Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 9:25 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 15, 2012 10:11 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
prečítal som iba "cítim svrbenie vo vtáku?"
a o další informace jsem ztratil zájem \":)\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 15, 2012 10:23 am 
Offline

Registrován: stř črc 11, 2012 7:42 am
Příspěvky: 6
Vševěd píše:
prečítal som iba "cítim svrbenie vo vtáku?"
a o další informace jsem ztratil zájem \":)\"

Ok !...vzal si to z inej strany...mal som na ume ozajstné svrbenie, nie chtíčové´...a všetci tu píšu o pohode pri boji s chorobami...a ja som v pohode, čistá myseľ, pozitívne myslenie..a Ty hovoríš "nie si starý" ?..práveže sa necítim starý, i keď mám pár zdravotných problémov, žijem naplno !!!
...veď aj Ty, ako som čítal, zoberieš "mašinu" a relaxuješ...ja zoberiem vak a bakuľu a idem do terénu, na trek, aj fotiť,...aj všeličo iné...nech sa Ti darí, a peknú nedeľu !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 15, 2012 11:08 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Tak to zkus napsat trošku citlivěji, protože svrbí mně pták, prdel, atd. mi přijde poněkud ee
Svaly nejsou důležité, důležitý je zdravotní stav. Moc ti nerozumím, nejdřív napíšeš, že všechno špatně, a když ti někdo odpoví, napíšeš, "šak mně už ta dieta funguje,
ono se to spraví"
dieta bez sacharidů je ta nejúčinnější co se týče léčby candidy a zároveň ta nejúčinnější co se týče zachování svalové hmoty
nevím co je kapucín? smetana do kávy?
jinak SK je krásné, minulý týden jsem byl v Bojnicích a u Nitrianského Rudna na motorce, včera v Žilině pracovně, ani jsem nenavštívil otce \":oops:\"
ještě si vyjedu letos určitě do Tater...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 15, 2012 11:24 am 
Offline

Registrován: stř črc 11, 2012 7:42 am
Příspěvky: 6
Kapucínka väčšia som mal na ume...mením slovník...
..áno, Slovensko je krásne... Bojnice poznám, neďaleko som sa narodil, 5 km nad obcou Cígeľ, v horárni a najkrajšia je čarokrásna Banská Štiavnica a okolie, s tajchami (umelými jazerami), baníctvom, prírodou, s obrovským turistickým potenciálom.....:
http://www.nahuby.sk/fotogaleria_autora ... a_id=34696


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 15, 2012 11:07 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Vševěd píše:
Jen takové zamyšlení. Kdyby bylo slunce skutečně fungicidní /což stoprocentně není/ stačilo by vzít si dovolenou na měsíc nebo dva a pak se vrátit zpátky. Pokud se ale situace u Sakula
radikálně zhorší poté, co slunce zajde:-) potom je zcela jasné, že to maximálně může být něco jako molybden, tj. záležitost, která umí dočasně oblbnout metabolismus, ale ve skutečnosti
žádné léčebné účinky nemá. V podstatě jde o "léčbu symptomů" což je věc, za kterou by Petr 2 nikoho nepochválil.
Mimochodem fungicidní = zabíjející, spousta léků je jen fungistatických, tj. zabraňujících dalšímu růstu mykózy...
Každopádně, tady v Brně slunce nesvítí a mně je pořád dobře \":wink:\"


Tomu co píšeš o molybdenu nerozumím.
Molybden je co se kvasinky týče důležitý při rozkladu acetaldehydu, kterým je tělo při fázi vymírání docela zahlceno, a který je jedním z hlavních toxinů který kvasinka produkuje, na vcelku neškodnou kyselinu octovou. To se myslím hodí.

Mimochodem moje poslední vlasová analýza ukázala že během protikvasinkové diety jsem se posunul s molybdenem z plus 50 na slušných minus 100. Tedy během drsných detoxů kdy jsem byl zahlcenej etanolem tělo vypráskalo všechen molybden a nemá už z čeho brát. To pěkně koresponduje s tím, že nyní i menší povzbuzení kvasinky má u mě nyní dost těžké následky.

Analýza ukázala i to co tu často tvrdím - že při kandidě je porušené vstřebávání látek a k tomu tělo spotřebovává řadu minerálů na boj s kvasinkou a jejími odpady. Totiž i přes slušnou suplementaci se zásoby látek přes podzim a zimu v podstatě vyčerpaly a některé mám dokonce až na kritické nule. Časem jsem výsledky hodím.

Molybden tedy rozhodně ano, hlavně před nástupem tvrdé fáze a zřejmě i během následných detoxů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon črc 16, 2012 6:23 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Acetaldehyd nevzniká při vymírání kvasinek, ale naopak, při jejich prospívání /a potažmo i růstu/. Je to produkt metabolismu kvasinek, ne produkt vznikající jejich vymíráním.
Což je podle mého podstatný rozdíl. Když vymírají kvasinky, je ti sice blbě, ale "dobře blbě", cítíš psychickou úlevu, dělá se ti líp. Ano, sice se ti může ze začátku motat hlava
a potíš se, ale cítíš, že je ti líp. Když je v těle acetaldehyd, motá se ti hlava a je ti psychicky příšerně, protože je to svalový i psychický jed. Tím, že budeš užívat molybden,
ten stav /důsledek/ maskuješ, ale nemá to nic společného s léčbou.
No a vlasová analýza - všechny kapacity se shodují na tom, že je to podvod...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon črc 16, 2012 6:26 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jednoduchý pokus: mám candidu, večer sežeru čokoládu, ráno se probudím, je mi blbě, mám depku, sežeru molybden a cítím příliv energie, blbá nálada zmizí...
co se stalo? vytěstnil jsem molybdenem ten sajrajt, ale určitě to nemá nic společného s vymíráním candidy ta je pořád na svém místě a zase ten sajrajt bude
produkovat, až bude mít z čeho...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte črc 17, 2012 9:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
[quote="Janka":samw4pmi]Dobře zkusím tedy ještě posílit

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte črc 17, 2012 9:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
doubleingram píše:
Presne, jedu na protikandidovy diete s minimem cukru a kdyz tak z ovoce apod ale pH je sileny problem.
Priklad, rano domaci kefir s rozemletym sezamem a lnem + trocha ovoce, pH pred 6.6 po cca 6.5, po asi 2h cca 1,5 litru vody s citonem a po asi 30 -45 min stava ze 4 salatovek + cibule a to by melo jit pH nahoru jako blazen (stavy bylo asi 0.75 l) a vubec to nic neudelalo s pH ani o nejako dobu pozdeji a to jsem mel k obedu fazole se zeleninou, ktery maj byt taky zasadotvorny, opakuju nic, cekal jsem posun aspon o 4 desetiny neobo neco, nic.
A to neni poprve, takze tomu opravdu s pH prestavam rozumet (verit).
Jediny co u me funguje spolehlive je soda, dologram ve vetsich davkach, ani ziva voda nic nedela, nechapu...
Nejaky rady?
Cim zvedate pH vy ostatni, ja uz sem z toho na prasky, ze by ketoza?

Jaká ketóza, prostě dáváte kvasince cukr, a ta vám za to snižuje pH, nic jiného, podívejte se schválně kolik sacharidů mají třeba ty fazole.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte črc 17, 2012 9:33 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
V poslední době jsem zde hodně psal o mých zkušenostech s kandidou a stravováním, už o něco méně jsem se věnoval souvislostem, které zasahují hlouběji do naší osobnosti, než kam sahá žaludek a trávicí ústrojí.

Zde jsou mé zkušenosti z poslední doby. Nedávno jsem se pokusil o přechod na stravování s vysokým obsahem cukrů, tedy především ovoci a listové zelenině s minimem tuků a bílkovin. Pokus jsem přerušil předčasně a detail popisuji ve vlákně tomuto věnovaném.

Během pokusu a po jeho ukončení jsem se necítil dobře a rozjely se některé projevy kvasinky, i když ne nějak kriticky, nicméně většinou se necítím takto špatně a proto jsem se rozhodl dát dohromady především psychicky.

Proto jsem celý minulý týden téměř neřešil stravování a jedl jsem na co jsem měl chuť. Kromě pro mě klasických jídel jako zelenina, ořechy, kefír apod jsem si dopřál také čokoládu, oplatky a další sladkosti, celozrrné pečivo. Každý den jsem jedl většinou čerstvě natrhané ovoce, dal si večer pivo či dvě, včera jsem měl pizzu teď jsem právě snědl obří půlku melounu. Každá z těchto věcí by běžně způsobila problémy ze kterých bych se dostával pár dní, všechny dohromady by mě zaměstnaly na několik týdnů.

Avšak stav nyní? Všechny projevy kandidy na nule, výborný stav kůže, žádné alergie, žádné ekzémy, žádné podrážděné oči, velmi dobré trávení, klouby v pořádku. Psychika zpět v dobrém stavu.

Kde je ten rozdíl? Celý týden jsem své psychice a duši dopřával to nejlepší možné. Plnil jsem jen ty nejnutnější úkoly, téměř nepoužíval PC a mobil, nesledoval zprávy a televizi vůbec. Většinu času jsem trávil v lese v národním parku, nachodil v něm denně 15km částečně naboso, běhal v dešti a každý den jsem uplaval několik kilometrů v přírodní rezervaci. Večer jsem venčil malou smečku psů a hrál si s nimi, koukal na oblohu, trhal ovoce, meditoval, cvičil jogu, pracoval na zahradě a dal si pivo či něco jiného na uvolnění mysli. Byl jsem stále v pohybu, stále venku na vzduchu a na slunci, stále s plným dechem a čistou myslí zcela bez starostí o to co mám dělat, kolik je hodin, co budu jíst, co bude atd. Žil jsem jen tím co je teď a cítil se skvěle.

Nerozhodil mě ani ten největší stravovací úlet. Navíc přestože mám od malička těžkou alergii na psy a trávu, neměl jsem nejmenší problém v lese dlouze ležet v trávě a nechat po sobě skákat psy až jsem byl celý od chlupů. Běžně spotřebuji několik balíčku kapesníků denně, tentokrat mi stačil jeden na týden a to abych si utřel poslintanou tvář od 50kg feny. Užil jsem si rozhodně nejzdravější týden ve svém životě - nepamatuji si kdy bych na tom byl tak dobře aby mě netrápila ani jedna z mých mnoha nemocí a aby candida tak rychle ustupovala i přesto, že jsem jedl co mě napadlo

Toto je pro mne jasným potvrzením toho, že můj psychický a duševní stav je výrazně nadřazen opatřením v oblasti stravování. Jídlo mi může do jisté míry pomoci, ale bez sladění vnitřního prostoru bude účinek omezený a dočasný.
Je to pro mne také důkazem že slunce má nejen enormní vliv na můj psychický stav ale také je schopné přímo likvidovat plísně (potvrdilo se mi i minulý rok).

Budu pokračovat v tomto režimu nadále, přestože mám nyní více pracovních povinností a nebude to tak snadné. Dám průběžně vědět jak pokračuji.

Mějte krásné prázdniny

sakul

PS: Petře? Nějaký komentář?:)

No vidíte, ten váš pokus pouze to potvrzuje moje častá doporučení, která při návštěvách dávám klientům podnikatelům. Ty znějí vyprdněte se na všechno co běžně děláte a odjeďte mimo zdroj problémů a většinou, pokud poslechnou, jsou z toho venku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte črc 17, 2012 9:38 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
serpico píše:
...už 14 dní držím prísnu ? diétu..."felčiarka" na Diacome mi zistila Candidu...bolievali ma kĺby, hlavne ľavý bederný, aj kosti, a v rozkroku sa mi začala objavovať "zaparenina"...myslel som, že zo zlého nepridušného oblečenia na trekoch, detskými krémami som to natieral, zmizlo, a zase po čase, cca pred 3 týždňami naplno, na oboch stranách, hrýzlo ako fras, aj dlhodobo kyslač som cítil...na lačno (vstávam aj okolo 2:00) som aj 3 vypil, už som ani pôžitok z nej nemal, aj čokoláda naplno, údené taktiež, klobásku som aj v noci, len tak bez chleba, aj pol kila dal...keď som očural PAP, hlboko pod 5,4 som sa ocitol...tak som radikálne zaťal :..od 26.6. diéta...a takýto je jeden z mojich dní...prosím, ak robím veľkú chybu (y), upozornite ma...nemám toho veľa naštudovaného, ale snažím sa, samoštudujem neustále...vopred ďakuje "starý horský vlk" serpico z čarokrásnej Banskej Štiavnice :
http://www.nahuby.sk/fotogalerie_autora ... el_id=1572
...príklad môjho dňa zapísaného v "serpico kronike" :

9.7.2012-Po

5:OO Pľuvací test...neklesla slina....Ph 5,4-očuraný PAP ....ráno...trochu nafúknuté brucho som cítil...večer 1 celý Grep cca 19:00
5:30 Ryhací (asi grgací ? ) test...po cca 2 minútách...odgrgnutie solídne ! Kapucínka väčšia...tá priebežne počas dňa cca 4-5 tbl., 1 tbl. 250 mg...z toho kapucínka 200 mg (a má sa 2,5 g denne ? )
Oregano olej...natieram rozkrok 2 x denne, a 3x3 kvapky orálne
Tlak 118/77 tep 55 Stolica vyšla klobásovitá mäkšia a končila kašovitou ..nie riedkou tak polo
6:00.... 1 citrón do cca 2 dcl H2O (je to dobre ? a prečo ?...našiel som odporúčania na to ...
6:30 Ostropestrec mariánsky...čaj 1 čl zaliate 2 dcl vody...vylúhované 10 minút
Plávanie cca 20 minút
8:00....cca 300 gr karfiol varený, 3 strúčiky Cesnak...po jedle cca ½ hod. pauza pitia
8:30 Lepicol 4 tbl....zapité 2 dcl vody...pitie po dúškoch, dvoch voda
9:30 Multivitamín rozpustný 1 tbl (nie je tam cukor klasik ? )
11:25 Tlak 129/84 tep 66
12:00.. .Rizoto (natur ryža) s varenou zeleninou...cibuľa, cesnak, paprika, rajčina cca polka, uhorka, kokosová múčka, olej za studena slza, pálivá paprika,
13:30 – 14:20....spánok, cítim sa unavený (z plávania a slnka ? a ničnerobenia ? )
14:25 Tlak 127/80 t 67 pichanie v boku (pečeň ?...ak pracuje vo zvýšených „obrátkach“...zväčší sa ? a tlačí ...preto tá bolesť ? )...tam, kde keď riadne som slopal pár dní , ale tak ozrutneá loganica...v kuse pár dní , išlo mi bok vyvaliť...a že pečienka nebolí !!
16:00 cca 250 gr. to čo na obed
...prdím ...ale vôbec nesmrdia !!! (cca 4 dni dozadu...smrteľná zbraň serpicov prd !!! )
17:00 cca 0,4 tibet huby ....vynikajúca !!! cítim, že mi veľmi chýba kyslé mlieko...aj 4-5 litrov za týždeň som onehdy vypil (ale ! )...nejak divne mi je po nej...ťažšie...malátnosť cítim a spanie ma chytá ! žeby Candida zdochýnala a vystreľuje toxíny ?
18:00 Ražný celozrnný suchár...3 ks, bryndza cca 80 g...mix s červenou pálivou mletou paprikou, cesnakom 3 str., cibuľou...1 celá, nafukovalo ma ako fras a ak som 50 x neprdol, tak ani jeden...a riadne tuchové !!! ...a únava ako fras, zaľahol som .......
Lepicol 4 tbl.
počas dňa cca 4 litre H2O.......(veľké teplá tu panujú )
....ak potrebujem energiu (som zdochnutý )...cumlem glukózu...denne 4...a keď zvýšene sa namáham...aj zo 8 tbl.
19:30 Ph 6,8
...vstávanie 4:00 oddýchnutý, dobre naladený (bez sexu večerného či ranného ) ...ale pri takejto strave cítim, jasne, že mi chýba sila

Člen sakul vám to píše správně, toto není protikvasinková dieta, ale zmatek, minimálně si některé zákonitosti dostudujte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte črc 17, 2012 9:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Jardo, jak mám chápat to, že některá témata jsou zamčená a jiná ne? \":D\" No to je asi jedno.
Starý vlku, píšeš hrozně zmateně. Já to zkusím trošku jednodušeji a srozumitelně.
Jestli máš candidu, potom jakákoliv potravina, kterou přijmeš a obsahuje cukr, ti bude způsobovat velké problémy.
Buď se můžeš postupně připravovat, nebo do toho můžeš praštit naplno a úleva přijde prakticky okamžitě.
S candidou jsem válčil skoro deset let a až letos jsem se jí zbavil po dvou měsících speciální diety. Troufám si říct, že vím,
jak na to...

Postupně z důvodů, které píši v upozornění zamknu celé fórum a odemknu ho jak se mu budu schopen zase věnovat. Zamykám vlákna až po zodpovězení příspěvků a toto vlákno je poslední.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte črc 17, 2012 9:44 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Kacaba píše:
Chtěla jsem se zeptat, jestli candida může vyvolávat i tyto problémy: pálení, bolest a křeče ve svalech a kůži (všude po těle, dokonce i na zadku \":shock:\" ), bolestivost i po promnutí,zatuhlost,bolesti v tříslech a na zápěstí,pálení očí, někdy v uších, bolesti dutin a hlavy, motání hlavy, tuhnutí šíje, krku a zad, pocit na omdlení, chronická rýma, kašel, šedivění a padání vlasů, suchá kůže, časté infekce atd.

Plivací test pozitivní, ale to ještě nemusí 100%ně znamenat candidu. Nemám sice žádný výtok, svědění,ale objevuje se pachuť po sladkém, mléku a jeho nesnášenlivost, nadýmání (i po zelenině, ale to je možná reakce na její zvýšený přísun, než si tělo zvykne), průjem, nechutenství, bolest žaludku, únava, bílý jazyk (i když po jaterní kůře je to lepší). Při čištění ledvin, mě nafukoval meloun a měla jsem děsné nadýmaní. Čekám na přesnější PH papírky, ale ještě nepřišly. Předtím jsem se měřila z nouze těmi,kde je rozmezí 1- 12, ráno jsem měla kolem 6, přes den jsem měla 6,7 a párkrát i 8. Pod 6 jsem se nikdy nedostala.
Je možné, že předchozí příznaky jsou důsledkem kandidy, která mi rozhodila imunitu a jiné věci nebo je to od něčeho jiného? Protože mám prodělané plicní chlamydie,boreliózu, anaplazmu a jiné chuťovky. Na přístroji BICOM mi ještě objevili škrkavky a tuším motolice, což by mohl být taky problém, na to jsem jela Juklovu protiparazitální kůru. Ptám se proto, abych se nezaměřila na candidu a byl to jiný problém, který ji a výše vypsané příznaky vyvolává. Asi je to blbá otázka, ale radši se ptám, než abych si to ještě zhoršila \":?\"

Doplňuju HCl protože ho evidentně nemám podle testu a nestrávených zbytků ve stolici, čistím žaludek (to ještě musím vyladit), provádím klystýry (používám citrón, jablečný ocet, MMS a mám po tom hrozné nadýmání a dlouho to nezadržím) a občas ze mě vylezou takové bílé průhledné cucky, velké asi od 0,5 - 1,5 cm, na dotek je to slizké, včera v několika byla pravděpodobně trošička krve. Dneska dokončuji 3. očistu jater a je toho tam dost. Doplňuju vitamíny B, C z minerálů Selen, Zinek, Jód, Hořčík,piju Solanku, provádím remineralizační koupel s hořkou solí, sodou a himalájskou solí. Ven moc nechodím, protože ty stěhovavé bolesti a pálení mi dávají zabrat, ale občas si sednu aspoň na sluníčko na balkon
Vyloučila jsem 5 bílých jedů. Od zítřka chci začít z bezsacharidovou dietou, pokračovat v dodávání minerálů, vitamínů, očistách atd. Přemýšlím, že se vrátím na chvíli MMS, protože při prvním pokus a následném předávkování se mi trávení na chvíli hodně zlepšilo. Ale nevím, jestli je to vhodné vzhledem k oslabeným játrům, aby stíhaly...

Určitě ano a člen sakul vám radí správně, hlavně klid a pohyb venku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte črc 17, 2012 9:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Můžeš mně obohatit nějakým linkem o tom, že na jaře a v létě kvasinky tělo nesouží? Moje desetiletá zkušenost říká, že mně kvasinky trápí nezávisle od počasí, zato závisle od stravy...

No uvidíme, myslím, že zde spíše má pravdu člen sakul a je i holým faktem, že historicky se našim předkům měnila strava v závislosti na ročním období, což určitě mělo svoje důvody, tedy dle mého názoru především kvasinky a plísně. Platí tedy oboje, jak strava, tak období a v létě si určitě můžete dovolit více, zvláště po předchozím vymlácení kvasinek specifickou bezsacharidovou dietou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte črc 17, 2012 12:01 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
No uvidíme, myslím, že zde spíše má pravdu člen sakul a je i holým faktem, že historicky se našim předkům měnila strava v závislosti na ročním období, což určitě mělo svoje důvody, tedy dle mého názoru především kvasinky a plísně. Platí tedy oboje, jak strava, tak období a v létě si určitě můžete dovolit více, zvláště po předchozím vymlácení kvasinek specifickou bezsacharidovou dietou.

sýpky na obilí existovaly už od krále Klacka a tudíž sacharidy v zimě nebyly žádný problém..

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz