Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 08, 2024 1:49 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 16, 2013 7:44 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
evik196 píše:
Ach tak, dobře, pořídím si tibetskou houbu a budu doma vyrábět kefír. \":-)\" Jak vyrábět jogurt ale netuším vůbec, jím jen jogurt Hollandia, který mi přijde z těch, co jsou na českém trhu nejpoctivější, tak ten snad nevadí...?

Pořídím tedy i Vámi doporučené produkty, které nacucávají toxiny a grepové kapky bych tedy měla radči vysadit? Ale kdy je můžu pak zase začít používat? Je pravda, že od té doby, co je užívám se cítím nějak mizerně, ale říkala jsem si, že to je určitě dobře, že to jsou příznaky vymírání té potvory Candidy.

Nastudovala jsem toho dle mého názoru celkem dost, pročetla celou diskuzi tady a přečetla snad celý web, který se tomuto problému věnují, ale je fakt, že potravinové doplňky jsem si naordinovala sama, nemá cenu ptát se doktorů a v lékárně také nic moc nevědí \":?\"

Nechci vypadat jako uplný hlupák ( \":D\" ) ale Molybden jsem našla pouze jako doplňkové hnojivo pro akvarijní rostliny nebo na mazání ložisek pro motoristy, tak ten asi nemyslíte \":lol:\" Jestli by to bylo možné, můžete mi prosím poslat odkaz na nějaký Molybden, který se konzumuje? Nebo v lékárně už by mohli vědět, že?

Děkuji!

Píši Vám, že kysané mléčné výrobky jen a pouze ty domácí a vy na to že hollandia z obchodu bude teda fajn.

Uvádíte že jste přečetla tady už všechno a ptáte se na spoustu základních věci, které jsou mnohokrát zodpovězeny. Navíc o pár stránek zpátky jsme konkrétně o mléčných výrbcích vedli podrobnou diskuzi, kteoru pokud jste přečetla všechno jste nemohla minout a musíte jí mít v čerstvé paměti.

Tedy napadá mě že buďto s námi hrajete nějakou hru anebo prostě plýtváte naším časem a energií.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 16, 2013 7:49 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Sydney píše:
Zdravím, s Candidou bojujem cca pol roka. Mám zníženú imunitu, na ktorú som skôr brala lieky, no predtým som užívala asi 6 ATB za polrok, skončila s adenotómiou a zrejme vďaka radikálnej zmene stravovania sa teraz cítim lepšie, nebola som odvtedy chorá, ale po posledných ATB sa mi okamžite kvasinky premnožili, prvotne som to riešila len v gynekologickej oblasti. Neskôr som si všimla príznaky celkovej kandidózy, ktorými trpím v podstate x rokov a začala som s protikvasinkovou diétou. Asi 2 mesiace som ju vydržala úplne bez cukru, ale pečivo ani ovocie som úplne nevylúčila, inak sa stravujem vegetariánsky, čo naviac sa snažím vegánsky. Popri tom som brala aj flukonazol, ale ten mi zlepšenie veľmi nepriniesol, po tých dvoch mesiacoch som sa však cítila lepšie, no pár kíl som schudla, čo je s mojou váhou dosť problém (41 kg pri 160 cm). V zime som jedla aj niektoré nevhodné potraviny aj s obsahom cukru atď. a opäť sa necítim ok, znova začínam s prísnejšou diétou, aj keď mi nevyhovuje to chudnutie... \":cry:\" Užívala som aj nylinné extrakty, detoxikačné prípravky, ale konkrétnu očistu čriev som zatiaľ nerobila... Rozmýšľala som o liečbe kolooidným striebrom alebo Lugolovým roztokom. Váš názor? Ďakujem za odpoved(e).

Pokud jste nevyloučila pečivo a ovoce, tak nemůže být řeč o tom, že jste vyloučila cukr. Veganská dieta bude vhodná při obnově mikroflory pro poměrně málo lidí a musí mít krátké trvání a bezvadnou aplikaci, jinak povede k velkým škodám. U většiny lidí se domnívám, že nebude fungovat a bude vést k drastikému úbytku váhy a dalším trablím. I při stravě bohaté na bílkoviny a tuky je často problém váhu vybalancovat díky poškozenému trávení a nízkému vstřebávání živin

Jinak není jasné na co se vlastně ptáte a nezmiňujete důležité věci jako jsou fungicidy, probiotika a další opatření pro obnovu mikroflory a likvidaci dybakterií


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 16, 2013 9:02 pm 
Offline

Registrován: stř led 09, 2013 11:21 pm
Příspěvky: 11
Citace:
Píši Vám, že kysané mléčné výrobky jen a pouze ty domácí a vy na to že hollandia z obchodu bude teda fajn.

Uvádíte že jste přečetla tady už všechno a ptáte se na spoustu základních věci, které jsou mnohokrát zodpovězeny. Navíc o pár stránek zpátky jsme konkrétně o mléčných výrbcích vedli podrobnou diskuzi, kteoru pokud jste přečetla všechno jste nemohla minout a musíte jí mít v čerstvé paměti.

Tedy napadá mě že buďto s námi hrajete nějakou hru anebo prostě plýtváte naším časem a energií.

Tak to se Vám omlouvám za svou nevědomost, netvrdím ale, že jsem přečetla zprávu po zprávě, přece jen - diskuze má hodně stran a já jakožto normální pracující člověk nemám až tolik času, abych procházela slovo od slova, takže mi samozřejmě nějaké - pro mě důležité - informace mohly uniknout, to nepopírám. Navíc jsem tyhle diskuze začala číst cca před 2 týdny a tak je dost možné, že mi nějaké poslední listy unikly. Ale tak všichni jsme jen lidi ne? A pokud já vím, tak nikdo není bezchybný. \":)\" Za tou větou o Hollandii byl otazník, to nebyla oznamovací věta...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 16, 2013 9:49 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
evik196 píše:
Tak to se Vám omlouvám za svou nevědomost, netvrdím ale, že jsem přečetla zprávu po zprávě, přece jen - diskuze má hodně stran a já jakožto normální pracující člověk nemám až tolik času, abych procházela slovo od slova, takže mi samozřejmě nějaké - pro mě důležité - informace mohly uniknout, to nepopírám. Navíc jsem tyhle diskuze začala číst cca před 2 týdny a tak je dost možné, že mi nějaké poslední listy unikly. Ale tak všichni jsme jen lidi ne? A pokud já vím, tak nikdo není bezchybný. \":)\" Za tou větou o Hollandii byl otazník, to nebyla oznamovací věta...

Není to o nevědomosti, já vím z této problematiky také pouze zlomek, přestože se jí už pár let zabývám. Sama píšete že tato diskuze je rozsáhlá a těžko se v ní orientuje. Zkuste popřemýšlet, zdali se můžete dotazovat tak, abyste se neptala stále dokola na to samé a nepřidávala tak to zbytečného množství informačního balastu, který se tu nachází


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 16, 2013 10:06 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
[quote="evik196":383lf9oj]Ach tak, dobře, pořídím si tibetskou houbu a budu doma vyrábět kefír. \":-)\" Jak vyrábět jogurt ale netuším vůbec, jím jen jogurt Hollandia, který mi přijde z těch, co jsou na českém trhu nejpoctivější, tak ten snad nevadí...?

Pořídím tedy i Vámi doporučené produkty, které nacucávají toxiny a grepové kapky bych tedy měla radči vysadit? Ale kdy je můžu pak zase začít používat? Je pravda, že od té doby, co je užívám se cítím nějak mizerně, ale říkala jsem si, že to je určitě dobře, že to jsou příznaky vymírání té potvory Candidy.

Nastudovala jsem toho dle mého názoru celkem dost, pročetla celou diskuzi tady a přečetla snad celý web, který se tomuto problému věnují, ale je fakt, že potravinové doplňky jsem si naordinovala sama, nemá cenu ptát se doktorů a v lékárně také nic moc nevědí \":?\"

Nechci vypadat jako uplný hlupák ( \":D\" ) ale Molybden jsem našla pouze jako doplňkové hnojivo pro akvarijní rostliny nebo na mazání ložisek pro motoristy, tak ten asi nemyslíte \":lol:\" Jestli by to bylo možné, můžete mi prosím poslat odkaz na nějaký Molybden, který se konzumuje? Nebo v lékárně už by mohli vědět, že?

Děkuji![/quote:383lf9oj]
Molybden je stopový prvek, který se běžně nachází v potravě. Má schopnost rozkládat jeden z významných toxinů candida, kterým je acetaldehyd - nervový toxin, který má řadu neblahých účinků na nervovou soustavu,

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 16, 2013 11:53 pm 
Offline

Registrován: stř led 09, 2013 11:21 pm
Příspěvky: 11
[quote:3vg5x3lm]Molybden je stopový prvek, který se běžně nachází v potravě. Má schopnost rozkládat jeden z významných toxinů candida, kterým je acetaldehyd - nervový toxin, který má řadu neblahých účinků na nervovou soustavu,

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 17, 2013 10:46 am 
Offline

Registrován: úte led 15, 2013 5:41 pm
Příspěvky: 14
sakul píše:
Pokud jste nevyloučila pečivo a ovoce, tak nemůže být řeč o tom, že jste vyloučila cukr. Veganská dieta bude vhodná při obnově mikroflory pro poměrně málo lidí a musí mít krátké trvání a bezvadnou aplikaci, jinak povede k velkým škodám. U většiny lidí se domnívám, že nebude fungovat a bude vést k drastikému úbytku váhy a dalším trablím. I při stravě bohaté na bílkoviny a tuky je často problém váhu vybalancovat díky poškozenému trávení a nízkému vstřebávání živin

Jinak není jasné na co se vlastně ptáte a nezmiňujete důležité věci jako jsou fungicidy, probiotika a další opatření pro obnovu mikroflory a likvidaci dybakterií

No, neviem si predstaviť fungovať cez pracovný týždeň bez prístupu k pečivu a ovociu, ktoré je pomerne rýchle, skladovateľné a zasýti a hlavne ide mi o hmotnosť. Samozrejme chápem, že pre diétu to nie je ideálne, ale po vylúčení toho množstva cukru, ktoré som bola schopná zjesť predtým sa mi určite uľavilo. Veg strava nezávisí od diéty, takto sa stravujem dlhšie a keďže konzument mäsa nie som vôbec, je ten výber pri diéte dosť obmedzený. Probiotiká takisto beriem, z fungicídnych produktov som skúšala grep. jadierko, fungilen a predpísané lieky. Ďalej aj detox. prípravky a podobne. Pýtam sa na názor na liečenie candidy koloidným striebrom alebo Lugolovým roztokom. Bolo mi to odporučené vyskúšať, ale rada by som si prečítala viac skúseností/názorov.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 17, 2013 7:02 pm 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
Sydney píše:
No, neviem si predstaviť fungovať cez pracovný týždeň bez prístupu k pečivu a ovociu, ktoré je pomerne rýchle, skladovateľné a zasýti a hlavne ide mi o hmotnosť. Samozrejme chápem, že pre diétu to nie je ideálne, ale po vylúčení toho množstva cukru, ktoré som bola schopná zjesť predtým sa mi určite uľavilo. Veg strava nezávisí od diéty, takto sa stravujem dlhšie a keďže konzument mäsa nie som vôbec, je ten výber pri diéte dosť obmedzený. Probiotiká takisto beriem, z fungicídnych produktov som skúšala grep. jadierko, fungilen a predpísané lieky. Ďalej aj detox. prípravky a podobne. Pýtam sa na názor na liečenie candidy koloidným striebrom alebo Lugolovým roztokom. Bolo mi to odporučené vyskúšať, ale rada by som si prečítala viac skúseností/názorov.

takto. ak trpite systemovov kandidozou, tak proste ak sa chcete z trablov dostat, tak urcite musite vyradit aj pecivo aj ovocie, ci sa vam to paci alebo nie...a dokonca si trufam tvrdit, ze budete musiet prehodnotit aj svoj postoj k veganstvu, kedze pri nizkosacharidovej diete je maximalne vhodne dodrzat pomer maximalne tolko gramov sachridov, kolko vazite (napr. ak mate 60kg, tak denna davka sacharidov je 60g a lepsie aj menej). a to sa vam s hromadou orieskov, semienok, zeleliny, pseudoobilnin z veganskej stravy sotva podari... lugolov roztok a aj koloidne striebro mozu mat nejake proticandidove ucinky...ale myslim, ze tieto dva pripravky ani zdaleka nestacia (a uz vobec nie, ak bude jest kopec sacharidov)...treba striedat kvantum pripravkov kazde 3-4 dni, aby si kandida na ne nezvykla...boj s kandidov je vacsinou beh na dlhu trat (nie tyzden, ale skor roky)...a casto nestaci bojovat len na fyzickej urovni, ale treba aj na psychickej a emocionalnej...ale ak sa vam napriek tomu vasmu volnejsiemu tempu podari dostat kandidu aj tak pod kontrolu, tak urcite vas problem nebola systemova kandidoza, ale nieco ine....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 17, 2013 10:21 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Sydney píše:
No, neviem si predstaviť fungovať cez pracovný týždeň bez prístupu k pečivu a ovociu, ktoré je pomerne rýchle, skladovateľné a zasýti a hlavne ide mi o hmotnosť. Samozrejme chápem, že pre diétu to nie je ideálne, ale po vylúčení toho množstva cukru, ktoré som bola schopná zjesť predtým sa mi určite uľavilo. Veg strava nezávisí od diéty, takto sa stravujem dlhšie a keďže konzument mäsa nie som vôbec, je ten výber pri diéte dosť obmedzený. Probiotiká takisto beriem, z fungicídnych produktov som skúšala grep. jadierko, fungilen a predpísané lieky. Ďalej aj detox. prípravky a podobne. Pýtam sa na názor na liečenie candidy koloidným striebrom alebo Lugolovým roztokom. Bolo mi to odporučené vyskúšať, ale rada by som si prečítala viac skúseností/názorov.

Můj názor tedy je, že se nemusíte trápit jestli lugol nebo stříbro máte brát. Obojí bude mít sice menší účinek na dybakterie, na druhou stranu je bohatě dokrmíte pečivem. Spíše bych si dovolil vám doporučit fungicidy nebrat vůbec. Situace, kdy vybíjíte dysbakterie a zároveň je krmíte, je obrovskou zátěží organismu a asi největší chybou při řešení tohoto problému. Dysbakterie sami o sobe pokud jsou ponechvny v klidu produkují řadou toxických látek. Pokud jsou likvidovány, je těchto látek mnohem více. Proto lidé při prvních fázích diety zážívají zpravidla nepříjemnosti spojené s otravou organismu.
Toto období je nutné přečkat a pokud možno zkrátit na co nejkratší dobu. Vy si takto můžete přivodit pemanentní stav vymírání kvasinky a její obnovy. Užijete si tedy obojího - živé kvasinky a té vymírající včetně toxinů od obojího.

Udělal jsem kdysi podobnou chybu a zničilo mě to dost značným způsobem.

Bude ale záležet na více okolnostech, každý jsme jiný a třeba vám aspoň nějaká úprava stravy a fungicidy pomohou a celkově vám to prospěje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 17, 2013 10:30 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Ještě k tomu co je pro vás nepředstavitelné.

Já jsem z velké části vyřešil své problémy až poté, co jsem si nejen představil pro mě nepředstavitelné ale hlavně jsem to začal aplikovat. Kdysi nepředstavitelné je pro mě dnes zcela běžné a co bylo dříve normální je pro mě nyní nepředstavitelné.

Je dobré si uvědomit že to jsou jenom a pouze představy, tedy myšlenky. Nemají žádnou reálnou existenci. Existují jen v našich hlavách protože jim věříme. Bez nás a energie kterou jim dáváme jsou to bludy bez šance něco ovlivňovat. To jen nám se zdají že mají obrovskou sílu a moc a že se z nich nemůžeme vymanit.

Tak je to se všemi myšlenkami - bez nás a naši pozornosti neexistují, bez toho nemají žádnou moc. Je tedy dobré si ujasnit kdo tady vlastně velí - já nebo moje smyšlené představy? A sjednat v tomto jasný pořádek. To je důležitější než všechny diety a fungicidy dohromady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 18, 2013 12:22 pm 
Offline

Registrován: úte led 15, 2013 5:41 pm
Příspěvky: 14
sakul píše:
Ještě k tomu co je pro vás nepředstavitelné.

Já jsem z velké části vyřešil své problémy až poté, co jsem si nejen představil pro mě nepředstavitelné ale hlavně jsem to začal aplikovat. Kdysi nepředstavitelné je pro mě dnes zcela běžné a co bylo dříve normální je pro mě nyní nepředstavitelné.

Je dobré si uvědomit že to jsou jenom a pouze představy, tedy myšlenky. Nemají žádnou reálnou existenci. Existují jen v našich hlavách protože jim věříme. Bez nás a energie kterou jim dáváme jsou to bludy bez šance něco ovlivňovat. To jen nám se zdají že mají obrovskou sílu a moc a že se z nich nemůžeme vymanit.

Tak je to se všemi myšlenkami - bez nás a naši pozornosti neexistují, bez toho nemají žádnou moc. Je tedy dobré si ujasnit kdo tady vlastně velí - já nebo moje smyšlené představy? A sjednat v tomto jasný pořádek. To je důležitější než všechny diety a fungicidy dohromady.

Chápem, čo máte na mysli, sama sa tým dlhšie zaoberám. Hoci - úprimne - môj psychický stav nie je lichotivý a do značnej miery z môjho pohľadu zabraňuje zlepšeniu. Jediné na čo sa môžem kedykoľvek spoľahnúť je meditácia.

Viem, že všetko nepredstaviteľné sa dá prekonať a koniec koncov hranice si tvoríme sami (aj keď v nemalej miere samotná candida ovplyvňuje našu psychiku, teda kým o nej nevieme). Zdieľam tento názor pomerne dlho, no ja a myseľ je dosť nekonečný boj, alebo skôr neúspešná ignorancia, hoci verím, že to, čo človek v sebe držal desiatky rokov nemôže zmeniť behom niekoľkých dní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 18, 2013 12:43 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Je tu nekdo kdo nezna metody od Mudr. Hnizdila?

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 18, 2013 6:23 pm 
Offline

Registrován: úte led 15, 2013 5:41 pm
Příspěvky: 14
jiddu píše:
takto. ak trpite systemovov kandidozou, tak proste ak sa chcete z trablov dostat, tak urcite musite vyradit aj pecivo aj ovocie, ci sa vam to paci alebo nie...a dokonca si trufam tvrdit, ze budete musiet prehodnotit aj svoj postoj k veganstvu, kedze pri nizkosacharidovej diete je maximalne vhodne dodrzat pomer maximalne tolko gramov sachridov, kolko vazite (napr. ak mate 60kg, tak denna davka sacharidov je 60g a lepsie aj menej). a to sa vam s hromadou orieskov, semienok, zeleliny, pseudoobilnin z veganskej stravy sotva podari... lugolov roztok a aj koloidne striebro mozu mat nejake proticandidove ucinky...ale myslim, ze tieto dva pripravky ani zdaleka nestacia (a uz vobec nie, ak bude jest kopec sacharidov)...treba striedat kvantum pripravkov kazde 3-4 dni, aby si kandida na ne nezvykla...boj s kandidov je vacsinou beh na dlhu trat (nie tyzden, ale skor roky)...a casto nestaci bojovat len na fyzickej urovni, ale treba aj na psychickej a emocionalnej...ale ak sa vam napriek tomu vasmu volnejsiemu tempu podari dostat kandidu aj tak pod kontrolu, tak urcite vas problem nebola systemova kandidoza, ale nieco ine....

no nie som si ista ci ide o systemovu kandidozu, podla vysledkov mi masivne vysli len z vyterov z posvy, pricom vyter z konecnika bol neg., ale velmi tymto hodnoteniam neverim, kedze samotne premnozenie kvasiniek ma podla mna hlavne stredisko v traviacom trakte a z tychto vyterov sa casto dosahuju aj mylne vysledky. inak uz par rokov trpim na takmer vsetky kvasinkove symptomy, vaznejsie som sa tym vsak zacala zaoberat az ked mi nic "lokalne" nepomohlo. nie som veganka, ako som uviedla som vegetarianka, co zasa dost pomaha mojej imunite, navyse z mnohych zdrojov som sa dozvedela, ze maso, mozno okrem ryb a mliecne vyrobky okrem kefirov a spol. nie su pri protikvasinkovej diete velmi vhodne a mimo to prekysluju organizmus. Ja v podstate zlepsenie dokazem hodnotit viac menej z tej gynekologickej stranky, co zabera, horsie je to v pripade inych symptomov, ktore sa po zacati diety zhorsili - napr. po dlhej dobe sa mi obnovil ekzem, zhorsil sa mi stav lupin atd. Je dost mozne ze ide o prechodny stav. Samozrejme ze je to velmi dlhy boj, najma ked v podstate znacnu cast zivota som sa stravovala nevhodne-ako dieta-mnozstvo sladkosti, peciva, muky a ATB,atd. Cize po tom odlahceni sladkosti-ktore mi za tie roky ziaden lekar nedoporucil- som pocitila ulavu. Neznamena to vsak, ze kvasinky premnozene nie su, skor si myslim, ze to je utlm alebo celkovo znizenie kyslosti organizmu. Len nechapem ako mate na mysli vyradit aj ovocie-ok, ale minimalizovat sacharidy -v zelenine, orieskoch, semienkach atd. - mi v tej strave vela nezostane, ak neprihliadam na maso. Urcila som si priority a to bolo hlavne-neschudnut a snazit sa vyradovat to najhorsie - automaticky ratam s tym ze to nebude viest k radikalnemu skoncovaniu s kvasinkami ale mozno len k zlepseniu problemov... Podla mna je prospesne co mozno najviac si najst "najvyhovujucejsiu" cestu pre organizmus.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 18, 2013 11:48 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Sydney píše:
Chápem, čo máte na mysli, sama sa tým dlhšie zaoberám. Hoci - úprimne - môj psychický stav nie je lichotivý a do značnej miery z môjho pohľadu zabraňuje zlepšeniu. Jediné na čo sa môžem kedykoľvek spoľahnúť je meditácia.

Viem, že všetko nepredstaviteľné sa dá prekonať a koniec koncov hranice si tvoríme sami (aj keď v nemalej miere samotná candida ovplyvňuje našu psychiku, teda kým o nej nevieme). Zdieľam tento názor pomerne dlho, no ja a myseľ je dosť nekonečný boj, alebo skôr neúspešná ignorancia, hoci verím, že to, čo človek v sebe držal desiatky rokov nemôže zmeniť behom niekoľkých dní.

Pokud jste schopná to takto vidět, máte za sebou zřejmě už dost trápení, které má tu schopnost, že otevírá oči. Pokud ho člověk má nastřádáno už dost, jde změna i během několika dní či občas i sekund.

Kandida, respktive její produkty a škody které páchá nepochybně významně ovlivňuje psychiku a psychická nepohoda brání nastolení původního zdravého stavu. Zamotaný kruh, řešení je v jeho rozetnutí jako vždy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob led 19, 2013 12:03 am 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
U některých lidí funguje dieta i s ovocem, protože ovoce je nositelem mnoha látek které mají tu schopnost nastřelit imunitu zpět. Na druhou stranu obsahují ten nejednoduší cukr a většině lidí způsobí problémy. Většinou je tedy užitečné je na pár měsíců vysadit a poté, ideálně v letních měsících zařadit zpět do stravy a to velmi postupně. Začít třeba s borůvkami, malinami, poté přidat kyselá jabka apod.

Podle toho co píšete se bude s velou prvděpodobností jednat o přemnožení dysbakterií a poškozenou prospěšnou mikrofloru. Nemusí jí zdaleka jen o kandidu, uchazečů na místo po zlikvidované benefiční mikroflorě je více.

Udělejte aspoň pokus. Najeďte na pár týdnu na tu nejpřísnější dietu - ve vašem případě tedy jen nízkosacharidová zelenina, vejce, ořechy a semena a tuky. Po pár dnech či týdnech můžete trochu tibetského kefíru. Přidejte velmi silnou dávku probiotik (mnoho desítek miliard denně, co finančně zvládnete) a nasaďte silné fungicidy

Sledujte co se bude dít. Modelový scénář je že se vám udělá časem zle, zhorší se gynekologické problémy a ekzém. Pokud vytrváte, vše by se mělo začít zlepšovat v horizontu 4-cca 12ti týdnů. Poté se můžete rozhodnout co a jak dále. Tohle je nejpřesnější test na kandidozu a dysbakteriozu.
Znám lidi, kteří se takto vyléčili a vrátili se bez problémů ke klasické stravě. Pravděpodobně protože imunita nebyla příliš kompromitována a mikroflora byla v relativně dobrém stavu.

Střídání nízkosacahridové a vysokosacharidové stravy, tedy sledování jak reaguji na příznaky diety, je velmi dobrým ukazatelem zdali člověk uhodil hřebíček na hlavičku nebo je problém jinde. Dobrá zpráva je, že se protikvasinkovou dietou uškodit nemůžete. Pokud je dobře nastavené, je zdravá a prospěšná pro většinu lidí.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz