Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 08, 2024 6:42 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 03, 2013 8:27 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Ja bych vice vsadil na psychosomatickou pricinu. Samozrejme ze vse je propojeno a kdyz si nezrizenym zivotem znicis metabolismus a imutinu, tedy bunky ktere to maji na starosti tak muzes byt v sedmym nebi a stejne ti telo nebude fungovat jak by melo. Dobra zprava je ze i takto oslabene se muze za par dni ci mesicu obnovit a zregenerovat, jen to chce umet naslouchat a mit se tak trochu egoisticky rad, mozna vic nez trochu a na ukor jinych. :/

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 03, 2013 8:31 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Inženýre, možná se budu opakovat, ale:
na začátku je perfektně fungující imunita /pokud má někdo štěstí/. Ta je z největší části ve střevech a je závislá na tom,
kolik je v ní prospěšných bakterií. Pokud začneme ty dobré bakterie likvidovat, ubývají a zhoršuje se - imunita. Ano, imunita
je tvořena z hlavní části prospěšnými bakteriemi a proto se doporučuje na její posílení užívat laktobacily. Pokud jsou přemnoženy
kvasinky ve střevech, je potřeba je zredukovat a nahradit prospěšnými bakteriemi.

Tím, že zredukujeme kvasinky /fungicidními látkami/ a na jejich místo nasadíme prospěšné bakterie /prebiotika/ obnovíme si imunitu.

Vždycky rostu, když někdo napíše, že stačí nabudit imunitu a candida se vyléčí sama. Mluvíte pořád o tomtéž o čem já, jenom
Vám to jaksi nedochází:-) proto je po ATB imunita zhoršená a je nutno ji obnovit - probiotiky.

Imunita se odehrává z největší části ve střevech! Už to chápete? Když budete užívat rok v kuse ATB - imunitu si zhoršíte, o tom
doufám nebudeme polemizovat. A jakým způsobem si ji zhoršíte? Ano, velmi správě: tím, že si snížíte množství probiotických
bakterií ve střevech. A jediný způsob, jak si imunitu zase zlepšit, je přesně to, o čem celou dobu mluvím...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 03, 2013 8:32 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
no napsal jsem to příšerně, ale už to nebudu editovat:-)

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 03, 2013 10:55 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
Vševěd píše:
Inženýre, možná se budu opakovat, ale:
na začátku je perfektně fungující imunita /pokud má někdo štěstí/. Ta je z největší části ve střevech a je závislá na tom,
kolik je v ní prospěšných bakterií. Pokud začneme ty dobré bakterie likvidovat, ubývají a zhoršuje se - imunita. Ano, imunita
je tvořena z hlavní části prospěšnými bakteriemi a proto se doporučuje na její posílení užívat laktobacily. Pokud jsou přemnoženy
kvasinky ve střevech, je potřeba je zredukovat a nahradit prospěšnými bakteriemi.

Tím, že zredukujeme kvasinky /fungicidními látkami/ a na jejich místo nasadíme prospěšné bakterie /prebiotika/ obnovíme si imunitu.

Vždycky rostu, když někdo napíše, že stačí nabudit imunitu a candida se vyléčí sama. Mluvíte pořád o tomtéž o čem já, jenom
Vám to jaksi nedochází:-) proto je po ATB imunita zhoršená a je nutno ji obnovit - probiotiky.

Imunita se odehrává z největší části ve střevech! Už to chápete? Když budete užívat rok v kuse ATB - imunitu si zhoršíte, o tom
doufám nebudeme polemizovat. A jakým způsobem si ji zhoršíte? Ano, velmi správě: tím, že si snížíte množství probiotických
bakterií ve střevech. A jediný způsob, jak si imunitu zase zlepšit, je přesně to, o čem celou dobu mluvím...

V poradku, co s tou kvasinou co neni ve streve?

http://www.curenaturalicancro.com/

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon úno 04, 2013 8:21 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Je několik teorií o tom, co je vlastně rakovina. Jedna z nich je, že je to v podstatě plíseň. To by na ni měly asi zabírat systémové antimykotika?
A to, že je nikdo na léčbu nepoužívá vypovídá o tom, že to asi není tak jednoduché.
Ta teorie je bezesporu zajímavá, ale už jsem tady narazil na někoho, kdo tvrdil, že tu úžasnou metodu zkoušel a vůbec nezabrala...
Takže bych se vyhnul takovému zjednodušování.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon úno 04, 2013 8:26 am 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Vševěd píše:
když to tak člověk čte, mohl by nabýt dojmu, že stačí jíst česnek a vyléčí se z candidy. Je to přece silný fungicid.
K tomu trochu chilli a je po problému.
Jak to jde dohromady s tím, že se s tím tady všichni tak trápí? Fungicidů je jako sraček s prominutím a přitom všechny
nakonec selhávají...
tady je obrázek nystatinu rozetřeného na pomeranč
Obrázek
dokáže tohle chilli nebo česnek? a přitom ani nystatin spoustě lidí nepomůže...

Vševěde, pochopil jsem správně, že nystatin byl rozetřen jen na levé (neplesnivé) polovině pomeranče?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon úno 04, 2013 8:48 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Vševěd píše:
když to tak člověk čte, mohl by nabýt dojmu, že stačí jíst česnek a vyléčí se z candidy. Je to přece silný fungicid.
K tomu trochu chilli a je po problému.
Jak to jde dohromady s tím, že se s tím tady všichni tak trápí? Fungicidů je jako sraček s prominutím a přitom všechny
nakonec selhávají...
tady je obrázek nystatinu rozetřeného na pomeranč
Obrázek
dokáže tohle chilli nebo česnek? a přitom ani nystatin spoustě lidí nepomůže...

Podle dr Simonciniho likviduje Candidu soda bicarbona. Bylo by zajimavy zkusit to s tim plesnivym pomerancem se sodou a s tim rozetrenym cesnekem.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon úno 04, 2013 10:13 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Ates píše:
Vševěde, pochopil jsem správně, že nystatin byl rozetřen jen na levé (neplesnivé) polovině pomeranče?

Ano

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 05, 2013 1:16 am 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
Vševěd píše:
Je několik teorií o tom, co je vlastně rakovina. Jedna z nich je, že je to v podstatě plíseň. To by na ni měly asi zabírat systémové antimykotika?
A to, že je nikdo na léčbu nepoužívá vypovídá o tom, že to asi není tak jednoduché.
Ta teorie je bezesporu zajímavá, ale už jsem tady narazil na někoho, kdo tvrdil, že tu úžasnou metodu zkoušel a vůbec nezabrala...
Takže bych se vyhnul takovému zjednodušování.

Mne spis slo o to, jestli je kvasinka i jinde nez ve streve. Ten odkaz jsem posilal proto, ze ten doktor uvadi, ze se kvasinka vyskytuje i jinde v tele nez jenom ve streve. Pokud ano, jak se ji zbavit. To bylo v reakci na ten imunitni system, ktery by si s ni mel poradit.
Tys mne za to setrel, tak jsem se zeptal jinak.

S tou lecbou rakoviny co tam uvadi, by jedine mohla korespondovat ta metoda kombinace medu a jedle sody. Akorat ze on tam tu jedlou sodu picha primo do nadoru a nepouziva jako transporter med nebo melasu nebo neco jineho sladkeho, aby jsi mne zase nechytal za slovo.

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 05, 2013 8:10 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Inženýre, možná se budu opakovat, ale:
na začátku je perfektně fungující imunita /pokud má někdo štěstí/. Ta je z největší části ve střevech a je závislá na tom,
kolik je v ní prospěšných bakterií. Pokud začneme ty dobré bakterie likvidovat, ubývají a zhoršuje se - imunita. Ano, imunita
je tvořena z hlavní části prospěšnými bakteriemi a proto se doporučuje na její posílení užívat laktobacily. Pokud jsou přemnoženy
kvasinky ve střevech, je potřeba je zredukovat a nahradit prospěšnými bakteriemi.

Tím, že zredukujeme kvasinky /fungicidními látkami/ a na jejich místo nasadíme prospěšné bakterie /prebiotika/ obnovíme si imunitu.

Vždycky rostu, když někdo napíše, že stačí nabudit imunitu a candida se vyléčí sama. Mluvíte pořád o tomtéž o čem já, jenom
Vám to jaksi nedochází:-) proto je po ATB imunita zhoršená a je nutno ji obnovit - probiotiky.

Imunita se odehrává z největší části ve střevech! Už to chápete? Když budete užívat rok v kuse ATB - imunitu si zhoršíte, o tom
doufám nebudeme polemizovat. A jakým způsobem si ji zhoršíte? Ano, velmi správě: tím, že si snížíte množství probiotických
bakterií ve střevech. A jediný způsob, jak si imunitu zase zlepšit, je přesně to, o čem celou dobu mluvím...

Vztahy mezi mikroorganismy v mikroflore mohou byt tak komplexni ze se nikdy nedovime jak to vlastne cele funguje, protoze ani dnes nevime jak funguje lidske telo a ani to nikdy nemuzem vedet, kazdy znas je original. Nelze pausalizovat, prumerovat.

cituji z akademonu:

Mikroorganismy v našem těle
3.2.2013
Je známo několik desetiletí, že lidské tělo, podobně jako tělo jiných živočichů, obsahuje ohromné množství buněk mikroorganismů, které jsou jen výjimečně patogenní, naopak však jsou užitečné pro příjem potravy, udržování imunitního systému a ochranu proti škodlivým organismům. Ukazuje se, že lidský mikrobiom obsahuje osm milionů genů, což je 300krát více, než je genů v buňkách vlastního lidského těla. Celkem se dá říci,že pouze jedna z deseti buněk člověka jako takového náleží skutečně buňkám Homo sapiens. V jednotlivých částech těla je přítomno 2260 druhů mikroorganismů v nose, 2379 druhů na kůži za ušima, 4159 druhů v krku, 7950 druhů na jazyku, 2000 druhů ve vnitřku lokte, 2060 druhů v poševním otvoru a 33 600 druhů v lidském střevě.
Prof. Dr. Arnošt Kotyk, Fyziologický ústav AV ČR

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 05, 2013 10:44 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
inzenyr píše:
Mne spis slo o to, jestli je kvasinka i jinde nez ve streve. Ten odkaz jsem posilal proto, ze ten doktor uvadi, ze se kvasinka vyskytuje i jinde v tele nez jenom ve streve. Pokud ano, jak se ji zbavit. To bylo v reakci na ten imunitni system, ktery by si s ni mel poradit.
Tys mne za to setrel, tak jsem se zeptal jinak.

S tou lecbou rakoviny co tam uvadi, by jedine mohla korespondovat ta metoda kombinace medu a jedle sody. Akorat ze on tam tu jedlou sodu picha primo do nadoru a nepouziva jako transporter med nebo melasu nebo neco jineho sladkeho, aby jsi mne zase nechytal za slovo.

Inzenyr

Tak když mi pošlete odkaz na webové stránky, těžko z toho můžu usoudit, oč Vám šlo.
Když si uděláte pořádek ve střevech, candida pochcípe i jinde.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 05, 2013 12:03 pm 
Offline

Registrován: úte pro 06, 2011 4:30 pm
Příspěvky: 102
Nechci se vám vměšovat do vaší debaty o kandidě, ale kde jste vzali to, že imunitní systém sídlí ve střevech??? To, co jsem zatím nastudoval o imunitě, říká, že imunitní buňky se tvoří v kostní dřeni a učí a specializují se v mízních uzlinách. Hlavním "regulátorem" IS je pak lidský mozek.
Pokud má někdo ve střevech bordel, tak to samozřejmě vede k intoxitaci a poškozování střevní stěny, takže breberky daleko snáz vnikají do krve a IS se velice zaťěžuje jejich likvidací. Pokud se ještě navíc nehýbeme, tak se brzdí pohyb lymfy a tím i odstraňování bordelu z těla a omezuje se proces "výcviku" a "dopravy" specializovaných buněk IS.
Popsal jsem to opravdu hodně zjednodušeně, ale nikde jsem opravdu nenašel zmínku o funkci střeva v IS.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 05, 2013 12:56 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
http://www.aerobic.cz/aerobik-clanky-ar ... -ve-streve

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 05, 2013 3:25 pm 
Offline

Registrován: úte pro 06, 2011 4:30 pm
Příspěvky: 102
Hmmm..............
pro zvídavé je velmi pěkně popsaná funkce IS v knice Enzymy, stavební kameny života.
Na Wiki je to taky docela pěkně, ale s horší přehledností
http://cs.wikipedia.org/wiki/Imunitn%C3%AD_syst%C3%A9m
a tady něco odbornějšího
http://genetika.wz.cz/imunita.htm
http://biomikro.vscht.cz/vyuka/fm/SImmu ... _final.pdf

Samozřejmě nezpochybňuji vliv čistých střev na zdraví člověka, ale sídlo IS to fakt není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 05, 2013 4:05 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Tak když mi pošlete odkaz na webové stránky, těžko z toho můžu usoudit, oč Vám šlo.
Když si uděláte pořádek ve střevech, candida pochcípe i jinde.

Poradek si musis udelat nejdriv v hlave.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz