Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 8:26 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv srp 30, 2012 9:36 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
jiddu píše:
bombay píše:
Ja ich poznám tiež i z mojej rodiny, tiež od nich počujem podobné reči, že im nič nie je a tak. Po hlbšom skúmaní ale zisťujem, že napr. už v 30ke majú za sebou nespočetne veľa ochorení ako napr. chrípka, angína, zápaľ priedušiek, chrup v dezolátnom stave, ekzémy, migrény, kašeľ, prechladnutie, bolesť kĺbov, alergie, vysoký / nízky tlak, seknutie v krížoch, črevné chrípky, poruchy spánku, poruchy sústredenia, zápal močovej sústavy, hemeroidy, poruchy trávenia, plný nos, nadúvanie, candida, dna, osteoporóza...a môžem pokračovať dalej. Hlavný problém, je v tom, že títo ľudia to považujú za normálny stav svojho zdravia. Jenoducho sa to pomaly ale isto akceptuje ake bežný jav a tak veľmi jednoducho vyhodnotí svoj zdravotný stav slovným spojením - "nič mi nie je", čo možno platí len tom momente. Žiaľ bežné to nie je, bežné by malo byť sa dožiť okolo 100 rokov s maximálne s nejakým ľahkým vírusovým ochorením alebo úrazom počas celého života. Realita je ale taká, že bežne okolo seba vidím napr. 50-níkov s už zhumplovanými telami, ziaľ.

myslim si, ze autor ma nieco ine na mysli...sice sa mozes prikladne stravovat a aj prikladne zit, ale urcite ti to nezarucuje, ze dopadnes lepsie ako ostatni...jedine, ti to "len" zvysi sancu, ze prezijes zdravsi a bezproblemovejsi zivot...mam kamosku, ktora robi na onkologickom oddeleni a sam som sa jej cudoval, ze preco sa ona nijako prikladne nestravuje...a ona mi povedala, ze drviva vacsina pacientov, ktorych ma na oddeleni, tak su vegani, vegetariani, respektive ludia, ktori nadmerne dbaju o seba a svoju zivotospravu...takze psychika a vrodenne dispozicie, ci vrodena zivotna sila (proste niekto sa narodi odolnejsi voci chorobam) pravdepodobne predci takzvane zdrave stravovanie...

Dovolim si vratit se k teto diskuzi. Postupem casu sem vypozoroval ze vetsina dnesnich vegetarianu/veganu jsou lide, kteri pouze radoby dbaji na svoje zdravi(rozhodne proti teto skupine lidi nic nemam! Sam mam rozhodne blize k teto skupine nez k normalnimu stravnikovi). Je rozhodne skvele, ze nekdo ve svem zivote udela takove rozhodnuti, ale uz si poradne nenastuduje co takove rozhodnuti obnasi. Jeden kolega v praci se ze dne na den rozhodl, ze nebude jist maso, ale vzhledem k tomu, ze casto sportuje tak jeho potreba bilkovin je trochu vyssi nez u normal cloveka. Bohuzel ale vubec neresil a neresi jak do sebe dostat chybejici plnohodnotne zdroje bilkovin. Stejne tak druhy kolega v praci, ktery je vegan. Ji ruzne veganske susenky (mouka, cukr), testoviny se zeleninou, hoodne lustenin a tofu apod. Uz asi chapete kam mirim.
O celem problem psal i skvele rozsahle clanky Jason Ferruggia (jeden z mala racionalne a rozumne uvazujicich polo-kulturistu a treneru), ktery pronesl, ze pokud chce clovek byt vegan, tak musi oproti ostatnim konzumovat mnohem vyssi davky sacharidu v potrave aby ziskal podobne mnozstvi dulezitych zivin. Samozrejme je to takto velmi zobecnene, ale spousta lidi proste ze dne na den udela neuvazene rozhodnuti, ktere nepodpori poradnou studii daneho smeru a pak si dlouhodobe skodi (at uz abnormalni konzumaci sacharidu nebo bilkovin se spatnym profilem aminokyselin). Je zrejme, ze pri abnormalni konzumaci obilovin je clovek nachylnejsi ke zhorsi candidy nez treba pri konzumaci masa a zeleniny. Je to samozrejme o tom zlatem stredu, kdy si clovek treba jednou za dva tydny da maso, jindy zase syr, jindy neco ze soji, jindy jenom zeleninu, jindy orechy. Proste mit pestrou stravu, trochu nad tim obcas premyslet \":)\"
Proto treba na onkologii chodi vice vegetarianu/veganu ale na jine zdravotni oddeleni zase chodi vice masozroutu atd..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv srp 30, 2012 10:29 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 01, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 76
Tom Kořenek píše:
Dovolim si vratit se k teto diskuzi. Postupem casu sem vypozoroval ze vetsina dnesnich vegetarianu/veganu jsou lide, kteri pouze radoby dbaji na svoje zdravi(rozhodne proti teto skupine lidi nic nemam! Sam mam rozhodne blize k teto skupine nez k normalnimu stravnikovi). Je rozhodne skvele, ze nekdo ve svem zivote udela takove rozhodnuti, ale uz si poradne nenastuduje co takove rozhodnuti obnasi. Jeden kolega v praci se ze dne na den rozhodl, ze nebude jist maso, ale vzhledem k tomu, ze casto sportuje tak jeho potreba bilkovin je trochu vyssi nez u normal cloveka. Bohuzel ale vubec neresil a neresi jak do sebe dostat chybejici plnohodnotne zdroje bilkovin. Stejne tak druhy kolega v praci, ktery je vegan. Ji ruzne veganske susenky (mouka, cukr), testoviny se zeleninou, hoodne lustenin a tofu apod. Uz asi chapete kam mirim.
O celem problem psal i skvele rozsahle clanky Jason Ferruggia (jeden z mala racionalne a rozumne uvazujicich polo-kulturistu a treneru), ktery pronesl, ze pokud chce clovek byt vegan, tak musi oproti ostatnim konzumovat mnohem vyssi davky sacharidu v potrave aby ziskal podobne mnozstvi dulezitych zivin. Samozrejme je to takto velmi zobecnene, ale spousta lidi proste ze dne na den udela neuvazene rozhodnuti, ktere nepodpori poradnou studii daneho smeru a pak si dlouhodobe skodi (at uz abnormalni konzumaci sacharidu nebo bilkovin se spatnym profilem aminokyselin). Je zrejme, ze pri abnormalni konzumaci obilovin je clovek nachylnejsi ke zhorsi candidy nez treba pri konzumaci masa a zeleniny. Je to samozrejme o tom zlatem stredu, kdy si clovek treba jednou za dva tydny da maso, jindy zase syr, jindy neco ze soji, jindy jenom zeleninu, jindy orechy. Proste mit pestrou stravu, trochu nad tim obcas premyslet \":)\"
Proto treba na onkologii chodi vice vegetarianu/veganu ale na jine zdravotni oddeleni zase chodi vice masozroutu atd..

Tak ako to napr. píšete vy, že na onkológiu chodí viac vegetariánu/veganu je dosť zavádzajúce a nepresné. O týchto ľudoch neviete povedať, či sú tam z dôvodu zlého stravovania - ako vieme, zdravie ovplyvňuje viacero faktorov, a keď jeden z nich zlyhá -> symbióza je narušená...
Pre mňa existujú len dva typy ľudí z pohľadu stravovania sa: 1.) tí, ktorí sa stravujú zdravo 2.) tí, ktorí sa stravujú nedzravo. Bodka. Nerieším či je niekto vegan alebo mäsožrút. Každému vyhovuje niečo iné a preto, každý si musí nájsť to vhodné čo prospieva jeho telu a duši.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned zář 02, 2012 1:30 pm 
Offline

Registrován: ned zář 02, 2012 12:57 pm
Příspěvky: 1
Zdravím Jardo,prodělal jsem opakovaně silnou chlam. infekci společně s helicobacteri p,staphylococ,mírně borelia.
nyní se léčím u mudr. Klubala (právě dobírám atb-doxy a sumamed -2 měs)atb beru nerad,ale nebyla jiná možnost
již několik měsíců jím dělenou stravu - zhubl jsem asi 12kg a cítím se mnohem lépe,ale mám strach z návratu chlamydie
nyní po dobrání atb chci zažít s očistou žaludku a střeva -detoxikace 3dny a potom očistnou léčbu 3týdny jen štávy,dále zdravá strava a občasné očisty střeva
očistu budu provádět poprvé v životě,tak mám dotaz - mohu očistu zahájit ihned po dobrání ATB ? jaký způsob očisty by jsi mi doporučil?
děkuji petr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte zář 04, 2012 9:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Xeelee píše:
V tématu kefírová houba zazněl dotaz na dochucování kefíru v souvislosti s protikvasinkovou dietou a přišlo mi vhodný hodit odpověď i sem. Co na různý možnosti říkáte?
Citace:
V úvahu připadá stévie, xylitol, bylinky, chilli, zázvor, česnek a různý koření. Nebo si do něj namel ořechy nebo semínka z kategorie 0 a 1. Z ovoce přichází v úvahu jen citron a limetka. Pokud konzumuješ syrovou stravu, tak ti třeba bude chutnat i s rozmixovanou zeleninou (opět jen 0 a 1). Chuť se určitě dá upravit i různými oleji.

Mně osobně okořeněnej kefír moc chutná.

Tak většina těch ingrediencí je opravdu aplikovatelná, nicméně třeba ty ořechy asi nebudou pro každého, dost lidí to bude nadýmat, čili budou kvasit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte zář 04, 2012 10:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Tom Kořenek píše:
Dovolim si vratit se k teto diskuzi. Postupem casu sem vypozoroval ze vetsina dnesnich vegetarianu/veganu jsou lide, kteri pouze radoby dbaji na svoje zdravi(rozhodne proti teto skupine lidi nic nemam! Sam mam rozhodne blize k teto skupine nez k normalnimu stravnikovi). Je rozhodne skvele, ze nekdo ve svem zivote udela takove rozhodnuti, ale uz si poradne nenastuduje co takove rozhodnuti obnasi. Jeden kolega v praci se ze dne na den rozhodl, ze nebude jist maso, ale vzhledem k tomu, ze casto sportuje tak jeho potreba bilkovin je trochu vyssi nez u normal cloveka. Bohuzel ale vubec neresil a neresi jak do sebe dostat chybejici plnohodnotne zdroje bilkovin. Stejne tak druhy kolega v praci, ktery je vegan. Ji ruzne veganske susenky (mouka, cukr), testoviny se zeleninou, hoodne lustenin a tofu apod. Uz asi chapete kam mirim.
O celem problem psal i skvele rozsahle clanky Jason Ferruggia (jeden z mala racionalne a rozumne uvazujicich polo-kulturistu a treneru), ktery pronesl, ze pokud chce clovek byt vegan, tak musi oproti ostatnim konzumovat mnohem vyssi davky sacharidu v potrave aby ziskal podobne mnozstvi dulezitych zivin. Samozrejme je to takto velmi zobecnene, ale spousta lidi proste ze dne na den udela neuvazene rozhodnuti, ktere nepodpori poradnou studii daneho smeru a pak si dlouhodobe skodi (at uz abnormalni konzumaci sacharidu nebo bilkovin se spatnym profilem aminokyselin). Je zrejme, ze pri abnormalni konzumaci obilovin je clovek nachylnejsi ke zhorsi candidy nez treba pri konzumaci masa a zeleniny. Je to samozrejme o tom zlatem stredu, kdy si clovek treba jednou za dva tydny da maso, jindy zase syr, jindy neco ze soji, jindy jenom zeleninu, jindy orechy. Proste mit pestrou stravu, trochu nad tim obcas premyslet \":)\"
Proto treba na onkologii chodi vice vegetarianu/veganu ale na jine zdravotni oddeleni zase chodi vice masozroutu atd..

Tak s většinou těch informací a závěrů se dá souhlasit, nicméně maso i tak představuje velice kontroverzní potravinu z hlediska karmického růstu a je otázkou, zda ho vůbec považovat za potravinu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte zář 04, 2012 10:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
peterka píše:
Zdravím Jardo,prodělal jsem opakovaně silnou chlam. infekci společně s helicobacteri p,staphylococ,mírně borelia.
nyní se léčím u mudr. Klubala (právě dobírám atb-doxy a sumamed -2 měs)atb beru nerad,ale nebyla jiná možnost
již několik měsíců jím dělenou stravu - zhubl jsem asi 12kg a cítím se mnohem lépe,ale mám strach z návratu chlamydie
nyní po dobrání atb chci zažít s očistou žaludku a střeva -detoxikace 3dny a potom očistnou léčbu 3týdny jen štávy,dále zdravá strava a občasné očisty střeva
očistu budu provádět poprvé v životě,tak mám dotaz - mohu očistu zahájit ihned po dobrání ATB ? jaký způsob očisty by jsi mi doporučil?
děkuji petr

Pokud zůstane váha stabilní a je to váha cca z vašich 18 let, tak se ničeho bát nemusíte. Jinak nechal bych si od ATB dva dny odstup, aby jste si poslední dávky nevyplavil a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát zář 14, 2012 11:59 am 
Offline

Registrován: sob črc 30, 2011 10:15 pm
Příspěvky: 17
http://www.candidaalbicans.mypage.cz/th ... odne-ci-ne


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob zář 15, 2012 5:29 pm 
Offline

Registrován: stř bře 07, 2012 9:59 pm
Příspěvky: 127
Bydliště: Olomouc
Tak to se mě moc nezdá, že na onkologických pracovištích je většina pacientu vegani a vegetariáni.Co třeba čínská studie, ta by teda byla úplně mimo a ostatně i tento web.
Při počtu onkologických pacientů pochybuju, že by u nás bylo tolik vegetariánu a veganu, nebo se pletu?

_________________
Suffering should be creative, should give birth to something good and lovely


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon zář 17, 2012 1:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
stejski píše:
Tak to se mě moc nezdá, že na onkologických pracovištích je většina pacientu vegani a vegetariáni.Co třeba čínská studie, ta by teda byla úplně mimo a ostatně i tento web.
Při počtu onkologických pacientů pochybuju, že by u nás bylo tolik vegetariánu a veganu, nebo se pletu?

Vzhledem k tomu, že raka má dnes téměř každý, tak to asi bude opravdu blud, navíc silně pochybuji, že se na stravovací režim na těchto pracovištích někdo vůbec ptá, to by také musel o stravování něco málo vědět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř zář 26, 2012 6:26 pm 
Offline

Registrován: pon zář 10, 2012 11:36 am
Příspěvky: 15
Měl bych dotaz na zdejší znalou obec ohledně diety na umravnění Candidy. Jak je to se smaženými jídly ? Opomenete-li fakt, že je celkově nemáte rádi. Druhým týdnem držím tuto dietu, jím potraviny z tabulky kolonka 0 a 1, občas si dám jogurt, ale jen vyjímečně. Bohužel mezí me oblíbené pochutiny vždy patřili brambůrky a pizza. Myslíte, že v brambůrcích pouze solených je toliko škodlivin, že by hladovějící kvasinky zasytili? Stejně tak, pizza s tenkým těstem, u které zahodím okraje, dokáže nadělat dost škody ? Případně strouhanka na smaženém hermelínu, další nevhodný kousek, nebo se to dá akceptovat?

PS: Brambůrky jsem bohužel snědl, ovšem s domácí chilli omáčkou, který by to měla jakeš takeš nulovat, stejně tak pizzu jsem si dal náležitě chilli-žhnoucí. Také zjišťuji, že mne mléčné prodkuty jako sýr a tvarho nadýmají, je to problém ohledně kandidy?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř zář 26, 2012 8:22 pm 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
Abbysum píše:
Měl bych dotaz na zdejší znalou obec ohledně diety na umravnění Candidy. Jak je to se smaženými jídly ? Opomenete-li fakt, že je celkově nemáte rádi. Druhým týdnem držím tuto dietu, jím potraviny z tabulky kolonka 0 a 1, občas si dám jogurt, ale jen vyjímečně. Bohužel mezí me oblíbené pochutiny vždy patřili brambůrky a pizza. Myslíte, že v brambůrcích pouze solených je toliko škodlivin, že by hladovějící kvasinky zasytili? Stejně tak, pizza s tenkým těstem, u které zahodím okraje, dokáže nadělat dost škody ? Případně strouhanka na smaženém hermelínu, další nevhodný kousek, nebo se to dá akceptovat?

PS: Brambůrky jsem bohužel snědl, ovšem s domácí chilli omáčkou, který by to měla jakeš takeš nulovat, stejně tak pizzu jsem si dal náležitě chilli-žhnoucí. Také zjišťuji, že mne mléčné prodkuty jako sýr a tvarho nadýmají, je to problém ohledně kandidy?

tak vsetko co si vymenoval patri minimalne do katogorie 4 az 5 v protikvasinkovej diete...vsetko su to potraviny s vysokym glykemickym indexom a navyse totalne kyselinotvorne...
sice v protikvasinkovej diete ide o maximalne obmedzenie sacharidov, ale to je len jedna strana mince...samozrejme tam ide aj o opatovne nahodenie imunity a to smazenymi zemiakmi a pizzou sotva dosiahnes...ak ta syry a mliecne vyrobky naduvaju, tak skus kefir a tvaroh s kefiru (ovsem robeneho po domacky s kefirovych zrn). a ak ani vtedy nebude dobre, tak skus jest vajicka a maso s kopcom zeleniny a na detox si potom zvol minimalne raz do tyzdna hladovku...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř zář 26, 2012 8:30 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Abbysum píše:
Měl bych dotaz na zdejší znalou obec ohledně diety na umravnění Candidy. Jak je to se smaženými jídly ? Opomenete-li fakt, že je celkově nemáte rádi. Druhým týdnem držím tuto dietu, jím potraviny z tabulky kolonka 0 a 1, občas si dám jogurt, ale jen vyjímečně. Bohužel mezí me oblíbené pochutiny vždy patřili brambůrky a pizza. Myslíte, že v brambůrcích pouze solených je toliko škodlivin, že by hladovějící kvasinky zasytili? Stejně tak, pizza s tenkým těstem, u které zahodím okraje, dokáže nadělat dost škody ? Případně strouhanka na smaženém hermelínu, další nevhodný kousek, nebo se to dá akceptovat?

PS: Brambůrky jsem bohužel snědl, ovšem s domácí chilli omáčkou, který by to měla jakeš takeš nulovat, stejně tak pizzu jsem si dal náležitě chilli-žhnoucí. Také zjišťuji, že mne mléčné prodkuty jako sýr a tvarho nadýmají, je to problém ohledně kandidy?

Mám pro vás špatnou zprávu. Ani brambůrky ani pizza nepatří v žádném případě do prvních ani dalších fází diety. Možná jakmile budete mít kvasinku plně pod kontrolou, tak můžete zkusit sem tam sníst malou misku brambůrek nebo kousek pizzy.

V 0-1 ale ani s chilli, česnekem, křenem a zalité kyselinou kaprylovou. Brambůrky i pizza mají značné množství sacharidů. Brambůrky v nevhodné smažené formě, pizza také v nevhodné formě - mouce čištěné a zbavené téměř všeho dobrého co zrno nabízí. Obojí má vysoký glykemický index a snadno poznáte, že kvasinka si bude libovat.

Obecně fast food může být jednou z příčin proč má člověk kvasinku a není dobré se k němu systémově vracet ani po celkovém vyléčení.

A strouhanka? Tedy rohlík smažený v oleji? Není třeba myslím dále rozvádět ...

Jinak zmínil jste ještě všeobecně rozšířený omyl, že si vezmu něco naprosto nevhodného pro kvasinkovou dietu a nasypu na to nějakou silně fungicicní látku ..... a tedy negativní účinky vymizí. To je bohužel nesmysl. Můžete si na banán nasypat kolik chcete skořice nebo na rohlík napaplat kolik chcete česneku, efekt to nebude mít žádný nebo malý. Fungicidy fungují jen při dlouhodobém a promyšleném podávání a to v kombinaci s nízkosacharidovou dietou a prací na duševním zdraví.

Kombinováním nevhodné stravy a fungicidům si ještě přihoršujete. Krmíte a množíte kvasinku, která produkuje desítky toxických látek a zatěžuje snad všechny orgány v těle a zároveň ji likvidujete, což je další silně zatěžující moment pro celý organismus. Kombinace obojího vás může dostat do pěkných problémů


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř zář 26, 2012 11:01 pm 
Offline

Registrován: pon zář 10, 2012 11:36 am
Příspěvky: 15
Asi jsem ještě nebyl plně (psychicky) připraven, moc se do toho hrnu a řekl jsem si, že pro jednou to tak zlé nebude. Díky za verbální facku.

V prvních týdnech se mám tedy vyhýbat fungicidům. To jsem nikde nevyčetl. V dobré vůli jsem chtěl tělu pomoci právě česnekem, chilli, kysanému zelí a cibulí, protože jsem se nevyhnul podzimní smršti rým a bolesti v krku. Nehchtěl jsem nic zeslonit a proto jsem prvně psal osobní zprávu jak vám - Sakul, tak Xeelee. Jenže Xeelee mi to spíš rozmlouval a vy jste neodpověděl, tak jsem se vydal na vlastní pěst. Doufám, že není vše ztraceno, zaměřím se pouze na potraviny 0 a 1 \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv zář 27, 2012 3:55 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Abbysum píše:
Asi jsem ještě nebyl plně (psychicky) připraven, moc se do toho hrnu a řekl jsem si, že pro jednou to tak zlé nebude. Díky za verbální facku.

V prvních týdnech se mám tedy vyhýbat fungicidům. To jsem nikde nevyčetl. V dobré vůli jsem chtěl tělu pomoci právě česnekem, chilli, kysanému zelí a cibulí, protože jsem se nevyhnul podzimní smršti rým a bolesti v krku. Nehchtěl jsem nic zeslonit a proto jsem prvně psal osobní zprávu jak vám - Sakul, tak Xeelee. Jenže Xeelee mi to spíš rozmlouval a vy jste neodpověděl, tak jsem se vydal na vlastní pěst. Doufám, že není vše ztraceno, zaměřím se pouze na potraviny 0 a 1 \":)\"

Podle mě s kvasinkou nemáš problémy. A pokud, tak naprosto minimální. Plivací test není dvakrát průkazným indikátorem přemnožený kvasinky. Jak sem ti psal, tak by ses měl spíš zaměřit na pročištění těla a pak případně vyzkoušet protikvasinkovou dietu.

sakul nepsal, že se máš vyhýbat fungicidům, ale kombinaci fungicidů a nevhodných potravin. Fungicidy bys naopak měl během protikvasinkový diety samotný a v kombinaci s vhodnou stravou konzumovat v co největší míře.

Máš v tom koukám pěknej zmatek. Doporučil bych ti nastudovat si ejdřív to do čeho se chceš pustit. S takovýmhle přístupem si můžeš víc uškodit než prospět.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv zář 27, 2012 7:08 pm 
Offline

Registrován: pon zář 10, 2012 11:36 am
Příspěvky: 15
Já si nastudoval vaše názory a komentáře zde na fóru, na jiných stránkách jsem nebyl, ale tady mi to přijde výborně udělané. Zmatek v tom ani tak velkej nemám, jenom v nekterých konkrétních věcech si nejsem jistý. Očividně jsme se špatně pochopili. Svým předchozím dotazem jsem nemyslel pravidelné jezení oněch "dobrot", spíš jsem chtěl vědět, jak moc jsem to pokazil, že jsem u každé věci jednou "zhřešil".

Sakulův koment ohledně fungicidů jsem špatně pochopil, ale předtím jsem si myslel to, co píšeš, tedy brát je jako důležitého pomocníka. Bohužel, jsem to nevhodně sepsal.

Očistu těla, až na klystýr, dělám a začal jsem s tím už víc jak před měsícem. Prvně přechodem na dělenou stravu, pak jsem díky této stránce udělal Vamanadhautí, 5 dní nato Sankhapraksalanu a zařadil jsem k ranímu rituálu Džala néti. Tento týden již používám místo slané vody urinu (na Džala néti). Po skončení oné Sanky jsem začal držet dietu, ovšem spíše pozvolna a tak první týden nepočítám. Ke klystýru se dostanu brzy, do 10 dnů.

Je možné, že z kvasninkami problém nemám, ovšem držím se rad přítele, který mne navedl k těmto stránkám a čištění svého těla. Zaprvé tou dietou nic nepokazím, zadruhé si pak budu jist čistými střevy, alespoň co se candidozy a plísní týče. Tedy alespoň doufám \":roll:\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz