Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 08, 2024 4:14 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2013 8:01 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
André píše:
Předtím jsem byla taky unavená, ale co držím dietu jsem zeslablá. Kde bych jindy schody vyběhla bez problémů, tak v půlce už mám problém. A to spaní taky není žádná hitparáda - garsonka, ditĕ, přítel, který se chce dívat na televizi. Co prosím znamená tmavĕ zelená stolice? Je to asi v důsledku jiné stravy. Ale napadlo mĕ jesi to nemůže být vycházející odumřelou candidou. Poučí mĕ nĕkdo? DĚKUJI

No pokud jis spenat a samou zelenou rozstlinnou stravu a k tomu ti spatne funguje straveni z rozhozeneho metabolismu a psychiky, nekde rikaji zelena stolice od premiry zluce, tezko rict, kazdopadne se moc nezkoumej a hlavne se nauc odpocivat. nenech se rusit a nechovej se sebedestruktivne.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2013 8:35 pm 
Offline

Registrován: ned pro 30, 2012 5:28 pm
Příspěvky: 18
Jím hodně zeleniny a maso, ale špenát jsem fakt neměla \":mrgreen:\" .Psychicky jsem se dost uklidnila. Zelená stolice se objevila po čištění střev " šánkou" a dietu jsem začala držet pár dní na to a od té doby je prostě taková. Nervy si z toho nedělám, jen mĕ to zajímalo. Spíš jsem doufala, že mi nĕkdo dá dobrou zprávu o docházející candidĕ z tĕla a budu se moct radovat. No musím vydržet. \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2013 8:57 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Umírající candidu poznáš - po antimykotickém přípravku se cítíš jak kdybys měla vysokou teplotu, je ti blbě jak psovi, budeš si říkat, jestli na tebe něco neleze...
za pár hodin to odezní.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2013 10:02 pm 
Offline

Registrován: stř led 09, 2013 11:21 pm
Příspěvky: 11
Prosím o radu, když budu dělat očistu střeva pitím slané vody, ale mám přemnožené kvasinky - tudíž nemůžu jíst rýži - jaké je pro mě vhodné první jídlo a vlasně i jídlo během dne, kdy očistu provádím? Předem děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2013 10:54 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
evik196 píše:
Prosím o radu, když budu dělat očistu střeva pitím slané vody, ale mám přemnožené kvasinky - tudíž nemůžu jíst rýži - jaké je pro mě vhodné první jídlo a vlasně i jídlo během dne, kdy očistu provádím? Předem děkuji.

Bude záležet na tom v jaké fázi diety se nacházíte. Pokud jste ještě na dietu nenajela a nacházíte se v jakési před fázi (kterou i doporučuji) kdy čistíte střeva a tělo a připravujete je na nelehké období likvidace dysbakterií tak se rýží netrapte a klidně jí snězte.

Pokud už jste najela na tvrdší fáze nebo je dokonce máte za sebou a přecházíte pomalu zpět tak tady bych šanku nedělal vůbec. Dobře nastavená dieta se správnými suplementy a potravinami čistí střeva sama o sobě, pomaleji ale o to důkladněji a zároveň narozdíl od šanky hýčká a podporuje benefiční mikrofloru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2013 11:01 pm 
Offline

Registrován: stř led 09, 2013 11:21 pm
Příspěvky: 11
Právě držím striktě dietu týden, před tím jsem ji taky držela, ale nebyla tak striktní ( jen bez cukrů a bílé mouky ). Vážně myslíte, že není dobré teď dietu provádět a kvasinky vymyzí po delší době sami? Trochu se v tom všem přestávám orientovat, na netu až přespříliš informací, které se navzájem vylučují \":shock:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 15, 2013 9:44 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
André píše:
Předtím jsem byla taky unavená, ale co držím dietu jsem zeslablá. Kde bych jindy schody vyběhla bez problémů, tak v půlce už mám problém. A to spaní taky není žádná hitparáda - garsonka, ditĕ, přítel, který se chce dívat na televizi. Co prosím znamená tmavĕ zelená stolice? Je to asi v důsledku jiné stravy. Ale napadlo mĕ jesi to nemůže být vycházející odumřelou candidou. Poučí mĕ nĕkdo? DĚKUJI

Moje máti se starala o pět dětí a candidu neměla. Zas nebuď hysterická.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Erythritol
PříspěvekNapsal: úte led 15, 2013 1:26 pm 
Offline

Registrován: úte led 01, 2013 2:27 pm
Příspěvky: 7
Chtěl bych se zeptat ,zda se dá během protikvasinkové diety sladit erythritolem ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 15, 2013 2:55 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
U některých kmenů možná, spíše ale ne. Xylitol je lepší volba. Anebo můžeš pokrmy "hořčit" stévií:-)

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 15, 2013 6:02 pm 
Offline

Registrován: úte led 15, 2013 5:41 pm
Příspěvky: 14
Zdravím, s Candidou bojujem cca pol roka. Mám zníženú imunitu, na ktorú som skôr brala lieky, no predtým som užívala asi 6 ATB za polrok, skončila s adenotómiou a zrejme vďaka radikálnej zmene stravovania sa teraz cítim lepšie, nebola som odvtedy chorá, ale po posledných ATB sa mi okamžite kvasinky premnožili, prvotne som to riešila len v gynekologickej oblasti. Neskôr som si všimla príznaky celkovej kandidózy, ktorými trpím v podstate x rokov a začala som s protikvasinkovou diétou. Asi 2 mesiace som ju vydržala úplne bez cukru, ale pečivo ani ovocie som úplne nevylúčila, inak sa stravujem vegetariánsky, čo naviac sa snažím vegánsky. Popri tom som brala aj flukonazol, ale ten mi zlepšenie veľmi nepriniesol, po tých dvoch mesiacoch som sa však cítila lepšie, no pár kíl som schudla, čo je s mojou váhou dosť problém (41 kg pri 160 cm). V zime som jedla aj niektoré nevhodné potraviny aj s obsahom cukru atď. a opäť sa necítim ok, znova začínam s prísnejšou diétou, aj keď mi nevyhovuje to chudnutie... \":cry:\" Užívala som aj nylinné extrakty, detoxikačné prípravky, ale konkrétnu očistu čriev som zatiaľ nerobila... Rozmýšľala som o liečbe kolooidným striebrom alebo Lugolovým roztokom. Váš názor? Ďakujem za odpoved(e).


Naposledy upravil Sydney dne úte led 15, 2013 11:00 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 15, 2013 7:50 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
evik196 píše:
Právě držím striktě dietu týden, před tím jsem ji taky držela, ale nebyla tak striktní ( jen bez cukrů a bílé mouky ). Vážně myslíte, že není dobré teď dietu provádět a kvasinky vymyzí po delší době sami? Trochu se v tom všem přestávám orientovat, na netu až přespříliš informací, které se navzájem vylučují \":shock:\"

Ne tak to nebylo míněno. Pokud už jste najela na dietu tak v ní pokračujte bez očist jako je šanka, hydrocolon, jaterní očista a přehnaného množství klystýrů. Tyto bych doporučil provádět jako jakousi fázi 0 před nájezdem na dietu. Teď už snad jenom příležitostně nějaký fungicidní klystýr.
Střeva se pročistí dobrou stravou, vybitím dysbakterií a osídlením dobrými bakteriemi. Můžete případně dietu kombinovat s jemnějšími formami očisty jako jsou různé jíly (třeba bentonit, ten dobře saje toxiny), sanogel, byliny apod. Možné je i psylium, to však může dráždit střevo a u lidí s porušnou střevní stěnou způsobuje trable

Příliš drastickýi očistami v pozdějších fázích diety můžete způsobit likvidaci ještě plně neobnovené mikroflory a její obnova je naprostou prioritou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 15, 2013 11:10 pm 
Offline

Registrován: stř led 09, 2013 11:21 pm
Příspěvky: 11
Ano, výborně, moc děkuji za užitečné rady. Klystrýry si zatím nedělám, takže bych měla? A jaký byste mi prosím mohl doporučit? A ještě prosím o upřesnění, zda mohu při dietě konzumovat kysané ml. výrobky (jogurt s živ. kulturami, acidofilní mléko a kefír - vše kupované, tvaroh nejspíš vůbec, že?), někde říkají ano, někde zase že ne. aAle kysané zelí (z obchodu) je v pořádku? Ty jíly se konzumují? protože Bentonit jsem našla pouze jako hlínu, sanogel je potravinový doplněk, ale je poměrně drahý a já už beru Chlorellu se zeleným ječmenem,(1200,- každý,vydrží mi tak 3 měsíce) dále pak Candix, lactobacilly, česnekové tablety a grepové kapky, vitamin C a Biosil plus. Nebylo by tedy zbytečné přidávat další potravinový doplněk?
předem děkuji za odpověď a zdravím Vás.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 15, 2013 11:34 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
evik196 píše:
Ano, výborně, moc děkuji za užitečné rady. Klystrýry si zatím nedělám, takže bych měla? A jaký byste mi prosím mohl doporučit? A ještě prosím o upřesnění, zda mohu při dietě konzumovat kysané ml. výrobky (jogurt s živ. kulturami, acidofilní mléko a kefír - vše kupované, tvaroh nejspíš vůbec, že?), někde říkají ano, někde zase že ne. aAle kysané zelí (z obchodu) je v pořádku? Ty jíly se konzumují? protože Bentonit jsem našla pouze jako hlínu, sanogel je potravinový doplněk, ale je poměrně drahý a já už beru Chlorellu se zeleným ječmenem,(1200,- každý,vydrží mi tak 3 měsíce) dále pak Candix, lactobacilly, česnekové tablety a grepové kapky, vitamin C a Biosil plus. Nebylo by tedy zbytečné přidávat další potravinový doplněk?
předem děkuji za odpověď a zdravím Vás.

Klystýry nemusíte v této fázi, pokud ano tak jen vyjímečně, dá se pročistit i jinak.

Kysané mléčné výrobky pouze a výhradně domácí, začněte po pár týdnech s dobře prokvašeným tibetským kefírem a po malých skleničkách. I zelí si dělejte domácí, stojí to za to.

Bentonit se samozřejmě konzumuje, je schopný nasáknout do sebe poměrně hodně bordelu. Pokud začínáte s dietou a hned berete fungicidy jako jsou grepové kapky velmi doporučuji začit co nejdříve suplementovat molybden, který rozkládá jeden z hlavních toxinů které vypouští živé i vymírající kvasinky. Pomůže vám to překonat první fáze negativních příznaků

Podle toho co píšete by bylo třeba ještě trochu studovat, nebo zavolejte Jardovi či mě abyste měla více informací.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 16, 2013 11:16 am 
Offline

Registrován: stř led 09, 2013 11:21 pm
Příspěvky: 11
Ach tak, dobře, pořídím si tibetskou houbu a budu doma vyrábět kefír. \":-)\" Jak vyrábět jogurt ale netuším vůbec, jím jen jogurt Hollandia, který mi přijde z těch, co jsou na českém trhu nejpoctivější, tak ten snad nevadí...?

Pořídím tedy i Vámi doporučené produkty, které nacucávají toxiny a grepové kapky bych tedy měla radči vysadit? Ale kdy je můžu pak zase začít používat? Je pravda, že od té doby, co je užívám se cítím nějak mizerně, ale říkala jsem si, že to je určitě dobře, že to jsou příznaky vymírání té potvory Candidy.

Nastudovala jsem toho dle mého názoru celkem dost, pročetla celou diskuzi tady a přečetla snad celý web, který se tomuto problému věnují, ale je fakt, že potravinové doplňky jsem si naordinovala sama, nemá cenu ptát se doktorů a v lékárně také nic moc nevědí \":?\"

Nechci vypadat jako uplný hlupák ( \":D\" ) ale Molybden jsem našla pouze jako doplňkové hnojivo pro akvarijní rostliny nebo na mazání ložisek pro motoristy, tak ten asi nemyslíte \":lol:\" Jestli by to bylo možné, můžete mi prosím poslat odkaz na nějaký Molybden, který se konzumuje? Nebo v lékárně už by mohli vědět, že?

Děkuji!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 16, 2013 11:39 am 
Offline

Registrován: stř led 09, 2013 11:21 pm
Příspěvky: 11
Prosím vás, nadšence fóra, je tady někdo, komu se přemnožila tybetská houba a byl by ochotný mi kousek poslat? ´=)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz