Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 8:18 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon kvě 14, 2012 9:46 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Vševěd píše:
Zkusím ti to vysvětlit naprosto jednoduše. Blitzi má nemoci, které se dají přirovnat třeba k AIDS, s tím rozdílem, že nemusí nevyhnutelně skončit smrtí. Doporučil bys jí očistu jater na AIDS? Nebo kajenský pepř? Doporučil bys jí detoxikaci třeba na tuberkulózu? Nebo na malárii klystýr?

Vsevede, nevim, jake mas poneti o tachykardii. Moje znama mela s tachykardii, aritmii a fibrilacemi velike problemy. Je to taky hodne na psychiku, asi to neni dobry pocit kdyz ti zacne blbnout srdce a nevis, jestli se zas uklidni. Tak jsem pred par mesici hrabal cely den na netu a vyhrabal kajen, habaneros a taurin. ja vim, tobe to asi pripada primitivni, protoze tam neni jmeno zadne vyznamne farmaceutcke firmy. Ale ji to vyresilo posledni z rady velkych zdravotnich problemu, aspon papirove podstatne horsich nez ma Blizi. Jeste pak dost dlouho experimentovala s davkovanim, az nasla to, co ji vyhovuje. A ted uz dost dlouho nemela se srdcem vazne problemy.

Chtel jsem to poradit i Blizi protoze se o tachykardii zminovala, ale asi se ti podarilo ji odradit. Mozna jsi spokojeny, ze se tvou zasluhou proda vic antibiotik nebo ze jsi pusobil jako spravny vseved. Gratuluju, mel jsi uspesny den \":lol:\" .

Jeste jsi me nadchnul svou radou, ze se ma Blizi obratit na skutecneho odbornika, v tomto pripade imunologa \":lol:\" , potom, co psala kolik uz dr zkusila a k cemu to bylo dobry. Drzim ti palce, at ti tva vira v odborniky vydrzi \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" .

Blizi, poslal jsem ti zpravu, kterou si muzes otevrit kdyz kliknes vlevo nahore na nove zpravy. A potom vlevo na Prichozi.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 15, 2012 6:54 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Takychardie je průvodním jevem /symptomem/ chlamydií i borelií. K čemu je dobré léčit symptom, když neléčíš nemoc? Nemám nic
proti kajenskému pepři, ale přijde mi efektivnější ničit příčinu těch jevů, než následek. Tobě ne?
Chlamydie v chronickém stádiu jsou na buněčné úrovni a není lehké se jich zbavit, organismus je "nevidí", imunita si od nich nepomůže.
Musí se nasadit kombinace ATB. Jestli se jich víc "prodá"? A jestli na tom ten doktor "vydělá"? Pan Jarda tady má inzerci, nechceš ho napadat taky? Vydělává na nemocných! Není to neetické? Ty chodíš do práce abys vydělal? To jsi ale pěkný šmejd! Máš to dělat zadarmo!

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 15, 2012 8:08 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Vševěd píše:
Takychardie je průvodním jevem /symptomem/ chlamydií i borelií. K čemu je dobré léčit symptom, když neléčíš nemoc? Nemám nic
proti kajenskému pepři, ale přijde mi efektivnější ničit příčinu těch jevů, než následek. Tobě ne?
Chlamydie v chronickém stádiu jsou na buněčné úrovni a není lehké se jich zbavit, organismus je "nevidí", imunita si od nich nepomůže.
Musí se nasadit kombinace ATB. Jestli se jich víc "prodá"? A jestli na tom ten doktor "vydělá"? Pan Jarda tady má inzerci, nechceš ho napadat taky? Vydělává na nemocných! Není to neetické? Ty chodíš do práce abys vydělal? To jsi ale pěkný šmejd! Máš to dělat zadarmo!
Vsevede, tu znamou hrozne nicily ty symptomy jak tomu rikas a bylo ji uplne jedno ze se zbavi JEN jich. Kdyz si nejsi jisty jestli se dockas rana, tak nektere veci neresis \":(\" . Navic ted maka i na pricinach.
Citace:
Mozna jsi spokojeny, ze se tvou zasluhou proda vic antibiotik nebo ze jsi pusobil jako spravny vseved.
Vsevede, mne je jedno kolik se proda ATB, jen jsem uvazoval, proc jsi tu holku co chtela pomoct nahnal zpatky doktorum. Myslim, ze to bylo to druhe \":lol:\". Rad bych se mylil, ale snad jsem tu nekde zahledl, ze mas sam chlamydie. Zkousel jsi uz toho odbornika imunologa? A nasadili ti tu kombinaci ATB? A pomohla? \":lol:\"

Dik za informace \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 15, 2012 8:42 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
U chlamydií jsou takychardie to poslední. Ty škodí daleko víc imunitnímu systému, něco si přečti o jejich stádiích, je to zajímavé čtení. Chápu, že jí radíš kajenský pepř, ale to jen z neznalosti. Sám jsem chlamydie nikdy neměl, díkybohu. Ano, nahnal bych jí k doktorovi, ale k dobrému, který se vyzná. Není doktor jako doktor a není léčitel jako léčitel. Léčit symptomy má smysl u nemocí, u kterých neznáme mechanismus vzniku a léčit je neumíme, jako je třeba roztroušená skleróza nebo cukrovka. U chlamydií a borélií možná pomoc je, a proto bych léčil především nemoc samotnou.
Jen tak pro zajímavost, zajímaly by mně ty zdokumentované případy vyléčených z AIDS a postup, jakým se to podařilo. Předpokládám, že mi budeš argumentovat Humblem?
P.S. Dneska jsem dobral ATB na pět dní, měl jsem v moči Clebsiela pneumoniae, dělala mi neplechu a neuměl jsem se jí jinak zbavit, byla silně přemnožená. ATB nejsou tak špatné, i pan Jarda je doporučí např. na borelie. Jen se musí umět používat a nesmí se to s nima přehánět. Konec konců MMS1 a 2 jsou prakticky také ATB. Jen čistě chemické.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 15, 2012 9:07 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon dub 16, 2012 3:25 pm
Příspěvky: 79
sakul: diky moc, vazim si kazde rady. tech informaci je mnoho, ale postupne se je dari vstrebavat \":)\" Vcera jsem procetl vlakno o Grahamove diete - hodne zajimave!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 15, 2012 10:25 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Vševěd píše:
U chlamydií jsou takychardie to poslední. Ty škodí daleko víc imunitnímu systému, něco si přečti o jejich stádiích, je to zajímavé čtení. Chápu, že jí radíš kajenský pepř, ale to jen z neznalosti. Sám jsem chlamydie nikdy neměl, díkybohu. Ano, nahnal bych jí k doktorovi, ale k dobrému, který se vyzná. Není doktor jako doktor a není léčitel jako léčitel. Léčit symptomy má smysl u nemocí, u kterých neznáme mechanismus vzniku a léčit je neumíme, jako je třeba roztroušená skleróza nebo cukrovka. U chlamydií a borélií možná pomoc je, a proto bych léčil především nemoc samotnou.
Jen tak pro zajímavost, zajímaly by mně ty zdokumentované případy vyléčených z AIDS a postup, jakým se to podařilo. Předpokládám, že mi budeš argumentovat Humblem?
P.S. Dneska jsem dobral ATB na pět dní, měl jsem v moči Clebsiela pneumoniae, dělala mi neplechu a neuměl jsem se jí jinak zbavit, byla silně přemnožená. ATB nejsou tak špatné, i pan Jarda je doporučí např. na borelie. Jen se musí umět používat a nesmí se to s nima přehánět. Konec konců MMS1 a 2 jsou prakticky také ATB. Jen čistě chemické.

Vsevede, priznam se, ze me chlamydie a jejich faze moc nezajimaji. Vychazim z toho co kdysi tvrdil Beauchamp (nebo jak se pise) a stale tvrdi i mnoho dr, ze problem nejsou ty potvory, ale pro ne vhodny teren.
AIDS me taky nezajimal, protoze to nikdo kolem nema. Ale dost ctu a obcas i o AIDS a obcas se pise, ze to lze vylecit. Kdysi jsem koukal i na nejaky videa o vyleceni z AIDS a myslim ze to bylo peroxidem vodiku. Az zas neco poleti kolem, tak ti to preposlu.
Nemam nic proti ATB jako prvni pomoci, ale v tvem pripade je to priznak neschopnosti. Bud toho o zdravi a lecbe a prevenci moc nevis, protoze bys ATB nepotreboval, nebo jsi linej poznatky aplikovat a treba si neco dobryho odtrhnout od ust. V kazdem pripade je to tvuj problem. Preju ti hodne zdravi \":lol:\"

OK, cokoliv posles k tachykardiim, arytmiim a fibrilacim, odkazy na webu nebo odkazy na dr co to umeji VYlecit, tak prectu a preposlu. Kdyz je to tak jednoduchy se toho zbavit uplne tak proc ne. Ma znama zazila opravdu hodne doktoru a nikdo ji nevylecil, nicmene, kdo vi. Takze posilej

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 15, 2012 2:28 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 11, 2012 8:49 pm
Příspěvky: 5

Všem moc děkuji za ochotu pomoci, přiznávám se, že se stejně úplně ztrácím, názorů je tolik kolik je lidí a těžko vybrat správnou cestu. Samozřejmě bych nejraději vše zvládla bez nutnosti se dávkovat chemikáliemi a utrácet množství peněz, na druhou stranu vládne kolem chlamydií a borelií (a dalších koinfekcí) taková panika, která nedovolí se prostě odpoutat a věřit přírodě a pozitivnímu myšlení. Za 4 měsíce jsem brala tolik léků jak důchodce v LDN, přičemž náklady se vyšplhaly hodně ke hranici limitů a připadám si jak nejprošetřenější člověk v kraji, změna žádná. Imunologie mne čeká, to si myslím, že je potřeba alespoň skrze diagnostiku, ale co dál, to je ve hvězdách \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 15, 2012 3:57 pm 
Offline

Registrován: čtv led 28, 2010 9:54 pm
Příspěvky: 195
[quote="Blizi":pfo6b6k8]Všem moc děkuji za ochotu pomoci, přiznávám se, že se stejně úplně ztrácím, názorů je tolik kolik je lidí a těžko vybrat správnou cestu. Samozřejmě bych nejraději vše zvládla bez nutnosti se dávkovat chemikáliemi a utrácet množství peněz, na druhou stranu vládne kolem chlamydií a borelií (a dalších koinfekcí) taková panika, která nedovolí se prostě odpoutat a věřit přírodě a pozitivnímu myšlení. Za 4 měsíce jsem brala tolik léků jak důchodce v LDN, přičemž náklady se vyšplhaly hodně ke hranici limitů a připadám si jak nejprošetřenější člověk v kraji, změna žádná. Imunologie mne čeká, to si myslím, že je potřeba alespoň skrze diagnostiku, ale co dál, to je ve hvězdách \":(\"[/quote:pfo6b6k8]
tu je vlakno mms + chlamydie


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
pfo6b6k8


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 15, 2012 5:26 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
[quote="laco":17e6zprx]tu je vlakno mms + chlamydie

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video:
http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
17e6zprx


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 15, 2012 7:16 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
pv33 píše:
Vsevede, priznam se, ze me chlamydie a jejich faze moc nezajimaji. Vychazim z toho co kdysi tvrdil Beauchamp (nebo jak se pise) a stale tvrdi i mnoho dr, ze problem nejsou ty potvory, ale pro ne vhodny teren.

Aha, takže o tom nic nevíš, a moc tě to nezajímá, ale víš přesně jak na to:-)

pv33 píše:
AIDS me taky nezajimal, protoze to nikdo kolem nema. Ale dost ctu a obcas i o AIDS a obcas se pise, ze to lze vylecit. Kdysi jsem koukal i na nejaky videa o vyleceni z AIDS a myslim ze to bylo peroxidem vodiku. Az zas neco poleti kolem, tak ti to preposlu.

Aha takže když psali o konci světa, taky to bude pravda? Občas se píše všechno možné, mně zajímají skutečně zdokumentované případy. Píše se např. o Magic Johnsnovi. Ale ten měl trošku jiné možnosti...

pv33 píše:
Nemam nic proti ATB jako prvni pomoci, ale v tvem pripade je to priznak neschopnosti. Bud toho o zdravi a lecbe a prevenci moc nevis, protoze bys ATB nepotreboval, nebo jsi linej poznatky aplikovat a treba si neco dobryho odtrhnout od ust. V kazdem pripade je to tvuj problem. Preju ti hodne zdravi \":lol:\"

jojo, já už jsem prostě neschopný no. půjdu se příště zeptat k frajerům co léčí AIDS peroxidem vodíku.

pv33 píše:
OK, cokoliv posles k tachykardiim, arytmiim a fibrilacim, odkazy na webu nebo odkazy na dr co to umeji VYlecit, tak prectu a preposlu. Kdyz je to tak jednoduchy se toho zbavit uplne tak proc ne. Ma znama zazila opravdu hodne doktoru a nikdo ji nevylecil, nicmene, kdo vi. Takze posilej

a toto vypadá na těžký případ kokotismu. já jsem někde tvrdil, že léčím takychardie? arytmie? proč bych tě o tom měl přesvědčovat? u ní je to jeden z příznaků nemoci, který jako takový sám o sobě nemá valný
smysl léčit. jsme ve vlákně o chlamydiích, a candidě, ráčil sis povšimnout?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 15, 2012 9:44 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
\":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř kvě 16, 2012 5:57 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
...děkuji za potvrzení diagnózy.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 17, 2012 6:34 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Petr 2 píše:
Pro Blizi : Mozna ze moje doporucene dokumenty by ti mohly pomoci, minimalne v dlouhodobem horizontu na psychiku vic nez deprese z marne lecby a vedlejsi ucinky farmak. Popremejslej o tom. \":?:\"

Je mozne ze problem je totiz v tomto: http://www.celostnimedicina.cz/alergie-jiny-pohled.htm

Pohled ktery oficielni medicina pres svoji nadutost neprizna jako korektni.
Uvedu maly priklad. Moje pritelkyne pry reaguje alergicky na kocky, ale mazli se s nimi casto a nic. Dale je pry alergicka na seno, ale zajimave je ze kdyz jim se senem pomaham (nemam na to alergii) a nedovoli si pri praci "vychylovat" tak tak silnou alergii nemaji. Jsou totiz relativne v klidu.
Poprve kdyz prijela moje pritelkyne za budouci tchyni na navstevu, kdo nezazil tezko asi zna ty pohnutky mysli, dala si po vycerpavajici celodenni rozprave banan (na ktery nikdy nemela alergii) a malem jsme volali zachranku!!! Alergicka reakce jako prase.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 17, 2012 6:51 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
tak sis konečně našel holku Péťo? jsem rád, že jsi se nám pochlubil:-) a do podpisu sis dal i motorku:-)
ještě tam dej kolik bereš hrubého, ať to máme komplet \":lol:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 17, 2012 7:46 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
tak sis konečně našel holku Péťo? jsem rád, že jsi se nám pochlubil:-) a do podpisu sis dal i motorku:-)
ještě tam dej kolik bereš hrubého, ať to máme komplet \":lol:\"

Dej si pohov! Este bys zavidel. \":P\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz