Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 11:17 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 18, 2012 9:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
DameChantal píše:
Dobrý den,
opravdu si už nevím rady,a tak Vás prosím o pomoc.
Vždycky jsem měla výtok, ale poté se to začalo zhoršovat, bylo to horší a horší, tak jsem si zašla na gynekologii, byly potvrzeny kvasinky, dostala jsem mast, vaginální tablety, ale výtok byl zpět zde.
O kvasinkách jsem doposud nevěděla nic, ale teď jsem si četla příznaky, a něco o této infekci, a zjistila jsem, že všechny mé problémy vlastně souvisí nejspíš s kvasinkami. Měla jsem asi tak půl roku zpátky taky nějakou infekci na obličeji, kdy to vypadalo, jak by mi obličej hnisal, a dostala jsem ATB.
každopádně mé další příznaky jsou - zápach z úst, povleklý jazyk, průjmy střídající se se zácpou, kruhy a váčky pod očima, lámavost nehtů, vypadávání vlasů, nechutenství či naopak, taky jsem si na krku nahmatala bůlku ale byla jsem na vyšetření, ale prý to nejsou ani zvětšené uzliny a je to ok, dále pocení, bolesti hlavy, nespavost, studené ruce.. je toho prostě moc.
Začala jsem jíst každý večer stroužek česneku, přidala jsem laktobacilly, grepové kapky, echinaceové kapky, a omezila cukry ( Proti kvasinkovou dietu bych bohužel z cela dodržet nedokázala ), a sem tam si stříknu do pusy Tantum Verde. Ale stav se nijak nelepší, už jsem z toho docela zoufalá. Už nevím co zavést aby něco pomohlo Mohla bych poprosit o nějakou radu opravdu co pomůže nebo co dělat? předem děkuji

Tak myslím, že člen sakul vám to napsal opravdu výstižně a není pomalu co dodat, rad je tady nepočítaně, čili kdo opravdu chce problém řešit, ten ho řešit určitě může. Vždy to je o připravenosti jedince a člověk k té životní změně prostě musí tak nějak dozrát.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob dub 21, 2012 10:57 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Moja skúsenosť so zatiaľ 8 dní trvajúcou protikvasinkovou/proticandidovou diétou, kde konzumujem výsostne živočíšne tuky, a vôbec nimi nešetrím + sacharidov mám 10-20g denne (skôr 10g).
Tu je vedľajší efekt tejto špecifickej (lebo ich je kopa...) proticandidovej diéty (tej, ktorú dodržujem ja) na očistu od starej žlče.


_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012)
dieta


Naposledy upravil NOWOCAYN dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob dub 21, 2012 2:06 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Urobil som si dnes 3 očistné urinové klystíry za sebou.... Už po prvom zo mňa vychádzal "ŽLTÝ SMRAD"...
To sa mi ešte nestalo...
Teším sa z toho, podľa mňa je to nejaký sajrajt z pečene či žlčníka, alebo čohokoľvek... čo som nedokázal uvoľniť inak, než pri "prísnej živočíšnej proticandidovej diéte s vysokým obsahom tukov a skutočne nízkym - cca 10g sacharidov - príjmom sacharidov".
\":)\" \":)\" \":)\"

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned dub 22, 2012 3:08 pm 
Offline

Registrován: sob dub 14, 2012 8:41 pm
Příspěvky: 4
sakul, JirkaV, administrátor
Děkuji moc za reakci a milé příspěvky. Doufala jsem, že i mimo tu šílenou protikvasinkovou dietu bude existovat cesta, jak se jich zbavit, ale jak vidím, tak ne. Příští týden posbírám nejvíce informací o protikvasinkové dietě, a za týden ji zahajuji. Sladkosti,cukrovinky už nejím, a pomalu odchází má závislost, tak snad nebude tak těžké si ulevit od dalších potravin \":!:\" Doufám, že to bude brzo OK.. a ostatním přeji "hezký" boj s kvasinkama. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 23, 2012 12:05 am 
Offline

Registrován: sob pro 03, 2011 4:16 pm
Příspěvky: 90
Dobrý večer,
vadí niečomu pitie uriny ak mám v tele premnoženú kvasinku?

Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 23, 2012 2:56 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
stendas píše:
Dobrý večer,
vadí niečomu pitie uriny ak mám v tele premnoženú kvasinku?

Ďakujem

Nie, nevadí to ničomu, moč kvasinku určite obsahovať nebude, tá je prefiltrovaná až-až. Je sterilná (pokiaľ nemáš zápaly močovodov či močového mechúra).
Keby niečo, môže ma niekto opraviť.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte dub 24, 2012 12:44 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Asi 10-ty, či 11-ty deň som na protikvasinkovej diéte, samé živočíšne produkty, kopa živočíšnych tukov, a sacharidy z bryndze (40g denne rozdelených na 3 časti - pred jedlom)...v podstate len z bryndze, sotva 10g.
...
Odkedy som na proticandidovej kúre, tak mám VEĽMI SVETLÚ STOLICU... podobnej farby ako biely íl, aj s jemným žlto-hnedým odtieňom (jemnučkým). Je v pevnom skupenstve, a pri utieraní sa papier ostáva v podstate čistý.

Môže mi niekto povedať, čo to znamená ? Podľa toho čo som sa dočítal, tak sa pravdepodobne prečisťuje pečeň...

Ďakujem za odpoveď.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte dub 24, 2012 1:26 pm 
Offline

Registrován: úte úno 07, 2012 3:34 pm
Příspěvky: 35
Bydliště: Roztoky
NOWOCAYN píše:
450 gramov tuku + 100-110g bielkovín denne je hladovanie ? ... Zaujímavé... \":)\"

Tak já nevím kolik jíte tuku a bílkovin, možná jste to psal dřív a já to nečetl. Každopádně záleží na jejich složení a na tom jestli je dokážete strávit a metabolizovat.
Pokud si myslíte, že přežijete na tuku déle než kvasinka, tak vám přeju hodně štěstí.
Já bych řek, že si daleko dřív odrovnáte játra a slinivku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte dub 24, 2012 1:37 pm 
Offline

Registrován: úte úno 07, 2012 3:34 pm
Příspěvky: 35
Bydliště: Roztoky
NOWOCAYN píše:
Asi 10-ty, či 11-ty deň som na protikvasinkovej diéte, samé živočíšne produkty, kopa živočíšnych tukov, a sacharidy z bryndze (40g denne rozdelených na 3 časti - pred jedlom)...v podstate len z bryndze, sotva 10g.
...
Odkedy som na proticandidovej kúre, tak mám VEĽMI SVETLÚ STOLICU... podobnej farby ako biely íl, aj s jemným žlto-hnedým odtieňom (jemnučkým). Je v pevnom skupenstve, a pri utieraní sa papier ostáva v podstate čistý.

Môže mi niekto povedať, čo to znamená ? Podľa toho čo som sa dočítal, tak sa pravdepodobne prečisťuje pečeň...

Ďakujem za odpoveď.

No možná už je to tady. Játra patrně nestačí produkovat dostatek žluči na ty vaše megadávky živočišného tuku. Proto má stolice světlé zbarvení - nemá z čeho ztmavnout. V tuku žádná barviva nejsou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte dub 24, 2012 1:51 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
JirkaV píše:
Tak já nevím kolik jíte tuku a bílkovin, možná jste to psal dřív a já to nečetl. Každopádně záleží na jejich složení a na tom jestli je dokážete strávit a metabolizovat.
Pokud si myslíte, že přežijete na tuku déle než kvasinka, tak vám přeju hodně štěstí.
Já bych řek, že si daleko dřív odrovnáte játra a slinivku.

Fakt ? Som na tejto strave 14 mesiacov, a pomohla mi zlepšiť trávenie (ktoré stále nie je úplne ideálne), ktoré je LEPŠIE ako predtým, + cítim sa najlepšie za celý svoj život. Zloženie : tuky živočíšne, bielkoviny živočíšne.
Citujem z jedného textu : "...Rostlinné semenné oleje jsou dobré jako maziva a do barev, ale jako potravina jsou silným oxidantem, potlačují funkci imunitního systému a jsou karcinogenní. Také zpomalují metabolismus, díky čemu je pro tělo těžké bojovat s nemocemi, a snadné nabírat váhu. Jsou pravděpodobně nutné pro vznik rakoviny. Je těžké pořídit si ztučnělá játra na dietě, která semenné oleje neobsahuje. Některé z těchto výhrad platí i pro dnes tak propagovaný rybí olej (oba tyto druhy olejů jsou nestabilní při tělesné teplotě)...." (ja si rybí olej aj napriek tomu dávam, veď je to nejakých 5ml denne, to sa ničoho neobávam...)

JirkaV píše:
No možná už je to tady. Játra patrně nestačí produkovat dostatek žluči na ty vaše megadávky živočišného tuku. Proto má stolice světlé zbarvení - nemá z čeho ztmavnout. V tuku žádná barviva nejsou.

FAKT ? Zaujímavé, že za celých 14 mesiacov som až na prvý týždeň (keď som ešte nedokázal dobre metabolizovať veľké množstvo tuku - telo nebolo zvyknuté) som mal klasické hnedé výkaly....
Takto svetlo sfarbené ich mám len počas proticandidovej kúry... A sú rovnako "ťažké" (lebo nie sú napučané vlákninou, ktorú nepotrebujem), nie je tam prebytok tuku (áno, priznávam, niekoľko krát som sa čisto z "vedeckých" záujmom vo svojom výkale šprtal jednorázovými minilopatkami zo šalátov, aké sem-tam jedia mama a sestra - a potom zahodil...), padajú hlboko na dno - NEŠPINIA záchod, NE-ZA-PÁ-CHA-JÚ (až na tú brečku, ktorá sa uvolnila, keď som si urobil klystír počas proticandidovej kúry - klystír uvolnil to, čo uvoľnila z pečene spomínaná strava, nakoľko som si ho robiievam pravidelne, a až do kúry tak nezapáchal).

JirkaV - samý HOAX píšeš, ale nevadí, je to len z nevedomosti a zo zaujatosti voči vysokým dávkam tuku. Nemám ti to za zlé, ale to nič nemení na tom, že je to HOAX, a že keby ťa počúvali ľudia (to, čo píšeš v reakciách na moje príspevky), tak by mali taký istý zlý názor, aký máš aj ty. To je všetko. Maj sa.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte dub 24, 2012 2:19 pm 
Offline

Registrován: úte úno 07, 2012 3:34 pm
Příspěvky: 35
Bydliště: Roztoky
NOWOCAYN píše:
Fakt ? Som na tejto strave 14 mesiacov, a pomohla mi zlepšiť trávenie (ktoré stále nie je úplne ideálne), ktoré je LEPŠIE ako predtým, + cítim sa najlepšie za celý svoj život. Zloženie : tuky živočíšne, bielkoviny živočíšne.
Citujem z jedného textu : "...Rostlinné semenné oleje jsou dobré jako maziva a do barev, ale jako potravina jsou silným oxidantem, potlačují funkci imunitního systému a jsou karcinogenní. Také zpomalují metabolismus, díky čemu je pro tělo těžké bojovat s nemocemi, a snadné nabírat váhu. Jsou pravděpodobně nutné pro vznik rakoviny. Je těžké pořídit si ztučnělá játra na dietě, která semenné oleje neobsahuje. Některé z těchto výhrad platí i pro dnes tak propagovaný rybí olej (oba tyto druhy olejů jsou nestabilní při tělesné teplotě)...." (ja si rybí olej aj napriek tomu dávam, veď je to nejakých 5ml denne, to sa ničoho neobávam...)

FAKT ? Zaujímavé, že za celých 14 mesiacov som až na prvý týždeň (keď som ešte nedokázal dobre metabolizovať veľké množstvo tuku - telo nebolo zvyknuté) som mal klasické hnedé výkaly....
Takto svetlo sfarbené ich mám len počas proticandidovej kúry... A sú rovnako "ťažké" (lebo nie sú napučané vlákninou, ktorú nepotrebujem), nie je tam prebytok tuku (áno, priznávam, niekoľko krát som sa čisto z "vedeckých" záujmom vo svojom výkale šprtal jednorázovými minilopatkami zo šalátov, aké sem-tam jedia mama a sestra - a potom zahodil...), padajú hlboko na dno - NEŠPINIA záchod, NE-ZA-PÁ-CHA-JÚ (až na tú brečku, ktorá sa uvolnila, keď som si urobil klystír počas proticandidovej kúry - klystír uvolnil to, čo uvoľnila z pečene spomínaná strava, nakoľko som si ho robiievam pravidelne, a až do kúry tak nezapáchal).

JirkaV - samý HOAX píšeš, ale nevadí, je to len z nevedomosti a zo zaujatosti voči vysokým dávkam tuku. Nemám ti to za zlé, ale to nič nemení na tom, že je to HOAX, a že keby ťa počúvali ľudia (to, čo píšeš v reakciách na moje príspevky), tak by mali taký istý zlý názor, aký máš aj ty. To je všetko. Maj sa.

Já se s vámi nehádám ani nemíním hádat. Když vám to vyhovuje, tak si jezte co chcete.
Jiné vysvětlení pro světlou stolici ale bohužel neznám.
Nevím proč máte potřebu na mě útočit, já svůj názor nikomu nevnucuji a neoznačuji ho za jediný správný. Dokonce vám přeji hodně štěstí a pevné zdraví.
Jestli jsem špatný člověk, protože nepropaguju 450 g živočišného tuku denně, tak se vám i všem na tomto fóru omlouvám a ujišťuji vás, že už vaše příspěvky komentovat nebudu, abych náhodou někoho nedezinformoval nebo neurazil.
Přeji krásné odpoledne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte dub 24, 2012 4:25 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
JirkaV píše:
Já se s vámi nehádám ani nemíním hádat. Když vám to vyhovuje, tak si jezte co chcete.
Jiné vysvětlení pro světlou stolici ale bohužel neznám.
Nevím proč máte potřebu na mě útočit, já svůj názor nikomu nevnucuji a neoznačuji ho za jediný správný. Dokonce vám přeji hodně štěstí a pevné zdraví.
Jestli jsem špatný člověk, protože nepropaguju 450 g živočišného tuku denně, tak se vám i všem na tomto fóru omlouvám a ujišťuji vás, že už vaše příspěvky komentovat nebudu, abych náhodou někoho nedezinformoval nebo neurazil.
Přeji krásné odpoledne.

Svetlú stolicu som až do týchto dní nemal - prišla až pri zahájení boja s candidou - pri obmedzení sacharidov na asi 10g denne.
Mimochodom, nasýtené tuky OBCHÁDZAJÚ PEČEŇ a rovno sa vstrebávajú... \":wink:\"

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte dub 24, 2012 11:52 pm 
Offline

Registrován: sob pro 03, 2011 4:16 pm
Příspěvky: 90
Dobrý večer,
chcem sa spýtať, ako by mal vyzerať prechod z tukov na sacharidy?
plánujem mesiac tvrdej protikvasinkovej diety a potom začať pridávať sacharidy, ale neviem v akom pomere si môžem dovoliť konzumovať tuky a sacharidy pri prechode? predpokladám, že prejsť hneď na sacharidy by bolo zcestné a opäť by som si našťartoval kvasinku?
zatiaľ túto dietu držím len pár dní, ale plynatosť mi odrazu zázrakom zmizla, ale stále som si ponechal raňajky v štýle - mleté ovsené vločky, pár hrozienok, škorica, jablčna vlaknina, samozrejme nie veľká porcia a nerobí mi žiadny problém s trávením...môžem takéto raňajky ponechať?

a ešte sa chcem spýtať na cordyceps, či s ním náhodou nemá niekto skúsenosti, pretože rozmýšľam, že buď kúpim kvalitné probiotika alebo cordyceps? (probio mám zatiaľ obyčajné z lekárne)
čítal som, že cordyceps ma vplyv na pnemokokov a streptococov ktorých mám práve ja, tak sa neviem rozdhonúť...

Ďakujem vopred za rady \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte dub 24, 2012 11:59 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
stendas píše:
Dobrý večer,
chcem sa spýtať, ako by mal vyzerať prechod z tukov na sacharidy?
plánujem mesiac tvrdej protikvasinkovej diety a potom začať pridávať sacharidy, ale neviem v akom pomere si môžem dovoliť konzumovať tuky a sacharidy pri prechode? predpokladám, že prejsť hneď na sacharidy by bolo zcestné a opäť by som si našťartoval kvasinku?
zatiaľ túto dietu držím len pár dní, ale plynatosť mi odrazu zázrakom zmizla, ale stále som si ponechal raňajky v štýle - mleté ovsené vločky, pár hrozienok, škorica, jablčna vlaknina, samozrejme nie veľká porcia a nerobí mi žiadny problém s trávením...môžem takéto raňajky ponechať?

a ešte sa chcem spýtať na cordyceps, či s ním náhodou nemá niekto skúsenosti, pretože rozmýšľam, že buď kúpim kvalitné probiotika alebo cordyceps? (probio mám zatiaľ obyčajné z lekárne)
čítal som, že cordyceps ma vplyv na pnemokokov a streptococov ktorých mám práve ja, tak sa neviem rozdhonúť...

Ďakujem vopred za rady \":)\"

Mám pre teba radu. Na vysokosacharidovú diétu sa už po protikvasinkovej diéte nevracaj... \":wink:\"

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 25, 2012 1:37 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
NOWOCAYN píše:
Mám pre teba radu. Na vysokosacharidovú diétu sa už po protikvasinkovej diéte nevracaj... \":wink:\"

Pokud to dobře chápu, tak se chce vrátit z bezsacharidový diety na normální stravu s přiměřeným množstvím sacharidů. Na to asi existuje jen jedna odpověď: Pomalu a s rozmyslem. A pokud mu to nebude dělat dobře, tak by ještě měl sacharidy omezit.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz