Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 1:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 14, 2012 12:55 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat,s kvasinkami bojuji dle Vašich zásad už dlouho. Teď mi lékař nabídl vakcínu proti candida albicnas, většinou od lékařů nic nejím,ale chtěla jsem se zeptat,jestli by taková vakcína něškodila?
děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 14, 2012 3:00 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Sara111 píše:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat,s kvasinkami bojuji dle Vašich zásad už dlouho. Teď mi lékař nabídl vakcínu proti candida albicnas, většinou od lékařů nic nejím,ale chtěla jsem se zeptat,jestli by taková vakcína něškodila?
děkuji

Vsetky vakciny su zle a vela ich je aj nefunkcnych, malo muziky za vela penez...

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 14, 2012 4:29 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
kenotaurus píše:
Inak Xion, celkom zaujmavé tvrdenie o tom, že kandida je vlastne obranný mechanizmus. Keby sme vychádzali z toho čo že rakovina je vlastne candida tak ako to vyplýva z hore uvedených stránok+ to čo tvrdíš ty, že je to obranný mechanizmus atd. tak by celkom nato sedelo tvrdenie dr. Subotiča, ktorý lieči čínskou medicínou. Skopírujem kúsok z jeho článku:
...

Ja niesom doktor ani nič podobne a netvrdím, že je to pravda alebo tak ani tu o tom nikoho nechcem presviečať ale celkom to dáva logiku nemyslíte? Xiol čo povieš \":)\"

To, ze kandida suvisi s nadorom, moze byt pravda, no nemusi to automaticky znamenat, ze ten nador je tam kvoli kandide. Moze to by tak, ze ten nador je dosledok parazitov, a kandida tam bola opat privolana na "pomoc", aby zablokovala nejake ine veci, co by v tom mieste rastli.
Pocul som teorie, ze je to uloziste roznych parazitov, a ze niekto skumal nadory na vyskyt parazitov, a prakticky vzdy ich tam objavil. Takze je kludne mozne aj to, ze telo si ten nador vytvori, posle tam kandidu, a uvazni tam nejakych parazitov, ktori sa v tych podmienkach nemozu vobec dobre rozmnozovat... kym nejaky inteligent nezacne do celeho toho chulostiveho mechanizmu rezat skalpelom.
Su to vsetko hypotezy, a nemam si ich kde overit. Koniec koncov, zo mna kandida odchadza po antiparazitalkach sama, a mozem jest cukry, lepok, vsetko. Takze ma to nemusi prilis trapit. \":-)\"

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 14, 2012 5:33 pm 
Offline

Registrován: pát bře 09, 2012 6:19 pm
Příspěvky: 29
Xion píše:
To, ze kandida suvisi s nadorom, moze byt pravda, no nemusi to automaticky znamenat, ze ten nador je tam kvoli kandide. Moze to by tak, ze ten nador je dosledok parazitov, a kandida tam bola opat privolana na "pomoc", aby zablokovala nejake ine veci, co by v tom mieste rastli.
Pocul som teorie, ze je to uloziste roznych parazitov, a ze niekto skumal nadory na vyskyt parazitov, a prakticky vzdy ich tam objavil. Takze je kludne mozne aj to, ze telo si ten nador vytvori, posle tam kandidu, a uvazni tam nejakych parazitov, ktori sa v tych podmienkach nemozu vobec dobre rozmnozovat... kym nejaky inteligent nezacne do celeho toho chulostiveho mechanizmu rezat skalpelom.
Su to vsetko hypotezy, a nemam si ich kde overit. Koniec koncov, zo mna kandida odchadza po antiparazitalkach sama, a mozem jest cukry, lepok, vsetko. Takze ma to nemusi prilis trapit. \":-)\"

Možeš mi prosím ťa povedať ktoré konkrétne si použil? a ako sa ti to podarilo zohnať? ja už fakt by som sa chcel konečne zbaviť tejto sračky:(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 14, 2012 6:38 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon dub 16, 2012 3:25 pm
Příspěvky: 79
Taky by me to zajimalo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 14, 2012 10:01 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 12:25 am
Příspěvky: 21
Ahojte,

Uz dlhsie asi pol roka si trochu tykam s kvasinkou. Je to taka hra na macku a mys. Ale nie je jasne kto je macka a kto mys.
Moj rezim
1. Celkom dodrziavam bezsacharidovu dietu az na to, ze jem viac orechov (najma mandle 100 g, Para 30g a ostatne spolu celkom asi 200 g denne)
2. Rano vypijem ranny moc + cca 1l vlaznej vody s 1 citronom nasledne 0.5l zeleninovej stavy + Bkomplex, Vitamin E, Vita C + Lepicol a sem tam Zn.
3. Nasledne cvicenie. (Vsetky klby + Pozdrav slnka + kliky a brusaky)
4. Po cviceni som teraz v lete zaradil vzdy jednodruhove ovocie zo svojej zahradky (po lete ho opat zrusim). Cierne ribezle, Cervene ribezle, Ceresne, Melon (ten kupujem).
5. Nasledne rychla chodza do prace 20 min.
6. Zjem orechy s rajcinami (Asi nie je najlepsia kombinacia ale nemam nejake nafukovanie po ich konzumacii)
7. Kysle kozie alebo ovcie mlieko 3-4 dcl.
8. 40 min. rychla chodza v ramci obeda
9. Obed (Varena + surova zelenina + tuky + zltko + zazvor, chren)
10. Kysle kozie alebo ovcie mlieko 3-4 dcl. + cesnak
11. 20 min. rychla chodza domov
12. Rajciny s makom
13. Zeleninova stava + Vitamin C + Mg a spat
Aktualne vazim 65 kg pri 179 cm. Chcel by som este pribrat 2-3 kg ale celkovo som s vahou spokojny. Pribral som zo svojho min. 62 kg.

Moje postrehy a otazky z bezsacharidovej diety:
1. Sanka mi trva dlho. Predtym, som konzumoval viac ovocia a malo to rychly priebeh do 1 hod. a teraz 1.5 hod bez vracania. V pohode vypijem 4.5l a vobec sa sifon nepusti. Az sa clovek trochu boji. Kvasinka po sanke aj ked dam Laktikov sa celkom rychlo spamata (Slinovy test). Neda sa ryza niecim nahradit?
2. Po zaradeni ovocia rano sa slinovy test vie rychlo pokazit a po viac dnovej konzumacii citit aj smradlave prdy a trochu krucanie v bruchu. Po lete ovocie vynecham. Zda sa mi OK konzumovat v lete ovocie na ochladenie, ale kvasinka si asi nevsimla, ze je leto.
3. Casto sa v noci budim na krce noh aj 2 krat za noc. Snazim sa to riesit natieranim nôh olivovym olejom co mi pomaha ak dodrzim pravidelnost, ale neviem identifikovat dôvod.
4. Kvasinka mi ako taka nejake problemy nespôsobuje ekzemy, hnacky a pod. ale tusim, ze jej nesmiem dat velky priestor.

Pls. o Vase rady, komenty.

Vdaka,

Marcel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 15, 2012 12:44 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Marcel píše:
Ahojte,

Uz dlhsie asi pol roka si trochu tykam s kvasinkou. Je to taka hra na macku a mys. Ale nie je jasne kto je macka a kto mys.
Moj rezim
1. Celkom dodrziavam bezsacharidovu dietu az na to, ze jem viac orechov (najma mandle 100 g, Para 30g a ostatne spolu celkom asi 200 g denne)
2. Rano vypijem ranny moc + cca 1l vlaznej vody s 1 citronom nasledne 0.5l zeleninovej stavy + Bkomplex, Vitamin E, Vita C + Lepicol a sem tam Zn.
4. Po cviceni som teraz v lete zaradil vzdy jednodruhove ovocie zo svojej zahradky (po lete ho opat zrusim). Cierne ribezle, Cervene ribezle, Ceresne, Melon (ten kupujem).
6. Zjem orechy s rajcinami (Asi nie je najlepsia kombinacia ale nemam nejake nafukovanie po ich konzumacii)

Aktualne vazim 65 kg pri 179 cm. Chcel by som este pribrat 2-3 kg ale celkovo som s vahou spokojny. Pribral som zo svojho min. 62 kg.

Moje postrehy a otazky z bezsacharidovej diety:
1. Sanka mi trva dlho. Predtym, som konzumoval viac ovocia a malo to rychly priebeh do 1 hod. a teraz 1.5 hod bez vracania. V pohode vypijem 4.5l a vobec sa sifon nepusti. Az sa clovek trochu boji. Kvasinka po sanke aj ked dam Laktikov sa celkom rychlo spamata (Slinovy test). Neda sa ryza niecim nahradit?
2. Po zaradeni ovocia rano sa slinovy test vie rychlo pokazit a po viac dnovej konzumacii citit aj smradlave prdy a trochu krucanie v bruchu. Po lete ovocie vynecham. Zda sa mi OK konzumovat v lete ovocie na ochladenie, ale kvasinka si asi nevsimla, ze je leto.

ad 1. 200 g ořechů denně? Kolik za den zkonzumuješ bílkovin? Určitě by to nemělo být víc jak 1 gram na kilo váhy.
ad 2. O urinoterapii toho moc nevím, ale ranní moč se mi moc nezdá. V tý jsou všechny sajrajty, který tělo vylučuje během noční očisty. Zajímalo by mě, co si tu o tom myslí ostatní.
ad 4. Krmit kvasinku ovocem, když se s ní snažíš bojovat, není nejlepší nápad.
ad 6. V ořeších sou sacharidy a rajčata zas nejsou při boji s kvasinkami vhodná kvůli častým plísním.

BMI 20.29 mi přijde naprosto v pohodě, ale pokud máš potřebu přibrat... Na protikvasinkový dietě bez sacharidů se ale spíš hubne. Do BMI 22 to je pořád ideální a s dalšími třemi kily víc mít nebudeš.

ad 1. Máš irigátor na klystýry? Pokud máš kvasinkou prolezlý střeva, tak bych s jídlem po šance neexperimentoval. Koukni se do mýho podpisu. Mám tam odkaz týkající se šanky a sou tam i rady jak po ní zabránit opětovnýmu rozmnožení kvasinky.
ad 2. Jak sem psal, kombinace kvasinka a ovoce se vůbec nedoporučuje.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 15, 2012 1:02 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
[quote="kenotaurus":2i7j6emy]
Možeš mi prosím ťa povedať ktoré konkrétne si použil? a ako sa ti to podarilo zohnať? ja už fakt by som sa chcel konečne zbaviť tejto sračky:([/quote:2i7j6emy]

Klikni na odkaz v mojom podpise a pozri si anti-parazitalne kury.
Uz vyse 2 mesiacov sa intenzivne cistim, v poradi najprv Trojcatko, potom chemicke antihelmetika, najprv Entizolom precistit prvokovu zataz, potom pokracovat odcervovacimi, a nakoniec MMS kura, ktora poriesi zvysne prvokove nakazy, virusy a plesne.
Prave citam Jak se zbavit parazitu od Malachova, a akurat dnes som precital kapitolu o tom, ze podla teorie a praxe Tamari Svisceve, je nador reakcia tela na bicikovce, s ktorymi telo postupne prehrava boj. Nador je posledne stadium tohto boja. Potom, podla mojej hypotezy, Candida tu opat moze zohravat ulohu "pomocnika" a preto je vzdy v nadore pritomna, ale nieje jeho PRICINOU.
Dalej, sa tam pise o chlamidioze, ktora je prepojena s provokmi, na ktorych tiez parazituje. (viz moj prispevok v samostatnom vlakne chlamydie

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Naposledy upravil Xion dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 15, 2012 4:42 pm 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
Marcel píše:
Ahojte,

Uz dlhsie asi pol roka si trochu tykam s kvasinkou. Je to taka hra na macku a mys. Ale nie je jasne kto je macka a kto mys.
Moj rezim
1. Celkom dodrziavam bezsacharidovu dietu az na to, ze jem viac orechov (najma mandle 100 g, Para 30g a ostatne spolu celkom asi 200 g denne)
2. Rano vypijem ranny moc + cca 1l vlaznej vody s 1 citronom nasledne 0.5l zeleninovej stavy + Bkomplex, Vitamin E, Vita C + Lepicol a sem tam Zn.
3. Nasledne cvicenie. (Vsetky klby + Pozdrav slnka + kliky a brusaky)
4. Po cviceni som teraz v lete zaradil vzdy jednodruhove ovocie zo svojej zahradky (po lete ho opat zrusim). Cierne ribezle, Cervene ribezle, Ceresne, Melon (ten kupujem).
5. Nasledne rychla chodza do prace 20 min.
6. Zjem orechy s rajcinami (Asi nie je najlepsia kombinacia ale nemam nejake nafukovanie po ich konzumacii)
7. Kysle kozie alebo ovcie mlieko 3-4 dcl.
8. 40 min. rychla chodza v ramci obeda
9. Obed (Varena + surova zelenina + tuky + zltko + zazvor, chren)
10. Kysle kozie alebo ovcie mlieko 3-4 dcl. + cesnak
11. 20 min. rychla chodza domov
12. Rajciny s makom
13. Zeleninova stava + Vitamin C + Mg a spat
Aktualne vazim 65 kg pri 179 cm. Chcel by som este pribrat 2-3 kg ale celkovo som s vahou spokojny. Pribral som zo svojho min. 62 kg.

Moje postrehy a otazky z bezsacharidovej diety:
1. Sanka mi trva dlho. Predtym, som konzumoval viac ovocia a malo to rychly priebeh do 1 hod. a teraz 1.5 hod bez vracania. V pohode vypijem 4.5l a vobec sa sifon nepusti. Az sa clovek trochu boji. Kvasinka po sanke aj ked dam Laktikov sa celkom rychlo spamata (Slinovy test). Neda sa ryza niecim nahradit?
2. Po zaradeni ovocia rano sa slinovy test vie rychlo pokazit a po viac dnovej konzumacii citit aj smradlave prdy a trochu krucanie v bruchu. Po lete ovocie vynecham. Zda sa mi OK konzumovat v lete ovocie na ochladenie, ale kvasinka si asi nevsimla, ze je leto.
3. Casto sa v noci budim na krce noh aj 2 krat za noc. Snazim sa to riesit natieranim nôh olivovym olejom co mi pomaha ak dodrzim pravidelnost, ale neviem identifikovat dôvod.
4. Kvasinka mi ako taka nejake problemy nespôsobuje ekzemy, hnacky a pod. ale tusim, ze jej nesmiem dat velky priestor.

Pls. o Vase rady, komenty.

Vdaka,

Marcel

mas tam strasne vela sacharidov...ak sa uz nechces cez leto ovocia vzdat, tak obmedz orechy a uplne vynechaj mlieko (a ak pijes kefir, tak aj ten docasne obmedz, kedze 100ml mlieka, ci kefiru ma 5g sacharidov). ked to tak u teba spocitam, tak u teba len denna spotreba mlieka (0,8l = 40g sacharidov) a orechov presiahne povolenu dennu spotrebu sacharidov pri kvasinkovej diete (cca 65g)....a to este nepocitam sacharidy z ovocia a zeleniny...a tiez aj s rajcinami a orechami opatrne...ako pise xeelee, tak obsahuju casto plesne, ktorych sa tak chces cielene zbavit...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 15, 2012 7:28 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
jiddu píše:
mas tam strasne vela sacharidov...ak sa uz nechces cez leto ovocia vzdat, tak obmedz orechy a uplne vynechaj mlieko (a ak pijes kefir, tak aj ten docasne obmedz, kedze 100ml mlieka, ci kefiru ma 5g sacharidov). ked to tak u teba spocitam, tak u teba len denna spotreba mlieka (0,8l = 40g sacharidov) a orechov presiahne povolenu dennu spotrebu sacharidov pri kvasinkovej diete (cca 65g)....a to este nepocitam sacharidy z ovocia a zeleniny...a tiez aj s rajcinami a orechami opatrne...ako pise xeelee, tak obsahuju casto plesne, ktorych sa tak chces cielene zbavit...

Píšete to správně, jen si myslím, že dobře prokvašený kefír bude mít mnohem méně cukrů než uvádíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 17, 2012 11:31 am 
Offline

Registrován: stř bře 14, 2012 9:31 pm
Příspěvky: 52
Bydliště: P4 Dvorce
[quote="Xion":32e7xvi2]Klikni na odkaz v mojom podpise a pozri si anti-parazitalne kury.
Uz vyse 2 mesiacov sa intenzivne cistim, v poradi najprv Trojcatko, potom chemicke antihelmetika, najprv Entizolom precistit prvokovu zataz, potom pokracovat odcervovacimi, a nakoniec MMS kura, ktora poriesi zvysne prvokove nakazy, virusy a plesne.
Prave citam Jak se zbavit parazitu od Malachova, a akurat dnes som precital kapitolu o tom, ze podla teorie a praxe Tamari Svisceve, je nador reakcia tela na bicikovce, s ktorymi telo postupne prehrava boj. Nador je posledne stadium tohto boja. Potom, podla mojej hypotezy, Candida tu opat moze zohravat ulohu "pomocnika" a preto je vzdy v nadore pritomna, ale nieje jeho PRICINOU.
Dalej, sa tam pise o chlamidioze, ktora je prepojena s provokmi, na ktorych tiez parazituje. (viz moj prispevok v samostatnom vlakne chlamydie

Naposledy upravil doubleingram dne čtv úno 21, 1980 6:53 pm, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 17, 2012 7:12 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Co nato ja v suvislosti s cim?
Tie kvapky, no neviem, radsej sa nebudem vyjadrovat, ale casto to byva dobry biznis.
O plasmodiach toho neviem, tak nemozem radit.
Tie davky antiparazitik su slabe (asi aby trebalo aj kvapky)
Ked pasomnica obcas prezije 3-3-3 praziquantelu, k tomu niclosamid, albendazol, a to 3 dni po sebe, tak mne sa to zda na parazitov slabota hento davkovanie.
Tie kvapky mozu mat ucinok, ale ja proste nemam rad ten biznis za tym.

Chod podla vlastnej intuicie hlavne, ja sa liecim vzdy tak. \":-)\" Posledne mam pocit, ze treba chemicke kombinovat s prirodnymi, aby boli creva cely cas zaplnene prirodnymi antiparazitikami a pocas toho davat davky chemickych. Idealna potrava pocas antiparazitalok je podla mna kysla kapusta s kokosovym tukom, plna korenin \":-)\" A to striedat s ovocim. Cim blizsie k tomuto, tym lepsie. \</div

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 17, 2012 8:58 pm 
Offline

Registrován: stř bře 14, 2012 9:31 pm
Příspěvky: 52
Bydliště: P4 Dvorce
[quote="Xion":1pc0yhhz]Co nato ja v suvislosti s cim?
Tie kvapky, no neviem, radsej sa nebudem vyjadrovat, ale casto to byva dobry biznis.
O plasmodiach toho neviem, tak nemozem radit.
Tie davky antiparazitik su slabe (asi aby trebalo aj kvapky)
Ked pasomnica obcas prezije 3-3-3 praziquantelu, k tomu niclosamid, albendazol, a to 3 dni po sebe, tak mne sa to zda na parazitov slabota hento davkovanie.
Tie kvapky mozu mat ucinok, ale ja proste nemam rad ten biznis za tym.

Chod podla vlastnej intuicie hlavne, ja sa liecim vzdy tak. \":-)\" Posledne mam pocit, ze treba chemicke kombinovat s prirodnymi, aby boli creva cely cas zaplnene prirodnymi antiparazitikami a pocas toho davat davky chemickych. Idealna potrava pocas antiparazitalok je podla mna kysla kapusta s kokosovym tukom, plna korenin \":-)\" A to striedat s ovocim. Cim blizsie k tomuto, tym lepsie. \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte čer 19, 2012 10:06 am 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2011 5:24 pm
Příspěvky: 86
Ahoj \":)\"
již nějakou dobu bojuju s kvasinkami. Asi největší problém který mi způsobují jsoou stavy opilosti po jídle. Dodržuju protikvasinkovou dietu od Sakula a po jídle dávám lichořeřišnici. mohl by mi prosím někdo poradit jak tyto stavy zmírnit? Samozřejmě vím, že je důležitý pohyb a pořádně se vydýchat...

Moc díky,

David \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte čer 19, 2012 5:45 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
"stavy opilosti" vznikají tak, že sníš něco, z čeho candida umí vyrobit alkohol. tj. cukr. nejez ho a nebudeš mít stavy opilosti.
p.s. cukr = sacharid, uhlohydrát, monosacharid nebo polysacharid, v určitém stádiu je to prakticky jedno...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz