Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv říj 10, 2024 4:25 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 28, 2012 6:49 pm 
Offline

Registrován: pon srp 30, 2010 2:07 pm
Příspěvky: 280
to Pavel Veselý: No, tak jsme ve vláknu o kvasince a z toho pohledu se tedy zde na věci dívám. Pokud bez problémů strávíte ten váš jídelníček, tak o kvasince nemůže být vůbec řeč. Jinak mému názoru na protikvasinkovou dietu je nejblíže určitě Kwasniewského dieta, což je vlastně to co jíte vy, ale bez těch obilovin a méně zeleniny. To je něco, co totiž prokazatelně funguje, nejen na kvasinku. Takto se dá splnit požadavek na hmotnostní poměr 1:2:6 (sacharidy:bílkoviny:tuky). Vy v porci 120g obilovin máte přes 70g sacharidů a 1kg zeleniny má minimálně 20g sacharidů. Pokud je tam hodně brokolice, kedlubny, atp. (o mrkvi a spol. ani nemluvím) tak ještě víc, klidně až 40 g. Nevím, jak jsou na tom se sacharidy ty proteinové nápoje, tam je to různé. Co se týče těch kalorií, tak jsem to počítal, a máte cca 12000 kJ denně, to bych teda chtěl vidět ženu, co do sebe za den tolik nacpe \":-)\", ty co znám, jí tak polovinu.
Zkuste klidně přejít na obyčejnou racionální stravu, občas si dejte klidně pizzu nebo zmrzlinu, a uvidíte, že vám bude stejně dobře jako nyní. Váš dobrý stav totiž je imho způsoben hlavně tím, že jste po pokusech s vitariánstvím atp. přerušil detoxikační reakce. A fungovat vám to bude tak dlouho, dokud budete aktivně žít, sportovat, atd., ale nemůžete na základě toho usuzovat na zdravost vaší současné diety. Znám osobně spoustu sportovců, kteří jí tím stylem "6x denně kuře s rýží" a nejsou nemocní prakticky vůbec. Problém nastane až za mnoho let ve stáří, ale často ani to ne, a nebo když přestanou aktivně žít.

to Jarda: Omlouvám se, ten příspěvek, na který reagujete opravdu ještě neobsahuje informaci o obilovinách. Nicméně doporučuje tam 50g až 70g sacharidů denně, což skoro jinak než obilovinami pokrýt nejde, no vlastně ještě šťávy nebo brambory.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 28, 2012 9:29 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Pavle,

je skvělé že ti to takto funguje a je jasné, že je to jak píšeš. Každému funguje něco jiného a myslím že i v různých obdobích života se může ideální jídelníček různě proměňovat.
S tvým výdejem energie si to zřejmě můžeš dovolit, kancelářská krysa jako já už by mohla mít problém. I když já na své poměry mám také ještě větší příjem potravy než bych chtěl. Jím 2-3x denně, někdy jen jednou a zbytek nahrazuji šťávami, ale to spíše 1x týdně. Důvod je jasný, ne vždy se dokáži krotit a vzhledem k tomu, že na protikvasinkové dietě si musím odpustit spoustu běžných věcí, vynahrazuji si to potravinami, které mohu.

Jídelníček jsem popisoval zde

Naposledy upravil sakul dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 28, 2012 9:40 pm 
Offline

Registrován: stř bře 21, 2012 9:47 pm
Příspěvky: 15
pre ludi, ktori vedia naglicky...

skusal niekto s kandidou taku dietu?

The way to beat candida is simple: you have to understand that candida is an issue that comes from eating too much fat, not too much sugar. When we eat too much fat, that excess fat in the bloodstream diminishes insulin sensitivity, so sugar isn’t carried out as fast as it should to the cells. It accumulates in the bloodstream, feeding the candida yeast that is naturally present there. The candida then proliferates to “eat up” the excess sugar. The answer isn’t to consume less sugar, or to try to kill the candida — but to go at the root of the problem, that is, to consume less fat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 28, 2012 9:48 pm 
Offline

Registrován: stř bře 21, 2012 9:47 pm
Příspěvky: 15
cayenne píše:
pre ludi, ktori vedia naglicky...

skusal niekto s kandidou taku dietu?

The way to beat candida is simple: you have to understand that candida is an issue that comes from eating too much fat, not too much sugar. When we eat too much fat, that excess fat in the bloodstream diminishes insulin sensitivity, so sugar isn’t carried out as fast as it should to the cells. It accumulates in the bloodstream, feeding the candida yeast that is naturally present there. The candida then proliferates to “eat up” the excess sugar. The answer isn’t to consume less sugar, or to try to kill the candida — but to go at the root of the problem, that is, to consume less fat.

som zabudol, google preklad:

Spôsob, ako poraziť Candida je jednoduchá: musíte pochopiť, že kandida je problém, ktorý pochádza z jesť príliš veľa tuku, príliš veľa cukru. Keď jeme príliš veľa tuku, aby prebytočný tuk v krvi znižuje citlivosť na inzulín, takže je cukor nie je urobené tak rýchlo, ako by mal do buniek. To sa hromadí v krvi, kŕmenie kvasinky Candida, ktorý sa prirodzene vyskytuje tam. Candida potom šíri na "zjesť" prebytočný cukor. Odpoveď nie je spotrebovávať menej cukru, alebo sa pokúsiť zabiť Candida - ale ísť na koreň problému, to znamená spotrebovávať menej tuku.

zdroj http://www.fredericpatenaude.com/articles/candida.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 28, 2012 10:03 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
cayenne píše:
pre ludi, ktori vedia naglicky...

skusal niekto s kandidou taku dietu?

The way to beat candida is simple: you have to understand that candida is an issue that comes from eating too much fat, not too much sugar. When we eat too much fat, that excess fat in the bloodstream diminishes insulin sensitivity, so sugar isn’t carried out as fast as it should to the cells. It accumulates in the bloodstream, feeding the candida yeast that is naturally present there. The candida then proliferates to “eat up” the excess sugar. The answer isn’t to consume less sugar, or to try to kill the candida — but to go at the root of the problem, that is, to consume less fat.

Na tenhle způsob léčby je zde přímo vlákno: http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=8&t=2014 .. Podle mého názoru je tento postup efektivní, ovšem vyžaduje určitě znalosti problematiky. Bezsacharidová dieta je více bezpečná a zaručenější, ale taky jde dělat blbě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv bře 29, 2012 7:56 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
ravima píše:
to Pavel Veselý: No, tak jsme ve vláknu o kvasince a z toho pohledu se tedy zde na věci dívám. Pokud bez problémů strávíte ten váš jídelníček, tak o kvasince nemůže být vůbec řeč. Jinak mému názoru na protikvasinkovou dietu je nejblíže určitě Kwasniewského dieta, což je vlastně to co jíte vy, ale bez těch obilovin a méně zeleniny. To je něco, co totiž prokazatelně funguje, nejen na kvasinku. Takto se dá splnit požadavek na hmotnostní poměr 1:2:6 (sacharidy:bílkoviny:tuky). Vy v porci 120g obilovin máte přes 70g sacharidů a 1kg zeleniny má minimálně 20g sacharidů. Pokud je tam hodně brokolice, kedlubny, atp. (o mrkvi a spol. ani nemluvím) tak ještě víc, klidně až 40 g. Nevím, jak jsou na tom se sacharidy ty proteinové nápoje, tam je to různé. Co se týče těch kalorií, tak jsem to počítal, a máte cca 12000 kJ denně, to bych teda chtěl vidět ženu, co do sebe za den tolik nacpe \":-)\", ty co znám, jí tak polovinu.
Zkuste klidně přejít na obyčejnou racionální stravu, občas si dejte klidně pizzu nebo zmrzlinu, a uvidíte, že vám bude stejně dobře jako nyní. Váš dobrý stav totiž je imho způsoben hlavně tím, že jste po pokusech s vitariánstvím atp. přerušil detoxikační reakce. A fungovat vám to bude tak dlouho, dokud budete aktivně žít, sportovat, atd., ale nemůžete na základě toho usuzovat na zdravost vaší současné diety. Znám osobně spoustu sportovců, kteří jí tím stylem "6x denně kuře s rýží" a nejsou nemocní prakticky vůbec. Problém nastane až za mnoho let ve stáří, ale často ani to ne, a nebo když přestanou aktivně žít.

to Jarda: Omlouvám se, ten příspěvek, na který reagujete opravdu ještě neobsahuje informaci o obilovinách. Nicméně doporučuje tam 50g až 70g sacharidů denně, což skoro jinak než obilovinami pokrýt nejde, no vlastně ještě šťávy nebo brambory.

Zdravím!
Ano Kwasnievského dieta funguje na sto procent.Vlastně jsem díky ní zjistil že mám skutečnou kvasinku.Už jsem to tu někde popisoval,ale napíšu to klidně znovu-při mém ukrutném stavu do kterého mě vrhla Grahamova dieta a vegetariánské stravování kdy už jsem nevěděl jak dál,mi přítelkyně prostě řekla že si uděláme prodlouženej víkend u známých a až se vrátíme tak půjdem oba k doktorům aby nám udělali všechny možné testy a zjistili co mi je.Jenže mi neřekla potvora mazaná že prodlouženej víkend=zabijačka.Měli tam prostě na chalupě jen maso a chleba.Chleba ze zásady nejím,ale maso bylo z čuníka kterej byl dobře doma krmenej tak jsem si řek že tím svůj zdravotní stav už stejně nijak nepo..ru a dám si maso.Za ty 3 dny jen na tučném mase jsem měl skoro po všech problémech a cítil jsem se neskutečně dobře.Tím začala v říjnu moje dieta.Někdy kolem prosince kdy už jsem měl kvasinku plně pod kontrolou se ovšem začaly projevovat jiné problémy nesouvisející s kvasinkou tak jsem si nechal vyšetřit krev pod temným polem a měl jsem ji totálně hustou a slepenou.Popisuji to i s fotkama ve vlákně-prosba o pomoc s překladem.Tak jsem dietu trochu změnil spíše na tuto http://www.uloz.to/8350392/vyzivou-proti-rakovine-pdf a zkoušel co mi pomůže.Pátral jsem a bádal denodeně po všech různejch serverech alternativních i doktorských a dělal si zápisky a pozoroval se a pozoroval až z toho nakonec vyšlo to co zde ostatním popisuji a já se cítím naprosto zdráv a šťastný,nehledě na to že to potvrzují i vyšetření krve pod temným polem a mé zažívání.
Nechci tady diktovat ostatním jak to mají dělat,jen jim chci poradit jak se vyhnout chybám ve složení tuků,aby si nezpůsobili jiné komplikace a případně si i vhodnými aplikacemi tuku vyléčili mnoho jiných potíží.Jsou to totiž nesmírně zajímavé látky které dokážou velké věci.
Moje dieta je takováhle proto že odpovídá požadavkům mého těla a požadavkům mě samotného na to co od svého těla chci.Nikoho nenabádám k tomu aby ji následoval,protože mi právě díky ní došlo jak je člověk individuální.Vždyť třeba podle sportovních lékařů už bych měl být dávno podvyživený nebo mrtvý-mé energetické výdeje během 6ti hodinových treninků dalekosáhle převyšují mé příjmy.Prostě jedu skoro jen na vodu a vzduch.Připisuji to také hlavně tomu že NEKRMÍM MRCHOŽROUTA jak by napsal pan Jarda ale jen sebe.
Otázka jak dlouho to bude fungovat mě samotného také zajímá,ale vzhledem k tomu že to u mých skutečných předků fungovalo zhruba 87 let tak myslim že to bude fungovat dlouho.
Vysvětlení je následující-moji skuteční předkové(babička a děda) zažili ve svém životě několik fází:

Vegetariánství-chudoba před válkou o chlebu a vodě
Hladomor-válka
vegetariánství-chudoba po válce
"blahobyt a nadbytek"-komunismus až současnost

První tři fáze jim zpomalili metabolismus a zajistili bezchybné spalování a suprové trávení
čtvrtá fáze je život a důchod.
V životě oba tvrdě pracovali a stravovali se velice střídmě.Byli šťastní,ze všeho se radovali,cestovali,byli velice inteligentní a zdraví-a to vše i přes to že nedodržovali žádné diety a jedli všechno,ale s mírou.Nikdy nebyli obézní mimo posledních pár let života.
Pak přišel důchod-a tam nastal zlom,stravování zůstalo,ale fizycká aktivita klesala a metabolismus se zpomaloval.I přes to trvalo dobrých 20 let než se objevila nějaká nemoc nebo mírná obezita.Nemoc trvala půl roku a pak přišla smrt,ale trvalo to 87let!!!Klíčem k jejich šťastnému životu byla tvrdá fizycká práce,střídmost,hladomor a dobrá nálada.

Z toho mi vyplývá že můj postup je správný-
Mám pocit že jím střídmě
mám fizyckou námahu
mám půsty
mám díky tomu všemu výbornou náladu
mám potěšení z jídla,protože mi neškodí a nemám z něj výčitky

K tomu všemu mi nahrává dnešní doba a všechny ty zdravé a funkční potraviny(vitamíny,minerály,probiotika),dostupnost nových potravin přírodního původu které využívám(chia semínka,kustovnice).Když k tomu přidám své dosavadní znalosti a a určitou maličkou inteligenci(v porovnání s předky) tak mi jednoduše vychází to že to dělám správně.

Mimochodem Váš přístup je také velice mazaný a správný,ale jak už jsem psal,pro mě zatím nevhodný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv bře 29, 2012 8:05 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
pro sakula:
Já si syrovou musím nechat až na léto protože se denně pohybuju několik hodin venku a zatím by mi z toho asi byla zima.živočišné bílkoviny zatím také vynechat nechci,protože už jsem to několikrát udělal a vždy se to podepsalo na mé výkonosti a tudíž mi to způsobovalo stres,protože jsem nemohl dělat naplno to co mám rád.
Měj se pěkně,kdybys měl chuť pokecat tak mi napiš na číslo který sem ti poslal a večer bývám většinou doma takže nebude problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv bře 29, 2012 9:30 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
[quote="cayenne"som zabudol, google preklad:

Spôsob, ako poraziť Candida je jednoduchá: musíte pochopiť, že kandida je problém, ktorý pochádza z jesť príliš veľa tuku, príliš veľa cukru. Keď jeme príliš veľa tuku, aby prebytočný tuk v krvi znižuje citlivosť na inzulín, takže je cukor nie je urobené tak rýchlo, ako by mal do buniek. To sa hromadí v krvi, kŕmenie kvasinky Candida, ktorý sa prirodzene vyskytuje tam. Candida potom šíri na "zjesť" prebytočný cukor. Odpoveď nie je spotrebovávať menej cukru, alebo sa pokúsiť zabiť Candida - ale ísť na koreň problému, to znamená spotrebovávať menej tuku.

zdroj http://www.fredericpatenaude.com/articles/candida.html[/quote]
takže když budu dostatečně dlouho pít vodu s cukrem, vyléčím se z candidy? to zní velmi slibně! a myslím, že ani nebudu mít problém to vydržet...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát bře 30, 2012 8:58 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Ahoj!
Mám nový dotaz a podnět k přemýšlení a pátrání.Ve stadiu diety 0,1 se určitě mnozí z vás(nechtěně) setkají s ketoacidozou-bude vám zle,pocity na zvracení,nízký tlak,zápach z úst,šílená únava-budete to svalovat na vymírání kvasinky ale není tomu tak.Herxheimer z vymírání kvasinky je o něčem jiném a až ho zažijete tak ten rozdíl poznáte-je to opravdu velice silná reakce,která když odezní tak následuje ohromná úleva.Ketoacidoza je stav na delší dobu.Dá se jí zamezit ideálně podáním xilitolu,v nouzi jakéhokoliv jiného cukru.Následuje vylučování kyselin a ketolátek močí(lze sledovat indikačníma papírkama Ketophan) takže PH může být i kolem 5 nebo pod 5 a to už je fakt nářez.Z mé zkušenosti se tento stav nedá neutralizovat zeleninou ale musí se použít jedlá soda.Zeleninou by to trvalo velice dlouho(až 3 dny po ketoacidoze začne být PH zas normální).
Tak a teď otázka:Když tento stav neutralizuji sodou tak vzniknou určitě jiné sloučeniny a metabolity než ketokyseliny(věděl by ste někdo jaké?),zajímá mne zda mi nemohou tyto sloučeniny nějak uškodit nebo se v těle někam ukládat(třeba do kloubů),nebo zda se prostě vyloučí močí a stolicí nebo třeba dýcháním.Případně co dělat abych se tomuto případnému riziku vyhnul?Nemám teď na mysli očisty,ale spíše nějaké odbourávače nebo posilovače odbourávání těchto metabolitů.
Díky za vaše nápady a vědomosti,těším se na odpovědi!!
Ahoj Pavel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát bře 30, 2012 9:26 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Pavel Veselý píše:
Ahoj!
Mám nový dotaz a podnět k přemýšlení a pátrání.Ve stadiu diety 0,1 se určitě mnozí z vás(nechtěně) setkají s ketoacidozou-bude vám zle,pocity na zvracení,nízký tlak,zápach z úst,šílená únava-budete to svalovat na vymírání kvasinky ale není tomu tak.Herxheimer z vymírání kvasinky je o něčem jiném a až ho zažijete tak ten rozdíl poznáte-je to opravdu velice silná reakce,která když odezní tak následuje ohromná úleva.Ketoacidoza je stav na delší dobu.Dá se jí zamezit ideálně podáním xilitolu,v nouzi jakéhokoliv jiného cukru.Následuje vylučování kyselin a ketolátek močí(lze sledovat indikačníma papírkama Ketophan) takže PH může být i kolem 5 nebo pod 5 a to už je fakt nářez.Z mé zkušenosti se tento stav nedá neutralizovat zeleninou ale musí se použít jedlá soda.Zeleninou by to trvalo velice dlouho(až 3 dny po ketoacidoze začne být PH zas normální).
Tak a teď otázka:Když tento stav neutralizuji sodou tak vzniknou určitě jiné sloučeniny a metabolity než ketokyseliny(věděl by ste někdo jaké?),zajímá mne zda mi nemohou tyto sloučeniny nějak uškodit nebo se v těle někam ukládat(třeba do kloubů),nebo zda se prostě vyloučí močí a stolicí nebo třeba dýcháním.Případně co dělat abych se tomuto případnému riziku vyhnul?Nemám teď na mysli očisty,ale spíše nějaké odbourávače nebo posilovače odbourávání těchto metabolitů.
Díky za vaše nápady a vědomosti,těším se na odpovědi!!
Ahoj Pavel

Děkuji za podnětné téma. Xylitol 15-20 gramů denně a je po problému. Jedlá soda to vyřešit nedokáže. S xylitolem ke ketóze nedojde. Za mně si myslím, že PH při ketóze skutečně prospívá
kvasinkám, ale to je až chorobně nízká hodnota, která se vysokobílkovinovou dietou samou o sobě dosáhnout nedá. Takže ano, kyselost kvsinkám prospívá, ale až při poměrně extrémních hodnotách.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát bře 30, 2012 11:47 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 8:45 pm
Příspěvky: 60
dobry den, kde se da udelat vysetreni krve s tmavym polem ? Jsem z Prahy, dekuji predem za tip


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát bře 30, 2012 11:50 am 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
zvanc píše:
dobry den, kde se da udelat vysetreni krve s tmavym polem ? Jsem z Prahy, dekuji predem za tip

Zkuste na Facebooku najít člověka jménem Vojta Jista Chladek. Nedávno tuto službu nabízel, navíc je vitarián, takže se nemusíte bát bílého pláště \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát bře 30, 2012 5:23 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Pavel Veselý píše:
Ahoj!
Mám nový dotaz a podnět k přemýšlení a pátrání.Ve stadiu diety 0,1 se určitě mnozí z vás(nechtěně) setkají s ketoacidozou-bude vám zle,pocity na zvracení,nízký tlak,zápach z úst,šílená únava-budete to svalovat na vymírání kvasinky ale není tomu tak.Herxheimer z vymírání kvasinky je o něčem jiném a až ho zažijete tak ten rozdíl poznáte-je to opravdu velice silná reakce,která když odezní tak následuje ohromná úleva.Ketoacidoza je stav na delší dobu.Dá se jí zamezit ideálně podáním xilitolu,v nouzi jakéhokoliv jiného cukru.Následuje vylučování kyselin a ketolátek močí(lze sledovat indikačníma papírkama Ketophan) takže PH může být i kolem 5 nebo pod 5 a to už je fakt nářez.Z mé zkušenosti se tento stav nedá neutralizovat zeleninou ale musí se použít jedlá soda.Zeleninou by to trvalo velice dlouho(až 3 dny po ketoacidoze začne být PH zas normální).
Tak a teď otázka:Když tento stav neutralizuji sodou tak vzniknou určitě jiné sloučeniny a metabolity než ketokyseliny(věděl by ste někdo jaké?),zajímá mne zda mi nemohou tyto sloučeniny nějak uškodit nebo se v těle někam ukládat(třeba do kloubů),nebo zda se prostě vyloučí močí a stolicí nebo třeba dýcháním.Případně co dělat abych se tomuto případnému riziku vyhnul?Nemám teď na mysli očisty,ale spíše nějaké odbourávače nebo posilovače odbourávání těchto metabolitů.
Díky za vaše nápady a vědomosti,těším se na odpovědi!!
Ahoj Pavel

Tak už jsem na něco přišel a dávám si dohromady souvislosti,které sem pak vypíšu ale potřeboval bych od vás ostatních pomoct.
Potřeboval bych vědět jak vám funguje na protikvasinkové dietě PH.Ale potřebuji vědět jak vám funguje bez jedlé sody,jen zelenina,bílkovina,tuk,voda.
Děkuji moc!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát bře 30, 2012 6:45 pm 
Offline

Registrován: stř říj 19, 2011 2:47 pm
Příspěvky: 18
Nedávno jsem navštívila obvoďačku s tím, že mám podezření na přemnoženou candidu a ráda bych patřičná vyšetření. Doktorka mi řekla, že to bych primárně musela mít projevy infekce v intimních partiích nebo exémy, případně další vnější postižení. Střevní potíže prý nezpůsobuje, protože ve střevech nemá dostatek kyslíku k existenci \":shock:\" Ale i tak jsem byla na gastroskopii, kde mi zjistili drobné jezírko v žaludku, což prý znamená nadbytek žaludeční kyseliny. Jaké konkrétní, to jsem se nedozvěděla, "kyselin je tam víc". Takže by mě zajímalo, jedná se o projev překyselení nebo naopak nedostatku kyseliny chlorovodíkové? A dá se touhle cestou, kdy vás prozkoumají kamerkou, vlastně zjistit, zdali je candida na sliznici žaludku a tenkého střeva nebo je potřeba i stěr?

Otázka na všechny, kdo se chtějí podělit: jaké máte s candidou většinou potíže?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát bře 30, 2012 8:46 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 01, 2012 6:03 pm
Příspěvky: 2
Pavel Veselý píše:
Pavel Veselý píše:
Ahoj!
Mám nový dotaz a podnět k přemýšlení a pátrání.Ve stadiu diety 0,1 se určitě mnozí z vás(nechtěně) setkají s ketoacidozou-bude vám zle,pocity na zvracení,nízký tlak,zápach z úst,šílená únava-budete to svalovat na vymírání kvasinky ale není tomu tak.Herxheimer z vymírání kvasinky je o něčem jiném a až ho zažijete tak ten rozdíl poznáte-je to opravdu velice silná reakce,která když odezní tak následuje ohromná úleva.Ketoacidoza je stav na delší dobu.Dá se jí zamezit ideálně podáním xilitolu,v nouzi jakéhokoliv jiného cukru.Následuje vylučování kyselin a ketolátek močí(lze sledovat indikačníma papírkama Ketophan) takže PH může být i kolem 5 nebo pod 5 a to už je fakt nářez.Z mé zkušenosti se tento stav nedá neutralizovat zeleninou ale musí se použít jedlá soda.Zeleninou by to trvalo velice dlouho(až 3 dny po ketoacidoze začne být PH zas normální).
Tak a teď otázka:Když tento stav neutralizuji sodou tak vzniknou určitě jiné sloučeniny a metabolity než ketokyseliny(věděl by ste někdo jaké?),zajímá mne zda mi nemohou tyto sloučeniny nějak uškodit nebo se v těle někam ukládat(třeba do kloubů),nebo zda se prostě vyloučí močí a stolicí nebo třeba dýcháním.Případně co dělat abych se tomuto případnému riziku vyhnul?Nemám teď na mysli očisty,ale spíše nějaké odbourávače nebo posilovače odbourávání těchto metabolitů.
Díky za vaše nápady a vědomosti,těším se na odpovědi!!
Ahoj Pavel

Tak už jsem na něco přišel a dávám si dohromady souvislosti,které sem pak vypíšu ale potřeboval bych od vás ostatních pomoct.
Potřeboval bych vědět jak vám funguje na protikvasinkové dietě PH.Ale potřebuji vědět jak vám funguje bez jedlé sody,jen zelenina,bílkovina,tuk,voda.
Děkuji moc!

Na protikvasinkové dietě jsem necelých 14 dní a PH mi začalo špatně fungovat,většinou se pohybuje kolem 5,5 max. 6,8 a to po zel.šťávě a čaji bancha hira,sodu zatím nepoužívám.Jím z ovoce jen grepy,citrony a teď i jahody nejsou sladké.Jinak jen zel.saláty(č.zelí,ledový salát,okurka,kapii,kedlubna,červ.cibuli,čili,česnek kombinuji to mezi sebou) zálivka- umeocet,sezam. nebo oliv.olej a mořské řasy,taky jím picles.Chci pomalu přidat vajíčka,možná trochu kvalitního masa a sýry(tvarůžky,parmazán),už mám taky houbičku do mlíka.
Ořechy i semena jsem na chvíli vyřadila kvůli plísním,mám "ekzémy".Beru hořčík,zinek,B-komplex,betakaroten s C a E,Lichořeřišnici kapky.
Včera jsem měla možná reakci na vymírání kvasinky(nejsem si jistá,možná,že to byla spíše chřipka),zimnice, bolest celého těla,hlava,kosti,klouby,svaly,vzala jsem homeopatika,dnes o 80% lépe.

Dříve jsem se snažila dodržovat jídelníček dle rad pana Jardy,ale měla jsem úlety hlavně vánoce,leden,únor.Ale PH mi i přes úlety vcelku
fungovalo,odpoledne vystoupalo až na 7,5 ,sodu jsem vůbec nepoužívala.Pila jsem dost různé štˇávy a dopoledne jen ovoce,odpoledne zel.šťáva a salát a k večeru ořechy,brusinky,datle,fíky a taky byly sem tam úlety.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz