Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 4:20 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte říj 23, 2012 10:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Zappy píše:
Jardo, bol som schvalne na vysetreni na Oberone a nasledne aj na Salvii, aby som si mohol vysledky porovnat. Salvia mi okrem vseobecneho konstatovania ohladne mierne oslabenej oblasti pecene nezistila nic, Oberon vsak vykazal silne zaplesnenie hrubeho a tenkeho creva, hlavy, a zlčníka. Obidva pristroje vsak svorne VYLUCILI premnozenie Candidy a pritomnost parazitov.

Plesne, ktore mam, nesu ine nazvy, jedna sa o kozne plesne Microsporum Canis a Pityrosporum Orbiculare+ kozna bakteria Epidermophyton floccosum.

Moje otazky:

1) je strategia na likvidaciu inych typov plesni (napr. mnou uvedenych) totozna ako pri Candide? Myslim tym hlavne na zlozenie stravy.
2) v pripade, ze sa od pravidiel boja s Candidou lisi, co by ste mi na tieto plesne a bakteriu konkretne odporucili robit?

Dakujem.

Ne neliší, plísně jsou logickým důsledkem překyselení organizmu a nejednodušší cestou k jejich odstranění je vždy správné pH.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř říj 24, 2012 5:42 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon dub 16, 2012 3:25 pm
Příspěvky: 79
Oberone, Salvie - co je to prosim za vysetreni (to slysim prvne)?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř říj 24, 2012 7:53 pm 
Offline

Registrován: sob čer 26, 2010 9:09 am
Příspěvky: 32
Oberon:
"Toto zariadenie je jedno z nových technológii kozmického výskumu. Jedná sa o modernú bezkontaktnú diagnostiku za pomocou hlavových senzorov. Tieto snímaju
informácie pomocou laseru z informačných vírivých polí.Takéto polia sú okolo tela ľubovolného biologického objektu. Diagnostika umožňuje sledovať telesný stav prostrednícvom zmien vlnových charakteristík telesných tkáni. Stav orgánu sa vyhodnocuje priamo tým že sa rezonančne zosiluje
vyžarovaný signál práve diagnostikovaného orgánu.Každy orgán a bunka má svoje charakteristické oscilácie.Zosnímaný signal sa potom komparuje a vyhodnocuje. Namerané skutočnosti sú ďalej zobrazené grafickom a textovom vyjadrení. Po odbornej analýze zo strany diagnostika možno identifikovať infekčné ložisko v orgáne, prípadne vidieť na obrázku obratovky kvalitu práce orgánu vo vašom tele.

Samozrejme je nutné so zoskenovanými údajmi ďalej odborne pracovať a správne ich analyzovať. Prístroj možno pozžiť priamo terapeutickým spôsobom ako jeďalej uvedené v časti ,,procedúry´´
Oberon analýza umožňuje:

- zistiť stav jednotlivých orgánov
- zistiť záťaže na jednotlivých orgánoch
- zistiť patologické poškodenie tkáni v súčastnosti"

SALVIA:
Diagnostika Salvií

"Salvie je modifikace původního EAV přístroje pro elektroakupukturní diagnostiku, který sestrojil německý lékař Reinhold Voll v roce 1954. Tato modifikaci uvedl do praxe lékař Schimmel. Modifikace použitá v přístroji Salvia se označuje zkratkou EAM.

Tento přístroj umí z jednoho bodu osrdečníku nacházejícího se ve středu dlaně, po vložení informace ve formě ampule nebo pomocí počítačového programu EAM, zjistit přítomnost toxinů v lidském organismu a získat řadu dalších informací, jako např. kvalitu funkce jednotlivých orgánů.

Je možné také testovat optimalizaci stravy a jednotlivých potravin, zjišťovat snášenlivost alopatických preparátů či ověřovat výběr preparátů homeopatických.

Vyšetření Salvií není bolestivé, sonda indikuje pouze povrchové napětí kůže a změnu odporu, takzvaný vegetativní funkční test. Jsou sledovány změny v rovnováze vegetativního (autonomního) nervového systému v sympatiku a parasympatiku. Tyto děje neovlivňujeme vůlí a projevují se zvlhnutím rukou, rychlostí dechu, tepu, změnami tlaku, rozšířením zornic. V podstatě sledujeme změny ve stresové a emoční reakci v podvědomí člověka na základě vkládaných dotazů. Na této psychogalvanické reakci je také založen detektor lži."

MOJA OSOBNA SKUSENOST:
OBERON bol v zisteniach konkretnejsi, SALVIA sa mi zdala pomerne povrchna a mal som pocit, ze sa jedna o fintu ako naviest cloveka na kupu ich preparatov.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv říj 25, 2012 4:55 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon dub 16, 2012 3:25 pm
Příspěvky: 79
Dobry den, mam jednoduchy lec zasadni dotaz ohledne diety pri candidoze. Ze je nadymani primym dusledkem kvaseni je jasne. Rad bych se ale zeptal, zda je nadymani z duvodu prisunu syrove zeleniny (cistici proces) nejakym zpusobem mene problematicke nebo dokonce neskodne pri candida diete. Jim v soucasnosti 100% syrove stravy (zelenina, orechy, semena, oleje) ale stale mam problem s nejakym kvasenim. A to i po nekolikanasobne sankapraksalane po cca 14 dnech. Nekde jsem cetl, ze plynatost pri syrove strave je pouze dusledek cisticiho procesu. Toto nedovedu posoudit. Muzete prosim poradit - nerad bych po uspesnych sankach delal neco spatne kvasenim potravy, byt zeleninove, ve svych strevech. Dekuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv říj 25, 2012 8:05 pm 
Offline

Registrován: úte říj 16, 2012 1:18 pm
Příspěvky: 34
Firebird píše:
Dobry den, mam jednoduchy lec zasadni dotaz ohledne diety pri candidoze. Ze je nadymani primym dusledkem kvaseni je jasne. Rad bych se ale zeptal, zda je nadymani z duvodu prisunu syrove zeleniny (cistici proces) nejakym zpusobem mene problematicke nebo dokonce neskodne pri candida diete. Jim v soucasnosti 100% syrove stravy (zelenina, orechy, semena, oleje) ale stale mam problem s nejakym kvasenim. A to i po nekolikanasobne sankapraksalane po cca 14 dnech. Nekde jsem cetl, ze plynatost pri syrove strave je pouze dusledek cisticiho procesu. Toto nedovedu posoudit. Muzete prosim poradit - nerad bych po uspesnych sankach delal neco spatne kvasenim potravy, byt zeleninove, ve svych strevech. Dekuji.

Na jiných místech než je toto jsem se dočetla, že při problému s kvasinkou je vhodnější zeleninu krátce tepelně upravit.
Jedním z důvodů je, že se tak usnadní její trávení a zelenina pak zbytečně o to déle neleží ve střevech. Já jím asi stejným dílem čerstvou a povařenou/podušenou. Jinak, všimla jsem si, že kysané zelí mi nedělá dobře. Vždy bolestivé nadýmání. Jako důsledek úhynu kvasinky si to nevysvětluju, nebotˇ když sním teblety s kyselinou kaprylovou nebo si dám větší množství česneku, problém s nadýmáním se nedostavuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát říj 26, 2012 2:15 pm 
Offline

Registrován: úte říj 16, 2012 1:18 pm
Příspěvky: 34
Dobrý den, chtěla bych napsat o něčem, co mne naprosto šokuje.
Trpím na kvasinkové infekce. Gynekoložka, kterou jsem navštěvovala mi s klidem dále předepisovala antikoncepci
(mám navíc zvýšenou srážlivost krve), gynekolog, kterého jsem navštívila nyní mi zase pověděl, že ta moje dieta bez cukru
je hloupost, že nemá smysl se takhle "trápit" (dávám záměrně do uvozovek protože jako ještě větší trápení než nejezení potravin s obsahem cukru, mi přijde trápení s kvasinkami).
Teď zase čtu na webu ordinace.cz že "Výživová doporučení, jako např. omezení cukrů ve stravě, vynechání plísňových sýrů mají pramalou roli ve vývoji a opakování kvasinkových infekcí."
Co to má znamenat??
Mimochodem, gynekolog mi předepsal Candivac - tablety k perorálnímu užívání. Zajímavý popis způsobu účinku:
"Doplněk stravy Candivac obsahuje příznivou kombinaci vybraných kmenů kandid (nejčastějších původců vaginálních mykóz) a propionibakteria, která zajišťuje podporu specifické imunity proti zánětům pohlavního ústrojí vyvolaným zejména různými druhy kvasinek - kandid... Princip účinku doplňku stravy Candivac spočívá v navození imunity proti nejčastějším původcům vulvovaginálních mykóz podáváním neškodného antigenního materiálu z inaktivovaných mikroorganismů."
Tedy něco na ten způsob jako fungují vakcíny. C případě aktivní infekce kandidou mi přijde užívat to jako nesmysl.
Snad je můj názor opodstatněný?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát říj 26, 2012 2:24 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
Kiddo píše:
Dobrý den, chtěla bych napsat o něčem, co mne naprosto šokuje.
Trpím na kvasinkové infekce. Gynekoložka, kterou jsem navštěvovala mi s klidem dále předepisovala antikoncepci
(mám navíc zvýšenou srážlivost krve), gynekolog, kterého jsem navštívila nyní mi zase pověděl, že ta moje dieta bez cukru
je hloupost, že nemá smysl se takhle "trápit" (dávám záměrně do uvozovek protože jako ještě větší trápení než nejezení potravin s obsahem cukru, mi přijde trápení s kvasinkami).
Teď zase čtu na webu ordinace.cz že "Výživová doporučení, jako např. omezení cukrů ve stravě, vynechání plísňových sýrů mají pramalou roli ve vývoji a opakování kvasinkových infekcí."
Co to má znamenat??
Mimochodem, gynekolog mi předepsal Candivac - tablety k perorálnímu užívání. Zajímavý popis způsobu účinku:
"Doplněk stravy Candivac obsahuje příznivou kombinaci vybraných kmenů kandid (nejčastějších původců vaginálních mykóz) a propionibakteria, která zajišťuje podporu specifické imunity proti zánětům pohlavního ústrojí vyvolaným zejména různými druhy kvasinek - kandid... Princip účinku doplňku stravy Candivac spočívá v navození imunity proti nejčastějším původcům vulvovaginálních mykóz podáváním neškodného antigenního materiálu z inaktivovaných mikroorganismů."
Tedy něco na ten způsob jako fungují vakcíny. C případě aktivní infekce kandidou mi přijde užívat to jako nesmysl.
Snad je můj názor opodstatněný?

Je pouze na Vas a na Vasem uvazeni cemu a komu budete verit. To se obzvlast tyka doktoru. Jestli mate aspon trochu casu a chut, tak doporucuji zacit cist cele toto dlouhe vlakno a k tomu si vzit velky poznamkovy blok. Je to na dlouho, ale je to spise takova cesta, pri ktere clovek pochopi mnoho i dalsich souvislosti a sam si udela obrazek o soucasnych doktorskych postupech a monozstech vlastniho vyleceni. Minimalne je dobre se objednat k Jardovi na vysetreni pokud chcete zacit podnikat zasadnejsi kroky a ne jenom sama tapat. Je jenom na Vas co zvolite - jestli pilulku nebo dlouho cestu poznani vlastniho tela a souvislosti \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát říj 26, 2012 3:51 pm 
Offline

Registrován: úte říj 16, 2012 1:18 pm
Příspěvky: 34
Tom Kořenek píše:
Je pouze na Vas a na Vasem uvazeni cemu a komu budete verit. To se obzvlast tyka doktoru. Jestli mate aspon trochu casu a chut, tak doporucuji zacit cist cele toto dlouhe vlakno a k tomu si vzit velky poznamkovy blok. Je to na dlouho, ale je to spise takova cesta, pri ktere clovek pochopi mnoho i dalsich souvislosti a sam si udela obrazek o soucasnych doktorskych postupech a monozstech vlastniho vyleceni. Minimalne je dobre se objednat k Jardovi na vysetreni pokud chcete zacit podnikat zasadnejsi kroky a ne jenom sama tapat. Je jenom na Vas co zvolite - jestli pilulku nebo dlouho cestu poznani vlastniho tela a souvislosti \":)\"

Ano ano, čtu to tu jak jen mi čas dovoluje. Vzít si poznámkový blok mne "nenapadlo", zkusím to.:- )
Hlavně jsem chtěla nadhodit tuto absurnost, s níž se setkáváma dozvědět se, zda se snad ostatní setkali s podobnými doporučeními, resp. kladu si otázku - jak je to vůbec možné, že doktoři vůbec neuvažují o preblamice požívání cukru v souvislosti s kvasinkami? A zda Candivac, jako podpůrný prostředek, má trošku přitroublý význam v tomto stádiu, ta jak se mi jeví..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát říj 26, 2012 7:41 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
Ja mam na pocitaci brutalne velky poznamkovy blok, kam si pisu vsechny zajimave a dulezity posty co tady ruzne nachazim na foru. Zjistil sem, ze po case i dost veci zapominam a mnohem lepe se v tom orientuje.
Co se absurdnosti tyce, tak to byl jeden z impulzu co me prived na "Svetlou stranu Sily" a nyni primo bytostne nesnasim doktory a lekarny. Vecne navstevovani koznich lekaru a vecne se ptani co muzu udelat abych uz nemel ty kozni problemy a jejich stale stupidni odpovedi. Vecne argumentace s praktickou lekarou na temer jakekoliv tema. Nekolik brutalnich hadek s byvalym kamaradem lekarnikem, ktery mi tvrdil jak je silenej nesmysl, ze clovek by mel nedostatek HCl. Tech zkusenosti je plno a s kazdou dalsi ozkousenou zkusenosti ze zdejsiho fora se vic a vic priklanim proti doktorum apod.
Velmi svetlou vyjimkou je moje soucasna prakticka lekarka, se kterou jsem se nekolik hodin otevrene bavil o Candide a dokonce si sama prosla nizkosacharidovou dietu pred mnoha lety, ale i ona se musi/chce ridit urcitymi zavedenymi postupy, ale porad je to stokrat lepsi jit za ni po 5ti letech na prohlidku nez za nejakou jinou pipkou. Treba mi bez nejakeho argumentovani nechala udelat test na Vitamin D a u predchozi sem mel problem si vyhadat i podelanej test na Cholesterol.. Takze tak..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát říj 26, 2012 9:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Firebird píše:
Dobry den, mam jednoduchy lec zasadni dotaz ohledne diety pri candidoze. Ze je nadymani primym dusledkem kvaseni je jasne. Rad bych se ale zeptal, zda je nadymani z duvodu prisunu syrove zeleniny (cistici proces) nejakym zpusobem mene problematicke nebo dokonce neskodne pri candida diete. Jim v soucasnosti 100% syrove stravy (zelenina, orechy, semena, oleje) ale stale mam problem s nejakym kvasenim. A to i po nekolikanasobne sankapraksalane po cca 14 dnech. Nekde jsem cetl, ze plynatost pri syrove strave je pouze dusledek cisticiho procesu. Toto nedovedu posoudit. Muzete prosim poradit - nerad bych po uspesnych sankach delal neco spatne kvasenim potravy, byt zeleninove, ve svych strevech. Dekuji.

Trávení syrové zeleniny může představovat problém pro slabší slinivku, vyzkoušejte dodat jak HCl, tak trávící enzymy, třeba Pancreolan. Také je to dost často o nesmyslně velkém množství, na to pozor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát říj 26, 2012 9:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Kiddo píše:
Dobrý den, chtěla bych napsat o něčem, co mne naprosto šokuje.
Trpím na kvasinkové infekce. Gynekoložka, kterou jsem navštěvovala mi s klidem dále předepisovala antikoncepci
(mám navíc zvýšenou srážlivost krve), gynekolog, kterého jsem navštívila nyní mi zase pověděl, že ta moje dieta bez cukru
je hloupost, že nemá smysl se takhle "trápit" (dávám záměrně do uvozovek protože jako ještě větší trápení než nejezení potravin s obsahem cukru, mi přijde trápení s kvasinkami).
Teď zase čtu na webu ordinace.cz že "Výživová doporučení, jako např. omezení cukrů ve stravě, vynechání plísňových sýrů mají pramalou roli ve vývoji a opakování kvasinkových infekcí."
Co to má znamenat??
Mimochodem, gynekolog mi předepsal Candivac - tablety k perorálnímu užívání. Zajímavý popis způsobu účinku:
"Doplněk stravy Candivac obsahuje příznivou kombinaci vybraných kmenů kandid (nejčastějších původců vaginálních mykóz) a propionibakteria, která zajišťuje podporu specifické imunity proti zánětům pohlavního ústrojí vyvolaným zejména různými druhy kvasinek - kandid... Princip účinku doplňku stravy Candivac spočívá v navození imunity proti nejčastějším původcům vulvovaginálních mykóz podáváním neškodného antigenního materiálu z inaktivovaných mikroorganismů."
Tedy něco na ten způsob jako fungují vakcíny. C případě aktivní infekce kandidou mi přijde užívat to jako nesmysl.
Snad je můj názor opodstatněný?

Ano, je to blbost, tělo si je schopno tvořit si protilátky proti bakteriím a jiným šmejdům pouze v případě, že je rozpozná. Vytvoří si tedy protilátky na zmutovaný-oslabený kmen a pokud přijde ten normální, je stejně v hajzlu jako bez očkování, to ostatně potvrzuje statistika očkování na chřipku, jako byznys výborné, jako preventivní ochrana téměř k ničemu, česnek je spolehlivější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned říj 28, 2012 7:32 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Kiddo píše:
Dobrý den, chtěla bych napsat o něčem, co mne naprosto šokuje.
Trpím na kvasinkové infekce. Gynekoložka, kterou jsem navštěvovala mi s klidem dále předepisovala antikoncepci
(mám navíc zvýšenou srážlivost krve), gynekolog, kterého jsem navštívila nyní mi zase pověděl, že ta moje dieta bez cukru
je hloupost, že nemá smysl se takhle "trápit" (dávám záměrně do uvozovek protože jako ještě větší trápení než nejezení potravin s obsahem cukru, mi přijde trápení s kvasinkami).
Teď zase čtu na webu ordinace.cz že "Výživová doporučení, jako např. omezení cukrů ve stravě, vynechání plísňových sýrů mají pramalou roli ve vývoji a opakování kvasinkových infekcí."
Co to má znamenat??
Mimochodem, gynekolog mi předepsal Candivac - tablety k perorálnímu užívání. Zajímavý popis způsobu účinku:
"Doplněk stravy Candivac obsahuje příznivou kombinaci vybraných kmenů kandid (nejčastějších původců vaginálních mykóz) a propionibakteria, která zajišťuje podporu specifické imunity proti zánětům pohlavního ústrojí vyvolaným zejména různými druhy kvasinek - kandid... Princip účinku doplňku stravy Candivac spočívá v navození imunity proti nejčastějším původcům vulvovaginálních mykóz podáváním neškodného antigenního materiálu z inaktivovaných mikroorganismů."
Tedy něco na ten způsob jako fungují vakcíny. C případě aktivní infekce kandidou mi přijde užívat to jako nesmysl.
Snad je můj názor opodstatněný?

POkud mohu neco jako laik naznacit, o srazlivosti a problemech s travenim je myslim psano v knize Co nam telo rika. Nemusi to zarucene pomoci ale rozhodne je to zajimave si to precist. Psychosomatika je mocna carodejka. Vubec bych se nedivil tomu kdyby v knizce bylo naznaceno ze zvysenou srazlivost krve zpusobuje neznamym zpusobem jen myslenkova pohnutka a ze se tim telo preventivne brani pred vykravacenim. Tedy ze clovek trpi chronickou uzkostlivosti pred zranenim (fyzickym nebo psychickym) a vykrvacenim. Chronicky stres, spatne emocni rovnice....atd...

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned říj 28, 2012 9:48 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon dub 16, 2012 3:25 pm
Příspěvky: 79
Dobry den, chapu spravne, ze syrova zelenina jako mrkev, brambory nebo cervena repa je pri candida diete zcela nevhodna nicmene piti vylisovanych stav z teto zeleniny (na dvouhridelovem odstavnovaci) by pri teto diete melo byt bez problemu a mozna i ku prospechu veci?

Predem dekuji za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned říj 28, 2012 10:05 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
mrkev určitě ne

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned říj 28, 2012 9:01 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
mrkev určitě ne

Vseveda urcite jo \":lol:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz