Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 10:22 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř črc 11, 2012 6:30 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
zdravim zdrave-nemocne. Rad bych jim pripomnel ze je obdobi boruvek. Cim vice tim lepe, pozivat radeji bez tepelne upravy, travici ustroji a imunita zvlaste u takovych lidi to potrebuje jak prase drbani. \":wink:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř črc 11, 2012 9:51 am 
Offline

Registrován: stř črc 11, 2012 7:42 am
Příspěvky: 6
...už 14 dní držím prísnu ? diétu..."felčiarka" na Diacome mi zistila Candidu...bolievali ma kĺby, hlavne ľavý bederný, aj kosti, a v rozkroku sa mi začala objavovať "zaparenina"...myslel som, že zo zlého nepridušného oblečenia na trekoch, detskými krémami som to natieral, zmizlo, a zase po čase, cca pred 3 týždňami naplno, na oboch stranách, hrýzlo ako fras, aj dlhodobo kyslač som cítil...na lačno (vstávam aj okolo 2:00) som aj 3 vypil, už som ani pôžitok z nej nemal, aj čokoláda naplno, údené taktiež, klobásku som aj v noci, len tak bez chleba, aj pol kila dal...keď som očural PAP, hlboko pod 5,4 som sa ocitol...tak som radikálne zaťal :..od 26.6. diéta...a takýto je jeden z mojich dní...prosím, ak robím veľkú chybu (y), upozornite ma...nemám toho veľa naštudovaného, ale snažím sa, samoštudujem neustále...vopred ďakuje "starý horský vlk" serpico z čarokrásnej Banskej Štiavnice :
http://www.nahuby.sk/fotogalerie_autora ... el_id=1572
...príklad môjho dňa zapísaného v "serpico kronike" :

9.7.2012-Po

5:OO Pľuvací test...neklesla slina....Ph 5,4-očuraný PAP ....ráno...trochu nafúknuté brucho som cítil...večer 1 celý Grep cca 19:00
5:30 Ryhací (asi grgací ? ) test...po cca 2 minútách...odgrgnutie solídne ! Kapucínka väčšia...tá priebežne počas dňa cca 4-5 tbl., 1 tbl. 250 mg...z toho kapucínka 200 mg (a má sa 2,5 g denne ? )
Oregano olej...natieram rozkrok 2 x denne, a 3x3 kvapky orálne
Tlak 118/77 tep 55 Stolica vyšla klobásovitá mäkšia a končila kašovitou ..nie riedkou tak polo
6:00.... 1 citrón do cca 2 dcl H2O (je to dobre ? a prečo ?...našiel som odporúčania na to ...
6:30 Ostropestrec mariánsky...čaj 1 čl zaliate 2 dcl vody...vylúhované 10 minút
Plávanie cca 20 minút
8:00....cca 300 gr karfiol varený, 3 strúčiky Cesnak...po jedle cca ½ hod. pauza pitia
8:30 Lepicol 4 tbl....zapité 2 dcl vody...pitie po dúškoch, dvoch voda
9:30 Multivitamín rozpustný 1 tbl (nie je tam cukor klasik ? )
11:25 Tlak 129/84 tep 66
12:00.. .Rizoto (natur ryža) s varenou zeleninou...cibuľa, cesnak, paprika, rajčina cca polka, uhorka, kokosová múčka, olej za studena slza, pálivá paprika,
13:30 – 14:20....spánok, cítim sa unavený (z plávania a slnka ? a ničnerobenia ? )
14:25 Tlak 127/80 t 67 pichanie v boku (pečeň ?...ak pracuje vo zvýšených „obrátkach“...zväčší sa ? a tlačí ...preto tá bolesť ? )...tam, kde keď riadne som slopal pár dní , ale tak ozrutneá loganica...v kuse pár dní , išlo mi bok vyvaliť...a že pečienka nebolí !!
16:00 cca 250 gr. to čo na obed
...prdím ...ale vôbec nesmrdia !!! (cca 4 dni dozadu...smrteľná zbraň serpicov prd !!! )
17:00 cca 0,4 tibet huby ....vynikajúca !!! cítim, že mi veľmi chýba kyslé mlieko...aj 4-5 litrov za týždeň som onehdy vypil (ale ! )...nejak divne mi je po nej...ťažšie...malátnosť cítim a spanie ma chytá ! žeby Candida zdochýnala a vystreľuje toxíny ?
18:00 Ražný celozrnný suchár...3 ks, bryndza cca 80 g...mix s červenou pálivou mletou paprikou, cesnakom 3 str., cibuľou...1 celá, nafukovalo ma ako fras a ak som 50 x neprdol, tak ani jeden...a riadne tuchové !!! ...a únava ako fras, zaľahol som .......
Lepicol 4 tbl.
počas dňa cca 4 litre H2O.......(veľké teplá tu panujú )
....ak potrebujem energiu (som zdochnutý )...cumlem glukózu...denne 4...a keď zvýšene sa namáham...aj zo 8 tbl.
19:30 Ph 6,8
...vstávanie 4:00 oddýchnutý, dobre naladený (bez sexu večerného či ranného ) ...ale pri takejto strave cítim, jasne, že mi chýba sila


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř črc 11, 2012 10:47 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
serpico píše:
...už 14 dní držím prísnu ? diétu..."felčiarka" na Diacome mi zistila Candidu...bolievali ma kĺby, hlavne ľavý bederný, aj kosti, a v rozkroku sa mi začala objavovať "zaparenina"...myslel som, že zo zlého nepridušného oblečenia na trekoch, detskými krémami som to natieral, zmizlo, a zase po čase, cca pred 3 týždňami naplno, na oboch stranách, hrýzlo ako fras, aj dlhodobo kyslač som cítil...na lačno (vstávam aj okolo 2:00) som aj 3 vypil, už som ani pôžitok z nej nemal, aj čokoláda naplno, údené taktiež, klobásku som aj v noci, len tak bez chleba, aj pol kila dal...keď som očural PAP, hlboko pod 5,4 som sa ocitol...tak som radikálne zaťal :..od 26.6. diéta...a takýto je jeden z mojich dní...prosím, ak robím veľkú chybu (y), upozornite ma...nemám toho veľa naštudovaného, ale snažím sa, samoštudujem neustále...vopred ďakuje "starý horský vlk" serpico z čarokrásnej Banskej Štiavnice :
http://www.nahuby.sk/fotogalerie_autora ... el_id=1572
...príklad môjho dňa zapísaného v "serpico kronike" :

9.7.2012-Po

5:OO Pľuvací test...neklesla slina....Ph 5,4-očuraný PAP ....ráno...trochu nafúknuté brucho som cítil...večer 1 celý Grep cca 19:00
5:30 Ryhací (asi grgací ? ) test...po cca 2 minútách...odgrgnutie solídne ! Kapucínka väčšia...tá priebežne počas dňa cca 4-5 tbl., 1 tbl. 250 mg...z toho kapucínka 200 mg (a má sa 2,5 g denne ? )
Oregano olej...natieram rozkrok 2 x denne, a 3x3 kvapky orálne
Tlak 118/77 tep 55 Stolica vyšla klobásovitá mäkšia a končila kašovitou ..nie riedkou tak polo
6:00.... 1 citrón do cca 2 dcl H2O (je to dobre ? a prečo ?...našiel som odporúčania na to ...
6:30 Ostropestrec mariánsky...čaj 1 čl zaliate 2 dcl vody...vylúhované 10 minút
Plávanie cca 20 minút
8:00....cca 300 gr karfiol varený, 3 strúčiky Cesnak...po jedle cca ½ hod. pauza pitia
8:30 Lepicol 4 tbl....zapité 2 dcl vody...pitie po dúškoch, dvoch voda
9:30 Multivitamín rozpustný 1 tbl (nie je tam cukor klasik ? )
11:25 Tlak 129/84 tep 66
12:00.. .Rizoto (natur ryža) s varenou zeleninou...cibuľa, cesnak, paprika, rajčina cca polka, uhorka, kokosová múčka, olej za studena slza, pálivá paprika,
13:30 – 14:20....spánok, cítim sa unavený (z plávania a slnka ? a ničnerobenia ? )
14:25 Tlak 127/80 t 67 pichanie v boku (pečeň ?...ak pracuje vo zvýšených „obrátkach“...zväčší sa ? a tlačí ...preto tá bolesť ? )...tam, kde keď riadne som slopal pár dní , ale tak ozrutneá loganica...v kuse pár dní , išlo mi bok vyvaliť...a že pečienka nebolí !!
16:00 cca 250 gr. to čo na obed
...prdím ...ale vôbec nesmrdia !!! (cca 4 dni dozadu...smrteľná zbraň serpicov prd !!! )
17:00 cca 0,4 tibet huby ....vynikajúca !!! cítim, že mi veľmi chýba kyslé mlieko...aj 4-5 litrov za týždeň som onehdy vypil (ale ! )...nejak divne mi je po nej...ťažšie...malátnosť cítim a spanie ma chytá ! žeby Candida zdochýnala a vystreľuje toxíny ?
18:00 Ražný celozrnný suchár...3 ks, bryndza cca 80 g...mix s červenou pálivou mletou paprikou, cesnakom 3 str., cibuľou...1 celá, nafukovalo ma ako fras a ak som 50 x neprdol, tak ani jeden...a riadne tuchové !!! ...a únava ako fras, zaľahol som .......
Lepicol 4 tbl.
počas dňa cca 4 litre H2O.......(veľké teplá tu panujú )
....ak potrebujem energiu (som zdochnutý )...cumlem glukózu...denne 4...a keď zvýšene sa namáham...aj zo 8 tbl.
19:30 Ph 6,8
...vstávanie 4:00 oddýchnutý, dobre naladený (bez sexu večerného či ranného ) ...ale pri takejto strave cítim, jasne, že mi chýba sila


Uf, no kde začít:) Podle toho co píšete tak jste si zadělal na opravdové problémy.
Prvně Vás chci vyvést z omylu že držíte přísnou protikvasinkovou dietu.Na druhou stranu v této fázi by ani nebyla vhodná. Rozhodně si budete muset časem odpustit glukozu, ony rozpustné vitamíny a spoustu dalších podivností, které jste si tam zařadil. Vaše stavy malátnosti a ospalosti mohou znamenat, že k nějakému vybíjení kvasinek dochází a touha to řešit cukrem je vcelku běžná. Na druhou stranu by bylo dobré na sto procent určit jestli opravdu za vašimi problémy stojí kvasinka. Kromě názoru vaší felčiarky použijte testy, které jsou zde mnohokrát popsané.

Vzhledem k ročnímu období a stavu vašich znalostí doporučuji následují postup.
Nahlédněte do tabulky, kterou mám v podpisu a v průběhu léta jezte pouze potraviny ze skupin 0-3, tedy ty které kvasinku krmí v menším množství, nekrmí vůbec nebo jí naopak likvidují. Dovolte si i sezónní ovoce s menším množství cukru jako jsou jahody, meruňky, borůvky, maliny, kyselá jablka apod. Vyřaďte všechny potraviny ze skupiny 4 a 5.
Mezitím proveďte kvasinkové testy a pokud se ukážou pozitivně tak postupujte dále. Během této doby nastudujte více o candidě a stravování, o zdravém stravování vůbec a věnujte se i očistám těla. Jakmile budete mít potřebné znalosti a bude vám jasné že půl kila klobás v noci je dobrá cesta jak si z kvasinky vybudovat rakovinu, pusťte se do očist těla, začněte doplňovat vitamíny a minerály. Podle toho co píšete bydlíte v přírodě a máte dost fyzické aktivity tak v tom pokračujte.

Potravinami 0-3, očistami a doplňováním deficitních látek připravíte tělo na tvrdou fázi protikvasinkové diety, kterou zařaďte v období, kde začne přicházet podzim a tělo bude přirozeně žádat vydatnější stravu s vysokým obsahem tuků a nízkým obsahem cukrů, což protikvasinková splňuje. V ten moment zrušte potraviny skupiny 3 a postupně také 2 a několik týdnů fungujte na 0-1 s tím, že začnete ve větším dodávat fungicidní potraviny. Pakliže vám v tomto období bude výrazně zle a příznaky se zhorší, máte jistotu že šlo o kandidu. Tady už je třeba vytrvat a nedělat naprosto žádné ústupky. Žádné glukoza, žádná klobása, žádné pivo, žádná čokoláda a žádný sex (to byl jen vtip) a to ani příležitostně, přestože to bude často těžké.

Dle stavu postupně můžete přidat potraviny 2 a zde vydržet několik měsíců do odeznění všech příznaků. Pak přichází období postupného zkoušení a zařazování potravin ze skupiny 3. Vždy jednu po druhé a sledovat jak reagujete, pokud je vše OK zkusit další. Hotovo byste mohl mít na jaře příštího roku, kdy vyzkoušíte další potraviny s vyšším obsahem cukrů, především ovoce, brambory apod. Počítejte však že dlouho nebo možná nikdy se nebudete moci na stálo vrátit k cukru a bílé mouce, i když po naprostém vyléčení vám jejich jednorázová konzumace rozdhoně neuškodí

Shrnutí
- během léta potraviny 0-3, vynechat 4-5
- po tuto dobu nastudovat více o kvasince a stravování a očistě těla
- pustit se do pročištění těla, doplňovat minerály a vitamíny, zařadit zelené potraviny jako je chlorela pro odvedení těžkých kovů z těla a detoxifikaci
- v září či říjnu budete mít dost informací a aspoň trochu připravené tělo na protikvasinkovou dietu
- na podzim najíždíte na opravdovou tvrdou fázi protivaskové diety tak, že postupně omezujete potraviny 3 a 2 a zústáváte na 0-1
- tady musíte vydržet a překonat pravděpodobné obtíže
- postupně přidat potraviny 2 a opět vydržet. V tento moment jíte hromady zeleniny, bio maso a bio vejce, rozumně si dopřáváte namočené ořechy a pijete haldy kefíru z houby. Zařazujete sýry s nízkým obsahem laktozy nebo bez laktozy, ideálně kozí. Občas zařazujete pohanku, jáhly nebo quinou, pokud vám nedělají obtíže. Ve velkém jíte fungicidní potraviny ze skupiny 0, pracujete na své psychice a přemýšlíte o tom, co ve svém životě děláte špatně, že se vám objevila tato trable.

Velmi doporučuji být trpělivý, načíst třeba z tohoto fora dostatek informací a rozhodně nenastupovat razantní protivasinkové opatření ihned. Náraz vymírajících kvasinek je tak silný, že v nepročištěném těle může mít dost zlé následky. Existují názory, že kromě pročištěného těla a dobré přípravy může fázi vybíjení kvasinek zmírnit i molybden

Pokud něco nebude jasného, dejte vědět. Hodně štěstí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 12, 2012 7:19 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jardo, jak mám chápat to, že některá témata jsou zamčená a jiná ne? \":D\" No to je asi jedno.
Starý vlku, píšeš hrozně zmateně. Já to zkusím trošku jednodušeji a srozumitelně.
Jestli máš candidu, potom jakákoliv potravina, kterou přijmeš a obsahuje cukr, ti bude způsobovat velké problémy.
Buď se můžeš postupně připravovat, nebo do toho můžeš praštit naplno a úleva přijde prakticky okamžitě.
S candidou jsem válčil skoro deset let a až letos jsem se jí zbavil po dvou měsících speciální diety. Troufám si říct, že vím,
jak na to...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 12, 2012 8:17 am 
Offline

Registrován: stř črc 11, 2012 7:42 am
Příspěvky: 6
Sakul a Vseved, vdaka za komentare !
...ano, je v tom "relativne" chaos, zmätenost...ale pre mna je podstatne, ze sa po tejto "kure" citim uplne inak ...
pliaga v rozkroku je skoro uplne fuč, nebolia ma klby, nestiepa ma v kolenach, vracia sa mi sila aj vytrvalost (nakoniec som presvedceny, ze za take 2 mesiace tych 100 klikov znovu dam ako byvaly čs. rekorder v splhu na lane, bez prirazu 4 m (rozumej len rukami...za 2,4 sec. ), tlak sa mi upravil ako mlademu chlapovi, hlava je cista, spavam cca 4-5 hodin a zobudzam sa oddychnuty...casto sa tu pise, ze na dovolenkach sa stav kazdemu upravi na optimum...a ja mam dovolenku stale, byvam pod horou, v chotári jedinečnej a čarokrásnej Banskej Štiavnice, peškom do chyže musim, zahrada susedi s lesom...a v lese som neustale...len som zbytocne šponoval organizmus...obžerstvom, aj chľastom, aj presilovanim sa....zmenil som zivotospravu a vysledky su tu !!!
...a postupne sa budem pripravovat...nejdem to prastit a hned si ulavit...to by som nebol na tomto fore...pevne verim, ze sa do toho dostanem, viem to, lebo som trpezlivy a huževnatý, ved mojim cielom je 100-ky veku sa dozit !!!...a este raz obom pekne dakuje serpico :


Naposledy upravil serpico dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 12, 2012 3:01 pm 
Offline

Registrován: úte čer 19, 2012 7:18 pm
Příspěvky: 22
Chtěla jsem se zeptat, jestli candida může vyvolávat i tyto problémy: pálení, bolest a křeče ve svalech a kůži (všude po těle, dokonce i na zadku \":shock:\" ), bolestivost i po promnutí,zatuhlost,bolesti v tříslech a na zápěstí,pálení očí, někdy v uších, bolesti dutin a hlavy, motání hlavy, tuhnutí šíje, krku a zad, pocit na omdlení, chronická rýma, kašel, šedivění a padání vlasů, suchá kůže, časté infekce atd.

Plivací test pozitivní, ale to ještě nemusí 100%ně znamenat candidu. Nemám sice žádný výtok, svědění,ale objevuje se pachuť po sladkém, mléku a jeho nesnášenlivost, nadýmání (i po zelenině, ale to je možná reakce na její zvýšený přísun, než si tělo zvykne), průjem, nechutenství, bolest žaludku, únava, bílý jazyk (i když po jaterní kůře je to lepší). Při čištění ledvin, mě nafukoval meloun a měla jsem děsné nadýmaní. Čekám na přesnější PH papírky, ale ještě nepřišly. Předtím jsem se měřila z nouze těmi,kde je rozmezí 1- 12, ráno jsem měla kolem 6, přes den jsem měla 6,7 a párkrát i 8. Pod 6 jsem se nikdy nedostala.
Je možné, že předchozí příznaky jsou důsledkem kandidy, která mi rozhodila imunitu a jiné věci nebo je to od něčeho jiného? Protože mám prodělané plicní chlamydie,boreliózu, anaplazmu a jiné chuťovky. Na přístroji BICOM mi ještě objevili škrkavky a tuším motolice, což by mohl být taky problém, na to jsem jela Juklovu protiparazitální kůru. Ptám se proto, abych se nezaměřila na candidu a byl to jiný problém, který ji a výše vypsané příznaky vyvolává. Asi je to blbá otázka, ale radši se ptám, než abych si to ještě zhoršila \":?\"

Doplňuju HCl protože ho evidentně nemám podle testu a nestrávených zbytků ve stolici, čistím žaludek (to ještě musím vyladit), provádím klystýry (používám citrón, jablečný ocet, MMS a mám po tom hrozné nadýmání a dlouho to nezadržím) a občas ze mě vylezou takové bílé průhledné cucky, velké asi od 0,5 - 1,5 cm, na dotek je to slizké, včera v několika byla pravděpodobně trošička krve. Dneska dokončuji 3. očistu jater a je toho tam dost. Doplňuju vitamíny B, C z minerálů Selen, Zinek, Jód, Hořčík,piju Solanku, provádím remineralizační koupel s hořkou solí, sodou a himalájskou solí. Ven moc nechodím, protože ty stěhovavé bolesti a pálení mi dávají zabrat, ale občas si sednu aspoň na sluníčko na balkon
Vyloučila jsem 5 bílých jedů. Od zítřka chci začít z bezsacharidovou dietou, pokračovat v dodávání minerálů, vitamínů, očistách atd. Přemýšlím, že se vrátím na chvíli MMS, protože při prvním pokus a následném předávkování se mi trávení na chvíli hodně zlepšilo. Ale nevím, jestli je to vhodné vzhledem k oslabeným játrům, aby stíhaly...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 12, 2012 5:49 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Kacaba píše:
Chtěla jsem se zeptat, jestli candida může vyvolávat i tyto problémy: pálení, bolest a křeče ve svalech a kůži (všude po těle, dokonce i na zadku \":shock:\" ), bolestivost i po promnutí,zatuhlost,bolesti v tříslech a na zápěstí,pálení očí, někdy v uších, bolesti dutin a hlavy, motání hlavy, tuhnutí šíje, krku a zad, pocit na omdlení, chronická rýma, kašel, šedivění a padání vlasů, suchá kůže, časté infekce atd.
...

Tyto příznaky rozhdoně ano: infekce, suchá kůže, padání vlasů, pocit na omdlení, bolesti hlavy, dutiny, pálení kůže a konečníku.

Ony zatuhlosti bych přičítal spíše potížím v oblasti psychiky, nedostatku pohybu a relaxace, případně parazitům.

Udělejte si testy které jsem tu mnohokrát popisoval. Pokud budete přecházet na bezsacharidopvou tak nejprůkaznější test je že se během několik dnů, max týdnů dostaví vymírání kvasinek. Všechny problémy s kavasinkou související se zhorší a bude vám dost blbě. Rozhodně bych však před dlouhodobou dietou provedl přípravná opatření které jsem tu také již popisoval


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 12, 2012 5:51 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
[quote="serpico":11vip8b4]Sakul a Vseved, vdaka za komentare !
...ano, je v tom "relativne" chaos, zmätenost...ale pre mna je podstatne, ze sa po tejto "kure" citim uplne inak ...
pliaga v rozkroku je skoro uplne fuč, nebolia ma klby, nestiepa ma v kolenach, vracia sa mi sila aj vytrvalost (nakoniec som presvedceny, ze za take 2 mesiace tych 100 klikov znovu dam ako byvaly čs. rekorder v splhu na lane, bez prirazu 4 m (rozumej len rukami...za 2,4 sec. ), tlak sa mi upravil ako mlademu chlapovi, hlava je cista, spavam cca 4-5 hodin a zobudzam sa oddychnuty...casto sa tu pise, ze na dovolenkach sa stav kazdemu upravi na optimum...a ja mam dovolenku stale, byvam pod horou, v chotári jedinečnej a čarokrásnej Banskej Štiavnice, peškom do chyže musim, zahrada susedi s lesom...a v lese som neustale...len som zbytocne šponoval organizmus...obžerstvom, aj chľastom, aj presilovanim sa....zmenil som zivotospravu a vysledky su tu !!!
...a postupne sa budem pripravovat...nejdem to prastit a hned si ulavit...to by som nebol na tomto fore...pevne verim, ze sa do toho dostanem, viem to, lebo som trpezlivy a huževnatý, ved mojim cielom je 100-ky veku sa dozit !!!...a este raz obom pekne dakuje serpico :


Naposledy upravil sakul dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 12, 2012 5:53 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Vševěd píše:
Jardo, jak mám chápat to, že některá témata jsou zamčená a jiná ne? \":D\" No to je asi jedno.
Starý vlku, píšeš hrozně zmateně. Já to zkusím trošku jednodušeji a srozumitelně.
Jestli máš candidu, potom jakákoliv potravina, kterou přijmeš a obsahuje cukr, ti bude způsobovat velké problémy.
Buď se můžeš postupně připravovat, nebo do toho můžeš praštit naplno a úleva přijde prakticky okamžitě.
S candidou jsem válčil skoro deset let a až letos jsem se jí zbavil po dvou měsících speciální diety. Troufám si říct, že vím,
jak na to...

Budu zvědavý jestli dobrý stav a optimistické vyhlídky bude trvat i na podzim a v zimě, kdy už nebudou k dispozici přirozená protikvasinková opatření. Doufám že ano


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 12, 2012 6:59 pm 
Offline

Registrován: úte čer 19, 2012 7:18 pm
Příspěvky: 22
sakul píše:
Tyto příznaky rozhdoně ano: infekce, suchá kůže, padání vlasů, pocit na omdlení, bolesti hlavy, dutiny, pálení kůže a konečníku.

Ony zatuhlosti bych přičítal spíše potížím v oblasti psychiky, nedostatku pohybu a relaxace, případně parazitům.

Udělejte si testy které jsem tu mnohokrát popisoval. Pokud budete přecházet na bezsacharidopvou tak nejprůkaznější test je že se během několik dnů, max týdnů dostaví vymírání kvasinek. Všechny problémy s kavasinkou související se zhorší a bude vám dost blbě. Rozhodně bych však před dlouhodobou dietou provedl přípravná opatření které jsem tu také již popisoval

Pálení konečníku nemám, to jsem se asi upsala. Ta zatuhlost souvisí s pálením, pálí mě teda i svaly. Cvičení je jsem zkoušela, chodila jsem na terapie a poctivě jsem cvičila půl roku každý den, ale strašně se to zhoršilo a pak jsem měla pocity zkracování svalů a to i v noci, musela jsem s cvičením úplně přestat. Ani plavání se mi neosvědčilo, kvůli rukám. Nejvíc mám zatuhlý krk, šíji, horní část zad včetně ramen a dost často nemůžu na ruce. Občas to tak bolí, že mi dělá problémy i chodit. Připadá mi to jako zánět svalů nebo tak něco. Ale to asi candida nebude, že...? Borelka a anaplasma je hraniční, tak že by tohle...Nebo ten parazit, to je fakt... Asi to bude všechno dohromady. No zkusím dietu, očisty a asi i to MMS
Můžeš mi napsat, jak se to přípravné opatření jmenuje, už si to najdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 12, 2012 7:13 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
sakul píše:
Budu zvědavý jestli dobrý stav a optimistické vyhlídky bude trvat i na podzim a v zimě, kdy už nebudou k dispozici přirozená protikvasinková opatření. Doufám že ano

Můžeš mně obohatit nějakým linkem o tom, že na jaře a v létě kvasinky tělo nesouží? Moje desetiletá zkušenost říká, že mně kvasinky trápí nezávisle od počasí, zato závisle od stravy...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 12, 2012 10:06 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Nemohu tě obohatit vcelku ničím, mohu jen poslat jeden rychlý link. Pro neangličtináře lidé zde vypovídají o tom, že slunce a horká období urychlují jejich vybíjení kvasinek. Zpočátku tedy stav na slunce způsobuje problémy a zhoršování stavu, postupně dochází ke zlepšování a vymizení problémů. Ty se při nedodržování diety vrací zpět v chladnějším období.

Tohle vcelku přesně odpovídá mé 30ti leté zkušenosti s kvasinkou. Pokud je léto a je horko jako bylo před pár dny, mohu si dovolit mnohem víc a kvasinka je na ústupu. Minulý rok jsem o kvasince celé léto nevěděl a nebyl jsem na dietě. Problémy se okamžitě vrátily s prvními podzimními dny a stav v zimě zlepší pouze přísná dieta. Takto je to celý můj život, jen jsem dříve nevěděl že to je candida. Zpětně je to ale jasné.

Podobných diskuzí je možné najít více. Navíc jsou běžně k dispozici výpovědi a studie, že slunce likviduje plísně na povrchu těla i věcí. Na druhou straně je už také prokázané , že při pobytu na slunci prochází celým tělem neskutečné množství látek, které nezastaví kůže ani tkáně. Takže pokud tě to téma zajímá, pohledej.

Každý je ale jiný a v tvém případě to může fungovat jinak, ostatně tvůj případ je dosti specifický sám o sobě. Upřímně doufám, že slunce neslunce máš vyhráno, nicméně pro zajímavost dej prosím na podzim vědět.

http://curezone.com/forums/am.asp?i=1819610


Naposledy upravil sakul dne čtv črc 12, 2012 10:20 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 12, 2012 10:17 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Kacaba píše:
Pálení konečníku nemám, to jsem se asi upsala. Ta zatuhlost souvisí s pálením, pálí mě teda i svaly. Cvičení je jsem zkoušela, chodila jsem na terapie a poctivě jsem cvičila půl roku každý den, ale strašně se to zhoršilo a pak jsem měla pocity zkracování svalů a to i v noci, musela jsem s cvičením úplně přestat. Ani plavání se mi neosvědčilo, kvůli rukám. Nejvíc mám zatuhlý krk, šíji, horní část zad včetně ramen a dost často nemůžu na ruce. Občas to tak bolí, že mi dělá problémy i chodit. Připadá mi to jako zánět svalů nebo tak něco. Ale to asi candida nebude, že...? Borelka a anaplasma je hraniční, tak že by tohle...Nebo ten parazit, to je fakt... Asi to bude všechno dohromady. No zkusím dietu, očisty a asi i to MMS
Můžeš mi napsat, jak se to přípravné opatření jmenuje, už si to najdu.

Především postupný přechod na protikvasinkovou dietu vyřazováním některých potravin a mezitím očista těla a orgánů, aby tělo bylo připraveno na fázi vybíjení kvasinek. Nutná je také masivní suplemetnace deficitních látek, které při boji s kvasinkou bude tělo ještě více potřebovat a ztrácet.

Pokud budete chtít použit tabulku v mém podpisu tak ihned vynechetjte potraviny skupiny 4 a 5 a začnete s očistami, suplementací a chlorelou. Pokud budete postupovat rychle, můžete být během měsíce či dvou připravena na přísnou fázi na potravinách 0-1. Tady musíte vydržet do odeznění příznaků a přečkat nejtěžší fází značného vybíejní kvasinek a zpracovaání jejich odpadů. Poté můžete přidat potraviny 0-2 a zde vydržet nejdéle do naprostého odeznění všech příznaků. To je otázka mnoha měsíců nebo i pár let.

Pokud jste si dělala vlas. analýzu a máte deficitní molybden, začnete jej ihned dodávat. Může být účinný při fázi vymírání kvasinek a celkově vám bude míň blbě


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 13, 2012 6:34 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
jo, sluníčko mně vyléčilo. škoda, že až po deseti letech. a co ty? můžeš teď jíst taky co tě napadne? Je přece léto. teď nikoho candida netrápí. sluníčko ji zabilo.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 13, 2012 9:40 am 
Offline

Registrován: stř črc 11, 2012 7:42 am
Příspěvky: 6
...protikvasinková diéta, bez sacharidov, telo si bude brať energiu zo svalov ?!... ( daň za obžerstvo, hýrenie....? ) :
..takže, zbohom, serpico, Tvoje muskulatúra :


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz