Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv říj 10, 2024 12:22 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 1:29 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Mandy píše:
díky \":wink:\" jinak můžu se ještě zeptat, to kupované kysané zelí se smí, nebo jen domácí? já v obchodech vidím jen takové, kde je ve složení i cukr a ocet a spousta dalšího...prodává se i nějaké čisté, nevíš? asi blbé otázky co, ale já fakt nevím \":)\"

Kupuj nejlépe nepasterizovaný zelí v sáčku.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 8:09 pm 
Offline

Registrován: čtv led 05, 2012 11:39 am
Příspěvky: 16
Sara píše:
Dobry den,
zkuste si do te patlanice zamichat nastrouhanou okurku, hlavne vecer.... Dale se mi osvedcil navod jednoho clena tohoto fora; 3x denne nechat namocit lnene seminko(1 lzicku), aby pustilo sliz a potom to vypit....
Mam sama na sobe odzkouseno, ze vetsi davky sirne patlanice vyvolavaji zacpu, lnene seminko potrebuje hodne vody...
Uvidime, co Vam na to rekne pan Zajicek...
S pozdravem

Sara

Dobrý den, děkuju za odpověď, určitě zkusím to lněné semínko. Určitě dám vědět jak se to vyvíjí. Zatím se mějte Verča


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 8:12 pm 
Offline

Registrován: čtv led 05, 2012 11:39 am
Příspěvky: 16
Jarda píše:
Ten jednostranný jídelníček nevidím jako velký problém, nutričně tam máte tak širokou skladbu látek, že z normální stravy se dostat ani nedají. Členka Sara vám to píše dobře, větší dávky strouhaných okurek střeva rozpohybují, lněné semínko také, ale chce dodat současně i kvanta vody, jinak si zácpu spíše vyvoláte. Pokud se týká spotřeby bílkovin, rozhodně bych nechodil přes 1 g na kilo váhy a den, přičemž v jedné dávce není rozumné přijmout více jak 40 g, to tělo také není schopno zpracovat a bílkoviny pak kvasí a hnijí. Mám zde mimo taurin k prodeji více čistých bílkovin, třeba arginin, citrulin, lecitin, glutamin, lysin, karnitin a další. Klidně mě zavolejte a já vám řeknu jaké jsou možnosti a co vám mohu dodat.

Dobrý večer pane Zajíček, děkuju za odpověď. Lněné semínko určitě zkusím. Co se týká těch bílkovin co mi nabízíte, pročtu si o nich více informací a zavlolala bych. S pozdravem Verča


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 9:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
derkel píše:
Denne sporadam 500 g tvarohu z kefiru(pulka z toho v patlanine), obcas trosku smicham se zbylou syrovatkou, pokud mam chut na ridci. Neni to prilis?

Kvasinky dovedou fungovat i z přebytků bílkovin, čili jak vám to píše člen Xeelee, základ je se nepřejídat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 9:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
davoo píše:
Odkaz som nečítal, ale enzýmy na candidu sú extrémne účinne, ale sú troška drahšie než bežné doplnky. http://www.iherb.com/Enzymedica-Candida ... /3608?at=0 Mesačná zásoba vyjde tak na 90 dolárov pri normálnom dávkovaní.

Máte plnou pravdu, prakticky veškerá léčba civilizačních nemocí je hlavně o enzymech a protikvasinkové postupy pochopitelně také, proto se nikdy nemůže uzdravit konzument produktů chemicko-potravinářského průmyslu, ale příroda tu sílu má.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 11:14 pm 
Offline

Registrován: stř úno 24, 2010 12:11 pm
Příspěvky: 25
Da sa ten enzym celulaza najst aj v lacnejsej forme? Napriklad v niektorych potravinach? Tak ako bromelain, alebo papain....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob úno 25, 2012 9:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
Miroslav píše:
Da sa ten enzym celulaza najst aj v lacnejsej forme? Napriklad v niektorych potravinach? Tak ako bromelain, alebo papain....

Na to nedovedu odpovědět, uvedenou problematiku jsem nikdy hlouběji nezkoumal, ale třeba to již řešil někdo jiný, tak uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 9:03 am 
Offline

Registrován: sob črc 16, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 14
Dobry den, mala by som dost surnu otazku...Uz ca.3/4 roka drzim protikandidovu dietu, ca.pol roka s nou aj dietu GAPS-dieta na obnovu criev. Aj sa mi doteraz, aj ked pomaly darilo-derave creva, alergie atd/ par veci sa mi velmi pomaly zacalo zlepsovat. Uzivam vytazok z cesnaku, kedze surovy nezvladne zaludok, fermentovany olej z trescej pecene, probiotika, enzymy, pred jedlami iba stavu z doma fermentovanej kapusty aj uhorky s koprom./samotnu kapustu este nie, nic take vlaknite este neviem/ Pred par dnami som nahle dostala mimo terminu menstruaciu a obnovil sa mi aj ekzem pri konecniku-ktory predpokladam suvisel vzdy s tou candidou, svrbel, palil, bolel. Pred dvoma dnami som vsak citila ako by som dostala hnacku, ale nesla von stolica, ale tekutina a nieco bielo-priesvitno-ruzovo-krvave. Ako keby vlaknite zo stien criev. Vcera vecer uz to malo aj 10cm, v noci tiez, teraz rano to iste aj so stolicou /ta vsak nebola hnackovita, len boli okolo neho tieto chumace niecoho krvaveho-vlakniteho/ Bolesti nemam, iba pri tom ekzeme pri konecniku. Nemoze to ovplyvnit ani menstruacia, kedze pouzivam menstruacny kalisek a tak stolica zostane cista. Zial klystiry nemozem robit, kedze som po operacii bederneho klbu a som este pohybovo obmedzena. Myslite, ze sa moze az teraz zacat cistit to crevo?? Moze to byt candida? Okrem menstruacie mimo terminu som so zenskymi vecami problemy nemala, takze tam candida nebola, nepremnozila sa. Dufam, ze nebudem musiet ist k lekarovi s tym, ani neviem, ci by mi nieco "rozumne" na to dali a v takom stave s klbom by bola nemocnica a vysetrenia aj tak problemom. Dakujem pekne dopredu za odpoved!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 11:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
kate píše:
Dobry den, mala by som dost surnu otazku...Uz ca.3/4 roka drzim protikandidovu dietu, ca.pol roka s nou aj dietu GAPS-dieta na obnovu criev. Aj sa mi doteraz, aj ked pomaly darilo-derave creva, alergie atd/ par veci sa mi velmi pomaly zacalo zlepsovat. Uzivam vytazok z cesnaku, kedze surovy nezvladne zaludok, fermentovany olej z trescej pecene, probiotika, enzymy, pred jedlami iba stavu z doma fermentovanej kapusty aj uhorky s koprom./samotnu kapustu este nie, nic take vlaknite este neviem/ Pred par dnami som nahle dostala mimo terminu menstruaciu a obnovil sa mi aj ekzem pri konecniku-ktory predpokladam suvisel vzdy s tou candidou, svrbel, palil, bolel. Pred dvoma dnami som vsak citila ako by som dostala hnacku, ale nesla von stolica, ale tekutina a nieco bielo-priesvitno-ruzovo-krvave. Ako keby vlaknite zo stien criev. Vcera vecer uz to malo aj 10cm, v noci tiez, teraz rano to iste aj so stolicou /ta vsak nebola hnackovita, len boli okolo neho tieto chumace niecoho krvaveho-vlakniteho/ Bolesti nemam, iba pri tom ekzeme pri konecniku. Nemoze to ovplyvnit ani menstruacia, kedze pouzivam menstruacny kalisek a tak stolica zostane cista. Zial klystiry nemozem robit, kedze som po operacii bederneho klbu a som este pohybovo obmedzena. Myslite, ze sa moze az teraz zacat cistit to crevo?? Moze to byt candida? Okrem menstruacie mimo terminu som so zenskymi vecami problemy nemala, takze tam candida nebola, nepremnozila sa. Dufam, ze nebudem musiet ist k lekarovi s tym, ani neviem, ci by mi nieco "rozumne" na to dali a v takom stave s klbom by bola nemocnica a vysetrenia aj tak problemom. Dakujem pekne dopredu za odpoved!!

Tak podle všeho jde o kvasinky, nebo nějaký zánětlivý proces, což s nimi souvisí a je vhodné každopádně střeva vyčistit, to bych neodkládal. Jinak je vhodné zařadit do stravy více vlákniny na snadnější defekaci, ideální by byl Lepicol a celkově podpořit peristaltiku střeva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 12:34 pm 
Offline

Registrován: sob črc 16, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 14
Jarda píše:
Tak podle všeho jde o kvasinky, nebo nějaký zánětlivý proces, což s nimi souvisí a je vhodné každopádně střeva vyčistit, to bych neodkládal. Jinak je vhodné zařadit do stravy více vlákniny na snadnější defekaci, ideální by byl Lepicol a celkově podpořit peristaltiku střeva.

Dakujem pekne, skusim teda nejak predsa ten klystir, aspon jemne, dam donho aj par kvapiek vytazku z grepovych jadierok. Teraz som tu masu videla aj na toal.papieri, je to taka oranzovozlta/priesvitna gelovita masa, trochu ako kombucha, ale viac oranzova a nema tu "vrchnu koru". Ten klystir staci na vycistenie -okrem vlakniny. A ferm.olej z trescej pecene by mal ucinkovat aj na taketo zapaly? Nerada by som lieky uzivala. Dakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 7:33 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
kate píše:
Teraz som tu masu videla aj na toal.papieri, je to taka oranzovozlta/priesvitna gelovita masa, trochu ako kombucha, ale viac oranzova a nema tu "vrchnu koru". Dakujem.

Keď sa ti ten útvar podarilo izolovať, tak prečo ho nedáš do nejakého primerane veľkého pohára napr. od zaváraniny a neodnesieš na rozbor ? Mňa by teda neuspokojilo, že je to "možno" kvasinka, ja by som chcela vedieť určite čo to je.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 11:40 pm 
Offline

Registrován: úte úno 21, 2012 9:29 pm
Příspěvky: 11
Pane Zajíček prosím Vás a ta již zmiňovaná rýže natural nebo Basmati s takovým velkým obsahem sacharidů je vhodná příloha při léčbě candidy?? A jestli ano, kolikrát zhruba do týdne?

Děkuji mockrát za odpověď..
Zuzka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř úno 29, 2012 3:17 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
zuzka píše:
Pane Zajíček prosím Vás a ta již zmiňovaná rýže natural nebo Basmati s takovým velkým obsahem sacharidů je vhodná příloha při léčbě candidy?? A jestli ano, kolikrát zhruba do týdne?

Děkuji mockrát za odpověď..
Zuzka

Rýže kvasinku akorát nakrmí.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř úno 29, 2012 8:32 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Xeelee píše:
Rýže kvasinku akorát nakrmí.

Takoveto kratke odpovedi nemam rad, zavani to velkou demagogii. Viz kniha nenechte sebou manipulovat

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř úno 29, 2012 3:12 pm 
Offline

Registrován: sob říj 15, 2011 6:06 pm
Příspěvky: 60
tak mi přijde, že moje tělo antikvasinkovou dietu prostě nezvládá. ať sním tuku kolik chci, pořád hubnu a síla taky v háji \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz