 3 plôžky a do toho samozrejme ten kofferdam, keď sa dá. Tu máte cenník mojej zubárky. Si to nejako vyrátajte približne.
Kofferdamova blana..........................16,60€
Fotokompozitná výplň(1,2,3 plôžky).....65,50€ 81,40€ 101,40€
Ja som mal jeden zub mŕtvy a robili mi na ňom endodonciu nanovo a ten zub ma vyšiel na 450€. Druhý len 120€, ale ako hovorím záleží od veľkosti plomby.
Bohužiaľ ja nakupujem všetko zo zahraničia len, takže Vám neviem povedať či sa to dá kúpiť aj v našich končinách. A keď aj, tak to bude pravdepodobne dosť predražené. Odkazy som už dával.

DMSA
http://www.vrp.com/digestive-health/dmsa
Treba kúpiť 6 kusov pre zľavu!
Alpha Lipoic Acid.
http://www.iherb.com/Natrol-Alpha-Lipoi ... /6923?at=0
Pri väčšej objednávke sa oveľa viac oplatí brať od swansonvitamins.com
http://www.swansonvitamins.com/SW710/ItemDetail

Aj keď ja som si svoje DMSA kúpil z ebay. Ďalšie budem kupovať od VRP. Bezkonkurenčne najlacnejšie a nemusím to rozdelovať do toboliek.

Ty ceny za opravu zubů jsou opravdu astronomické, jsem docela rád, že mám ve svém věku všechny zuby bez kazů, ale holt zdraví něco stojí, což si obvykle zdravý člověk bohužel neuvědomuje, když si svoje zdraví cílevědomě ničí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 21, 2012 9:33 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
Pavel Veselý píše:
Tak to při počtu amalgámů co mám v puse je minimálně 30 000 kč.Je to dost.Tolik peněz nemám,můžu si dovolit vyměnit max 3 amlgámy ročně takže to vidím tak že budu muset ještě pěknou dobu držet kvasinky na uzdě dietou.A nebo si vzít půjčku ale to bych musel vědět že mi to stoprocentně pomůže.
Nechodí na toto fórum někdo movitější než já kdo by to vyzkoušel?(no asi ne,prtože bohatší lidé si zřejmě stejně rovnou připlácejí za lepší výplně)
A co zkusit chelaci i při neodstranění amalgámu?Třeba preventivně jednou ročně a mezitím ty amalgámy postupně odstraňovat?Někde jsi psal že ti problémy začali až po roce co jsi dostal amalgám takže by to mohlo alespoň dočasně zabrat.
Pane Jardo co myslíte?

To je otázka, určitě nic nepokazíte chelací pomocí detoxikační vaničky, užíváním chlorely a dají se aplikovat bylinné kůry, což bych jako problém neviděl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Candida
PříspěvekNapsal: úte úno 21, 2012 10:28 pm 
Offline

Registrován: úte úno 21, 2012 9:29 pm
Příspěvky: 11
Dobrý den pane léčiteli, prosím Vás dostala jsem s přítelem od jednoho pana doktora protikvasinkovou dietu s přísným vyloučením sacharidů. Ihned jsme dietu začali dodržovat a přestali konzumovat veškeré sladkosti, kynuté pečivo(kromě žitného chleba bez droždí), téměř vyloučili mléčné výrobky, ovoce(kromě grapefruitu a kiwi), brambory, těstoviny (kromě žitných), maso (kromě rybího, kachny a králíka-ve velmi omezeném množství),olej(kromě olivového). Jíme luštěniny a rýži natural, nebo basmati a s velkým znepokojením, jsme zjistili že i tato rýže obsahuje kolem 70g/100g sacharidů.. Přičemž čokoládová tyčinka má 55g/100g sacharidů! Nerozumíme tomu..
Dále se chceme zeptat jak zvýšit ph moče (máme mezi 5-6ph) a jak upravit překyselení organismu?
Ještě by nás zajímalo jestli proces kvašení např. v pečivu(droždí), dále po konzumaci podporuje kvasinky způsobující candidu?
A poslední dotaz se týká rybích konzerv, jestli jsou vhodné při dietě a jak je to s brambory, které si myslíme že mají méně sacharidů než rýže.

Děkujeme mnohokrát
Zuzka & Michal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: úte úno 21, 2012 11:21 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
Než odpoví Jarda, tak doporučím tuhle tabulku, podle které je určitě bezpečné se řídit: http://ulozto.cz/xybWcQ4/protikvasinkova-dieta-tabulka-120219-by-sakul-xls


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz