Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 6:30 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte říj 09, 2012 10:24 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 01, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 76
sakul píše:
Je jasné že dieta neřeší příčinu problému, minimálně ne ve většině případech. Ta leží hlouběji ve strukturách naší existence a projevuje se právě tímto způsobem - candidou, která způsobuje další příznaky.

Tedy úplně mimo je člověk s kožními problémy, který pouze ošetřuje kůži a vidí svoji situaci jako kožní problém. Trochu lépe je na tom člověk, které jde hlouběji v řetězci příčin a postupuje k pročištění těla a také odhalí kandidu jako jeden z mezičlánků svého problému. Dieta je pak na této úrovni funkční a může být jakousi součásti řešení. Pokud však ustrne na tomto bodě a nezkoumá v řetězci dále, jeho problém bude těžko řešitelný nebo se vrátí v jiné formě za nějaký čas. Jedině ten který jde až k naprostému kořeni problému hluboko do struktury své osobnosti, životní situace, vztahů k sobě a ostatním tak ten může být plně úspěšný. A vyléčený kožní problém je pak vedle obrovského zisku v podobě kvalitnějšího bytí trapně malou odměnou.

Přirovnal bych to k situaci kdy má člověk neustále zateklou vodu v domě.

Jedinec s minimální schopnosti chápání souvislosti stále utírá podlahu a příčinu problému vidí v ní. Proto kupuje stále lepší hadry, více savý mop, vysavač na vodu a případně mění celou podlahu pokud na to má (analogie s užíváním mastí a nakonec transplantací kůže).

O něco blíže k řešení je člověk který zkoumá jestli mu neprosakuje ze sklepa, opravuje vlhké zdi a zkoumá jestli není prasklé potrubí.

Řešení najde však až člověk, který si uvědomí že je idiot když si nechal strhnout střechu a dobrovolně se připravil o tu nejlepší přirozenou ochranu ....

Během toho kdy jí znovu staví (jde do hloubky své existence) však může dál vytírat a vysávat (pracovat s příznaky třeba pomocí diety). Je si vědom, že to problém zcela neřeší, ale než obnoví ztracenou rovnováhu ve svém domě (tedy mít všechny stěny pohromadě i se stropem) žije se mu lépe s aspoň trochu suchou podlahou (zlepšenými příznaky kvasinky s...

Důležité je však jen stále dokola nevytírat a vyřešit příčinu.

Spoléhání se jen na systémové antimykotika bych přirovnal k tomu, že nebohý idiot s oddělanou střechou rozprašuje vrtulníkem nad barákem nějakou chemii, aby rozehnala mraky a do domu mu tak nepršelo .... Funguje? No na čas asi ano. Za nějakou dobu tam však místo deště může uhodit blesk a milému "pacientovi" vyřešit problém během sekundy.

Candida je takisto ako iné symptómy len dôsledok niečoho, čo nefunguje. Treba hľadať príčinu a odstrániť tu. Môže to byť nefuknčné trávenie, priveľa stresu, parazity,... alebo všetko naraz.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř říj 10, 2012 9:25 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
bombay píše:
Candida je takisto ako iné symptómy len dôsledok niečoho, čo nefunguje. Treba hľadať príčinu a odstrániť tu. Môže to byť nefuknčné trávenie, priveľa stresu, parazity,... alebo všetko naraz.

To mi připomíná jeden vtip. Jede Jedličkův ústav autobusem na výlet. Autobus má poruchu.
Řidič vystoupí a začne se hrabat v motoru.
Přiběhne k němu jeden z chovanců a křičí na něho:
"já vím co tomu je, já vím co tomu je!"
Řidič si ho nevšímá a spravuje dál.
Chovanec zase: "Já vím co tomu je, já vím co tomu je!"
Řidič zase nic, ale už chytá nervy.
A zase: "Já vím co tomu je, já vím co tomu je!"
a řidič už se neovládne a povídá "tak co kurva!!!!"
a chovanec na něho: "Je to pokažený!!!!!"

Tímto bych ti chtěl poděkovat za přínosnou poznámku do diskuse.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř říj 10, 2012 7:35 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 01, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 76
Vševěd píše:
To mi připomíná jeden vtip. Jede Jedličkův ústav autobusem na výlet. Autobus má poruchu.
Řidič vystoupí a začne se hrabat v motoru.
Přiběhne k němu jeden z chovanců a křičí na něho:
"já vím co tomu je, já vím co tomu je!"
Řidič si ho nevšímá a spravuje dál.
Chovanec zase: "Já vím co tomu je, já vím co tomu je!"
Řidič zase nic, ale už chytá nervy.
A zase: "Já vím co tomu je, já vím co tomu je!"
a řidič už se neovládne a povídá "tak co kurva!!!!"
a chovanec na něho: "Je to pokažený!!!!!"

Tímto bych ti chtěl poděkovat za přínosnou poznámku do diskuse.

Čítaj znova, až pokyým nepochopíš prínos do diskusie...čož ti bude trvať asi celý život...Vtipálek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv říj 11, 2012 7:26 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
To mi připomíná jeden vtip. Jede Jedličkův ústav autobusem na výlet. Autobus má poruchu.
Řidič vystoupí a začne se hrabat v motoru.
Přiběhne k němu jeden z chovanců a křičí na něho:
"já vím co tomu je, já vím co tomu je!"
Řidič si ho nevšímá a spravuje dál.
Chovanec zase: "Já vím co tomu je, já vím co tomu je!"
Řidič zase nic, ale už chytá nervy.
A zase: "Já vím co tomu je, já vím co tomu je!"
a řidič už se neovládne a povídá "tak co kurva!!!!"
a chovanec na něho: "Je to pokažený!!!!!"

Tímto bych ti chtěl poděkovat za přínosnou poznámku do diskuse.

To je takovej vtip od Vseveda.
Hele a znas tenhle?

Ve tři v noci zazvoní profesorovi telefon, nastvane zvedne:
"Tady Vaclav II, co se deje?."
Ozve se tichý hlasek:
"Probudil jsem tě?"
Profesor nechape: "Hmm, ano..."
"Tak to je dobře, protože já se ještě učím, ty hajzle!"

A tak nejak si predstavuju ze se chova z pozice moci kazdy pedagog, kaslou na Amose. Skola hrou se meni na skolu nezretelne tyranie.
Pozor na to! Cim vic ctou tim hur strilej! \":wink:\" \":lol:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát říj 12, 2012 12:37 am 
Offline

Registrován: pát bře 09, 2012 6:19 pm
Příspěvky: 29
Petr 2 píše:
Ja jsem se zbavil. Ale stejne to tady nikoho nezajima. Vseved do tebe nacpe antimykotika a bude ti tvrdit ze to je z nedostatku antimykotik ze je musis mixovat a cyklovat a hlavne trvale az se z toho zblaznis doopravdy. \":lol:\"

Dajme tomu že mňa to naozaj zaujma...napíšeš mi prosím ako?len mi neodpiše až si to najdem lebo tych 213 stran budem prechadzať najmenej 3 dni od rana do večera.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát říj 12, 2012 6:19 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
kenotaurus píše:
Dajme tomu že mňa to naozaj zaujma...napíšeš mi prosím ako?len mi neodpiše až si to najdem lebo tych 213 stran budem prechadzať najmenej 3 dni od rana do večera.

213 stran nemusis cist pokud chces vedet jaky na to mam svuj nazor, pokud si dokazes vyhledat pod mym nickem Petr 2 usetris si cteni asi 200 stranek. Vse se da vyfiltrovat. Dokonce muzes sledovat datum prispevku a zjistis jak se muj nazor postupem casu a postupem "lecby" menil. Vhodnejsi ale bude kdyz si proctes tu moji doporucenou literaturu a pak ty prispevky.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát říj 12, 2012 6:30 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
To mi připomíná jeden vtip. Jede Jedličkův ústav autobusem na výlet. Autobus má poruchu.
Řidič vystoupí a začne se hrabat v motoru.
Přiběhne k němu jeden z chovanců a křičí na něho:
"já vím co tomu je, já vím co tomu je!"
Řidič si ho nevšímá a spravuje dál.
Chovanec zase: "Já vím co tomu je, já vím co tomu je!"
Řidič zase nic, ale už chytá nervy.
A zase: "Já vím co tomu je, já vím co tomu je!"
a řidič už se neovládne a povídá "tak co kurva!!!!"
a chovanec na něho: "Je to pokažený!!!!!"

Tímto bych ti chtěl poděkovat za přínosnou poznámku do diskuse.

Prinos ma relativni rozmer. Co pomuze tobe nemusi pomoci jinemu. Takze tvoje poznamka postrada smyslu jineho nez ze sis proste sproste rypl do prostoducheho protoze ti to dela dobre vid ty Vsevede? \":lol:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát říj 12, 2012 9:54 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
http://www.hajany.com/clanky/recepty/pr ... aviny.html
Zajimavy postreh ten mne nenapadl.

"Po několika měsících, během kterých jsem se zbavil většiny výše uvedených problémů, jsem stále narážel na jeden, který nehodlal zmizet - pokud jsem nekonzumoval dostatek vlákniny ve formě zeleniny, trpěl jsem zácpami. To může podle současných dietárních dogmat vypadat jako logický následek, ale ve skutečnosti to tak není. Většina obsahu stolice není tvořena nestrávenými potravinami, jak si většina lidí a bohužel i dietologů myslí, ale mrtvými bakteriemi z našeho zažívacího traktu. Pokud žádné neodcházejí, znamená to, že něco není v pořádku. Většina lidí s podobným problémem se dnes řídí doporučením konzumovat hodně vlákniny, to ale vede k fermentaci v tlustém střevě se všemi s tím souvisejícími problémy, a případně k jeho kolonizaci škodlivými kvasinkami rodu Candida albicans, a k dalšímu zhoršování funkce trávicího traktu."

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát říj 12, 2012 10:44 am 
Offline

Registrován: pát dub 10, 2009 12:45 pm
Příspěvky: 87
Tak jsem vyzkousel plno diet a vesmes to bylo na dvě věci, až mě upoutalo video s jedním čechem co drží paleo dietu a vyléčil se z nějakého problému s trávením (chtěli mu dát umělý vývod ze střev). Už dřív jsem držel striktně bezlepkovou a bezmléčnou dietu ale pořád tomu něco chybělo. Nyní jsem odstranil úplně přílohy a z cukru jim jen ovoce a možná nějaké skryté cukry o kterych ani nevim (masne produkty). Můj jídelníček je v podstatě paleo nechci to dopodrobna psát ani me to nebaví ale u mě základ je testosteronová dieta tudíž maximalizovat tento hormon co to jen jde. Takže jak víme z cholesterolu se tvoří hormony tudíž vajíčka jasná volba, tuky samozřejmě všeho druhu pěkně nasycený omega 6 protože ty maximalizují testosteron ale na druhou stranu velky nepomer mezi omega 6 a 3 způsobuje konverzi testaku na jeho zkurvenou verzi dht takže krom masa a sádla, olivovy olej, oříšky (nejlépe vlašáky), rybí tuk ale nepřehánět mnoho omega 3 tuku snizuje testosteron a to nechceme pak kokosovy olej nebo mleko ale to taky obsahuje omega 6 mastne kyseliny já ho piji vcelku ve velkem mnozstvi (jako náhrada za smetanu kterou nemuzu a vseobecne do jídel). Zeleninu především brukvovitou kvůli DIM ktere jsou antiestrogenní, denní dávka 75 mg zinku kvůli bránění konverzi testosteronu na nevhodné formy. Jako takovy bonus chodim na masaz prostaty \":D\" Tohle jedu nějakou dobu a z mého trávení které bylo problematicke lepící se stolice v konzistenci úplně na hovno \":D\"D bílý povlak na jazyku a rýhy na něm, akné. Tyto problémy vymizely, už nepoužívám štětku, spláchnout to jde skvěle ano uz to vypada jako pořádná stolice a jazyk i po ránu růžový, plynatost minimální a cítím se dobře. Jeste k te psychice trosku jsem se zmenil v chovani a uvazovani nez jsem predtim byl, trpel jsem depresemi, nemel jsem na nic chut, nesebevedomí, melancholicky a přecitlively. Ted jsem vcelku dosti neempaticky člověk, trošku agresivní vyhledávám i konflikty a cítím se jak chovnej bejček \":D\" sebevědomí porostlo celkem dost a mam chut do zivota a vubec schopnost poprat se s prekazkama zivota. Jen podotykam jsem celkem dost necitlivy a to co me driv obměkčilo až skoro dojalo teď skoro neznám v podstate se ze me stal necitlivy agresivni člověk celkem primitivní kokot ale jsem za to rád protože tak mi to vyhovuje. \":D\" Ještě do toho cvičim a v té stravě kombinuju i wd dietu takze rano trochu hladovim. Jednou za tejden si dam sacharidovy jídlo dosti rejže či bezlepkových těstovin a krásně nacukruju kvuli anabolizaci \":)\" řídím se pocitem na co mám chuť a věřte, že to sladký rozhodně neni. Například si v klidu dojdu do bufetu v horoměřících pro uzený koleno s křenem samo bez pečiva a to je paráda a vůbec to neni tezky na traveni muzu ihned pracovat. Proste chlapum doporucuju zamerovat se na svuj testak neznate depresi zvladate stres a jste proste chlapy. Napsal jsem to vcelku vtipne a neomale takze trochu pocitam i s vysmechem od vseveda \":D\" ale myslim si ze co se tyce te myslenky by nemel stim problem ani vseved ze \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát říj 12, 2012 11:04 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Mikard píše:
Napsal jsem to vcelku vtipne a neomale takze trochu pocitam i s vysmechem od vseveda \":D\" ale myslim si ze co se tyce te myslenky by nemel stim problem ani vseved ze \":)\"

No Vseved z tebe bude mit vylozene radost protoze to je presne jeho styl, pry se vylecil. No tak asi na tom neco bude. Ja bych rozebral to proc si myslis ze je lepsi (minimalne pro psychickou rovnovahu) byt opakem toho co si byl jak rikas citlivy melancholicky atd. Domnivam se ze je to tim s tebou nemuzou lide tak jednoduse manipulovat. Kdyz neznas bolest, nebojis se nemas slabiny. Lide kolem tebe si toho vsimnou a prestanou si na tebe vylevat osobni zlost, nebo te proste prestanou zkouset nebo se nad tebe skryte povysovat, zkracene se tomu myslim rika respekt. Zda se to malo vyznamne ale je to dost podstatne pro dusevni rovnovahu. \":wink:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát říj 12, 2012 12:39 pm 
Offline

Registrován: pát bře 09, 2012 6:19 pm
Příspěvky: 29
Petr 2 píše:
213 stran nemusis cist pokud chces vedet jaky na to mam svuj nazor, pokud si dokazes vyhledat pod mym nickem Petr 2 usetris si cteni asi 200 stranek. Vse se da vyfiltrovat. Dokonce muzes sledovat datum prispevku a zjistis jak se muj nazor postupem casu a postupem "lecby" menil. Vhodnejsi ale bude kdyz si proctes tu moji doporucenou literaturu a pak ty prispevky.

Čítal som si tie tvoje príspevky hoci nie všetky ale hlavne tie prvé a posledné. Takže ak tomu dobre chápem tak ty radíš predovšetkým zbaviť sa stresu, duševnú rovnováhu a vyhýbať sa magorom však?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát říj 12, 2012 4:24 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
bombay píše:

Čítaj znova, až pokyým nepochopíš prínos do diskusie...čož ti bude trvať asi celý život...Vtipálek.

řekl bych, že takových 90% lidí má candidu způsobenou ATB. dost dobře to koresponduje s jejím masivním rozšířením po druhé světové válce,
kdy začaly být ATB velmi rozšířené. stačí vysadit ATB na to, aby se candida umravnila? ale většina lidí ATB přece neužívá dlouhodobě. vysadí je,
ale pokud problém s kvasinkou vznikne, může přetrvávat i dávno poté. co to znamená? že tvoje teorie je úplně k ničemu.

to co nepochopím jsou rychlé a jednoduché řešení od lidí, kteří candidu ani nikdy neměli. internetové fóra jsou plné lidí, kteří se s candidou potýkají
i mnoho let a pak přijde nějaký expert a řekne: odstraňte příčinu a máte po problémech. nic na to není! \":roll:\" já jsem candidu nikdy neměl, ale vím to!

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát říj 12, 2012 4:37 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Petr 2 píše:
http://www.hajany.com/clanky/recepty/praveka-dieta---jezte-skutecne-potraviny.html
Zajimavy postreh ten mne nenapadl.

"Po několika měsících, během kterých jsem se zbavil většiny výše uvedených problémů, jsem stále narážel na jeden, který nehodlal zmizet - pokud jsem nekonzumoval dostatek vlákniny ve formě zeleniny, trpěl jsem zácpami. To může podle současných dietárních dogmat vypadat jako logický následek, ale ve skutečnosti to tak není. Většina obsahu stolice není tvořena nestrávenými potravinami, jak si většina lidí a bohužel i dietologů myslí, ale mrtvými bakteriemi z našeho zažívacího traktu. Pokud žádné neodcházejí, znamená to, že něco není v pořádku. Většina lidí s podobným problémem se dnes řídí doporučením konzumovat hodně vlákniny, to ale vede k fermentaci v tlustém střevě se všemi s tím souvisejícími problémy, a případně k jeho kolonizaci škodlivými kvasinkami rodu Candida albicans, a k dalšímu zhoršování funkce trávicího traktu."

to je pičovina jako zvon:-)

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát říj 12, 2012 5:18 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Petr 2 píše:
213 stran nemusis cist pokud chces vedet jaky na to mam svuj nazor, pokud si dokazes vyhledat pod mym nickem Petr 2 usetris si cteni asi 200 stranek. Vse se da vyfiltrovat. Dokonce muzes sledovat datum prispevku a zjistis jak se muj nazor postupem casu a postupem "lecby" menil. Vhodnejsi ale bude kdyz si proctes tu moji doporucenou literaturu a pak ty prispevky.

Tak počkat. V době, kdy jsi přišel na tyhle stránky tak jsi tvrdil, že už máš candidu dávno vyléčenou. Tvůj názor na léčbu se postupem času měnil, postupem času, kdy už jsi byl dávno zdráv.
Pro zajímavost přikládám tvůj příspěvek z května roku 2010.
Citace:
Akutni kandidoza
Predem se omlouvam za pravopisne chyby, jde mi o predani informace a ne nejakou podelanou gramatiku.
Dlouho sem premyslel jako chemik z povolani co je hlavni pricinou a po cca 5 letech trapeni po akutni kandidoze, ktera trvala cca rok, po dost neprijemnych vedlejsich reakcich, si myslim ze sem na to konecne prisel.
je zajimave jak se v nekterych rodinach tedy i v moji zretelne projevuji stejne priznaky i to jak to kazdy v rodine resi. Zda se ze je to nemoc vic nez rozsirena akorat ze nekdo to neresi vubec, poklada to proste za normalni stav protoze stejnymy problemy trpel uz od utleho detstvi a nekdo jako ja ktery kandodozu dostal skoro pres noc resp. obdobi snizene imunity (ignorovani signalu tela pri unave, malo relaxace, malo prirozeneho chovani v prirozenem prostredi) uz sem pocitoval cca rok pred propuknutim. ja vim zni to divne, pro me mladeho technokrata, ktery hlta nejnovejsi clanky v casopise 21. stoleti a striktne se ridi nejnovejsimi vyzkumy a zavery to je dost podstatny zvrat v mysleni. A jak k plnemu propuknuiti doslo? Katalyzatorem nebo chceteli posledni kapkou byly leky moderni mediciny (chemoterapeutikum Clotrimazol proti akutnimu zanetu mandli a krcnich uzlin). Jeto totiz jednoduche jak facka. Telo obsahuje vice cizich bakterii nez vlastnich bunek. Zije defakto v tak uzke symbioze s nimy ze je to az desive. Vsude kam se kouknete zije vsechno s symbioze. Jakekoliv monokultury jakychkoliv bakterii, zivocichu a rostlin jsou dost ekologicky nestabilni. Staci se kouknout na pole kolik usili stoji aby pole bylo polem jen brambor, ci obili. Jakekoliv latky ktere mají bakterie zneskodnovat ci menit jejich pomer muhou zpusobit neskutecnou kaskadu reakci. K tomuto zaveru sem dosel po terapii Kombuchou a koupanim v prirode. Lidi si mysli ze koupanim v sterilni vode budou zdravejsi ze ockovanim proti vsemu budou zdravejsi. Ano mohou ale do urcite miry. Ta mira se muze jednou obratit proti a zacnou se objevovat nove nemoci prave diky potlacenim prirozenych procesu které vedou do rovnovahy bakterii v tele (symbioze). Je az srandovni sledovat jak mladi lide a jini technokrati se snazi vse lecit modernimi leky, ci dokonce nejmodernejsimi v domneni ze si pomohou. A ono je to jednodussi nez si mysli. Staci naslouchat svemu telu. Dodrzovat spravnou zivotospravu, vystavovat se slunci, koupat se v prirode. Voda v rybnice ci rece spolu s potlacenim imunitni reakce na tyto bakterie intenzivnim slunenim je daleko lepsi probiotikum nez si dokazete predstavit! Clovek ktery nema dostatek sluneni ale muze pocitovat silne imunitni reakce v takoveho vode. Takze prijet se vykoupat na pul hodiny a pritom se ani nevystavit slunci, muze vic uskodit nez pomoci, alergie na sinice atd... Lide za války po valce a za komacu to vedeli, prosli totiž stresy daleko vetsimy a tak nejak plnili a prezili ze? Je to smutne. Je zrejme ze spouste lidi a firem dnesni stav zdravych nemocnych vyhovuje vic. Utoci svymi marketingovymi demagogiemi. Tim se akorat sposiluje zacarovany kruh. Lide chteji mit doma bazeny, kristalovou vodu. Komerce uroci ze vsech stran, clovek ktery se snazi trochu vybocit je hnedle oznacovan za blazna a pomatence. Media lidi neskutecne matou. Jsou zivena mocnym lobbingem firem. Tento stav je alarmujici. Bezny clovek si toho nemusi hnedka vsimnout a zacne trpet nemocemi které ani moderni medicina nechce resit, protože tusi kde je zakopany pes. Vykopanim psa by si moderni medicina sama pod sebou podkopavala zaklady. Zni to silene ze? Anebo to ani moderni medicina neumi resit. Neumi protože to ani nejde, je to o symbioze, jen o ni a ne o tunach leku, proti vedlejsim priznakum rozhozene bakterialni symbiozy. Vubec nejsmutnejsi ale na tom je ze kandidozou to nekonci. To je zda se jen nejleci forma. Dalšimi modernimy nelecitelnymi nemocemi to pokracuje. Pripominam ze lecba nemoci tim ze každý den do konce zivota do sebe sypes tablety nejni lecba, ale oblbovani nemocneho a uvedeni do zacarovaneho kruhu vedlejsich reakci a mozna i potlaceni zpetneho nastoleni symbioticke rovnovahy. Takovy nemocny nezmeni-li svoje navyky se pravdepodobne nikdy nevyleci. Mam-li to rict jednoduse aby to kazdy pochopil, zdravi nelezi v novych vecech ale v tradicnich osvedcenych. Tecka.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát říj 12, 2012 5:34 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 01, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 76
Vševěd píše:
řekl bych, že takových 90% lidí má candidu způsobenou ATB. dost dobře to koresponduje s jejím masivním rozšířením po druhé světové válce,
kdy začaly být ATB velmi rozšířené. stačí vysadit ATB na to, aby se candida umravnila? ale většina lidí ATB přece neužívá dlouhodobě. vysadí je,
ale pokud problém s kvasinkou vznikne, může přetrvávat i dávno poté. co to znamená? že tvoje teorie je úplně k ničemu.

to co nepochopím jsou rychlé a jednoduché řešení od lidí, kteří candidu ani nikdy neměli. internetové fóra jsou plné lidí, kteří se s candidou potýkají
i mnoho let a pak přijde nějaký expert a řekne: odstraňte příčinu a máte po problémech. nic na to není! \":roll:\" já jsem candidu nikdy neměl, ale vím to!

Čítaj znova a znova, vedel som, že tomu nepochopíš...
I to moje zdanlivo jednoducho vyzerajúce riešenie je v skutočnosti komplexné, náročné a dlhodobé riešenie. Musíš ísť viacej do hĺbky...I keď s tvojím obmedzeným myslením,..neviem, neviem...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz