Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob říj 05, 2024 7:37 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř bře 28, 2012 9:23 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon bře 05, 2012 8:31 am
Příspěvky: 47
Jarda píše:
Tak lepší je vzít velkou dávku céčka každý den večer, cca dvě hodiny po poslední dávce MMS.
Ostropestřec v čaji je k ničemu, dělejte si ostropestřcovou kašičku, a pijte čaj chanca piedra.
Očisty nijak nevadí a dají se provádět většinou i při užívání MMS.
Můžete překontrolovat stav HCl v žaludku a pokud tam nebude, tak dodávat.
Odčervení je velice vhodné, tím se nic pokazit nedá.

Dekuji moc !

_________________
Ničeho nelitovat, to je počátek vší moudrosti. / Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte. / Ať máš vždy vítr v zádech, slunce ve tváři a ať Tě tvůj osud zavane až ke hvězdám...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 31, 2012 9:39 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon bře 05, 2012 8:31 am
Příspěvky: 47
Takze jsem byl nucen zastavit ocistu pomoci MMS. Za dva dny jsem se neostal ani na minimalni pocatecni davku, jak je uvedena zde na foru. Nejspis budu po tech letech a vypitych panacich pekne zaneradenej \":-)\" Neustaly prujem i pri davkovani 1 kapka co dve hodiny. Naoranzovelou barvu jsem mel uz po zeleninovych stavach, nicmene ted mi zacly zloutnout jeste vnitrni strany dlani. Do toho pobolivani ledvin i jater. Zadna nesnesitelna bolest ale ozvaly se.

Videl bych to tak, ze si postupne za sebou udelam Sanku, jatra, ledviny, lymfu...a pak se pustim do MMS.

Zajimal by me nazor Jardy ale i ostatnich zkusenejsich, zda-li volim dobre postup, jestli nemam u neceho zmenit poradi, popr. mate nejake pripominky k tomu jak to u me probihalo ? Tak nejak tusim, ze jsem to vzal zbrkle zhurta a telo ten napor nestiha \":oops:\"

_________________
Ničeho nelitovat, to je počátek vší moudrosti. / Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte. / Ať máš vždy vítr v zádech, slunce ve tváři a ať Tě tvůj osud zavane až ke hvězdám...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 31, 2012 10:28 am 
Offline

Registrován: pon srp 30, 2010 2:07 pm
Příspěvky: 280
Vševěd píše:
Tomu, že MMS neničí prospěšné kultury nemůžu uvěřit. Přisuzujete chemické látce superinteligenci, o jaké se komerčním lékům ani nezdá.
To mi zkrátka přijde uvěřitelné asi jako perpetum mobile.

Tohle se nevysvětluje žádnou superinteligencí, to říkají jen odpůrci jako vy.
Jde zjednodušeně o "kvalita vs. kvantita", velmi malý oxidační potenciál proti schopnosti přijmout větší množství elektronů. Chtěl jsem to tady popsat, protože všude na fórech se stále opakují nesmyslná podezření z nějaké "superinteligence", ale zrovna dnes jsem narazil na velmi dobrý článek, který to dost podrobně popisuje, a není tam ani nic podstatného, s čím bych nesouhlasil, takže to tady nebudu popisovat a velmi doporučuji přečíst toto: http://www.souzneni.net/produkty/principy-pusobeni-mms/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 31, 2012 5:31 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
ravima píše:
Tohle se nevysvětluje žádnou superinteligencí, to říkají jen odpůrci jako vy.
Jde zjednodušeně o "kvalita vs. kvantita", velmi malý oxidační potenciál proti schopnosti přijmout větší množství elektronů. Chtěl jsem to tady popsat, protože všude na fórech se stále opakují nesmyslná podezření z nějaké "superinteligence", ale zrovna dnes jsem narazil na velmi dobrý článek, který to dost podrobně popisuje, a není tam ani nic podstatného, s čím bych nesouhlasil, takže to tady nebudu popisovat a velmi doporučuji přečíst toto: http://www.souzneni.net/produkty/principy-pusobeni-mms/

možná že mi ty konečně zodpovíš otázku, na kterou se vytrvale ptám pořád dokola: proč někomu vadí chemikálie v ovzduší, éčka v potravinách a lije do sebe nějakou chemikálii?
jaký to dává smysl? posuzujete dvojím metrem?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 31, 2012 8:46 pm 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 7:44 am
Příspěvky: 84
[quote="Vševěd":3fi0lkh2]možná že mi ty konečně zodpovíš otázku, na kterou se vytrvale ptám pořád dokola: proč někomu vadí chemikálie v ovzduší, éčka v potravinách a lije do sebe nějakou chemikálii?
jaký to dává smysl? posuzujete dvojím metrem?[/quote:3fi0lkh2]
Ano. Potraviny/vzduch a léky se obvykle poměřují jiným metrem.
\</div

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 31, 2012 10:30 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Vševěd píše:
možná že mi ty konečně zodpovíš otázku, na kterou se vytrvale ptám pořád dokola: proč někomu vadí chemikálie v ovzduší, éčka v potravinách a lije do sebe nějakou chemikálii?
jaký to dává smysl? posuzujete dvojím metrem?

Taky mezi vyjmenovanými příklady vidím dost podstatnej rozdíl. Množství sajrajtu v ovzduší těžko ovlivníme, pokud se člověk nepřestěhuje. Část éček v jídle je škodlivejch nebo se zatím neznámými dlouhodobými účinky (navíc jsou v už tak nezdravých vyráběných potravinách). MMS podle toho co se píše v článku tělu neškodí a má výrazné léčebné účinky (nezkoušel sem).

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 31, 2012 10:40 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Xeelee píše:
Taky mezi vyjmenovanými příklady vidím dost podstatnej rozdíl. Množství sajrajtu v ovzduší těžko ovlivníme, pokud se člověk nepřestěhuje. Část éček v jídle je škodlivejch nebo se zatím neznámými dlouhodobými účinky (navíc jsou v už tak nezdravých vyráběných potravinách). MMS podle toho co se píše v článku tělu neškodí a má výrazné léčebné účinky (nezkoušel sem).

Já se éčkům vyhýbám. A proto mi nedává logiku, proč bych do sebe měl ládovat tohle? Co má společného chemikálie se zdravým životním stylem?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 31, 2012 10:41 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
[quote="Zdenek20":1j90mao2]Ano. Potraviny/vzduch a léky se obvykle poměřují jiným metrem.
\</div

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 31, 2012 11:28 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 23, 2012 9:37 pm
Příspěvky: 7
Vševěd píše:
Já se éčkům vyhýbám. A proto mi nedává logiku, proč bych do sebe měl ládovat tohle? Co má společného chemikálie se zdravým životním stylem?

MMS beru jako "poslední možnost/záchranu", němělo by se stát jakousi omluvou pro nezřízený životní styl. Ale když mám na výběr mezi antibiotiky nebo jinými srandami a MMS, tak volím MMS. Co by sis vybral ty?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 31, 2012 11:47 pm 
Offline

Registrován: pon srp 30, 2010 2:07 pm
Příspěvky: 280
Vševěd píše:
možná že mi ty konečně zodpovíš otázku, na kterou se vytrvale ptám pořád dokola: proč někomu vadí chemikálie v ovzduší, éčka v potravinách a lije do sebe nějakou chemikálii?
jaký to dává smysl? posuzujete dvojím metrem?

Nikdy jsem neříkal, že mi vadí všechny chemikálie kromě MMS. Vždyť tady skoro všichni berou kyselinu askorbovou, různé minerály rozpuštěné v destilce a spoustu dalších věcí. Co to je vlastně chemikálie? Všechno má přece nějaké chemické složení, něco prospívá a něco ne. Spousta chemikálií je dokonce k životu naprosto nezbytných (plyny ze vzduchu, v žaludku se tvoří HCl atd. atd.), tak proč si nedat nějaký chlordioxid, který je slabší oxidant než obyčejný kyslík a nemůže tedy v normálním množství žádnou tkáň poškodit, a dokonce ani symbiotické organismy. Nepatrně horší je to s látkami, které vznikají aktivací kyselinou citronovou, je podle mě nutné buď aktivovat HCl, kdy vznikne akorát trochu obyčejné soli NaCl a nebo to nebrat dlouhodobě (měsíce), případně HCl doplňovat, když už někdo chce aktivovat kys. citronovou (má to také pravděpodobně své výhody).


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 01, 2012 12:04 am 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 7:44 am
Příspěvky: 84
Vševěd prostě nedokáže pochopit, jak je možné, že při požívání léku se přirozeně uplatňují jiná pravidla, než při požívání potravin. Obávám se, že na to ani mms nebude nic platné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 01, 2012 8:00 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
PureL píše:
MMS beru jako "poslední možnost/záchranu", němělo by se stát jakousi omluvou pro nezřízený životní styl. Ale když mám na výběr mezi antibiotiky nebo jinými srandami a MMS, tak volím MMS. Co by sis vybral ty?

Až přijdu z lesa, přinesu si klíště a udělá se mi červený flek, nebudu váhat ani na milisekundu a nechám se naládovat ATB. Ale jinak do mně ATB nikdo nedostane...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 01, 2012 8:03 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Zdenek20 píše:
Vševěd prostě nedokáže pochopit, jak je možné, že při požívání léku se přirozeně uplatňují jiná pravidla, než při požívání potravin. Obávám se, že na to ani mms nebude nic platné.

BINGO! Léky v lékárně musí projít klinickými zkouškami, jsou k nim příbalové letáky, které varují před všemi riziky a léčí s nimi lékaři. Na druhou stranu, tenhle dryják si aplikuje každý jak ho napadne,
nikdo pořádně neví co dělá a je to napůl zakázané...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 01, 2012 8:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Bones píše:
Takze jsem byl nucen zastavit ocistu pomoci MMS. Za dva dny jsem se neostal ani na minimalni pocatecni davku, jak je uvedena zde na foru. Nejspis budu po tech letech a vypitych panacich pekne zaneradenej \":-)\" Neustaly prujem i pri davkovani 1 kapka co dve hodiny. Naoranzovelou barvu jsem mel uz po zeleninovych stavach, nicmene ted mi zacly zloutnout jeste vnitrni strany dlani. Do toho pobolivani ledvin i jater. Zadna nesnesitelna bolest ale ozvaly se.

Videl bych to tak, ze si postupne za sebou udelam Sanku, jatra, ledviny, lymfu...a pak se pustim do MMS.

Zajimal by me nazor Jardy ale i ostatnich zkusenejsich, zda-li volim dobre postup, jestli nemam u neceho zmenit poradi, popr. mate nejake pripominky k tomu jak to u me probihalo ? Tak nejak tusim, ze jsem to vzal zbrkle zhurta a telo ten napor nestiha \":oops:\"

Postup čištění máte správně a počáteční průjmy jsou celkem normální stav, nicméně pokud trpí ledviny, tak určitě na čas vysadit a po zklidnění zase opatrně nasadit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 01, 2012 8:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
ravima píše:
Tohle se nevysvětluje žádnou superinteligencí, to říkají jen odpůrci jako vy.
Jde zjednodušeně o "kvalita vs. kvantita", velmi malý oxidační potenciál proti schopnosti přijmout větší množství elektronů. Chtěl jsem to tady popsat, protože všude na fórech se stále opakují nesmyslná podezření z nějaké "superinteligence", ale zrovna dnes jsem narazil na velmi dobrý článek, který to dost podrobně popisuje, a není tam ani nic podstatného, s čím bych nesouhlasil, takže to tady nebudu popisovat a velmi doporučuji přečíst toto: http://www.souzneni.net/produkty/principy-pusobeni-mms/

Pěkně vysvětlené, myslím že to je jasné i pro oponenty této metody.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz