Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 1:19 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 22, 2012 9:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
HARMON3K píše:
Dobrý den,
jestli tomu dobře rozumím, toto je internetová diskuze, v níž odpovídá léčitel na základě svých domněnek, nikoliv podložené studie či výzkumu. Publikace - Léčení pivovarskými kvasnicemi - autor Norbert Messing, mj. čerpá z několika výzkumů, jež potvrzuje opak. Tedy že pivovarské kvasnice pomáhají bojovat právě proti candidě.

Toto jsem dostal jako další odpověd od pangaminu

No ono nic není pouze černé, nebo bílé, vždy jsou nějaké odstíny šedé a u pangaminu to je stejné. Osobně si myslím, že člověk s kvasinkou by se mu měl vyhnout a zdravému nijak neškodí. Studie nejsou zdarma a ten kdo je zadává má vždy jasný postoj k tomu jaký má být výsledek studie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 22, 2012 10:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Firebird píše:
Dobry den, mam za sebou prvni fazi proticandidove diety (cca 8 tydnu) a teprve nyni se mi na obou tvarich a na cele zacina celkem intenzivne objevovat vyrazka. Od zacatku diety jsem z 90% na vitarianske strave, uzivam klasicke fungicidy, za posledni 2 mesice 3x sanka. Klystyry a ocisty jater zatim nejedu. Jine projevy vymirani candidy nemam (alespon o zadnych nevim). Prosim zkusenejsi, co si timo jiz prosli o zpetnou vazbu (i z vasich konkretnich zkusennosti), zda je v teto fazi diety vyrazka normalni a jak dlouho muze priblizne trvat, abych vedel na co se mam pripravit. Dekuji.

Nechápu, proč nečistíte denně střeva, to by podle mého názoru neumožnilo vyrážce ani vzniknout natož se šířit. Uvědomte si, že bezsacharidová dieta je zdroj vymírání kvasinek a ty vypouštějí do krve kvanta toxinů, které musejí někudy ven.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 22, 2012 10:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
marcelka píše:
Pane Zajíčku, jsou někde zásady protiplísňové/protikvasinkové diety shrnuty na jednom místě? V návodech jsem je nenašla (nebo přehlédla?) a tato diskuze je natolik rozvláčná (koukám, že zejména díky neustálému dohadování dvou členů fóra \":-)\" ), že se to špatně dává celé dohromady...najdu to někde?

Ne, celý návod by byl tak obšírný a rozhodně i tak ne pro každého, že ani není možné ho zpracovat, čili asi nejvhodnější ke studiu je tabulka vhodnosti potravin od místního člena Sakul jak vám píše členka Amy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 22, 2012 10:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
adrian píše:
Povedzme si uprimne v reštauracii toho moc na vyber nie je.

Tak to máte pravdu, není, nicméně i tak se lze v restauraci stravovat většinou celkem zdravě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát lis 23, 2012 12:01 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon dub 16, 2012 3:25 pm
Příspěvky: 79
Dobry den, muze byt zvysena plynatost po urcitych fungicidech projevem odumirani kvasinky? V poslednich tydnech mam pocit, ze se mi dostavuje plynatost po zarazeni skorice nebo kokosoveho oleje do jidla (vetsinou do macene pohanky). Ne vzdy, ale casto. Puvodne jsem tady zadnou spojistost nehledal, protoze jsem se domnival, ze je plynatost pouze projevem stavu, kdy se kvasince 'dari'. Dnes jsem si dal kolem 20. hodiny cca 2 lzice kokosoveho oleje (protoze mne honila mlsna) a kolem 22. hodiny prisla pomerne intenzivni plynatost, ktera trva doted (23:00).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát lis 23, 2012 1:25 pm 
Offline

Registrován: pon dub 16, 2012 7:35 pm
Příspěvky: 115
adrian píše:
Prečital som celu diskusiu.Na diete som už asi 2 mesiace plus nejake fungicidy.Zatial jediny problem mam z chudnutim.Z 85kg na 72kg.
Teraz stojim pred važnym problemom odchadzam na služobnu cestu na 5 dni .2 dni doma a zase 5 dni takto cely mesiac odkazany na pospas reštauračnym zariadeniam .
Poradte prosim nejake mudre napady ako neporušit sacharidovu dietu.Dakujem pekne za Vaše napady.

Zkuste v restauraci říci, že máte zdravotní dietu - často se dá s kuchařem domluvit na přípravě specifického jídla, včetně použitých přísad a surovin.

_________________
Ani v česneku není dost česneku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát lis 23, 2012 8:21 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Firebird píše:
Dobry den, muze byt zvysena plynatost po urcitych fungicidech projevem odumirani kvasinky? V poslednich tydnech mam pocit, ze se mi dostavuje plynatost po zarazeni skorice nebo kokosoveho oleje do jidla (vetsinou do macene pohanky). Ne vzdy, ale casto. Puvodne jsem tady zadnou spojistost nehledal, protoze jsem se domnival, ze je plynatost pouze projevem stavu, kdy se kvasince 'dari'. Dnes jsem si dal kolem 20. hodiny cca 2 lzice kokosoveho oleje (protoze mne honila mlsna) a kolem 22. hodiny prisla pomerne intenzivni plynatost, ktera trva doted (23:00).

Plynatost a celkově rozhozené trávení může být projevem vymírání kvasinky, nicméně častěji bývá informací, že se kvasinka právě dobře najedla.

Krátkodobé zařazení skořice nebo kokosového oleje vám určitě nezpůsobí závažnější příznaky vymírání, oba jsou to fungicidy, které mají svůj význam v dlouhodobém a systematickém používání, nárazově nedokáží mnoho. Problémem zde bude zřejmě pohanka, která má sice hromadu zajímavých látek a vlákninu, která chutná dobré mikrofloře ale zároveň má velké množství sacharidů.

Pohanku bych zařadil až po prvních fázích diety jako jednu z prvních přechodových potravin a v malém množství. Vždy samostatně vyzkoušet a pozorovat jak reaguje. Zkuste jí teď vynechat a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát lis 23, 2012 8:57 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon dub 16, 2012 3:25 pm
Příspěvky: 79
sakul píše:
Plynatost a celkově rozhozené trávení může být projevem vymírání kvasinky, nicméně častěji bývá informací, že se kvasinka právě dobře najedla.

Krátkodobé zařazení skořice nebo kokosového oleje vám určitě nezpůsobí závažnější příznaky vymírání, oba jsou to fungicidy, které mají svůj význam v dlouhodobém a systematickém používání, nárazově nedokáží mnoho. Problémem zde bude zřejmě pohanka, která má sice hromadu zajímavých látek a vlákninu, která chutná dobré mikrofloře ale zároveň má velké množství sacharidů.

Pohanku bych zařadil až po prvních fázích diety jako jednu z prvních přechodových potravin a v malém množství. Vždy samostatně vyzkoušet a pozorovat jak reaguje. Zkuste jí teď vynechat a uvidíte.

Kokosovy olej mam zarazeny denne jiz cca 2 mesice a skorici tez pravidelne, ale sledovanim nadymani mne to dovedlo k zaveru viz. vyse. Asi je problem v tom, ze spatne sleduji svoje pochody a v tom pripade moc prosim o zakladni informace o casovem ramci traveni a jeho projevech. Uz davno jsem se chtel na toto zeptat, dokonce jsem i hledal, ale nikde jsem nenasel informaci o tom, jak dlouho zustava potrava v zaludku, kdy prechazi dale, jak dlouho se posouva strevem az po vylouceni, za jak dlouho mohou zacit vznikat plyny, jak dlouho se mohou z daneho jidla tvorit a predevsi, za jak dlouho od snedeni (v prumeru) se plyny dostanou pres streva ven z tela. Tyto informace mi zoufale chybi a bez spravneho sledovani a zaveru na sobe samem se stale budu jen tocit v kruhu. A priznam se, ze z toho jiz zacinam byt trochu zoufaly, protoze si vedu i pomerne presne denni zaznamy o jidle a reakcich na ne. Pokud je ovsem spatne vyhodnocuji, moc daleko se nepohnu. Osobne plynatost u jidel posuzuji cca do 60 az 90 minut od snedeni. Je to spatne? Prosim proto o nejake nasmerovani, co se tohoto tyce.

Ze stravy jsem uz pred casem vyloucil temer uplne vsechno (maso, mleko, pecivo, vejce, maslo...), zustala pouze zelenina, ryzovy protein a teprve nadavno jsem si dovolil dat grapefruit ci zaradit pohanku nebo dom. kefir (po kterem take nasledovala plynatost). Plynatost stale trva, at si dam to ci ono. V mnozstvi to neni, vetsina z mych 3 jidel nepresahne vahu 250g. Co 2 tydny delam jaterky s navazanou sankou. 3 dny je to bez plynu a pak se plynatost opet vraci. Co se tyce pohanky, davam ji k snidani a veceri, 80g pred namocenim, vetsinou s 20g slunec. semena a prave skorici ci kokosakem.

Co se priznaku vymirani tyce, uz cca 2 tydny mam velice solidni vyrazku na prave i leve tvari, na cele. Opakujici se opary. Takze neco se asi deje...

Rano a vecer si delam 0,5l zeleninove stavy, primarne z okurek (bez slupky), nyni plus celer. Prihazuji do toho 15x chlorella, 15x spirullina, 3g ml. jecmen, 3g kelp. Obcas mam plynatost i po tomto. A jen pro doplneni, merim 186cm, vazim 64,5. Kazdy vecer beru laktobacily. Nevim...

Nejak tedy uz nevim, co mam jist a po dvou mesicich bych cekal, ze budu mit vhodne potraviny, co se plynatosti tyce, pod kontrolou. Jedine co zatim nedelam jsou klystyry a neberu enzymy. Pokud tomu ale spravne rozumim, plyny vznikaji primarne v tenkem streve, takze tam zavedeni klystyru asi proti plynatosti nijak vyrazne nepomuze (ikdyz v jinych ohledech urcite ano a ja se na zavedeni kl. urcite chystam).

Muzete prosim s timto nejak pomoci?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát lis 23, 2012 10:41 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Firebird píše:
Kokosovy olej mam zarazeny denne jiz cca 2 mesice a skorici tez pravidelne, ale sledovanim nadymani mne to dovedlo k zaveru viz. vyse. Asi je problem v tom, ze spatne sleduji svoje pochody a v tom pripade moc prosim o zakladni informace o casovem ramci traveni a jeho projevech. Uz davno jsem se chtel na toto zeptat, dokonce jsem i hledal, ale nikde jsem nenasel informaci o tom, jak dlouho zustava potrava v zaludku, kdy prechazi dale, jak dlouho se posouva strevem az po vylouceni, za jak dlouho mohou zacit vznikat plyny, jak dlouho se mohou z daneho jidla tvorit a predevsi, za jak dlouho od snedeni (v prumeru) se plyny dostanou pres streva ven z tela. Tyto informace mi zoufale chybi a bez spravneho sledovani a zaveru na sobe samem se stale budu jen tocit v kruhu. A priznam se, ze z toho jiz zacinam byt trochu zoufaly, protoze si vedu i pomerne presne denni zaznamy o jidle a reakcich na ne. Pokud je ovsem spatne vyhodnocuji, moc daleko se nepohnu. Osobne plynatost u jidel posuzuji cca do 60 az 90 minut od snedeni. Je to spatne? Prosim proto o nejake nasmerovani, co se tohoto tyce.

Ze stravy jsem uz pred casem vyloucil temer uplne vsechno (maso, mleko, pecivo, vejce, maslo...), zustala pouze zelenina, ryzovy protein a teprve nadavno jsem si dovolil dat grapefruit ci zaradit pohanku nebo dom. kefir (po kterem take nasledovala plynatost). Plynatost stale trva, at si dam to ci ono. V mnozstvi to neni, vetsina z mych 3 jidel nepresahne vahu 250g. Co 2 tydny delam jaterky s navazanou sankou. 3 dny je to bez plynu a pak se plynatost opet vraci. Co se tyce pohanky, davam ji k snidani a veceri, 80g pred namocenim, vetsinou s 20g slunec. semena a prave skorici ci kokosakem.

Co se priznaku vymirani tyce, uz cca 2 tydny mam velice solidni vyrazku na prave i leve tvari, na cele. Opakujici se opary. Takze neco se asi deje...

Rano a vecer si delam 0,5l zeleninove stavy, primarne z okurek (bez slupky), nyni plus celer. Prihazuji do toho 15x chlorella, 15x spirullina, 3g ml. jecmen, 3g kelp. Obcas mam plynatost i po tomto. A jen pro doplneni, merim 186cm, vazim 64,5. Kazdy vecer beru laktobacily. Nevim...

Nejak tedy uz nevim, co mam jist a po dvou mesicich bych cekal, ze budu mit vhodne potraviny, co se plynatosti tyce, pod kontrolou. Jedine co zatim nedelam jsou klystyry a neberu enzymy. Pokud tomu ale spravne rozumim, plyny vznikaji primarne v tenkem streve, takze tam zavedeni klystyru asi proti plynatosti nijak vyrazne nepomuze (ikdyz v jinych ohledech urcite ano a ja se na zavedeni kl. urcite chystam).

Muzete prosim s timto nejak pomoci?

Obávám se že tak jak to máte poskládané to bude jen těžko fungovat. Koukněte se do tabulky v mém podpisu a začněte od začátku s potravinami 0-1 a přidejte rázné fungicidy jako je kyslena kaprylová, kyslenia undecylenová, grepové kapky, ořešákové kapky apod. Pohanku vyřaďte na čas úplně. Obstarejte si moybden a dávkujte ze začátku až 600mg rozdělených do několika dávek. Určitě dejte důraz na tibetský kefír a vejce, nemáte tam jinak skoro žádné bílkoviny.

Obstarejte si ty nejlepší laktobacily a podle finančních možností dávkujte klindě i 50-100 miliard denně s co nejvíce kmeny.

Mimo jiné se zaměřte na to jak vám funguje první část trávení, žvýkaání (50x nebo více) a žaludek (HCL, betain, zázvor, kurkuma, jabl ocet apod)

Nepíšete nic o vitamínech a mienrálech - berete béčka ve velkém? Především biotin? Céčko aspoň gram denně? Co další suplementy?

Kde jsou přípravky a potraviny na čištění krve? Lapacho, chlorofyl, lecitin, čaje apod?

V prvních fázích diety bych nedělal už žádné očisty, ty je třeba zvládnout před a pak už zformovat zpět rozhašenou mikrofloru a dále jí hýčkat

Nastudujte trochu více o protiplísňové dietě ideálně na zahrničních stránkách nebo mi napište SZ, dám vám tel. číslo a zavolejte mi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon lis 26, 2012 10:37 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Firebird píše:
Kokosovy olej mam zarazeny denne jiz cca 2 mesice a skorici tez pravidelne, ale sledovanim nadymani mne to dovedlo k zaveru viz. vyse. Asi je problem v tom, ze spatne sleduji svoje pochody a v tom pripade moc prosim o zakladni informace o casovem ramci traveni a jeho projevech. Uz davno jsem se chtel na toto zeptat, dokonce jsem i hledal, ale nikde jsem nenasel informaci o tom, jak dlouho zustava potrava v zaludku, kdy prechazi dale, jak dlouho se posouva strevem az po vylouceni, za jak dlouho mohou zacit vznikat plyny, jak dlouho se mohou z daneho jidla tvorit a predevsi, za jak dlouho od snedeni (v prumeru) se plyny dostanou pres streva ven z tela. Tyto informace mi zoufale chybi a bez spravneho sledovani a zaveru na sobe samem se stale budu jen tocit v kruhu. A priznam se, ze z toho jiz zacinam byt trochu zoufaly, protoze si vedu i pomerne presne denni zaznamy o jidle a reakcich na ne. Pokud je ovsem spatne vyhodnocuji, moc daleko se nepohnu. Osobne plynatost u jidel posuzuji cca do 60 az 90 minut od snedeni. Je to spatne? Prosim proto o nejake nasmerovani, co se tohoto tyce.

Ze stravy jsem uz pred casem vyloucil temer uplne vsechno (maso, mleko, pecivo, vejce, maslo...), zustala pouze zelenina, ryzovy protein a teprve nadavno jsem si dovolil dat grapefruit ci zaradit pohanku nebo dom. kefir (po kterem take nasledovala plynatost). Plynatost stale trva, at si dam to ci ono. V mnozstvi to neni, vetsina z mych 3 jidel nepresahne vahu 250g. Co 2 tydny delam jaterky s navazanou sankou. 3 dny je to bez plynu a pak se plynatost opet vraci. Co se tyce pohanky, davam ji k snidani a veceri, 80g pred namocenim, vetsinou s 20g slunec. semena a prave skorici ci kokosakem.

Co se priznaku vymirani tyce, uz cca 2 tydny mam velice solidni vyrazku na prave i leve tvari, na cele. Opakujici se opary. Takze neco se asi deje...

Rano a vecer si delam 0,5l zeleninove stavy, primarne z okurek (bez slupky), nyni plus celer. Prihazuji do toho 15x chlorella, 15x spirullina, 3g ml. jecmen, 3g kelp. Obcas mam plynatost i po tomto. A jen pro doplneni, merim 186cm, vazim 64,5. Kazdy vecer beru laktobacily. Nevim...

Nejak tedy uz nevim, co mam jist a po dvou mesicich bych cekal, ze budu mit vhodne potraviny, co se plynatosti tyce, pod kontrolou. Jedine co zatim nedelam jsou klystyry a neberu enzymy. Pokud tomu ale spravne rozumim, plyny vznikaji primarne v tenkem streve, takze tam zavedeni klystyru asi proti plynatosti nijak vyrazne nepomuze (ikdyz v jinych ohledech urcite ano a ja se na zavedeni kl. urcite chystam).

Muzete prosim s timto nejak pomoci?

Jo vyrazky a opary muzes mit diky tomu ze mas rozhozenou psychiku a neprijimas zivocisnou stravu a chybi ti dlouhodobe diky tomu napr. aminokyseliny jako lysin a dalsi prirozene latky, mineraly, poskozena oslabena strevni sliznice prestane tyto latky dobre vstrebavat, porucha metabolismu se zecykluje a tezko se z toho vyhrabes nemyslis-li komplexne. Neupirej svoje mysleni jen jednim smerem-smerem "spravne stravy". Premyslel bych o svoji svobode a pocitech sebeuspokojeni, delat co te bavi a naplnuje. Nenechal se ponizovat a brat si svobodu. Vice ti muze vysvetlit nas Vseved, ten je v tom genialni, bohuzel neumi krotit vsechny svoje emoce, pretezuje se, nezije prirozene a problemy s prudsim travenim ho trapi skoro neustale.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon lis 26, 2012 11:44 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon dub 16, 2012 3:25 pm
Příspěvky: 79
Tak psychiku mam docela srovnanou, delam co me bavi a ponizovat se tedy rozhodne nenecham. Diky pravidelnym ocistam a strave se snazim podporit svoje zdravi a primarne umirnit candidu. Vyrazka a opary uz se ztraci - myslim, ze to byl nasledek predevsim prvni ocisty jater cca pred 3 tydny. Vcera jsem provedl druhou OJ s navazanou sankou a citim se skvele. Suplementy se samozrejme snazim resit a co se vahy tyce, cca pred 3 tydny jsem se odrazil od sveho minima a od te chvile jde vaha kazdy tyden postupne nahoru, z cehoz mam velkou radost. Rovnez defekaci se v posledni dobe podarilo usmernit z nejakych 'nekolikrat za tyden' na 1 az 3x denne, takze toto dikybohu zacalo take fungovat. Jen s tim jidelnickem jeste mirne bojuji (co se nydymani tyce). A le to se taky doresi.

Predchozi prispevek znel pravda trochu zoufale a skutecne odrazel me rozpolozeni, nicmene budu rad, kdyz na ty dotazy nekdo odpovi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 29, 2012 9:12 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Petr 2 píše:
Vice ti muze vysvetlit nas Vseved, ten je v tom genialni, bohuzel neumi krotit vsechny svoje emoce, pretezuje se, nezije prirozene a problemy s prudsim travenim ho trapi skoro neustale.

Jak se zdá Petře, vidíš mi až do prdele \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát lis 30, 2012 7:37 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Petr 2 píše:
Vice ti muze vysvetlit nas Vseved, ten je v tom genialni, bohuzel neumi krotit vsechny svoje emoce, pretezuje se, nezije prirozene a problemy s prudsim travenim ho trapi skoro neustale.


Jak se zdá Petře, vidíš mi až do prdele \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

Tva prostorekost je tentokrat na miste. \":lol:\" \":lol:\" Jen bych dodal pro nezasvecene ze prdeli myslis hlavu. V tvem pripade opravdu nevidim rozdil mezi prdeli a hlavou. Produktem je stejny prd. \":lol:\" \":lol:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát lis 30, 2012 9:55 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Péťo, užíval jsem si deset dnů v Dubaji u moře a vůbec jsi mi nechyběl, ale já tobě asi hodně, když sis mně bral neustále do tlamy...

pane Jardo nešlo by něco udělat s člověkem, který se neustále snaží provokovat a vyvolávat hádky? nemám nic proti tomu, když
někdo diskutuje a nesouhlasí s mojim názorem, ale číst tyhle bezduché sračky mně opravdu nebaví...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát lis 30, 2012 10:55 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
Asi nejlepší dieta na střevní problémy, kterou jsem kdy viděl. http://zivakultura.cz/uvodni-dieta/. Jmenuje se to GAPS dieta, podle knihy Syndrom trávení a psychologie. Stručně se jedná o tenhle program (více na webu nebo v knize):

"Úvodní dieta má za úkol zaléčit a zacelit střevní stěnu a tím odstartovat celý proces léčby." "Pomocí GAPS diety se střevo vyčistí od staré vlákniny a dalších nepotřebných látek, které mohou střevo dráždit. "
Fáze 1:
- základem této diety jsou silné vývary z masa a ryb
- z výše připravených vývarů si připravte zeleninové polévky, které jsou vaším hlavním jídlem v této fázi
- probiotické jídlo je další nezbytnou součástí této diety, je tedy důležité ho do jídelníčku zapojit hned od počátku. Toto probiotické, nebo-li fermentované jídlo, může být v podobě mléčných výrobků, nebo fermentované zeleniny.
Fáze 2:
- Pokračujte s jedením polévek s masem a měkkými tkáněmi z masa. Stále přidávejte víc a víc probiotického jídla do každé porce polévky.
- Přidejte do polévky syrový žloutek, důkladně oddělený od bílku.
- Přidejte dušené maso a zeleninu do vašeho jídelníčku
- Zvyšujte příjem fermentované zeleniny a mléčných výrobků.
- Přidejte fermentovanou rybu a gravlax, začněte s jedním malým kouskem a postupně přidávejte víc.
- Začněte jíst domácí klarifikované máslo (ghee)
Fáze 3:
- Zkuste zralé avokádo, začněte 1-3 lžičkami a postupně přidávejte.
- Míchané vajíčka udělané na velkém množství tuku, zase použijte kachní, husí nebo ghee. Jezte s avokádem, pokud ho dobře snášíte a vařenou zeleninou.
- Můžete zkusit jíst fermentovanou zeleninu. Začněte po malých kouskách a postupně zvyšujte.
Fáze 4:
- Postupně přidávejte maso upravené pečením a grilováním, ale ješte vynechte smažení a grilováni na ohni.
- Začněte přidávat za studena presovaný olivový olej do každého jídla. Začněte pár kapkami a postupně přidávejte.
- Můžete začít pít zeleninový, čerstvě vymačkaný džus. Začněte mrkvovým džusem.

Ve fázi 5 a 6 už je to hodně benevolentní, takže to nebudu ani vypisovat. Každopádně tohle je jenom strušné shrnutí a více infa je na webu nebo v knize. Snad to někomu pomůže \":wink:\" Mě to příjde jako hodně dobrý systém a budu ho zkoušet. Autorka tuhle stravu prvotně vytvořila pro svého syna, který trpěl autismem.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz