Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 01, 2024 6:59 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: žlučníkový konkrement
PříspěvekNapsal: ned led 06, 2013 10:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
[quote="jk82":3htwwds3]dobrý den dneska jsem objevil tyto stránky mě nekamenujte \":mrgreen:\" .obvodní lékař mě poslal na sono břicha nález co mi dali na sonu sem napíšu. NÁLEZ

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 06, 2013 10:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
[quote="lucie77":37wj5fmo]Dobrý den,
tak mám za sebou první očistu \":D\" .
Nepoužila jsem epsomskou sůl, neb to v lékárně měli jen na předpis.
A měla jsem velmi zajímavý zážitek. Když jsem vypila směs oleje a grepu, zalehla jsem a začala nahřívat

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 06, 2013 10:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Nella píše:
Hmmmm
když jsem to četla už mi bylo zle, o čištění střev nemluvě, patrně jednou bych to asi dala, pokud bych to přežila tak po druhy asi ne.
Puvodně jsem si zadala do Google - MSM davkovani
a tak se dostala na tyhle stranky.
Byla jsem před tím plná elánu, jak si dám do kupy vlasy \":evil:\" a ted mam depku a oči na odpis \":evil:\"
Celou noc jsem to tu pročítala a ted je mi asi čistící čaj, kilo Psyllia a ostatni veci na nic - očista organizmu asi probiha jinak \":oops:\"

Myslím, že hledáte problém někde, kde žádný není, nejhorší smrt je z vystrašení, takový člověk stále váhá a nic raději nedělá, což je vlastně to nejhorší, co dělat může.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 08, 2013 8:30 am 
Offline

Registrován: úte led 01, 2013 10:11 am
Příspěvky: 2
Jarda píše:
Podívejte se do nějakého kalendáře, kde jsou měsíční fáze a nejvhodnější je to vždy 2-3 dny před černým měsícem, tedy před novem.

Tak nevím, v knížce paní MUDr. Partykové je uvedeno, že úplněk zesílí očistu. Tak dělat očistu při úplňku nebo při novu?

Děkuji
Berinda


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2013 7:27 pm 
Offline

Registrován: čtv srp 30, 2012 6:04 pm
Příspěvky: 7
Dobrý den. I já řeším toto téma. Pročetl jsem několik webů, většinou doporučují držet půst na nov i při úplňku. Ale chtěl jsem se zeptat, kdy je to nejlepší. U úplňku doporučují 12 h před a 12 h po. Ale u novu nevím, jestli stejně tak nebo den před, když měsíc mizí. Děkuji za případnou radu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2013 7:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
berinda píše:
Tak nevím, v knížce paní MUDr. Partykové je uvedeno, že úplněk zesílí očistu. Tak dělat očistu při úplňku nebo při novu?

Děkuji
Berinda

Ono v obou případech jde o výrazný energetický pohyb, uvědomte si jak to cvičí s mořem, ale já upřednostňuji černý měsíc. Něco k tomu je i zde http://www.oranzovestranky.cz/view.php? ... 2007022301


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2013 7:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
klavis píše:
Dobrý den. I já řeším toto téma. Pročetl jsem několik webů, většinou doporučují držet půst na nov i při úplňku. Ale chtěl jsem se zeptat, kdy je to nejlepší. U úplňku doporučují 12 h před a 12 h po. Ale u novu nevím, jestli stejně tak nebo den před, když měsíc mizí. Děkuji za případnou radu.

Jak jsem již odpovídal člence berinda, obě fáze si jsou dost podobné, ale nějaké rozdíly se přeci jenom najít dají. Pokud jde o funkčnost, maká oboje velice podobně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2013 11:53 am 
Offline

Registrován: čtv čer 23, 2011 12:42 pm
Příspěvky: 150
Bydliště: slovensko-zlate moravce
mam za sebou 3 kuru ... cholesterolove kamene mi zatial vyplavilo len u 2 ocisty ...aj to troska , teraz naposledy co som postrahol bolo len akysi hlien ktori mal v sebe akoby cierne vlakna ... je mozne ze uz nemam kamene ? alebo ma este caka prekvapenie ? \":D\" ...mam 22 rokov \":)\" ( len pre info ) \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2013 12:57 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Zdravím všechny, zejména pana Jardu:),
o víkendu jsem dělala 7 očistu a byla už 3. v pořadí, kdy ze mě nevyšel jediný cholest. kámen - pouze trochu bláta. Po Vánocích jsem teda počítala s větší úrodou \":D\" . Teď nevím, jestli mám být ráda, že už v sobě nic moc nemám, nebo zda se mám pokoušet znovu a znovu a čekat na přívaly kamenů \":D\" , jaké popisují někteří po 15 - 16.očistě \":shock:\" . Teď se mi to jeví tak, že už z těch jater asi nic nevyrazím \":)\" a dala bych tomu 2 - 3 měsíce čas. To se už určitě stihne nashromáždit nějaký nový materiál \":lol:\" . Je mi divné, že bych

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon led 21, 2013 11:27 am 
Offline

Registrován: pon led 21, 2013 11:04 am
Příspěvky: 0
Ahoj.Já dělal o víkendu během cca 1. roku už 11 očistu.Do ted vše probíhalo zcela normálně...mazlavé kamínky ze mně vycházely čím dál méně, ke konci prakticky již jen cholesterové smetí.Kamínky byly prakticky ve velikosti do 5mm...něco podobného, jako má nafoceno pan Jarda v návodu.Jelikož jsem
dělal už 11. očistu, tak jsem ingredience zvýšil na 1,5x násobek původních.Zaexperimentoval jsem a jablkový džus jsem doplnil pomerančovým.Do láhve jsem jsi ale omylem nalil přiliš teplou vodu...cca 70C, láhve jsem použil dvě, jednu jsem položil vedle jater a druhou přiložil šikmo na ni na

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon led 21, 2013 11:38 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Mirrko,, ja si idem dať 27. januára ôsmu očistu. Doslova sa na ňu teším. A samozrejme - dúfam, že aj teraz zo mňa (niečo z pečene) vyjde von... Totiž na siedmej očiste toho bolo veľmi máličko, zopár kamienkov asi 5mm-ých. Na šiestej to bola kopa tmavých asi 5mm kameňov... Na piatej to bolo množstvo väčších, svetlejších kameňov + kopa piesku. Teraz si idem dať ôsmu očistu asi po 2,5 - 3 mesiacoch, ked dobre počítam... Tak, idem sa na ňu pomaly náležite pripravovať (kúpele napríklad...)... Potom tu dám vedieť, či zo mňa niečo vyšlo. Bodaj by vyšlo (ak tam ešte niečo je).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon led 21, 2013 1:24 pm 
Offline

Registrován: pát led 11, 2013 10:39 am
Příspěvky: 4
Jarda píše:
Lékárníci, na to jak se dělají být odborníky v tom mají neskutečný bordel. Pro upřesnění, zde jsou veškeré podstatné rozdíly obou solí a je jasné, že o stejný produkt rozhodně nejde i když výsledný produkt po požití, tedy průjem, je stejný. Glauberova sůl - Na2SO4+10H2O - dekahydrát síranu sodného, Epsomská sůl - MgSO4+7H2O - heptahydrát síranu hořečnatého. To, co máte vy je asi to správné, ale název je blbě a rozhodně bych si to ještě ověřil. Použít lze obě, ale výsledný nápor na orgány je o dost jiný. Sodík, který obsahuje první sůl rozhodně k ničemu nepotřebujete a hořčík, který je v té druhé ano.
Jinak ta kůra je prakticky stejná, až na malé odchylky, které nejsou zase tak podstatné, pouze to dotyčnému ulehčí provedení. Celou kůru jsem popsal v posledním čísle časopisu Recepty prima nápadů a ten je k dostání i na Slovensku.

Pocula som nazor, ze pri ociste pecene Glauberovu sol nemozu pouzivat srdciari, radsej Epsonovu, ktora zatazuje ladviny. A ladviniari zase nemozu Epson, ale Glauberovu sol. Co v pripade ked ma clovek slabe srdce a aj ladviny? Asi by som sa priklonila k tej Epson, kvoli horciku ako pisete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte led 22, 2013 5:36 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte dub 24, 2012 6:48 pm
Příspěvky: 10
Bydliště: Zlín
Dobrý den,

v pátek jsem si dělal asi 5 jaterku, naposledy před 2 měsíci. Teď ze mě vyšly asi největší hráškově zelené kameny 1-1,2 cm 5 kusů + asi 30 kousků 5mm. Dále kolem 20 kousků světle hnědých kolem 2-3 mm.
Ve své životosprávě se snažím postupně přecházet na syrovou stravu. Při této jaterce (kromě množství a velikosti světle zelených kamenů) mi připadá, že tyto kameny nejsou staré. Byly jasně zelené a šly krásně rozmáčknout. Proto bych se rád zeptal, jestli to neznamená, že dělám ve stravování nějakou chybu a proto se se mi více tvoří tyto kameny? Děkuji.

_________________
Síla myšlenky je daná emocí, která je s ní spojena. http://www.mineralion.cz, http://www.vitatrend.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte led 22, 2013 8:51 pm 
Offline

Registrován: pon říj 01, 2012 9:14 pm
Příspěvky: 39
Dobry den.
Uz niekolko mesiacov pocitujem bolest pod pravym rebrovym oblukom. Pouzivam ostropestrec mariansky, aj ked nie pravidelne. Chystam sa na ocistu pecene, ale momentalne sa na to necitim. Docitala som sa, ze sa pecen da cistit aj uzivanim 1,5 polievkovej lyzice olivoveho oleja s lyzicou cerstvej citronove stavy. Vcera vecer som tuto zmes pozila prvy krat, rano bola stolica zltozelena. Po stolici som uzila dalsiu davku oleja a citronovej stavy, poobede opat zltozelena stolica. Mam prestat s uzivanim tejto zmesi? Vopred dakujem za opoved.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř led 23, 2013 4:10 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
vanad píše:
Dobrý den,

v pátek jsem si dělal asi 5 jaterku, naposledy před 2 měsíci. Teď ze mě vyšly asi největší hráškově zelené kameny 1-1,2 cm 5 kusů + asi 30 kousků 5mm. Dále kolem 20 kousků světle hnědých kolem 2-3 mm.
Ve své životosprávě se snažím postupně přecházet na syrovou stravu. Při této jaterce (kromě množství a velikosti světle zelených kamenů) mi připadá, že tyto kameny nejsou staré. Byly jasně zelené a šly krásně rozmáčknout. Proto bych se rád zeptal, jestli to neznamená, že dělám ve stravování nějakou chybu a proto se se mi více tvoří tyto kameny? Děkuji.

Len prosím ťa neprejdi na ovocie, zeleninu a orechy...a NIC.... ... To sú na prd potraviny, ak neužívaš k tomu aj živočíšne tuky a živočíšne produkty (kvalitné mäso, kvalitné vajíčka....). Alebo chceš byť "vysušený" ? Alebo NALIATY ? ... Asi ani jedno z toho...či ?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz