Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 7:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 19, 2012 12:45 pm 
Offline

Registrován: sob dub 14, 2012 8:41 pm
Příspěvky: 4
Xeelee píše:
Vševěd píše:
že by na candidu?

Ne, vážně? \":-)\" To bylo to první co sem si vygooglil.

Myslel sem proč si předepisuje léky, který byly napsány na někoho jinýho. Myslel sem, že sou na předpis, ale Google tvrdí něco jinýho. A co když bere další léky, se kterými se Nizoral tluče?

A je vůbec potřeba pomáhat si při protikvasinkový dietě chemií, která tělu (málo, ale přeci) škodí? To nestačí zařadit do jídelníčku dostatek fungicidních potravin? Prostě mi přijde zbytečný cpát do sebe zbytečně léky neznámýho složení. Bůhví co za látky se v těle usazuje apod.

Ano na Kandidu. Slyšela jsem na ten Nizoral velkou chválu, tak jsem to začala brát.. všude je psané, že by protikvasinková dieta měla být doprovázena nějakými dalšími přípravky co působi na kvasinky, na posílení imunity, apod., tak se tím řídím, a už nevím,čemu věřit. Samozřejmě taky hodně sázím na potraviny jako česnek, apod., to je přírodní léčba, doufám že bude taky účinna..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 19, 2012 4:34 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Vševěd píše:
věříš všemu co si kde přečteš? protože je to někde napsáno, je to pravda? internet a svět je prolezlý expertama na všechno, kteří vymýšlejí jak si vydělat
prachy a nejlíp k tomu poslouží senzace, na to lidi slyší...

Cao Vsevede, neverim vsemu co si prectu. Tedy kdyz to vypada nadejne tak se tim zacnu zabyvat. Zajima me i zdroj informace.
Prvni odkaz co jsem ti poslal je od dr Mathiase Ratha. Je to o vitaminu C. Vim, ze spolupracoval s nositelem Nobelovy ceny Paulingem na vyuzii mega davek citaminu C a jedne zname jsem kdysi objednaval nejake prasky delane podle jeho vyzkumu a tvrdila, ze ji pomahaji.
Druhy prispevek, cely manual a prilozena videa ktera jsem videl, odpovidaji tomu, k cemu jsem dospel i ja, tedy tam doporucovane metody.

Kdyby me AIDS zajimal, tak tyto dva zdroje mohou byt prvni ktere bych zacal dal overovat a testovat. Predpokladam, ze ani tebe AIDS nezajima, takze o nic nejde \":lol:\" .

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 19, 2012 5:04 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
DameChantal píše:
Ano na Kandidu. Slyšela jsem na ten Nizoral velkou chválu, tak jsem to začala brát.. všude je psané, že by protikvasinková dieta měla být doprovázena nějakými dalšími přípravky co působi na kvasinky, na posílení imunity, apod., tak se tím řídím, a už nevím,čemu věřit. Samozřejmě taky hodně sázím na potraviny jako česnek, apod., to je přírodní léčba, doufám že bude taky účinna..

DameChantal, přečti si důkladně nežádoucí účinky Nizoralu, sice se uvádí, že nejsou závažné, což ale povídá klasická medicína, \":idea:\" pokud se tomu organismus brání, určitě to pro něj dobré dobude.
Světlá stolice je uvedena také v možných nežádoucích účincích. No může být způsobena nedostatečnou funkcí jater, poruchou žlučovodů nebo např. zánětem slinivky.
Asi bych nizoral vysadila uplně a začala očistou jater, braním ostropestřecové kašičky, popíjením čajíku chanka piedra, slezinu podpořit enzymy, které dodá např. zelený nápoj, čerstvé šťávy ovocné a zvláště zeleninové, kvašené potraviny, odštavená syrová brambora, ananas, papája, citrusy a také dodávat křemík v podobě třeba bílého jílu. Zvýšit tvorbu kyseliny chlorovodíkové ( HCL ) v žaludku, pokud zvládneš výplachy žaludku, jinak opět dodat věci na tvorbu HCL - zázvor,chilli,oregano,skořice,majoránka ....
Proti kandidě dej půl lžičky až lžičku sody bikarbony do vody a vypít, také pojídání kokosového tuku nemá kandida ráda ( max. 4 lžíce na den ). Já si dělávám sodu+cečko, nechat zreagovat a vypít. Všechno to lze dohledat. Od věci není ani žužlání slunečnicového oleje 20 minut 1 polévková lžíce ( no aby ti množství sedlo na žužlání - přecezování oleje mezi zubama, pak vyplivneš bílou tekutinu a vyčistíš zuby a lehce seškrábneš jazyk třeba lžičkou.

No a ještě možné nežádoucí účinky Nizoralu - docela odstrašující:
Podobně jako všechny léky, může mít i Nizoral nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého.

Někdy můžete pozorovat některé z těchto nežádoucích účinků:
Zažívací obtíže, nevolnost, zvracení, občas se mohou objevit bolesti břicha a průjem, tyto obtíže však obvykle nejsou závažné. Mohou se rovněž vyskytnout bolesti hlavy, závratě, ospalost, světloplachost, citlivost na sluneční světlo, pocit mravenčení, snížení počtu krevních destiček, otok na hrudi, menstruační poruchy nebo u mužů impotence.
Přecitlivělost k přípravku Nizoral je vzácná. Může se projevit např. kožní vyrážkou nebo kopřivkou, svěděním, dýchavičností a/nebo otoky v obličeji. Pokud k těmto projevům dojde, užívání přípravku Nizoral přerušte a vyhledejte neprodleně lékaře.
Poruchy jaterních funkcí jsou rovněž vzácné. K příznakům patří: tmavá moč, světlá stolice, nažloutlá kůže, bolest v břiše, zvýšená únava a/nebo horečka. Při jejich výskytu ukončete užívání přípravku Nizoral a okamžitě vyhledejte svého lékaře (viz rovněž Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Nizoral je zapotřebí).
Velmi vzácně se objevila nedostatečnost nadledvin (malých žláz v blízkosti ledvin). \":!:\" \":!:\" \":!:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 19, 2012 5:21 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Po dvou kapkách zázračného MMS jsem měl takové bodání v ledvině, že jsem dál neměl odvahu pokračovat.
Příbalový leták k tomu nebyl, všude se psalo, že je to bezpečné a bez vedlejších účinků.
V příbalovém letáku se naopak musí uvádět naprosto všechno.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 19, 2012 5:23 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
pv33 píše:
Cao Vsevede, neverim vsemu co si prectu. Tedy kdyz to vypada nadejne tak se tim zacnu zabyvat. Zajima me i zdroj informace.
Prvni odkaz co jsem ti poslal je od dr Mathiase Ratha. Je to o vitaminu C. Vim, ze spolupracoval s nositelem Nobelovy ceny Paulingem na vyuzii mega davek citaminu C a jedne zname jsem kdysi objednaval nejake prasky delane podle jeho vyzkumu a tvrdila, ze ji pomahaji.
Druhy prispevek, cely manual a prilozena videa ktera jsem videl, odpovidaji tomu, k cemu jsem dospel i ja, tedy tam doporucovane metody.

Kdyby me AIDS zajimal, tak tyto dva zdroje mohou byt prvni ktere bych zacal dal overovat a testovat. Predpokladam, ze ani tebe AIDS nezajima, takze o nic nejde \":lol:\" .

S vitamínem C jsem experimentoval. Zkoušel jsem se zbavit nachlazení dávkama vitamínu C od 10 do 20 gramů. Vůbec nic to neudělalo...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 19, 2012 5:32 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Vševěd píše:
S vitamínem C jsem experimentoval. Zkoušel jsem se zbavit nachlazení dávkama vitamínu C od 10 do 20 gramů. Vůbec nic to neudělalo...

Experimentovat bez znalostí by neměl ani vševěda \":lol:\"
odštavím celá rajčata tak 4-5 podle velikosti a přidám při nachlazení 20-25 g Cečka, když není problém tak dávám 10 zarovnaných mocca lžiček ( jedna by měla být asi tak gram ),nějak se s tím nepářu, ještě jsme se při žádné dávce cečka neposr.. tak to tak neřeším.
Ta dávka z rajčat se dá do sklenice a pije se na 3x .... ráno večer a pak ráno při nachlazení, chřipce....
Dá se to dělat i preventivně s 10ti lžičkami cečka a pít jednou denně 1 decku


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 19, 2012 6:09 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
mhm, dohledal jsem si, že s rajčatovou šťávou není problém pozřít velké dávky vitamínu C.
ovšem, vážená, esli umíte číst, nepsal jsem, že mám problémy to strávit, psal jsem, že mi to nic nedělalo.
nic pozitivního.
fascinujou mně ty vaše pokusy udělat ze mně pitomce, ale povětšinou se to míjí účinkem.
p.s. fascinuje mně jak bojujete proti chemickým látkám, ale cpát do sebe gramy kyseliny ascorbové pokládáte za přirozené....

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 19, 2012 6:13 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Vševěd píše:
S vitamínem C jsem experimentoval. Zkoušel jsem se zbavit nachlazení dávkama vitamínu C od 10 do 20 gramů. Vůbec nic to neudělalo...

Pauling daval 60g i vic, ale do zily, tedy IV. To je podstatny rozdil. Kdyz to polykas, tak je to spis na prujem, asi jsi polykal mensi davky cely den, pokud jsi ten problem nemel.
Co je ted hit na dane tema je Liposomal Encapsulation napriklad vitaminu C. Smicha se lecitin, voda a vitamin C a pak se to da do nejake ultrazvukove cisticky, ta existuje na cisteni sperku. A pak by se mela extreme zvysit vstrebatelnost/pouzitelnost cecka, ze to je lepsi jak do zily. Videl jsem nejaky video ze Zelandu, kde tvrdili, ze si tim nekdo vylecil nejakou blbou rakovinu. To by bylo super. Lze to i koupit hotovy. Rakoviny se lze zbavit detoxikacema, stravou a pustama, ale to 99 procent lidi nezajima. Zatimco takove pilulky lze dat i starym lidem.
Odkaz na forum http://health.groups.yahoo.com/group/DIY-LET/

Ja jsem se tim nezabyval, je to trochu slozity a chce to koupit nejaky kram na to cisteni ultazvukem. To jen ze se bavime o cecku.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 19, 2012 6:57 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
pv33 píše:
Pauling daval 60g i vic, ale do zily, tedy IV. To je podstatny rozdil. Kdyz to polykas, tak je to spis na prujem, asi jsi polykal mensi davky cely den, pokud jsi ten problem nemel.
Co je ted hit na dane tema je Liposomal Encapsulation napriklad vitaminu C. Smicha se lecitin, voda a vitamin C a pak se to da do nejake ultrazvukove cisticky, ta existuje na cisteni sperku. A pak by se mela extreme zvysit vstrebatelnost/pouzitelnost cecka, ze to je lepsi jak do zily. Videl jsem nejaky video ze Zelandu, kde tvrdili, ze si tim nekdo vylecil nejakou blbou rakovinu. To by bylo super. Lze to i koupit hotovy. Rakoviny se lze zbavit detoxikacema, stravou a pustama, ale to 99 procent lidi nezajima. Zatimco takove pilulky lze dat i starym lidem.
Odkaz na forum http://health.groups.yahoo.com/group/DIY-LET/

Ja jsem se tim nezabyval, je to trochu slozity a chce to koupit nejaky kram na to cisteni ultazvukem. To jen ze se bavime o cecku.

čemu věřím (ověřená informace) je, že rakovinové nádory lze zničit obyčejnou jedlou sodou /injektovanou lokálně/. k vitamínu C jsem poněkud skeptický...
užíval jsem po pěti gramech /tablety/ několikrát denně...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 19, 2012 7:46 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Vševěd píše:
čemu věřím (ověřená informace) je, že rakovinové nádory lze zničit obyčejnou jedlou sodou /injektovanou lokálně/. k vitamínu C jsem poněkud skeptický...
užíval jsem po pěti gramech /tablety/ několikrát denně...

jak uz jsem psal, ceckem to nejde vnitrnim uzitim. mozna s vyjimkou toho liposomatickeho. Co se tyka sody, tak je nekolik zdroju, dr Simoncini, ktery to ale dela pri operaci, protoze tvrdi, ze musi soda prijit s rakovinou nebo s kandidou, ktera tam vzdy je, do primeho kontaktu. To vetsinou samolecbou dodrzet nelze. pak jsou to navody soda & javorovy sirup nebo soda & melasa. A pak je to jen soda, napr navod dr Sircuse z knihy Soda bikarbona - lecba rakoviny bohatych i chudych, par vypisku z jeho knihy:
---------------------------------------
Soda bikarbona(dale jen soda) je bezpecna (i pro deti), levna a velice ucinna pri boji s rakovinnymi bunkami.
Plna lecba trva jen nekolik tydnu.

Piti vodniho roztoku sody umozni silny posun pH zasaditym smerem. Soda je efektivni pri lecbe predavkovani chemikaliemi a leky.
Dr Simoncini tvrdi, ze rakovina je candida nebo ze candida je hlavni pricinou problemu. (Na videich ukazuje bile flaky na rakovinove tkani a tvrdi ze to je kandida, a po aplikaci sody fleky mizeji a rakovina se vyleci) Soda je vynikajici prostredek proti plisnim a kvasinkam.
Autor pise, ze on osobne pouziva denne sodu k cisteni zubu, jako deodorant a na lecbu koznich problemu.
Je idealni pro boji proti prekyseleni organizmu, ktere je jednou z podminek existence rakoviny, plisni a kvasinek.

Soda b. by se mela uzivat jako soucast lecby rakoviny a samozrejme neni to zazrak, ktery vyleci uplne vsechno kazdemu, ale autor to velice doporucuje.
Pokud je imunitni system 100%ni, nemuzou na nej kvasinky ani plisne.

Rtut podporuje rust kandidy. Proto candida nemuze byt efektivne lecena bez odstraneni zdroje
rtuti v ustech - amalgam. Predevsim z tohoto duvodu nelze rict, ze soda uplne vyleci rakovinu ve vsech pripadech.

Soda je prvni pomoc pri rakovine. Prechod na syrovou stravu rovnez zvysi Ph, ale ne tak rychle a tak ucinne jako pri pouziti sody.
Jedna z hlavnich pricin prekyseleni je prehnana spotreba bilkovin, masa a mlecnych produktu. Dalsi problem je, ze potraviny maji cim dal mene vitaminu a mineralnich latek. Je to vycerpanou pudou, na ktere se pestuje obili, zelenina, ovoce.

Lecba sodou by mela zacit silnymi davkami, bez prestavky a aspon po 7-8 dni. Doporucuje davky
1/2 lzicky (cajove) sody (presne odmerene) rozpustene ve 120 ml vody pit kazde 2 hodiny,
ale ne vic nez 7 davek denne.
3 davky pokud je cloveku pres 60 let.
Nepouzivat tyto maximalni davky dele nez 2 tydny.


Byly i velmi pozitivni zkusenosti s klistyrem s nekolika lzickami sody.
------------------------------
Citace:
že rakovinové nádory lze zničit obyčejnou jedlou sodou /injektovanou lokálně/

Nejaky takovy navod taky nekde mam. ale pokud o tom vis vic a predevsim vis o uspesnem pouziti, tak by me to zajimalo. Jestli das sem nebo na SZ, rad si to prectu

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon kvě 21, 2012 8:32 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
hledal jsem to dost dlouho a jaksi to nemůžu dohledat... sorry

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 22, 2012 7:13 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Smim se zeptat co to tady posledni dobou resite? Strucne jasne. Dekuji. nemam cas to cist. \":roll:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 22, 2012 9:39 am 
Offline

Registrován: úte úno 07, 2012 3:34 pm
Příspěvky: 35
Bydliště: Roztoky
[quote="DameChantal":pvhcgazk]Ano na Kandidu. Slyšela jsem na ten Nizoral velkou chválu, tak jsem to začala brát.. všude je psané, že by protikvasinková dieta měla být doprovázena nějakými dalšími přípravky co působi na kvasinky, na posílení imunity, apod., tak se tím řídím, a už nevím,čemu věřit. Samozřejmě taky hodně sázím na potraviny jako česnek, apod., to je přírodní léčba, doufám že bude taky účinna..[/quote:pvhcgazk]
tak tonoucí se stébla chytá a zkouší všechno co by mohlo pomoci, na tom není nic divného.
azoly jsou na kvasinky velmi účinné. kdysi mi doktorka předepsala jednorázovou dávku něčeho podobného na kožní plíseň a na dlouhou dobu mě to zbavilo i kvasinek a zlepšilo trávení (tenkrát jsem ještě nevěděl že je mám a špatnou stravou jsem si je bohužel vypěstoval znovu).
pokud vám to ale působí potíže tak s tím opatrně,

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 22, 2012 9:52 am 
Offline

Registrován: úte úno 07, 2012 3:34 pm
Příspěvky: 35
Bydliště: Roztoky
Vševěd píše:
S vitamínem C jsem experimentoval. Zkoušel jsem se zbavit nachlazení dávkama vitamínu C od 10 do 20 gramů. Vůbec nic to neudělalo...

já jsem si taky kdysi myslel že vysoké dávky jsou k něčemu dobré, ale stejně to vždycky vyčůrám. taky jsem si vybíral potraviny s vysokým obsahem Cčka a to mě mj. dovedlo až ke kvasinkám:-) teď zjišťuju, že úplně stačí listová, cibulovitá a brukvovitá zelenina, žádný nedostatek nepozoruju a nachlazení ani chřípku jsem dokonce výjimečně letos neměl, resp. nachlazení jsem měl, ale nijak zvlášť se neprojevovalo:) jo taky to chce se otužovat třeba pravidelným plaváním aby k nachlazení pokud možno nedošlo a udržovat zdravé dýchací cesty častým pobytem na čerstvém vzduchu (pravda,kde ho dnes najít, ale stále ještě existuje pár čistých koutů i v této začouzené republice:-))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 22, 2012 9:56 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
[quote="JirkaV":38yapjcz]tak tonoucí se stébla chytá a zkouší všechno co by mohlo pomoci, na tom není nic divného.
azoly jsou na kvasinky velmi účinné. kdysi mi doktorka předepsala jednorázovou dávku něčeho podobného na kožní plíseň a na dlouhou dobu mě to zbavilo i kvasinek a zlepšilo trávení (tenkrát jsem ještě nevěděl že je mám a špatnou stravou jsem si je bohužel vypěstoval znovu).
pokud vám to ale působí potíže tak s tím opatrně,

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz