Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 01, 2024 11:19 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte lis 13, 2012 11:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
[quote="Standa Kunc":3n5ktjgm]K této očistě jsem se zatím nepropracoval ale kvůli mírně popraskaným konečkům prstů na rukách, fest do krve popraskaným patám a palcům na nohách a tlaku na srdci a za hrudním košem (hodně zřejmě dáno stresy v poslední době ale kdo ví) jsem brutálně zvýšil konzumaci nenasycených mastných kyselin - olivového oleje, vlašských ořechů, rozemletého lnu a rybího tuku (2x denně pilulu Omega 3 kyselin od fy.Silvita).

Stav pokožky na rukách i nohách se rapidně zlepšuje, celkový pocit promaštěnosti kůže přímo báječný (vždy jsem trpěl na suchou kůži, lupy, v mládí fakt děsný akné atd.), srdíčko se též zlepšuje.

Ale kvůli čemu píšu : začal jsem kakat brčálově zelený hovínka \":-)\" s trochou krve. Ta krev mně ani neva, míval jsem hemeroidy, to bude nějak zbytek z toho. Ale ta zelenost hovínek - může, pravda v daleko v menší míře, docházet k podobnému jevu jako u zde popisované procedury - k čištění jater ? Někdy zelený nejsou ale je hodně mastných ok na hladince vody v záchodový míse.

A druhá otázka - nezatěžuje nadměrně zde popisovaná procedura včetně té hořčíkové soli srdce ?

Díky moc za odpovědi !![/quote:3n5ktjgm]
To bych spíše viděl, na špatné trávení tuků, vyzkoušejte podpořit

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř lis 14, 2012 1:06 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Dnes som si dal ôsmu očistu pečene (tú olejovo-šťavovú). Vyšlo zo mňa už ale minimum kamienkov (čierne, asi pol kávovej lyžičky + trochu "mazutu" či ako to nazvať). Najviac kameňov a iného odpadu z pečene a žlčníka zo mňa vyšlo počas šiestej očisty (svetlozelené, obalené svetlým "niečim"). Počas siedmej o čosi menej (ale stále DOSŤ), a to už len tmavšie (hnedé) s "čiernymi" malými + "mazut" zlatistej farby.
Mám teda otázku... Mám sa pustiť do deviatej očisty NA SPLN (o dva týždne), hoci zo mňa dnes po ôsmej očiste vyšlo len skutočné minimum kamienkov (ešte menej, než pri prvej očiste, teda najmenej zo všetkých očíst) ? Alebo si môžem dať dvojmesačnú pauzu a pustiť sa do očisty potom ?... Viem, je to na mne ako sa rozhodnem... Najradšej by som si dal teraz 2 mesiace pauzu. Lebo popravde, ak by som si mal urobiť o dva týždne ďalšiu očistu (a nepríjemnosti s tým spojené), a vyšlo by zo mňa za štvrtinku lyžičky kameňov, tak... To si radšej počkám 2 mesiace, počas ktorých budem užívať (s týždňovou prestávkou po troch týždňoch) ostropestrec mariánsky...
Inak, aké zmeny som zatiaľ spozoroval vedome : Nenafukuje mi už tak brucho, ako mi nafukovalo predtým (takže viem, že za tým bola pečeň), čistejšia myseľ (ale to je možno blížiacim sa dátumom 21.12, kto vie...). Zatiaľ som si iné zmeny nevšimol, oči, nosné dutiny a uši mám stále precitlivelé na klímu (preto nemôžme pracovať v klimatizovaných miestnostiach), myslel som, že to odozneje...
Perlička : za tie roky nevhodnej stravy (v podstate za nevhodnú stravu považujem všetko čo som jedol do 19-tich rokov, a od 19 do 23 som jedol "nie veľmi vhodne") som zo seba za tých 8 očísť dostal odhadom asi 2dcL kameňov \":!:\" , a možno také isté množstvo "mazutu"... Áno, je to super pocit...... To čo som spravil má pre mňa takú hodnotu, že keby mi niekto núkal 1000 000€ za to, že NIKDY sa neprečistím od kameňov, tak.... odmietol by som tých 1000 000€. Ďakujem sebe za to, ako sa starám o svoje zdravie, a na tomto príklade vidno, akú hodnotu si sám pre seba viem "dožičiť", hoci si za to nekúpim ani dom, ani bavoráka, ani luxusnú dovoelnku, ako by som mohol za 1000 000€ \":D\" ...
STOJÍ TO ZA TO \":!:\" \":!:\" \":!:\" \":!:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř lis 14, 2012 8:19 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Jarda píše:
Zajímavá informace s tím zrakem, ale ten olej to se mě nezdá, oliváč je velice stabilní olej.

Děkuji:). Mezitím jsem absolvovala 5. očistu, o které jsem zde také psala, ale to se mi (zřejmě posunem bordelu) zrak opět zhoršil a protože jsem při té páté opět nevyloučila žádné chol. kameny, počítám, že příště půjdou (doufejme) ven a pak by se zrak opět mohl vylepšit. No na každý pád je ta souvislost úplně zřejmá. Vyjde bordel - vidím lépe, nevyjde - mám mnoho zákalků a takové jako mlhavé vidění.

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř lis 14, 2012 8:38 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon dub 16, 2012 3:25 pm
Příspěvky: 79
Dobry den, procitam vlakno (jsem na 80. strane) a chci se zeptat: Sibila trefne pise, ze ji pomaha pred pitim grepu s olejem delsi horka koupel se solemi. To se mi velice libi a verim, ze to muze mit na uvolneni velky efekt. Muzete prosim poradit jake soli do koupele idealne pridat a predevsim jake mnozstvi (klidne vice nez mene)? Dekuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř lis 14, 2012 8:41 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
[quote="Firebird":3455wfj5]Dobry den, procitam vlakno (jsem na 80. strane) a chci se zeptat: Sibila trefne pise, ze ji pomaha pred pitim grepu s olejem delsi horka koupel se solemi. To se mi velice libi a verim, ze to muze mit na uvolneni velky efekt. Muzete prosim poradit jake soli do koupele idealne pridat a predevsim jake mnozstvi (klidne vice nez mene)? Dekuji.[/quote:3455wfj5]


Naposledy upravil Tom Kořenek dne čtv led 01, 1970 2:57 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř lis 14, 2012 8:51 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon dub 16, 2012 3:25 pm
Příspěvky: 79
[quote="Tom Kořenek":2aspuj4l]

Naposledy upravil Firebird dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř lis 14, 2012 8:57 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
Firebird píše:
Dekuji za rychlou odpoved. Chapu spravne, ze mam pouzit tu detoxifikacni variantu koupele?

Neni zac. Nejdulezitejsi je nahrati tela a hlavne jater, takze asi tolik nezalezi na typu koupele. ALe z logickeho hlediska bych rekl, ze je vhodnejsi remineralizacni pred pitim oleje. Detoxifikacni by se hodila az po samotne jaterni ociste jelikoz se do tela uvolni spousta bordelu a toto by mohl byt vhodny zpusob jak telu pomoci se zbavenim se toho bordelu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř lis 14, 2012 9:03 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon dub 16, 2012 3:25 pm
Příspěvky: 79
Tom Kořenek píše:
Neni zac. Nejdulezitejsi je nahrati tela a hlavne jater, takze asi tolik nezalezi na typu koupele. ALe z logickeho hlediska bych rekl, ze je vhodnejsi remineralizacni pred pitim oleje. Detoxifikacni by se hodila az po samotne jaterni ociste jelikoz se do tela uvolni spousta bordelu a toto by mohl byt vhodny zpusob jak telu pomoci se zbavenim se toho bordelu.

To dava smysl, diky!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř lis 14, 2012 11:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Matifu píše:
Ahojte
Z nedele na pondelok som urobil 2 očistu pečene. Predtým som bral mms a dost ma to preháňalo ale postupne som dopracoval na 3 kvapky za hod. V nedelu už som vynechal mms a sústredil len na očistu. Očista prebehlo v poriadku. Nemal som tolko "kamienkov" ako poprvé ale trošku som sa cítil akoby sa mi trošku točila hlava. Mam trošku bielí jazyk a krkací test pozitívny. \":(\"
Mohlo sa to stať z uvolnení toxických látok z teľa? Stolica dnes ráno bolo v poriadku včera na večer som si dal aj probiotikum pri večeraní. Som mal rozmixovanú stravu Mandle+ kokos + mrkva a ktomu pár lyžíc syrnej patlanici.
Ráno o ôsmej som začal znovu s mms s tromi kvapkami na hod. a na obed už ma prehnalo tak som na dnes to vysadil a zajtra začnem len s pol kvapkou. Zaujímavé je že teraz večer zase sa mi motá hlava trošku.
Po očiste som ešte urobil aj klystýr s urinou okolo 10:30 no som nevedel zadržať asi len pár minut. Mal som asi podráždené čreva a aj hemoroidy sa mi objavili po niekolkých rokoch znova.
MMS som začal brať proti chrípke pomohlo to ale chcem to brať min. 3 týždne. ( môže sa znížiť hladina ph od mms? )
Teraz neviem či nepočkať radšej kým sa zrovná stolica alebo pokračovať v liečení.
Viem že to by som mohol písať aj do iného vlákna ale tak sa mi to zdá že všetko to súvisí a musím na tieto problémi komplexne pozerať. No je to pre mňa dosť zložité. Klystýry robím obden. Jala neti každé ráno a večer. Joj ešte aby som nezabudol. Ph v moči mám moc nízké, po očiste ráno nameral len 5ph ale ani predtým som nikdy nemal viac ako 6,3 ráno a cezden 6,9 . Snažím sa starvovať prevažne zeleninovou stravou. Občas kuracina alebo ryba. Obiloviny obmedzujem na minimum. Cukor som vylúčil. sem tam ak mám chuť na sladké dám si sušené ovocie alebo lžičku medu. No práve sa rozvádzam a stres je na dennom poriadku. \":(\"
Dakujem, že udržujete ten portál. Je tu strašne veľa informáciíí, nestačím to zatiaľ sledovať a srovnať to v hlave \":)\"Mám 47 a ešte by som chcel aj niečo pekné zažiť. Odkedy mám problémi v živote aj v zdravotné tak sa mi nechce nič. Predtým som športoval chodil na túri a aj som organizoval, na MTByku som ročne najazdil 2-3 tisíc. Teraz mám aj nadváhu a neviem sa pozbierať a fungovať tak ako predtým. :/

Tak určitě je vhodné nejdříve střeva srovnat i když na uvedené stravě no nevím, prostě bych si dal pár dní třeba půst, nebo bezsacharidovou dietu, případně pouze na okurkách a uvidíte ty změny. Základ je srovnat pH a budete mít energie zase jako před tím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř lis 14, 2012 11:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
[quote="Kacaba":3hvod7xq]Dobrý den,
mám dotaz za mamku. Má Parkinsona a bere léky, které by musela při jaterní očistě tak na 2 dny vysadit a má z toho strach. Osobně si myslím, že by se nic nestalo, kdyby na prášky hned po jaterce najela. Dnes zvládla šanku a vynechala prášky a bylo to v klidu. Ale potřebuje to slyšet od někoho jiného, tak jsem jí slíbila, že se zeptám.
Už jen to, že o jaterní kůře uvažuje, považuju za úspěch. Když jsem s jaterkou začínala já, měla mě za cvoka. \":D\"[/quote:3hvod7xq]
Toho se opravdu bát nemusíte, dva dny bez všemocných pilulí neznamenají nic a naopak čistá

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř lis 14, 2012 11:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
prokera píše:
Zdravím všechny:),
pátá jaterka za mnou a průběh nejhorší jaký kdy byl. Silná nevolnost, která trvala dobrých 6 hodin a vždy pak ještě narůstala po vypití každé z posledních 2 dávek soli. Doslova jsem lezla po kolenou a ztrácela vědomí:(. Přitom jsem tentokrát opět nevyloučila nic kromě bláta - kamínek žádný. Začínám v tom pozorovat jistou pravidelnost.Až na první očistu, která proběhla bez problémů se mi střídá průběh tak, že je mi buďto hodně zle a nic nevyloučím nebo mi je skoro úplně dobře a kamenů vyjde dost. Pane Jaroslave prosím Vás, je možné, že v případě těch nevolností se pouze něco utrhne a nevyloučí a při další očistě ten binec vyjde ven? Děkuji za případnou odpověď.

Tak možné to určitě je, kameny se postupně posouvají a uvolňují, přičemž záleží i na lunárních fázích, aby byl výcuc z jater maximální. Podobnou věc mě již také někdo říkal a je fakt, že kamenů vylučoval celé hrstě, pokud se trefil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř lis 14, 2012 11:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN_2 píše:
Dnes som si dal ôsmu očistu pečene (tú olejovo-šťavovú). Vyšlo zo mňa už ale minimum kamienkov (čierne, asi pol kávovej lyžičky + trochu "mazutu" či ako to nazvať). Najviac kameňov a iného odpadu z pečene a žlčníka zo mňa vyšlo počas šiestej očisty (svetlozelené, obalené svetlým "niečim"). Počas siedmej o čosi menej (ale stále DOSŤ), a to už len tmavšie (hnedé) s "čiernymi" malými + "mazut" zlatistej farby.
Mám teda otázku... Mám sa pustiť do deviatej očisty NA SPLN (o dva týždne), hoci zo mňa dnes po ôsmej očiste vyšlo len skutočné minimum kamienkov (ešte menej, než pri prvej očiste, teda najmenej zo všetkých očíst) ? Alebo si môžem dať dvojmesačnú pauzu a pustiť sa do očisty potom ?... Viem, je to na mne ako sa rozhodnem... Najradšej by som si dal teraz 2 mesiace pauzu. Lebo popravde, ak by som si mal urobiť o dva týždne ďalšiu očistu (a nepríjemnosti s tým spojené), a vyšlo by zo mňa za štvrtinku lyžičky kameňov, tak... To si radšej počkám 2 mesiace, počas ktorých budem užívať (s týždňovou prestávkou po troch týždňoch) ostropestrec mariánsky...
Inak, aké zmeny som zatiaľ spozoroval vedome : Nenafukuje mi už tak brucho, ako mi nafukovalo predtým (takže viem, že za tým bola pečeň), čistejšia myseľ (ale to je možno blížiacim sa dátumom 21.12, kto vie...). Zatiaľ som si iné zmeny nevšimol, oči, nosné dutiny a uši mám stále precitlivelé na klímu (preto nemôžme pracovať v klimatizovaných miestnostiach), myslel som, že to odozneje...
Perlička : za tie roky nevhodnej stravy (v podstate za nevhodnú stravu považujem všetko čo som jedol do 19-tich rokov, a od 19 do 23 som jedol "nie veľmi vhodne") som zo seba za tých 8 očísť dostal odhadom asi 2dcL kameňov \":!:\" , a možno také isté množstvo "mazutu"... Áno, je to super pocit...... To čo som spravil má pre mňa takú hodnotu, že keby mi niekto núkal 1000 000€ za to, že NIKDY sa neprečistím od kameňov, tak.... odmietol by som tých 1000 000€. Ďakujem sebe za to, ako sa starám o svoje zdravie, a na tomto príklade vidno, akú hodnotu si sám pre seba viem "dožičiť", hoci si za to nekúpim ani dom, ani bavoráka, ani luxusnú dovoelnku, ako by som mohol za 1000 000€ \":D\" ...
STOJÍ TO ZA TO \":!:\" \":!:\" \":!:\" \":!:\"

Já bych to vyzkoušel ještě dočistit a pokud nic nevyjde ani na černý měsíc, tak tomu dejte půl roku klidu, to se vyplatí vyzkoušet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř lis 14, 2012 11:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
prokera píše:
Děkuji:). Mezitím jsem absolvovala 5. očistu, o které jsem zde také psala, ale to se mi (zřejmě posunem bordelu) zrak opět zhoršil a protože jsem při té páté opět nevyloučila žádné chol. kameny, počítám, že příště půjdou (doufejme) ven a pak by se zrak opět mohl vylepšit. No na každý pád je ta souvislost úplně zřejmá. Vyjde bordel - vidím lépe, nevyjde - mám mnoho zákalků a takové jako mlhavé vidění.

Tak pouze to potvrzuje jak hodně souvisí stav jater s kvalitou zraku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř lis 14, 2012 11:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Firebird píše:
Dobry den, procitam vlakno (jsem na 80. strane) a chci se zeptat: Sibila trefne pise, ze ji pomaha pred pitim grepu s olejem delsi horka koupel se solemi. To se mi velice libi a verim, ze to muze mit na uvolneni velky efekt. Muzete prosim poradit jake soli do koupele idealne pridat a predevsim jake mnozstvi (klidne vice nez mene)? Dekuji.

Jak vám správně píše člen Tom Kořenek, je to celé o té teplotě lázně, ne o solích i když určitě se tou solí nic nepokazí a třeba epsomka může i očistě napomáhat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv lis 15, 2012 7:58 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
[quote="Jarda":1f3d1ghx]Tak pouze to potvrzuje jak hodně souvisí stav jater s kvalitou zraku.[/quote:1f3d1ghx]
Moc Vám děkuji za Vaše odpovědi pane Jardo:)! Ta souvislost

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz