Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 08, 2024 1:47 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 22, 2013 9:15 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Sakule, za těch sedm let jsem potkal určitě kvanta lidí s podobnými problémy a od nikoho jsem neslyšel o takových problémech,
jaké popisuješ. Prakticky každý popisuje po nasazení antimykotik úlevu... samozřejmě, po předchozím "zhoršení", což ale jak víme,
je pouze reakce na vymírající organismy v těle.
Jen tak pro zajímavost, cítil někdo ze zde přítomných potřebu se škrábat do krve, umírání zaživa apod.?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 22, 2013 11:02 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Vševěd píše:
Sakule, za těch sedm let jsem potkal určitě kvanta lidí s podobnými problémy a od nikoho jsem neslyšel o takových problémech,
jaké popisuješ. Prakticky každý popisuje po nasazení antimykotik úlevu... samozřejmě, po předchozím "zhoršení", což ale jak víme,
je pouze reakce na vymírající organismy v těle.
Jen tak pro zajímavost, cítil někdo ze zde přítomných potřebu se škrábat do krve, umírání zaživa apod.?

jenom rychlý exkurs

http://www.thecandidadiet.com/forum/yaf ... e-off.aspx
popisuje zamlžené vnímání, pocity strachu, záchvaty paniky a další výrazné poruchy psychiky
To je typické pro otravu acetaldehydem ale také někdy histaminem

http://www.thecandidadiet.com/forum/yaf ... ory.aspx?=
v tomto vlákně několik lidí popisuje krvavé skvrny a stopy na vlasech, rukách a po celém těle během diety

http://www.thecandidadiet.com/forum/yaf ... x#post9759
tady jsou popsané příznak die off včetně depresí, poruch spánku, poruch činnosti mozku a spánku, unavy

http://www.thecandidadiet.com/forum/yaf ... dvice.aspx
popisuje záchvaty paniky, pocity že může zemřít a další psychické trable

http://www.thecandidadiet.com/forum/yaf ... emedy.aspx
2 měsíce na dietě a stále problémy s pamětí, koncentrací a myšlením (tedy indikace přetížení mozku acetladehydem a možného poškození mozových buněk)


Snadno dohledáš důkazy o možnosti poškození mozkových buněk acetaldehydem (http://www.vrp.com/liver-support/acetal ... neurotoxin), poškození jater alkoholem, zlikovidování trávení obojím. Vyhledej si jak etanál mění bílkoviny a tělo vytváří látky proti těmto bílkovinám, které poškozují běžné bílkoviny včetně myelínu, který tvoří nervová vlákna. Mluví se v této souvislosti o spojitosti s autismem a hlavně RS, což by tě mohlo zajímat.

Těch studií a důkazů je mnoho, je to ale opět o tom kde je hledáš.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 23, 2013 8:38 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
To je všechno krásné, ale jak zjevno z tohoto topicu, není to nic běžného nebo obvyklého...
Citace:
Víš trable asi tkví v množství lidí, kteří se vědomě kandidou zabývají a tady přispívají. Zatímco na jednom z fór které jsem zde zmiňoval a kde najdeš řadu příběhu, které straší víc než ten můj je momentálně prohlížejících přes 100 lidí, kteří se věnují jen kandidě a 32 tisíc přípsěpvků na toto téma. Tady je lidí mnohem méně a jen zlomek z nich přišel řešit kandidozu, jelikož forum je zaměřeno na všechny témata.

...tohle to vystihuje asi nejlépe. Když budeš mít ve studii stonásobně více probantů, určitě najdeš vyšší četnost určitého jevu. Ovšem percentuálně to bude stále stejné. Máme tady tebe, ty jsi třeba statisticky 0,3%
s takovými problémy... a podle mého není dostatečný důvod pro to, aby se všichni ostatní řídili tvojí zkušeností...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 24, 2013 9:41 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2011 5:24 pm
Příspěvky: 86
Zdravím vás,
již delší dobu jsem víceméně pasivním členem tohoto fóra. Rád bych zdejším znalým uživatelům položil otázku \":)\")
Znáte někoho, kdo trpěl candiózou a pomocí nejrůznějších diet (např. nízkosacharidových) a braním nejrůznějších preparátů se z této dle mého názoru čistě psychosomatické nemoci dostal? Tím dostal nemyslím pouze to, že se mu díky razantnímu omezení sacharidů zmírnily projevy. Ale např. to, že i po přísunu většího množství cukrů (i dlouhodobě) projevy candidózy nenavrátily... Věřím, že mi nikdo nebude ve větách opravovat chyby, či na mne jinak útočit (jak se bohužel stalo na tomto fóru v poslední době zvykem).

Díky D.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 24, 2013 10:32 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
davidekMTB píše:
Zdravím vás,
již delší dobu jsem víceméně pasivním členem tohoto fóra. Rád bych zdejším znalým uživatelům položil otázku \":)\")
Znáte někoho, kdo trpěl candiózou a pomocí nejrůznějších diet (např. nízkosacharidových) a braním nejrůznějších preparátů se z této dle mého názoru čistě psychosomatické nemoci dostal? Tím dostal nemyslím pouze to, že se mu díky razantnímu omezení sacharidů zmírnily projevy. Ale např. to, že i po přísunu většího množství cukrů (i dlouhodobě) projevy candidózy nenavrátily... Věřím, že mi nikdo nebude ve větách opravovat chyby, či na mne jinak útočit (jak se bohužel stalo na tomto fóru v poslední době zvykem).

Díky D.

Ano, ty příběhy znám. Nicméně lidé kteří jsou nebo se zdají být vyléčeni často kromě změny stravy a aplikování doplňků projdou změnou chápání přístupu ke svému tělu, změnou přístupu k tomu co člověk do sebe dostává. Tedy jakousi povrchovou ale přesto důležitou změnou A třeba je přesně to co se měli na tomto naučit.

Často s radostí čtu o lidech kteří šli více do hloubky a jako vedlejší efekt vyřešení problému objevily v sobě různé rány, změnili postoj k sobě, ke svým vztahům a radikálně změnili svoji životní situaci. Většinou už nemluví o tom kandidoze jak o problému ale jako o příležitosti.

Spíše vyjímečně vídávám lidi, kteří se vyléčili a zdá se, že se nenaučili nic a u kterých zdánlivě k ničemu nedošlo. Ale to může být jen první pohled na ně. Každý jsme jiný, každý potřebujeme jiné lekce a máme jiné důvody a příčiny. Je také možné že zatlačením problému zpět do těla se příčiny projeví v jiném čase a na jiném místě ... třeba mnohem razantněji takže bude třeba je brát mnohem vážněji.

Nicméně velká a nepřehlédnutelná skupina se i přes razantní a systémová opatření plácá s jen částečnými výsledky a stále se vracejícími problémy. Většinou když vidím jak se projevují tak je jasné kde je zakopaný pes.

Jsem zástancem komplexního přístupu, tedy postupovat na všech rovinách naší bytosti.
Nicméně je klíčové začít nebo se aspoň dotknout toho co je v nás celý život neměnné, co přesahuje hranice našich problémů a bylo tady předtím než jsme se narodili a bude tady i potom, co se tohle tělo rozpadne. Jsem přesvědčený, že tahle základna prostupuje všechny další naše vrstvy a její léčebný potenciál je neomezený. V případě uvědomění si, tedy realizování této naší podstaty nemá asi většinou už význam se dalšími vrstvami zabývat. Není ani důvod.

Je velmi účinné a hodnotné projít vrstvu kterou tady stále opakuje Petr2 - sféru našeho myšlení, emocí, vztahů, vnitřních i vnějších konfliktů, starých zranění a neuspokojených tužeb. Velká úleva, pohoda a pocit štěstí může přijít s vyčištěním tohoto prostoru. Neměl by to být však konečný cíl, i když to tak někdy vypadá.

A je nepochybně užitečné práci v těchto dvou více či méně hlubokých vrstvách doprovodit prací na té hrubé části formou stravy, očist, doplňků apod. V případě zaměření jen na toto bude však výsledek jen částečný, protože zcela prokazatelně nejsme jen shlukem kůže, masa, kostí a tekutin a nemoci těla nejsou náhodnými projevy nebo jakýmsi omylem přírody. A překvapuje mě že si to dnes ještě někdo myslí.

Je paradoxní, že nejvíce nás zajímá něco co se v průběhu života změní tak , že by člověk své tělo (sám sebe?) v rozpětí 50 ti let života vůbec nepoznal a něco co se v komicky krátký čas rozpadne na prach. Vůbec se nestaráme o to, co v nás zůstává stále stejné. Kupodivu se vůbec neptáme co je to neměnné JÁ, které všechny ty věci vnímá, které pozoruje tělo a všechny jeho problémy. Nemoc, trápení, bolesti, neštěstí nás k tomu stále vracejí a pokud TO ignorujeme tak se TO připomíná se stále větší razanci.

To už ale hodně přesahuje rámec tvé otázky:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 24, 2013 10:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Nic není jen špatné a nic jen dobré. Stejně tak ketóza. Člověk je ve stavu, kdy spotřebovává jako zdroj energie ketony, ne glukózu.
To značí - nulová šance pro candidu. Doplněno antimykotiky není potřeba být v ketóze déle než dejme 4-6 týdnů, což podle mého
stačí k znatelnému zlepšení či úplnému vyléčení.
Pokud se ketogenní dietou léčí autismus či jiné psychické nemoci, o kterých se soudí, že jsou příbuzné s candidou, potom nemůže
být ketóza úplně špatná. Nicméně to co zmiňuje pan Jarda - a sice vybalancování pH - to jde proti sobě. Ketóza je stav, kdy je pH
v určitých hodnotách - nechce se mi hledat v jakých - a pokud se např. jedlou sodou nebo citrónem z těchto hodnot "vymaníte",
tělo přestane používat ketony a začne se znovu orientovat na glukózu jako zdroj energie, kterou si vyrobí ze svalové tkáně. Takže
nic, oč by se dalo stát.
Nicméně - při půstu je pH taky šílené a přece Vám ho nikdo radit něčím vyrovnávat. Zdá se, že za určitých okolností pH nemusí být
tak důležité...

Tak hladina pH nepochybně důležitá je při čemkoliv co konáte, protože hraniční hodnoty znamenají smrt, což se mě důležité určitě jeví. U půstu, což vám potvrdí každý kdo je dělá, také není nic snadného se vyrovnat s tak nízkým pH, které se tam dosahuje. Ketóza je nepochybně dobrý prostředek k dosažení konkrétního cíle, ale jako životní styl se asi aplikovat nedá, srovnané pH je pro zdraví prostě nejdůležitější veličina vůbec.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 24, 2013 11:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
adrian píše:
Pochopil som to spravne ,chvilu to necham v ketoze a potom začnem dvihat ph,alebo ho dvihat okamžite,alebo podla stavu ?zatial sa citim docela v pohode
až na kolisanie nalad raz v pohode inokedy nervozita.

Dá se aplikovat v cyklech dle momentálního stavu i když již jsem zde odpovídal, že jsem udržel i stav kdy bylo možno měřit ketony v moči, tedy ketóza byla nezpochybnitelná a při tom bylo pH zásadité, ovšem tento stav by se asi musel docela dost prozkoumat, nejde o běžný jev.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 24, 2013 11:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
[quote="André":1vqrkn7e]Jím hodně zeleniny a maso, ale špenát jsem fakt neměla \":mrgreen:\" .Psychicky jsem se dost uklidnila. Zelená stolice se objevila po čištění střev " šánkou" a dietu jsem začala držet pár dní na to a od té doby je prostě taková. Nervy si z toho nedělám, jen mĕ to zajímalo. Spíš jsem doufala, že mi nĕkdo dá dobrou zprávu o docházející candidĕ z tĕla a budu se moct radovat. No musím vydržet. \":wink:\"[/quote:1vqrkn7e]
Většinou bych to viděl na

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 24, 2013 11:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
evik196 píše:
Právě držím striktě dietu týden, před tím jsem ji taky držela, ale nebyla tak striktní ( jen bez cukrů a bílé mouky ). Vážně myslíte, že není dobré teď dietu provádět a kvasinky vymyzí po delší době sami? Trochu se v tom všem přestávám orientovat, na netu až přespříliš informací, které se navzájem vylučují \":shock:\"

Tak dobře vám to píše člen sakul, ale zase bych se očist tolik nebál. Provedení šanky je nárazová záležitost a pokud dodáte hojně laktobacilů nemyslím si, že by v tom měl být nějaký problém. Nicméně pokud se na to necítíte, nebo se bojíte, což kandidě vyloženě svědčí, dal bych raději pár klystýrů a máte pokoj. Každopádně je třeba se soustředit na dodávku laktobacilů a to ideálně i do klystýru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 24, 2013 11:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Sydney píše:
Zdravím, s Candidou bojujem cca pol roka. Mám zníženú imunitu, na ktorú som skôr brala lieky, no predtým som užívala asi 6 ATB za polrok, skončila s adenotómiou a zrejme vďaka radikálnej zmene stravovania sa teraz cítim lepšie, nebola som odvtedy chorá, ale po posledných ATB sa mi okamžite kvasinky premnožili, prvotne som to riešila len v gynekologickej oblasti. Neskôr som si všimla príznaky celkovej kandidózy, ktorými trpím v podstate x rokov a začala som s protikvasinkovou diétou. Asi 2 mesiace som ju vydržala úplne bez cukru, ale pečivo ani ovocie som úplne nevylúčila, inak sa stravujem vegetariánsky, čo naviac sa snažím vegánsky. Popri tom som brala aj flukonazol, ale ten mi zlepšenie veľmi nepriniesol, po tých dvoch mesiacoch som sa však cítila lepšie, no pár kíl som schudla, čo je s mojou váhou dosť problém (41 kg pri 160 cm). V zime som jedla aj niektoré nevhodné potraviny aj s obsahom cukru atď. a opäť sa necítim ok, znova začínam s prísnejšou diétou, aj keď mi nevyhovuje to chudnutie... \":cry:\" Užívala som aj nylinné extrakty, detoxikačné prípravky, ale konkrétnu očistu čriev som zatiaľ nerobila... Rozmýšľala som o liečbe kolooidným striebrom alebo Lugolovým roztokom. Váš názor? Ďakujem za odpoved(e).

Pokud budete takto skákat z jedné stravy na druhou asi toho mnoho nevyřešíte, nastudujte si správnou stravu a dodržujte striktně režim při dostatečné dodávce tuků, což by tělo mělo udržet na správné váze. Jinak stříbro i lugolův roztok jsou silné prostředky, které bohužel hubí všechno, tedy i laktobacily a je vždy třeba doplnit dostatek laktobacilů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 24, 2013 11:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
inzenyr píše:
Toto, co popisujete, muzu potvrdit ze sve osobni zkusenosti, jenom jsem neresil problemy s kvasinkou, ale se vsemi zdravotni problemy, ktere se u mne projevovaly. Pul roku, od brezna do srpna, jsem se zivil v podstate jenom zelenymi stavami, kefirem, cerstvou zeleninou a trochou mineralu a pivovarskych kvasnic. Vsechno ale sebrane na louce nebo vypestovane na zahradce, nic z obchodu mimo mineraly a pivovarske kvasnice. Mleko neupravovane z automatu. Pravidelne kazdy den jsem pridaval ze zahradky redkvicky a rajcata. Ze zahradky jeste byly okurky, spenat, vojteska, rukola, bazalka, petrzel, pelynek, salat, vsechno ostatni z louky. Vse skoncilo v odstavovaci. Stalo mne to 13 kg na vaze, ale 90% zdravotnich problemu zmizelo do 3 mesicu a ten zbytek do pul roku. Zadne negativni potize se u mne behem te doby neprojevovaly, proste zdravotni problemy postupne mizely, takze i pres tu imunitu to asi funguje.

Inzenyr

Tak zvednutí imunity funguje, to je nezpochybnitelné a mnoho lidí si vůbec neuvědomuje, že problém je většinou ve snížené teplotě těla. Uvedené období roku je k tomu navíc více než vhodné, protože je velké teplo. Již pouhé zvednutí teploty těla o jeden až dva stupně dělá s imunitou naprosté zázraky. Jde o násobení jejích možností 2x až 40 x což je nevídané a třeba existují japonské studie a klinické zkoušky s termoterapií u rakovin, kdy je obdivuhodný výsledek zvednutí teploty těla jasně patrný. To, že většina rakovin je vlastně kandida, není snad třeba dodávat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2013 2:15 am 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
Jarda píše:
Tak zvednutí imunity funguje, to je nezpochybnitelné a mnoho lidí si vůbec neuvědomuje, že problém je většinou ve snížené teplotě těla. Uvedené období roku je k tomu navíc více než vhodné, protože je velké teplo. Již pouhé zvednutí teploty těla o jeden až dva stupně dělá s imunitou naprosté zázraky. Jde o násobení jejích možností 2x až 40 x což je nevídané a třeba existují japonské studie a klinické zkoušky s termoterapií u rakovin, kdy je obdivuhodný výsledek zvednutí teploty těla jasně patrný. To, že většina rakovin je vlastně kandida, není snad třeba dodávat.

Moc dekuji za informaci, teplotu tela jsem jeste neresil, ani jsem ji nestudoval.
Moc zajimava informace, podivam se, co se o tom da zjistit.

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2013 8:40 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
davidekMTB píše:
Zdravím vás,
již delší dobu jsem víceméně pasivním členem tohoto fóra. Rád bych zdejším znalým uživatelům položil otázku \":)\")
Znáte někoho, kdo trpěl candiózou a pomocí nejrůznějších diet (např. nízkosacharidových) a braním nejrůznějších preparátů se z této dle mého názoru čistě psychosomatické nemoci dostal? Tím dostal nemyslím pouze to, že se mu díky razantnímu omezení sacharidů zmírnily projevy. Ale např. to, že i po přísunu většího množství cukrů (i dlouhodobě) projevy candidózy nenavrátily... Věřím, že mi nikdo nebude ve větách opravovat chyby, či na mne jinak útočit (jak se bohužel stalo na tomto fóru v poslední době zvykem).

Díky D.


Osobně jsem pomohl s candidou mnoha lidem, kterým se už podle mých informací nevrátila. Manželka ji měla ošklivě rozjetou, tříměsíční dietou a Sporanoxem se z toho dostala
a už šest let má pokoj. To je pro mně naprosto největší výhra, protože nemůžu vyloučit, že ačkoliv se jí to stalo po ATB kůře, přispěl jsem k tomu i já. Když to řeknu trochu cynicky,
ostatní jsou mi v podstatě u zadku, ale kdyby měla problémy ona, nesl bych to hodně špatně...
Měl jsem kolegu, který si candidu přivodil podobným způsobem jako já, dostal léky, dietu, vyléčil se. Teď už žije šest nebo více let v Thajsku, kde dostal nějakou tropickou nemoc,
na čas oslepnul!!! doktoři nevěděli co s ním, tak do něho napumpovali hromadu antibiotik, dostal se z toho a candida se mu nevrátila. Někdo má holt větší štěstí:-)

Jak jsi dospěl k tomu, že candida je čistě psychosomatická nemoc? A proč se ta čistě psychosomatická nemoc dostavuje nejvíc při braní ATB a píše se o tom v každém příbalovém letáku?

a ještě k tomuhle
Citace:
Ale např. to, že i po přísunu většího množství cukrů (i dlouhodobě) projevy candidózy nenavrátily...

je třeba si uvědomit, že i naprosto zdravý člověk bude mít po přísunu většího množství cukrů dlouhodobě zdravotní problémy, a zdraví se neposuzuje podle toho, že si ho můžeš
svědomitě a pravidelně ničit a nezničíš si ho... takových lidí je tak jeden ze statisíce, který může dělat co ho napadne, kouřit, chlastat, žrát mastné a sladké, nehýbat se a přitom být
zdravý...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Naposledy upravil Vševěd dne pát led 25, 2013 8:50 am, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2013 8:42 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Tak hladina pH nepochybně důležitá je při čemkoliv co konáte, protože hraniční hodnoty znamenají smrt, což se mě důležité určitě jeví. U půstu, což vám potvrdí každý kdo je dělá, také není nic snadného se vyrovnat s tak nízkým pH, které se tam dosahuje. Ketóza je nepochybně dobrý prostředek k dosažení konkrétního cíle, ale jako životní styl se asi aplikovat nedá, srovnané pH je pro zdraví prostě nejdůležitější veličina vůbec.

jaké asi mají pH eskymáci nebo masajové, či mongolové, kteří dávají přednost bílkovinové stravě? vím, že mi řeknete, že to není náš případ,
nicméně: zdá se, že pH možná není tak úplně směrodatné... nikdo netvrdí, že ketóza je zdravý životní styl, jen to, že některé nemoci se s ní
dají dobře léčit a zřejmě má svůj význam.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2013 12:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
jaké asi mají pH eskymáci nebo masajové, či mongolové, kteří dávají přednost bílkovinové stravě? vím, že mi řeknete, že to není náš případ,
nicméně: zdá se, že pH možná není tak úplně směrodatné... nikdo netvrdí, že ketóza je zdravý životní styl, jen to, že některé nemoci se s ní
dají dobře léčit a zřejmě má svůj význam.

No zde vás možná vyvedu z všeobecně zažitého omylu, že strava je to jediné a nosné pro správné pH. Bohužel tomu tak není, čili zmíněné národy žijící bez denního stresu mohou mít na uvedené stravě vodíkové ionty srovnané, zatím co vitarián mordovaný stresem moderního života je bude mít klidně špatné. Ketózu rozhodně neodsuzuji, ale bral bych ji jako prostředek, ne životní standard.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz