Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 6:22 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte říj 02, 2012 5:22 pm 
Offline

Registrován: pát bře 09, 2012 9:42 pm
Příspěvky: 37
Dobry den Jardo.
Čítam tu o nejakej Godzile, ktora pomaha s odcervovaním a je lacnejsia ako zapper. Kde sa dá zohnať? Stale mi nohy skaču, aj ked je to uz striedavo, ale iste som sa vsetkeho po mnohych kurach nezbavila. Nieco este stale mam v crevach.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 09, 2012 9:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
HARMON3K píše:
Děkuji
Chtěl jsem se optat na godzilu davám si jej jednu na prave chodidlo druhou na leve..
Stačí to takto nebo je lepší jiny postup kam prilozit?
Nikde nemohu sehnat celulozovou houbicku obešel jsem vsechny velke obchodák a nikde houba s popisem ,že z celulozy jen jedna a ta byla ze 70% nevíte kde sehnat v jake drogerce je maji?

To děláte dobře, ale jde to hnát i na kratší vzdálenost, třeba záda břicho. Houbičky se docela blbě shání, ale určitě na trhu jsou, jde o viskózové houbičky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 09, 2012 9:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Bepahika píše:
Dobrý den, pane Jardo.

Užívala jsem proti parazitům hřebíček, pelyněk, ořešák dle návodu. Po letech jsem se konečně začala cítit lépe - klesly mi zvýšené teploty a zmenšila únava. Do 3 dnů po dobrání této kůry se to opět začalo vracet do starých kolejí. Začala jsem opět užívat a opět je mi lépe. Tedy následná prevence 1x týdně mi nestačí. Jaký na to máte názor? Mám brát trojčátko nepřetržitě, nemůže to nějak škodit - dlouhodobě? Jak se stabilizovat bez teplot a únavy, aniž bych byla "závislá" na těchto bylinách?

Také jsem přemýšlela, že nejsou v dávkování zohledněné váhové kategorie - já mám cca 55kg, ale co třeba osoba s 90kg? Neměla by se dávkování lišit?

Děkuji.

To sice máte pravdu, ale nemohu lidem řešit i závislost dávky na váze, stejně každý reaguje jinak. Dlouhodobé podávání pelyňku by mohlo představovat docela vážný problém, to bych určitě nedoporučoval, ale můžete vyzkoušet i nějaká antihelmintika. Pokud nemáte srovnanou lugolovou skvrnu, tak bez přerušení lze brát lugol a v rozumné dávce hřebíček.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 09, 2012 9:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
janette píše:
Dobry den Jardo.
Čítam tu o nejakej Godzile, ktora pomaha s odcervovaním a je lacnejsia ako zapper. Kde sa dá zohnať? Stale mi nohy skaču, aj ked je to uz striedavo, ale iste som sa vsetkeho po mnohych kurach nezbavila. Nieco este stale mam v crevach.

To bych vám musel poslat návod do emailu, zde nikde přiložený není. Pokud chcete napište mě email že chcete návod na godzilu a já vám ho pošlu


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 12, 2012 10:47 am 
Offline

Registrován: pát dub 06, 2012 12:38 pm
Příspěvky: 76
Bydliště: Košice SR
Dal si niekto urobiť diagnostiku na parazity v okolí Košíc, alebo na Slovensku? Hľadám dôveryhodný kontakt.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 12, 2012 11:53 am 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 402
Jarda píše:
janette píše:
Dobry den Jardo.
Čítam tu o nejakej Godzile, ktora pomaha s odcervovaním a je lacnejsia ako zapper. Kde sa dá zohnať? Stale mi nohy skaču, aj ked je to uz striedavo, ale iste som sa vsetkeho po mnohych kurach nezbavila. Nieco este stale mam v crevach.

To bych vám musel poslat návod do emailu, zde nikde přiložený není. Pokud chcete napište mě email že chcete návod na godzilu a já vám ho pošlu

Jen bych dodal, že na větší parazity až tak účinná není-vyzkoušeno, nejlíp funguje na bakterie a viry, někdy až zázračně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 12, 2012 11:58 am 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 402
Byl jsem na diagnostice a toto mi bylo naměřeno(možná mám některé názvy špatně opsané):
Protens
Salmonella
Kingella
Moraxella
Neisseňa meningitis
Ghonorocae
Chlamydia psitaci
EB virus
virus encerhalomyocarditis
Brucella
Mycoplasma Ureaplasma
Ancylostoma duodenale
Dirofilaria immitisprepens
Enterosins vermicularis
Necator americanus
Toxocara canis
Trichinella spiralis
Echinococcus
Hymenolepis diminuta
Taenia solium
Fasciolopsis buksi
Babesia microti
Diphilobotrium latum

a v uchu nebo Eustachově trubici mám Dipylicium caninum a ještě nějaké škrkavky a v oku Taenia solium.


A to mám za sebou trojčátko a pak pravidelně jednou týdně udržovací dávka. Ještě jsem chvilku bral ivermectin, albendazol, ale nevěděl jsem pořádně jak dávkovat. Co byste mi doporučili? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 13, 2012 9:49 am 
Offline

Registrován: sob dub 07, 2012 11:39 am
Příspěvky: 121
Igi píše:
Byl jsem na diagnostice a toto mi bylo naměřeno(možná mám některé názvy špatně opsané):
Protens
Salmonella
Kingella
Moraxella
Neisseňa meningitis
Ghonorocae
Chlamydia psitaci
EB virus
virus encerhalomyocarditis
Brucella
Mycoplasma Ureaplasma
Ancylostoma duodenale
Dirofilaria immitisprepens
Enterosins vermicularis
Necator americanus
Toxocara canis
Trichinella spiralis
Echinococcus
Hymenolepis diminuta
Taenia solium
Fasciolopsis buksi
Babesia microti
Diphilobotrium latum

a v uchu nebo Eustachově trubici mám Dipylicium caninum a ještě nějaké škrkavky a v oku Taenia solium.


A to mám za sebou trojčátko a pak pravidelně jednou týdně udržovací dávka. Ještě jsem chvilku bral ivermectin, albendazol, ale nevěděl jsem pořádně jak dávkovat. Co byste mi doporučili? Děkuji.

Najdeš v sekci návody


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 04, 2012 11:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Byl jsem na diagnostice a toto mi bylo naměřeno(možná mám některé názvy špatně opsané):
Protens
Salmonella
Kingella
Moraxella
Neisseňa meningitis
Ghonorocae
Chlamydia psitaci
EB virus
virus encerhalomyocarditis
Brucella
Mycoplasma Ureaplasma
Ancylostoma duodenale
Dirofilaria immitisprepens
Enterosins vermicularis
Necator americanus
Toxocara canis
Trichinella spiralis
Echinococcus
Hymenolepis diminuta
Taenia solium
Fasciolopsis buksi
Babesia microti
Diphilobotrium latum

a v uchu nebo Eustachově trubici mám Dipylicium caninum a ještě nějaké škrkavky a v oku Taenia solium.


A to mám za sebou trojčátko a pak pravidelně jednou týdně udržovací dávka. Ještě jsem chvilku bral ivermectin, albendazol, ale nevěděl jsem pořádně jak dávkovat. Co byste mi doporučili? Děkuji.

Víte já bych doporučil, nezkoumejte ani co máte jako proč to máte a to je o hodnotách pH a vibracích těla, nebo pokud chcete o pozitivním myšlení. Pokud má člověk správné vibrace a správné pH, nemůže mít nic z tohoto seznamu, což je možná lepší rada jak prášky na každou z těch uvedených potvor.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 12, 2012 6:59 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 27, 2012 8:27 am
Příspěvky: 11
Jarda píše:
Tak v obou případech se dodává vlastně jód, čili je to skoro jedno, ale jde o různé dávkování, ořešák je pochopitelně slabší. Opakování by bylo vhodné pouze v případě, že máte deficit jódu, ale to má skoro každý, čili asi vám to nijak neuškodí.

Dobrý den.
Rád bych začal s trojčátkem a použil přitom tinkturu z ořešáku amerického. Na tomto fóru jsem se dočetl, že může nahradit lugolův roztok.
1) Není mi jasné, jak je možné z této tinktury doplňovat jód, když obsahem je: Výluh z oplodí Ořešáku amerického 55%, čištěná voda 10% a velejemný líh 35% (http://www.prirodni-leciva.cz/oresak-am ... i/d-42865/)?
2) Pokud bych do trojčátka zařadil obojí (dalo by se nazvat čtyřčátko), měl bych tinkturu z ořešáku užívat od prvního dne denně do vyčerpání 3ks 100ml lahviček nezávisle na postupu dávkování hřebíčku, pelyňku a lugolova roztoku?
3) Mohu vůbec užívat tinkturu z ořešáku a lugolův rozotok (samozřejmě se selenem) zaroveň? Nebo bych měl raději pouze nahradit lugolův roztok za tinkturu z ořešáku a užívat jí od 11 do 21 dne?
4) Mohu lžičku s pelyňkem (třikrát denně 20 minut před jídlem) zapíjet i čerstvou zeleninovou šťávou (mrkev, špenát, celer, ředkvičky případně řepa)? Rád si ještě před snídaní dám půl litr šťávy a takto bych to mohl spláchnout najednou.
5) Na podporu ledvin, sleziny a zažívání jsem začal před týdnem užívat třikrát denně kapky od Joalis, které kromě rostliných výluhů obsahují 20% ethanolu. Nemůže se to s užíváním pelyňku nějak špatně ovlivňovat? Jde sice o 10 kapek, ale nerad bych si ublížil.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 12, 2012 11:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
zahradnik píše:
Dobrý den.
Rád bych začal s trojčátkem a použil přitom tinkturu z ořešáku amerického. Na tomto fóru jsem se dočetl, že může nahradit lugolův roztok.
1) Není mi jasné, jak je možné z této tinktury doplňovat jód, když obsahem je: Výluh z oplodí Ořešáku amerického 55%, čištěná voda 10% a velejemný líh 35% (http://www.prirodni-leciva.cz/oresak-am ... i/d-42865/)?
2) Pokud bych do trojčátka zařadil obojí (dalo by se nazvat čtyřčátko), měl bych tinkturu z ořešáku užívat od prvního dne denně do vyčerpání 3ks 100ml lahviček nezávisle na postupu dávkování hřebíčku, pelyňku a lugolova roztoku?
3) Mohu vůbec užívat tinkturu z ořešáku a lugolův rozotok (samozřejmě se selenem) zaroveň? Nebo bych měl raději pouze nahradit lugolův roztok za tinkturu z ořešáku a užívat jí od 11 do 21 dne?
4) Mohu lžičku s pelyňkem (třikrát denně 20 minut před jídlem) zapíjet i čerstvou zeleninovou šťávou (mrkev, špenát, celer, ředkvičky případně řepa)? Rád si ještě před snídaní dám půl litr šťávy a takto bych to mohl spláchnout najednou.
5) Na podporu ledvin, sleziny a zažívání jsem začal před týdnem užívat třikrát denně kapky od Joalis, které kromě rostliných výluhů obsahují 20% ethanolu. Nemůže se to s užíváním pelyňku nějak špatně ovlivňovat? Jde sice o 10 kapek, ale nerad bych si ublížil.

1)Ten výluh je prakticky jód.
2)Oboje naráz bych asi nebral, to se předávkujete jódem.
3)Tak teoreticky můžete, ovšem prakticky nic moc.
4)Nemělo by to vadit.
5) Tak ovlivní se všechno vším, to nevyzkoumáte, ale zásadní problém v to nevidím.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 14, 2012 6:46 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 27, 2012 8:27 am
Příspěvky: 11
Děkuji za odpovědi.

Vyzkouším tedy trojčátko a místo lugolova roztoku použiji tinkturu z černého ořešáku amerického. Začnu se lžičkama pelyňku pravého a od 11 dne postupně přidám namletý hřebíček v tobolkách. Dále budu od 11 dne užívat 2 krát denně lžičku ořešáku a přibližně od 16 dne tuto dávku navýším na 2 lžičky denně. 21 den si vezmu poslední dávky pelyňku a hřebíčku a od 22 dne budu užívat už pouze ořešák až do dobrání poslední tedy třetí lahvičky.

Je to tak správně? Neměl bych ořěšák začít brát již s pelyňkem od prvního dne?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 16, 2012 1:15 pm 
Offline

Registrován: pát srp 24, 2012 7:07 am
Příspěvky: 53
Začala jsem s hřebíčkem. Od té doby špatně chodím na velkou a po asi 5 dnech braní mě začal pálit konečník. Navíc se mi udělala menší vyrážka na rtech a poslední dva dny mě svědí i obličej po požití hřebíčku. Je to normální?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 28, 2012 11:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
zahradnik píše:
Děkuji za odpovědi.

Vyzkouším tedy trojčátko a místo lugolova roztoku použiji tinkturu z černého ořešáku amerického. Začnu se lžičkama pelyňku pravého a od 11 dne postupně přidám namletý hřebíček v tobolkách. Dále budu od 11 dne užívat 2 krát denně lžičku ořešáku a přibližně od 16 dne tuto dávku navýším na 2 lžičky denně. 21 den si vezmu poslední dávky pelyňku a hřebíčku a od 22 dne budu užívat už pouze ořešák až do dobrání poslední tedy třetí lahvičky.

Je to tak správně? Neměl bych ořěšák začít brát již s pelyňkem od prvního dne?

Oboje je možné a nic tím nezkazíte, lugol je přeci jen silnější, ale i ten se dá brát hned od začátku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 28, 2012 11:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
panka píše:
Začala jsem s hřebíčkem. Od té doby špatně chodím na velkou a po asi 5 dnech braní mě začal pálit konečník. Navíc se mi udělala menší vyrážka na rtech a poslední dva dny mě svědí i obličej po požití hřebíčku. Je to normální?

To moc normální není, patrně nějaká reakce na látky z hřebíčku, ale nedovedu odhadnout zda to je dobře-vymlácení parazitů, nebo špatně-alergická reakce, to budete muset vypozorovat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz