Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob říj 05, 2024 10:05 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř úno 29, 2012 10:36 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Ambienta píše:
Dobrý den Jardo, před Vánoci jste mi na mou dlouhodobou (min. 6 let) únavu, ospalost, skoro až depresivní stavy a adenom na štítné žláze doporučil MMS2. Jet měsíční kůru s režimem 0-1-0, 1-0-1, 1-1-1 1/3 tobolky vel. "0", 0-1-0, 1-0-1, 1-1-1 1/2 tobolky, 0-1-0, 1-0-1, 1-1-1 1 celou tobolu a pokračovat celých 30 dní. Jedu v tomto režimu. Tuším, že bych k tomu měla brát práškový vit. C, mám ho tu připravený.
1) Mohl byste mi říci kolik (ideálně popsat množství na čajovou lžičku) a v jaké části dne? Budu dávat do mrkvové šťávy.

Po ukončení kůry plánuji opět provádět půsty od 1-denního a postupně provést až 15-denní, snad i 21-denní půst s ideální návratovkou.
2) Je to podle Vás už dost silná kombinace opatření k tomu zbavit se zaplísnění, cyst v těle, počínající rakoviny a také - to by mě zajímalo - např. oční vady astigmatismus? Mám dioptrie 2 na jedno oko, 1 na druhé. Dle oční samozřejmě bez operace neléčitelné a mám očekávat zhoršení.

Možná řeknete zaměřit se také na parazity - trojčení 21-denní kůru jsem brala vloni počátkem léta, od té doby nepravidelně hřebíček s pelyňkem, teď už jsem ale neměla od LISTOPADU nic.
3) Je to důvod k tomu projet znovu celou 21-denní kůru nebo mám nahodit zase jen dávku 1x týdně?

4) Netluče se s MMS2, když k tomu beru postupně během dne lugol 10kapek (nedostatek jódu potvrzen) + selen, pangamin 6tbl., B12, nalačno hořčík? Mohu vše v 1 den nebo už je toho moc? Možná ta B12 taky jestli se netluče s vit. C?

MMS2 by se nemělo brát na prázdný žaludek, ideálně chvíli po něčem lehkém
5) Je za lehké jídlo považováno i např. 1 jablko a za 30 minut dávka MMS2?

6) Za jak dlouho po dávce MMS2 je vhodné jíst?

S jednou dávkou MMS2 vypiju až asi 0,75l vody.
7) Je to spíše k užitku, když dodám takto více vody?

A poslední dotaz, nejprve do sebe kopnu cca 0,45l vody téměř na ex a jen co popadnu dech, házím si do pusy tobolku a zapíjím zbytkem vody. Vše je to hodně rychlé, protože mám možná zbytečně strach, aby mi mezitím neodtekla pracně napolykaná ta první voda ze žaludku \":-)\") Výsledkem je, že mě pak po chvilce ten žaludek tlačí, což může být tím rychlým požitím množství vody.
\"8)\" Během kolika minut je vhodné zvládnout vypít a polknout jednu dávku MMS2? Poraďte..

Děkuji moc za všechny odpovědi!

1)Céčka berete kolik snesete bez průjmu, tedy klidně vrchovatou kávovou lžičku.
2)Silné je to dost, nicméně na některé parazity to fungovat u někoho nemusí a pak je nutné nasadit silná anthelmintika.
3)Zopakováním celé kůry nemůžete nic pokazit, můžete pouze získat.
4)Nedomnívám se, že by to mělo představovat problém.
5)Klidně ano, ale ne u člověka co řeší kvasinky.
6)Je vhodné udržovat odstup alespoň 30 minut.
7)Není problém používat i mnohem méně vody a rozhodně se nemusíte tolik bát, bohatě stačí 1,5-2 dcl před a to samé po spolknutí tobolky.
8 )Nikdy jsem to neměřil, ale jak to zvládnete, tak to bude, to neřešte, tobolka se rozpouští minimálně 30 vteřin a spíše o dost déle.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 29, 2012 10:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
S aplikací mms se objevují názory, že se tluče i s dalšími antioxidanty, kromě práškového céčka. Četl jsem například že i pouhá káva díky vysokému obsahu antioxidantů může účinky MMS rušit. Otázkou tedy je co udělají vysoké dávky dalších umělých antioxidantů jako je vitamin E, selen, zinek , betakaroten apod.

Co myslíte Jardo, stopnout raději suplementaci po dobu braní MMS nebo ne? (což by pro mne byl problém jelikož mms berou dlouhodobě (čtvrt roku a více)

Osobně se nedomnívám, že půjde o tak zásadní problém jako u céčka, ale pokud chce mít člověk jistotu, není problém si vzít vše dvě hodiny po poslední dávce a máte problém vyřešený.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 02, 2012 7:54 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Nové číslo časopisu Nová regena informuje o predaji unikátneho DVD ,ktoré obsahuje všetky protokoly o MMS J.Humbla.
Objednávky na str.www.czchem.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 08, 2012 9:12 pm 
Offline

Registrován: sob pro 03, 2011 4:16 pm
Příspěvky: 90
Dobrý deň,
keďže mám veľký problém s celými dýchacim systémom, rozhodol som sa, že budem vdychovať chlordioxid...
2 kvapky chloritanu aktivujem 10 kvapkamy kyseliny citrónovej (neviem, či čakať 3 minúty) v pohári a začnem vdychovať, po inhalácii môžem naplniť pohár a vypiť?
a popri tom chcem užívať MMS1 orálne 20 kvapiek, je lepšie si to rozdeliť cez deň napr. 4x5? alebo 2x10?

Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 09, 2012 12:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
stendas píše:
Dobrý deň,
keďže mám veľký problém s celými dýchacim systémom, rozhodol som sa, že budem vdychovať chlordioxid...
2 kvapky chloritanu aktivujem 10 kvapkamy kyseliny citrónovej (neviem, či čakať 3 minúty) v pohári a začnem vdychovať, po inhalácii môžem naplniť pohár a vypiť?
a popri tom chcem užívať MMS1 orálne 20 kvapiek, je lepšie si to rozdeliť cez deň napr. 4x5? alebo 2x10?

Ďakujem

S tím dýcháním opatrně, tak jeden maximálně dva nádechy, jinak můžete mít festovní problémy, rozhodně zvyšovat počet nádechů velice pomalu. Pro začátek by bylo asi vhodnější inhalovat koloidní stříbro, nebo peroxid vodíku, ale ten peroxid také velice zvolna. Při aplikaci MMS rozhodně raději častěji a menší dávky, aby vám nebylo blbě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 09, 2012 5:01 pm 
Offline

Registrován: sob pro 03, 2011 4:16 pm
Příspěvky: 90
áno áno, rozmýšľal som nad tým, že jeden nádych nosom a 2 nádychi ústami (nie zhlboka), prvý deň skúsim 2x krát..
a čo môžem rozumieť pod pojmom festovní problémy? ak by som to prehnal...

vďaka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 10, 2012 11:23 pm 
Offline

Registrován: stř črc 08, 2009 8:50 pm
Příspěvky: 142
stendas píše:
Dobrý deň,
keďže mám veľký problém s celými dýchacim systémom, rozhodol som sa, že budem vdychovať chlordioxid...
2 kvapky chloritanu aktivujem 10 kvapkamy kyseliny citrónovej (neviem, či čakať 3 minúty) v pohári a začnem vdychovať, po inhalácii môžem naplniť pohár a vypiť?
a popri tom chcem užívať MMS1 orálne 20 kvapiek, je lepšie si to rozdeliť cez deň napr. 4x5? alebo 2x10?

Ďakujem

Na dýchací cesty se mi osvědčílo MMS1 do koupele. Celkem příjemně se pak inhaluje chlordioxid společně s vodní párou. \":D\"
Ovšem chce to začínat opatrně a postupně přidávat.

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 11, 2012 11:06 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
stendas píše:
áno áno, rozmýšľal som nad tým, že jeden nádych nosom a 2 nádychi ústami (nie zhlboka), prvý deň skúsim 2x krát..
a čo môžem rozumieť pod pojmom festovní problémy? ak by som to prehnal...

vďaka

Tak festovní problémy jsem si vyvolal, když jsem zkoušel co se dá vydržet jako koupel. Dal jsem do vany cca 1000 aktivovaných kapek a v tom jsem s velkým sebezapřením vydržel 30 minut s tím, že na pokožku a oči to nemělo žádný negativní vliv, ale dýchalo se tam blbě, smrad byl dost slušný. Ovšem už po vylezení z vany jsem viděl, že to nebyl zas tak dobrý nápad. Nadejchal jsem se toho chlordioxidu totiž tak důkladně, že jsem pak cca 4 hodiny nemohl popadnout dech a zážitek tedy nic moc, ale pokud by se větralo, tak by to patrně proběhlo bez potíží, nicméně po bitvě je každý generál. Lepší tedy pomalu a s jistotou, než silné zážitky i kdy trocha adrenalinu také neuškodí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 14, 2012 2:47 pm 
Offline

Registrován: sob led 14, 2012 4:01 pm
Příspěvky: 7
Dobrý den Jardo, chtěl bych se zeptat, jestli je mms účinné i na vlčí zrno v očním víčku, které se ne a ne vstřebat. Už mě napadá jen dlouhý půst, ale raději bych to mms.. díky. Tom


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 14, 2012 11:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Tom7 píše:
Dobrý den Jardo, chtěl bych se zeptat, jestli je mms účinné i na vlčí zrno v očním víčku, které se ne a ne vstřebat. Už mě napadá jen dlouhý půst, ale raději bych to mms.. díky. Tom

Ta to nevím a pokud je myšlena orální aplikace, dost o výsledku pochybuji, tam bych spíše vsadil na koloidní stříbro, přímo do oka a orálně antihelmintika, ale za vyzkoušení nic nedáte a třeba budete úspěšný.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 15, 2012 7:42 pm 
Offline

Registrován: sob led 14, 2012 4:01 pm
Příspěvky: 7
No, já to myslel jako přikládáním obkladu s mms1, protože orálním užitím to opravdu asi nepůjde. Zkoušel jsem to heřmánkem, urinou, medem a tak různě, ale nic na to nezabírá. Dlouhým půstem se tak o půlku zmenšilo, ale až ke konci 21 deního půstu. Každopádně díky a vyzkouším to.. potom dám určitě vědět, jak to dopadlo:). Tom


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 16, 2012 3:03 pm 
Offline

Registrován: sob pro 03, 2011 4:16 pm
Příspěvky: 90
chcem sa spýtať, je absolútne jedno, či aktivované MMS1 zmiešam s pol litrom vody a vypijem alebo ako je to odporúčane s pol deci vody a následne zapijem ešte pohárom čistej vody?
či to má zásadný vplyv na účinnosť?

a ak by som si chcel rozrobiť MMS1 napr. na celý deň, vravím dobrý postup? - 30 kvapek choritanu 30 kvapiek 50% aktivátora, pol litra vody a všetko to zmiešam vo flaši od vincentky?
a popíjam si napr. každý hodinu...

Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 18, 2012 9:01 am 
Offline

Registrován: sob zář 24, 2011 4:44 pm
Příspěvky: 12
Přeji dobrý den. Měl bych dotaz, pomohlo někomu MMS na cukrovku typu 2? Jaké to mělo účinky? Rád bych to vyzkoušel, ale bojím se, aby to se mnou zase neseklo po vysazení léků. Děkuji za odpovědi.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 18, 2012 12:13 pm 
Offline

Registrován: sob črc 03, 2010 9:35 am
Příspěvky: 39
Benedikt píše:
Přeji dobrý den. Měl bych dotaz, pomohlo někomu MMS na cukrovku typu 2? Jaké to mělo účinky? Rád bych to vyzkoušel, ale bojím se, aby to se mnou zase neseklo po vysazení léků. Děkuji za odpovědi.

Dobry den,
na tohle Vam tezko nekdo da presnou odpoved, MMS neni vselek a diabetes typu II vetsinou odpovida vycerpani Langerhansovych ostruvku slinivky pri nadvaze, spatnem stravovani, nadbytku karbohydratu ve strave atd....
Rozhodne Vam MMS neublizi, ale nemuzete spolehat, ze udela vsechnu praci za Vas a vysadit leky ze dne na den. Zkuste napsat vice o sobe (BMI, jidelnicek, sport) a urcite Vam nekdo z prispevatelu zde na foru odpovi vice.
S pozdravem

Sara


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 20, 2012 11:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
stendas píše:
chcem sa spýtať, je absolútne jedno, či aktivované MMS1 zmiešam s pol litrom vody a vypijem alebo ako je to odporúčane s pol deci vody a následne zapijem ešte pohárom čistej vody?
či to má zásadný vplyv na účinnosť?

a ak by som si chcel rozrobiť MMS1 napr. na celý deň, vravím dobrý postup? - 30 kvapek choritanu 30 kvapiek 50% aktivátora, pol litra vody a všetko to zmiešam vo flaši od vincentky?
a popíjam si napr. každý hodinu...

Ďakujem

Objem vypité tekutiny je nepodstatný a to celodenní pití máte správně, akorát před nalitím vody nechat proběhnout aktivaci, prostě směs musí ztmavnout a začít vypouštět chlordioxid, což trvá tak 20-30 vteřin a pak teprve nalít vodu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz