Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv říj 10, 2024 7:22 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 21, 2012 6:47 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Xeelee píše:
Vševěd píše:
Trávící soustava nezpracovává monosacharidy??? To snad nemyslíš vážně:-) My se bavíme o lidech,
kterým candida "přerostla přes hlavu", došlo k tomu, že ji imunitní systém nemá pod kontrolou. Argumentovat tím, že někdo, kdo je zdravý nemá problém s jednoduchýma cukrama a proto můžeme
jíst jednoduché cukry i my, s přemnoženou canidou - to je jak sám uznáš - DEMAGOGIE - slovo, které sis oblíbil.

Já nedoporučuju konzumovat monosacharidy lidem, kterým kvasinka přerostla přes hlavu ani nikomu na protikvasinkový dietě. Píšu, že mi dává smysl přejít na konzumaci monosacharidů po velmi výrazném umravnění kvasinky striktní bezsacharidovou dietou a že to vyzkouším. Neustálý překrucování toho co píšou ostatní je nepozornost, neschopnost porozumění psanýmu textu nebo demagogie. Vyber si.
Vševěd píše:
btw. napíšu to ještě jednou, dostal jsem infuzi rozpuštěnou v glukóze, NIC!!!!!!!! ale vůbec nic se nedostalo přes střeva a stejně jsem byl nadmutý!!!!!
takže i kdyby to fungovalo tak jak si to naivně představuješ, nic by se nezměnilo...

Ale to mohlo být i stavem stolice ve střevě, velkým množství kvasinky, větším než malým množstvím tuku ve stravě a nejspíš i spoustou dalších faktorů. Když jsi byl v nemocnici na infuzi, tak jsi zdá se nebyl zdravej. Působení různejch látek v těle je velmi komplexní a prostě to nejde takhle zjednodušovat. Hodně návštěvníků fóra už to zjistilo na vlastní kůži.

V nemocnici jsem byl na infuzi Cancidas - antimykotika poslední generace, cena 22 000 za jednu vakcínu. Ačkoliv jde o velmi účinný prostředek proti candidě, glukóza, ve které
je infuze rozpuštěna, tento efekt spolehlivě přebije...
Nejdřív mně přesvědčuješ o tom, že ke candidě se spolehlivě žádný cukr nedostane, a když jsi v koncích, začneš tvrdit, že jsi vlastně chtěl jíst banány až budeš mít kvasinku úplně umravněnou:-)
Tomu říkáš překrucování? Ještě před chvilkou ti Grahamova dieta pro léčbu candidy dávala smysl a teď píšeš, že bys ji nikomu nedoporučil? Já myslím, že ti jenom došlo, jakým hovadinám jsi uvěřil...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 21, 2012 7:51 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
ravima píše:
Naopak, uvedený tuk neobsahuje skoro žádnou omega 6 kyselinu, stejně tak jako máslo - mimochodem tuto informaci jste stále neopravil v článku o bílých jedech na hlavní stránce, upozorňoval jsem na to už před mnoha měsíci.

Ano zde skutečně vznikl omyl nebo možná informační šum.Odpovídá to to tom že i mistr tesař se někdy utne.
Kokosový olej je vhodný zdroj rychle využitelné tukové energie,likviduje kvasinku a vyživuje střevní stěnu.Jeho bezpečné dlouhodobě užívané množství je kolem 25g a je vhodný spíše pro lidi v pohybu.Při dlouhodobě užívaných větších dávkách je nutné dodávat EPA(rybí tuk) protože blokuje její tvorbu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 21, 2012 7:57 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
cestin píše:
Pavle, díky za všechny uvedené informace. že nevyžiju ze semen a ořechů mi došlo, tak holt ještě vyzkoušet ty sýry a když to nepůjde, tak maso.

jak je to s pořízením rybího oleje, je s tím běžně u lékáren problém ? mám se při jeho výběru zaměřit na nějakou konkrétní složku nebo je prostě olej jako olej ?

Při výběru oleje by bylo vhodné zjistit si stav vitamínu D v těle.Pokud vit.D budeš mít málo,můžeš používat ten levný z lékárny(je z tresčích jater) ale asi jen přes zimu.Jinak je vhodnější rybí tuk vyrobený z celých ryb ale cena je pak zhruba dvojnásobná.Já jsem používal levný z lékárny ale už chodím dost ven takže od příštího týdne přejdu na dražší.Kupuju od firmy nutraceutica.Odkaz dával člen sroll ve vlákně sirná patlanina nebo rybí olej,to už nevím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 21, 2012 8:12 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Xeelee píše:
Vševěd píše:
Trávící soustava nezpracovává monosacharidy??? To snad nemyslíš vážně:-) My se bavíme o lidech,
kterým candida "přerostla přes hlavu", došlo k tomu, že ji imunitní systém nemá pod kontrolou. Argumentovat tím, že někdo, kdo je zdravý nemá problém s jednoduchýma cukrama a proto můžeme
jíst jednoduché cukry i my, s přemnoženou canidou - to je jak sám uznáš - DEMAGOGIE - slovo, které sis oblíbil.

Já nedoporučuju konzumovat monosacharidy lidem, kterým kvasinka přerostla přes hlavu ani nikomu na protikvasinkový dietě. Píšu, že mi dává smysl přejít na konzumaci monosacharidů po velmi výrazném umravnění kvasinky striktní bezsacharidovou dietou a že to vyzkouším. Neustálý překrucování toho co píšou ostatní je nepozornost, neschopnost porozumění psanýmu textu nebo demagogie. Vyber si.
Vševěd píše:
btw. napíšu to ještě jednou, dostal jsem infuzi rozpuštěnou v glukóze, NIC!!!!!!!! ale vůbec nic se nedostalo přes střeva a stejně jsem byl nadmutý!!!!!
takže i kdyby to fungovalo tak jak si to naivně představuješ, nic by se nezměnilo...

Ale to mohlo být i stavem stolice ve střevě, velkým množství kvasinky, větším než malým množstvím tuku ve stravě a nejspíš i spoustou dalších faktorů. Když jsi byl v nemocnici na infuzi, tak jsi zdá se nebyl zdravej. Působení různejch látek v těle je velmi komplexní a prostě to nejde takhle zjednodušovat. Hodně návštěvníků fóra už to zjistilo na vlastní kůži.

Tady souhlas s Vševědem(i když po mých zkušenostech spíš souhlas všude s vševědem).Přesně jsem věděl ve kterých místech ve střevech jsem měl ložiska kandidy,protože po pozření ovoce nebo sacharidů se tvořily plyny a pohyby v těchto místech.Tvořili se dokonce i po klistýru kdy jsem měl uplně prázdná střeva.

Jinak podle toho že neznáš vševěda je jasné že jsi nepřečetl celé toto vlákno od začátku.Jinak bys věděl že měl a má pravdu.
Radím ti nenásledovat přesně všechno co zde přečteš,ale nejdřív přečíst celé téma,pak pohledat jinde na netu a z toho si pak vyvodit důsledky a vhodnost té které procedůry nebo diety na tvou osobu.

Mimochodem jsem si všiml že jsi propagátorem mléka z mlékomatu-já jím byl do určitého času taky.A převařuješ ho než z něj uděláš kefír?Jestli ne tak by tě možná mohla zajímat informace od ing.Bláhové že osoby s roztroušenou sklerózou přišli v dětství nebo v průběhu života do styku se syrovým kravským nebo kozím mlékem.Toto mléko může obsahovat parazita který způsobuje RS.Kefírky zabijou bakterie,ale jsi si stoprocentně jistý že zabijou i zárodky nebo živé parazity?A nedělej si moc iluze o hygieně v krvínech,natož v biokravínech.

Jestli jsem se tě nějak dotkl tak promiň,chci ti jen pomoct.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 21, 2012 8:40 pm 
Offline

Registrován: čtv led 28, 2010 9:54 pm
Příspěvky: 195
[quote="Pavel Veselý":15vv1uen]Mimochodem jsem si všiml že jsi propagátorem mléka z mlékomatu-já jím byl do určitého času taky.A převařuješ ho než z něj uděláš kefír?Jestli ne tak by tě možná mohla zajímat informace od ing.Bláhové že osoby s roztroušenou sklerózou přišli v dětství nebo v průběhu života do styku se syrovým kravským nebo kozím mlékem.Toto mléko může obsahovat parazita který způsobuje RS.Kefírky zabijou bakterie,ale jsi si stoprocentně jistý že zabijou i zárodky nebo živé parazity?A nedělej si moc iluze o hygieně v krvínech,natož v biokravínech.

Jestli jsem se tě nějak dotkl tak promiň,chci ti jen pomoct.[/quote:15vv1uen]
Tak teraz si ma dostal s tym mliekom,
P. Jarda pisal a pise ze kefirky zabiju vsetko zle co je v mlieku, tak teraz ako? A ked sa to mlieko prevari, potom asi velku hodnotu uz nema alebo sa mylim?

P.S. Samozrejme ak myslis statisticky, tak samozrejme tam matematika nepusti..ale ...

Diky \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 21, 2012 8:41 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
děkuji za podporu, musím ovšem znovu poznamenat, že nic z toho co píšu jsem nevymyslel, jen vyhledal jinde a max. přeložil do češtiny...
a odzkoušel na sobě...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 21, 2012 9:01 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Pavel Veselý píše:
Takže pár věcí-určitě nemusíš zkonzumovat 210g tuku za den,bohatě ti bude
stačit 150g k tomu 70g bílkovin a 50-70g sacharidů.Dohromady je to 2000
kalorií a na tom se relativně dá žít i dlouhodobě(pokud nejsi sportovec
nebo těžce fyzicky pracující,nebo nepracuješ v extrémě nízkých
teplotách)

Jen doplním, že maximum je 1 gram bílkovin na kilo váhy. 70 g bílkovin (oprava: sacharidů) na den, to je při protikvasinkový dietě nějak moc, ne?
Pavel Veselý píše:
Musíš a toto zdůrazňuji konzumovat 2-3 porce tučné ryby
týdně nebo konzumovat doplněk s rybým tukem v množství od 1-3g čistých
EPA,DHA-bez toho jsi dlohodobě v háji.Nevěř tomu že si je tělo na
protikvasinkové dietě vyrobí v potřebném množství z rostliných zdrojů.

Proč? A co je v tomhle případě dlouhodobě? Já konzumoval přes dva měsíce prakticky jen rostlinný tuky, byl a pořád sem dost fyzicky aktivní a sem v pohodě.
Pavel Veselý píše:
Další věcí jsou bílkoviny:musíte si všichni dobře promyslet zda chcete
držet protikvasinkovou dietu nebo být vegetariány-oboje dohromady
nejde!!!Minimálně se neobejdete bez konzumace mléčných výrobků.Všichni si
dobře hlídejte ten příjem minimálně 1 g čisté kvalitní bílkoviny na
kilogram hmotnosti

To mi přijde jako blbost. Já z živočišnejch bílkovin denně konzumuju jen trochu kefíru na doplnění laktobacilů a svědčí mi to. Navíc 1 gram na kilo je maximum, ne minimum. Pak má tělo bílkoviny problém strávit, hnijou ve střevě a tam se pak kvasince líp daří. A já se v začátcích diety divil, proč neustupuje. Když sem začal jíst podstatně míň bílkovin, tak se situace podstatně zlepšila.
Pavel Veselý píše:
K té otázce o sýru-já si kupuju olomoucké tvarůžky,brinzu,cotage,mozarellu
a když se chci rozšoupnout tak kvalitní parmezán.Pak používám proteinový
doplněk pro sportovce,2x týdně krůtí prsa nebo libové vepřové,libové kuřecí
nebo slepičí jen když je domácí,vejce průměrně 1 kus denně.K tomu 100g
jáhel nebo pohanky denně a zeleninu kromě mrkve a řepy bez omezení v
jakémkoliv množství-a výsledek je že nemám kandidu nebo alespoň její
příznaky.

Moh bych se zeptat kolik gramů bílkovin na kilo to je, jaký máš pH moči a jakou máš konzistenci stolice? Tahla strava se mi jako protikvasinková moc nezdá. Ty jsi během ní zaznamenal nějaký výrazný zlepšení stavu? Chápu to dobře, že kvasinku nemáš? Zkoušels ráno několik dnů po sobě ráno a na lačno plivací test?
Pavel Veselý píše:
Další věc je nadýmání-u chlapů bude zřejmě po konzumaci velkého objemu zeleniny normální(vzpomeňte si na
cibuli),myslet si že když prdim po tom co jsem se napráskal
zelím,kedlubnama nebo sněd celou brokolici tak že mě to probudilo
kandidu,je podle mě blbost.

Ani po spoustě zeleniny včetně cibule, zelí a kedlubny v jednom jídle nemám s nadýmáním žádný problémy. A to sem na něj ještě krátce před dietou předtím trpěl prakticky neustále.
Pavel Veselý píše:
Všechno tohle vím proto,že na tyto stránky chodím už třetí rok a je mi
střídavě lépe a hůře,ale bohužel celkově hůře.Zavinil jsem si to masivní
konzumací ovoce,ořechů,pokusy o vegetariánství,fruitariánství,raw stravu
prostě vše co zde najdete.Krátkodobě to může třeba jako odlehčovací dieta
fungovat ale dlouhodobě ne.Všeho musí být s mírou.Dokonalou sestavou mé
nynější stravy jsem se velice rychle dostal do stavu kdy se cítím naprosto
zdravý a šťastný(trvalo mi to cca 3 týdny).

Já sem chodím půl roku a můj stav se jen zlepšuje po aplikaci toho co tu kritizuješ. Jak zdejší rady nedodržuješ už se tu probíralo.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Naposledy upravil Xeelee dne stř bře 21, 2012 10:12 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 21, 2012 9:02 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
cestin píše:
Pavle, díky za všechny uvedené informace. že nevyžiju ze semen a ořechů mi došlo, tak holt ještě vyzkoušet ty sýry a když to nepůjde, tak maso.

Cestine, já vyžil s přepuštěným máslem, trochou kefíru, semínky, ořechy a zeleninou s minimálním obsahem sacharidů, viz tabulka v podpisu. Ostatní mléčný výrobky sem naprosto vyřadil. Mléko je jeden z největších jedů a sýr je koncentrovaný mléko. Maso stejně jako mléko dost překyseluje organizmus, což má vliv na zdraví a je potřeba udržovat v těle zásaditý prostředí. S tím co sem doteď jed já to je mnohem snazší.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 21, 2012 9:05 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Pavel Veselý píše:
Při výběru oleje by bylo vhodné zjistit si stav vitamínu D v těle.Pokud vit.D budeš mít málo,můžeš používat ten levný z lékárny(je z tresčích jater) ale asi jen přes zimu.Jinak je vhodnější rybí tuk vyrobený z celých ryb ale cena je pak zhruba dvojnásobná.Já jsem používal levný z lékárny ale už chodím dost ven takže od příštího týdne přejdu na dražší.Kupuju od firmy nutraceutica.Odkaz dával člen sroll ve vlákně sirná patlanina nebo rybí olej,to už nevím.

Nejlepší je jít ven na sluníčko. Co myslíš tím, že začneš chodit víc ven a proto si začneš kupovat dražší vitamin D? V tom nevidím logiku. Díky slunečnímu záření si ho právě tělo samo vytváří v kůži.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 21, 2012 9:13 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Pavel Veselý píše:
Mimochodem jsem si všiml že jsi propagátorem mléka z mlékomatu-já jím byl do určitého času taky.A převařuješ ho než z něj uděláš kefír?Jestli ne tak by tě možná mohla zajímat informace od ing.Bláhové že osoby s roztroušenou sklerózou přišli v dětství nebo v průběhu života do styku se syrovým kravským nebo kozím mlékem.Toto mléko může obsahovat parazita který způsobuje RS.Kefírky zabijou bakterie,ale jsi si stoprocentně jistý že zabijou i zárodky nebo živé parazity?A nedělej si moc iluze o hygieně v krvínech,natož v biokravínech.

Jestli jsem se tě nějak dotkl tak promiň,chci ti jen pomoct.

Kde propaguju mléko z automatu? Nepamatuju se na to. Každopádně si z něj kefír dělám a už je pasterizovovaný. O nebezpečí bakterií a parazitů vím, ale pořád ho považuju za diametrálně kvalitnější než to pasterizovaný z krabice. Vznik RS má na svědomí spousta faktorů a jedním z nich je právě konzumace mléka (nejen syrovýho, ale jakýhokoliv, chceš dohledat studie?) v dětství, který už mám za sebou, takže s tím tak jako tak nemůžu nic udělat. Pasterizací se bakterie a paraziti pokud vím nezničí.

Nedotkl ses mě, ale ten příspěvek mi přijde poněkud útočnej až sarkastickej. Jestli tak nebyl myšlenej, tak se omlouvám.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 21, 2012 9:55 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Xeelee píše:
Jen doplním, že maximum je 1 gram bílkovin na kilo váhy. 70 g bílkovin na den, to je při protikvasinkový dietě nějak moc, ne?

Candida nedokáže metabolizovat bílkoviny.

Xeelee píše:
To mi přijde jako blbost. Já z živočišnejch bílkovin denně konzumuju jen trochu kefíru na doplnění laktobacilů a svědčí mi to. Navíc 1 gram na kilo je maximum, ne minimum. Pak má tělo bílkoviny problém strávit, hnijou ve střevě a tam se pak kvasince líp daří. A já se v začátcích diety divil, proč neustupuje. Když sem začal jíst podstatně míň bílkovin, tak se situace podstatně zlepšila.

Prosím tě můžeš mi uvést zdroj těchto dezinformací? Už jsi někdy viděl někoho pálit kořalku z hovězích steaků? Kde jsi přišel na to, že 1 gram na kilogram je maximum? Neřekli ti, že když ztrácíš
svalovou hmotu a jsi v kalorickém deficitu, určitě si můžeš být jistý, že imunitní systém nestimuluješ k lepší výkonnosti, ale naopak? Kde jsi přišel na to, že když jíš víc než 70 gramů na den, tak to hnije?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 21, 2012 10:10 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Vševěd píše:
Candida nedokáže metabolizovat bílkoviny.

Pardon, chtěl sem napsat sacharidy. V příspěvku sem to opravil.

Vševěd píše:
Prosím tě můžeš mi uvést zdroj těchto dezinformací? Už jsi někdy viděl někoho pálit kořalku z hovězích steaků? Kde jsi přišel na to, že 1 gram na kilogram je maximum? Neřekli ti, že když ztrácíš svalovou hmotu a jsi v kalorickém deficitu, určitě si můžeš být jistý, že imunitní systém nestimuluješ k lepší výkonnosti, ale naopak? Kde jsi přišel na to, že když jíš víc než 70 gramů na den, tak to hnije?

Ta dezinformace se mi osvědčila a radí to i Jarda a WHO. Svalovou hmotu pomalu nabírám a nehubnu. Poslední půlrok sem zdravej jako nikdy předtím a cítím se skvěle. Předtím sem dal po předchozím tréninku najednou stěží 100 sedů lehů, po tom co sem zhubnul a BMI se ustálilo lehce pod 20, sem dal po pár měsících bez posilování 150 sedů lehů, po pár dnech 200.

Ne víc jak 70 g na den ale víc jak 1 gram na kilo na den.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 21, 2012 10:32 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
Pokud řeším více zdravotních problémů není zrovna jednoduché sestavit vhodný jídelníček aby vyhověl všem doporučovaným požadavkům.Při léčbě alergie jsem z jídelníčku vyřadil pět jedů.Maso ani vajíčka syrová nejím takže to jsou potraviny nevhodné.Pokrýt potřebu bílkovin 1g na 1kg hmotnosti není zrovna jednoduché pouze s rostlinné stravy.Ořechy max 100g a den nestačí na pokrytí býlkovin,pokud přidám bezlepkové obiloviny překročím zase příjem sacharidů,který je nevhodný pro léčbu jak candidy tak aftů.Pět jídel denně je moc jak mě bylo doporučeno,tak se problémů nezbavím...Pokud budu jíst dvě jídla denně nejen že nepokryji příjem bílkovin,ale ani energetický příjem a nejspíše se dostanu na hodnoty podvýživy.A kde je v jídelníčku ovoce a zelenina a to neberu v potaz ještě správné kombinace potravin...pH apod.

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv bře 22, 2012 5:51 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
[quote="laco":34rzd0bk]Tak teraz si ma dostal s tym mliekom,
P. Jarda pisal a pise ze kefirky zabiju vsetko zle co je v mlieku, tak teraz ako? A ked sa to mlieko prevari, potom asi velku hodnotu uz nema alebo sa mylim?

P.S. Samozrejme ak myslis statisticky, tak samozrejme tam matematika nepusti..ale ...

Diky \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv bře 22, 2012 5:58 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Xeelee píše:
Nejlepší je jít ven na sluníčko. Co myslíš tím, že začneš chodit víc ven a proto si začneš kupovat dražší vitamin D? V tom nevidím logiku. Díky slunečnímu záření si ho právě tělo samo vytváří v kůži.

Ano zde jsem uvažoval rychleji než jsem to napsal a neuvědomil jsem si že lidé neznají souvislosti.Takže ta souvislost je že rybí tuk z tresčích jater z lékárny obsahuje značné množství vitamínu D a proto se smí konzumovat jen v malém množství a hlavně v zimě a nebo při sníženém množství vitamínu D v těle.Oproti tomu rybí tuk vyrobený z celých ryb obsahuje zanedbatelné množství vitamínu D a je vhodný k celočnímu použití.Sluníčko je samozřejmě super \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz