Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 8:15 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 17, 2012 7:56 am 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Vševěd píše:
tak sis konečně našel holku Péťo? jsem rád, že jsi se nám pochlubil:-) a do podpisu sis dal i motorku:-)
ještě tam dej kolik bereš hrubého, ať to máme komplet \":lol:\"

Kolik bere Péťa hrubého a ostatní "změny" v jeho soukromém životě můžou zajímat pouze lidi, kteří rádi vědí vše,neboli vševědy. Pro nás ostatní jsou zajímavé poznatky, které jsou přínosem co se týká zdravotních zajímavostí. Zjevně vševědovi chybí to, na co zde naráží \":mrgreen:\", možná si ale najde schopného psychologa - psychiatra, který mu s tím pomůže. Výše uvedené příspěvky a doporučení z jeho strany mluví sami za sebe a nestojí za to na ně reagovat. Mimochodem hlášky v jeho podpisu mluví také sami za sebe. Navážení se do lidí, kteří se snaží řešit své zdravotní problémy bez účasti mudrců, z nichž většina bez skalpelů a léků nedokáže nic, mi přijde lehce úsměvné od někoho, kdo si nedovede poradit ani s Clebsiela pneumoniae a honem si utíká pro pilulku. CP má v sobě každý a přemnožení této sviňky je zapříčiněno vhodnými podmínkami, které jí dovolí převzít dominanci, tedy upravit prostředí, aby byla opět v harmonii s organismem, tento soulad ale nevyřeší antibiotika, ty vymlátí jak ji, tak ostatní prospěšné "věci" v organismu, který bude s tímto zvěrstvem pracně bojovat a po léčbě atb se dávat dohromady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 17, 2012 10:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Blizi píše:
Děkuji vám, nikdy bych nevěřila, že se dostanu až na takové dno a hlavně, že narazím na takový nezájem lékařů, jichž jsem si až do teď považovala. O Klubalovi jsem se již doslechla, tak se pokusím objednat na dřív než za půl roku, do té doby opět antibiotické monoléčby a posun do nikam, pozitivní myšlení je dobrá věc, ale když se člověk klepe zpocen v srdeční arytmii a sleduje každé nadechnutí, jestli není poslední, pak k němu není zrovna dobrá příležitost. Každopádně i tak děkuji za všechny reakce, každý názor je cenný.
Všem přeji pevné zdraví především!

Pokud mohu doporučit, tak když vezmeme v úvahu, že základem k potížím je překyselení těla a teprve pak se ten kolotoč problémů rozjede, tak já bych minimálně vyzkoušel perfektní odkyselení a projel kompletní antihelmintickou kůru, což vám dá slušné šance se toho zbavit, rozhodně budou větší jak na antibiotických protokolech, ty vás patrně dorazí úplně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 17, 2012 10:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
mkatka píše:
Dobrý den, začala jsem užívat semena lichořeřišnice namletá na prášek v boji proti kandidě. Beru 3 čaj. lžičky denně po jídle. Chtěla bych zkusit pomazánku z bryndzy nebo tvarohu a do toho zamíchat namletou lichořeřišnici - jaké by mělo být asi množství lichořeřišnice na dejme tomu 250g bryndzy, aby to mělo efekt a zároveň jsem to nepřehnala? Nebo je to jedno a záleží na chuti? Díky

Užijte přibližně takové množství, které odpovídá té normální dávce a to dejte do jednoho jídla, nebo tolik dávek, na kolik porcí vám připravované jídlo stačí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 17, 2012 11:27 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 11, 2012 8:49 pm
Příspěvky: 5

Děkuji, antibiotického protokolu se také obavám vzhledem k nežádoucím účinkům a devastaci organismu, ale začala jsem nabývat dojmu, že jiné cesty není. V čem spočívá taková antihelmintická kůra komplexně?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 18, 2012 7:34 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jestli je to možné, tento "experiment" by mně velmi zajímal. Blitzi, můžu tě poprosit, aby ses začala léčit podle rad pana Jardy a průběžně sem psala, jak ti jeho rady pomáhají?
Neskutečně mna zajímá, jak zaberou léky (veterinární) proti cizopasníkům na bakterie. Myslím to naprosto vážně! Pokud se ukáže, že ti tato léčba přinese úspěch, všem se omluvím
a už na tyto stránky nikdy nevkročím! A ještě předtím se veřejně prohlásím za pitomce:-)

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 18, 2012 7:47 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
[quote:3k797481]Ale dost ctu a obcas i o AIDS a obcas se pise, ze to lze vylecit. Kdysi jsem koukal i na nejaky videa o vyleceni z AIDS a myslim ze to bylo peroxidem vodiku. Az zas neco poleti kolem, tak ti to preposlu. [/quote:3k797481]
Vsevede, ne, ze by na tom zalezelo ale slibil jsem ti, ze az zas poleti kolem neco o lecbe AIDS, ze ti to preposlu. Ale dodavam ze tvuj nazor na to mne fakt nezajima. [b:3k797481]Takze jeden odkaz je [/b:3k797481]

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 18, 2012 8:03 am 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
[quote="Blizi":20wb1cxb][color=#BF0000:20wb1cxb]
Děkuji, antibiotického protokolu se také obavám vzhledem k nežádoucím účinkům a devastaci organismu, ale začala jsem nabývat dojmu, že jiné cesty není. V čem spočívá taková antihelmintická kůra komplexně?
[/color:20wb1cxb][/quote:20wb1cxb]
Blizi, kukni na stránky Forum u pramene, konkrétně toto je dost přínosné:



Naposledy upravil jani dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 18, 2012 8:15 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
[quote="jani":31mjje1t]Blizi, kukni na stránky Forum u pramene, konkrétně toto je dost přínosné:


_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Naposledy upravil Vševěd dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 18, 2012 8:37 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
[quote="pv33":xwhp07cl]Vsevede, ne, ze by na tom zalezelo ale slibil jsem ti, ze az zas poleti kolem neco o lecbe AIDS, ze ti to preposlu. Ale dodavam ze tvuj nazor na to mne fakt nezajima. [b:xwhp07cl]Takze jeden odkaz je [/b:xwhp07cl]

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 18, 2012 1:42 pm 
Offline

Registrován: sob dub 14, 2012 8:41 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den,
tak se ozývám po nějaké delší době, již týden držím protikvasinkovou dietu a už teď mám pocit, že je mi mnohem líp, těším se na výsledky za nějaký týden.
Mám ale dotaz - beru tablety Nizoral, ale to už asi 3. týden, a na příbalovém letáku jsem četla, že to může způbosit jaterní potíže. Já mám teda již asi 5. den hrozně světlou stolici, ale doktorka ani neví, že ty tablety beru, byly napsány na jiného člena mého rodiny. Je nutné tablety vysadit, nebo se to může zkousnout a předejít? Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 18, 2012 3:13 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Nizoral je sice hepatoxický, ale za 5 dnů vám

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 18, 2012 3:50 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
DameChantal píše:
Mám ale dotaz - beru tablety Nizoral, ale to už asi 3. týden, a na příbalovém letáku jsem četla, že to může způbosit jaterní potíže. Já mám teda již asi 5. den hrozně světlou stolici, ale doktorka ani neví, že ty tablety beru, byly napsány na jiného člena mého rodiny. Je nutné tablety vysadit, nebo se to může zkousnout a předejít? Děkuji za odpověď.

Mohl bych se zeptat, proč sis Nizoral naordinovala?

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 18, 2012 5:47 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Xeelee píše:
Mohl bych se zeptat, proč sis Nizoral naordinovala?

že by na candidu?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 18, 2012 9:05 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Vševěd píše:
že by na candidu?

Ne, vážně? \":-)\" To bylo to první co sem si vygooglil.

Myslel sem proč si předepisuje léky, který byly napsány na někoho jinýho. Myslel sem, že sou na předpis, ale Google tvrdí něco jinýho. A co když bere další léky, se kterými se Nizoral tluče?

A je vůbec potřeba pomáhat si při protikvasinkový dietě chemií, která tělu (málo, ale přeci) škodí? To nestačí zařadit do jídelníčku dostatek fungicidních potravin? Prostě mi přijde zbytečný cpát do sebe zbytečně léky neznámýho složení. Bůhví co za látky se v těle usazuje apod.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 19, 2012 7:00 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
mhm, ale experimentovat s fetem, to nevadí - zkusit se má přece všechno:-)
jak to říkal ten pán z obrázku? "smítko v oku bratra svého vidíš, ale že máš sám břevno v oku nevidíš?"
nebo tak nějak to bylo...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz