Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 08, 2024 6:43 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2013 5:15 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Vševěd píše:
Alexi, všimnul sis mírného rozdílu ve větách "kvasinka produkuje vitamíny B" a "veď ich samá požierá"? \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

Vsimol a presne tak som to aj myslel. Lebo sa podiela na "vyrobe" b12 a mozno inych vitaminov a zaroven sa beckami aj zivi. Co je na tom take smiesne neviem, ale budis \":)\"

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2013 5:24 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Inak som si este vsimol, ze klasicky odbiehas od temy parazity a kvasinka ku nejakym B vitaminom, ako keby na tom zalezalo...Aj tak sa becka stracaju mocom cize doplnat ich treba v streve tak ci tak, nemyslim extra davky ale iba priamo v strave kde ich je hodne. napr vajicko, zamiak atd

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2013 6:18 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Alex píše:
Inak som si este vsimol, ze klasicky odbiehas od temy parazity a kvasinka ku nejakym B vitaminom, ako keby na tom zalezalo...Aj tak sa becka stracaju mocom cize doplnat ich treba v streve tak ci tak, nemyslim extra davky ale iba priamo v strave kde ich je hodne. napr vajicko, zamiak atd

Na parazity jsou daleko účinnější léky, než MMS. Spojení mezi candidou a parazity? Můžeš mi dát nějaký odkaz, kde si o tom můžu přečíst víc? V tom článku se píše o parazitech,
ale nic o candidě.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2013 6:29 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Vševěd píše:
Na parazity jsou daleko účinnější léky, než MMS. Spojení mezi candidou a parazity? Můžeš mi dát nějaký odkaz, kde si o tom můžu přečíst víc? V tom článku se píše o parazitech,
ale nic o candidě.

Vsak si daco najdi, preco by som ti to mal hladat. A kto neveri nech si to odskusa, nechce sa mi teraz diskutovat o nepodstatnych veciach. Na internete pisu ze mms je jed a ja zijem, ze thujon je priserny jed, ja zijem, cize to co je na internete nieje vzdy uplne smerodajne. Podstate su forumy a skuenosti ludi, nie nejake vyzkumy, ktore ani nemienia robit, lebo by sa rozpadol cely zdravotnicky system. Rozmyslaj, pokazil by si si biznys vydajom pravdivych clankov co sa testov a suvislosti tyka ? Ina vec je napr. zakladna informacia o parazitoch, kde je popisany ich vyvoj a pripadne skody na zdravi ktore sposobia. To su dve rozdielne veci, resp. typy informacii. Uplne najjednoduchsie je zohnat si antihelmintika, vyuzivat ich a potom sa pozriet na svoj zdarvaotny stav. ak bude candida pretrvavat, co uplne vylucujem, tak potom je snad treba riesit candidu resp. psychiku. Takto clovek usetri roky casu a badania nad niecim, co v podstate ani nevie ovplyvnit alebo bez vaznej zmeny k lepsiemu.

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2013 6:37 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Víš co, nedávno po mně chtěl známý obstarat antihelmetika. Byl u léčitelky, ta mu zjistila nějaké parazity - prý - a on jí uvěřil, tak jsem mu to sehnal.
Zvědavost mi nedala - a dal jsem si taky. Nedělo se vůbec nic. Prý jsem měl druhý den ještě zrekognoskovat stolici, ale to se mi nechtělo.

MMS jsem taky zkoušel, žádná reakce - candidě to nedělalo vůbec nic. Přesně jak říkáš - když to nedělá vůbec nic, tak to přece poznáš.
Třeba to máš jinak. U mně - nula bodov.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2013 7:13 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
No parazity neni boj na kratku trat, pocitaj min 3mes...a opakovane protokoly, neviem ake ah si mal ale je to o tom ze paraziti maju dlhsie vyvojove stadia a celkovo, niektore nemusiana tu latku reagovat, predpokladam ze si mal albendazol a to nieje daleko ku inemu -azolu co si pouzival na kvasinky(fluco), takze tak. Skus ine a viac druhov, mozno uspejes, napr praziquantel, yomesan, ivermectin, hetrazan...

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2013 7:28 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
a uspěju v čem? nemám žádné obtíže. měl jsem candidu a zbavil jsem se jí.
když dám našemu psovi odčervovací tablety, druhý den vykadí hovínka ve kterých červíci jsou... tak jaký běh na dlouhou trať?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2013 7:34 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Vševěd píše:
a uspěju v čem? nemám žádné obtíže. měl jsem candidu a zbavil jsem se jí.
když dám našemu psovi odčervovací tablety, druhý den vykadí hovínka ve kterých červíci jsou... tak jaký běh na dlouhou trať?

Tak ked nemas obtize preco si davas antihelmintika ? Len tak zo srandy \":)\" Hlavne , ze doplnas laktobacily, preco to robis ? lebo si zdravy ? \":)\" Zdravy clovek nepotrebuje dodavat absolutne NIC mimo jedla. A tym padom uz nereagujem, lebo to nema dalej zmysel .) dufam ze iny ludia sa poucia.

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2013 8:17 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Alex píše:
Tak ked nemas obtize preco si davas antihelmintika ? Len tak zo srandy \":)\" Hlavne , ze doplnas laktobacily, preco to robis ? lebo si zdravy ? \":)\" Zdravy clovek nepotrebuje dodavat absolutne NIC mimo jedla. A tym padom uz nereagujem, lebo to nema dalej zmysel .) dufam ze iny ludia sa poucia.

Ano, čistě ze zvědavosti, jím hodně syrového masa, tak mně zajímalo, jestli něco mám nebo ne. Známá co razí filozofii á la Ing. Bláhová mi tvrdila, jak nebudu mít silnou reakci.
Takže jsem si jednu vzal.
Laktobacily a vitamíny budu užívat pořád. Přijde mi to o dost lepší než do sebe lít Savo... Mimochodem, díval jsem se na reference a nenarazil jsem na nikoho, kdo by se s MMS
dostal z candidy... takže jsi vlastně výjimečný, Alexi.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2013 9:06 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
I já jsem projel před necelým protokolem cca 2 měsíční poměrně silný protiparazitální protokol (ivermectin, prazinquantel, hřebíček, pelyněk apod) a zcela bez jakýchkoli reakcí. Na kandidu a střevní dysbakterie to velmi pravděpodobně nemělo žádný vliv a ani jsem žádný vliv nezaznamenal jindel

Tím ale nechci říci že parazité obecně nejsou problém, jen u mě nebyli


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2013 9:21 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Přestali by jste se prosím tady hádat a napadat a ničit toto skvělé forum. My sem chodíme pro rady a nebaví nás číst vaše hádky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2013 9:25 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
Vševěd píše:
Ano, čistě ze zvědavosti, jím hodně syrového masa, tak mně zajímalo, jestli něco mám nebo ne. Známá co razí filozofii á la Ing. Bláhová mi tvrdila, jak nebudu mít silnou reakci.
Takže jsem si jednu vzal.
Laktobacily a vitamíny budu užívat pořád. Přijde mi to o dost lepší než do sebe lít Savo... Mimochodem, díval jsem se na reference a nenarazil jsem na nikoho, kdo by se s MMS dostal z candidy... takže jsi vlastně výjimečný, Alexi.

Mimochodem, SAVO neni MMS. Bylo by alespon dobre si o tom neco zjistit, kdyz to kritizuji.
Stejne tak tvrzeni, ze jsi se zbavil candidy asi take nebude uplne pravda.

Inzenyr


Naposledy upravil inzenyr dne pon led 07, 2013 9:29 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2013 9:28 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Návštěva u Bláhová na mne určitě dojem neudělala. Nemůžu naprosto vyloučit, že to co dělá funguje a lidem pomáhá, nicméně byla to určitě moje poslední návštěva u ní a lidem kolem jí určitě nedoporučuji. Nepamatuji si kdy jsem vyšel od někoho z ordinace tak naštvaný.

Co je pozitivní že to není tak drahá zkušenost. Pokud je podvodník, tak určitě ne jeden z těch u kterých by člověk zbankrotoval. Druhá věc je jestli její doporučení mají aspoň neutrální účinek. Jestli léčba vyvěštěná z křišťálové koule nemůže způsobit nějakou pohromu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2013 9:33 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
inzenyr píše:

Mimochodem, SAVO neni MMS. Bylo by alespon dobre si o tom neco zjistit, kdyz to kritizuji.
Stejne tak tvrzeni, ze jsi se zbavil candidy asi take nebude uplne pravda.

Inzenyr

Nezbavil, candidy se zbavit nelze. Nějakých deset procent ve střevech zůstane a můžeš dělat co chceš.
za Vánoce jsem sežral hodně cukroví a nic mi po něm nebylo. I na nějakou whisky došlo.
Ano, vím co je Savo a co je MMS. Jen, že princip je velmi podobný a smrad taky...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2013 9:35 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
sakul píše:
Návštěva u Bláhová na mne určitě dojem neudělala. Nemůžu naprosto vyloučit, že to co dělá funguje a lidem pomáhá, nicméně byla to určitě moje poslední návštěva u ní a lidem kolem jí určitě nedoporučuji. Nepamatuji si kdy jsem vyšel od někoho z ordinace tak naštvaný.

Co je pozitivní že to není tak drahá zkušenost. Pokud je podvodník, tak určitě ne jeden z těch u kterých by člověk zbankrotoval. Druhá věc je jestli její doporučení mají aspoň neutrální účinek. Jestli léčba vyvěštěná z křišťálové koule nemůže způsobit nějakou pohromu.

I těch 400 co za to divadlo člověk zaplatí je k vzteku. Ne pro peníze samotné, ale spíš pro pocit, že tam chodí lidi, co jí ty bláboly jsou schopni uvěřit...
a že z nich vytáhne další prachy za nějaké nesmyslné preparáty ne léčbu ničeho...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz