Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 9:30 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv úno 25, 2010 6:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Inka píše:
Po zkušenosti s MMS, kdy mám opravdu hodně nepříjemné reakce a jsem tedy pravděpodobně dost zamořená breberkami, jsem se rozhodla ještě užívat nějaké bylinné preparáty proti parazitům (ořešák,pelyněk atd.). K antihelmintikum bych pristoupila pripadne az pozdeji, kdyby se stav nelepsil. Chtěla bych se zeptat, zda se daji bylinne preparaty proti parazitum kombinovat s MMS ci zda je lepsi udelat si od MMS prestavku a užívat je zvlášť? Nevím, zda by třeba nějak nesnižovaly účinnost MMS. Prozatím jsem se tedy dočetla, že účinnost MMS snižuje jen vitamín C. Děkuji moc za radu.

Na vašem místě bych se nyní na MMS asi vykašlal a začal gruntovat střeva a játra. Pokud v sobě cokoliv pozabíjíte o což se zjevně stále snažíte, tak si musíte uvědomit, že se to ve vás bude rozkládat a taky se ten vzniklý bordel musí někudy dostat ven, na což máme střevo játra a ledviny. Primární tedy není něco zabít, ale vyčistit se, abych to pak mohl zabít. Pokud to uděláte, tak budete pravděpodobně MMS pít jako vodu a nic se dít nebude. Bylinné preparáty na bázi pelyňku, jsou možná v některých případech tvrdší léčba než MMS a může vám být blbě ještě daleko více. S MMS bych to rozhodně nekombinoval, to nebudete vědět vůbec po čem je vám vlastně blbě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 25, 2010 6:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Jana píše:
Ještě pri jistotu - braní zinku, vitamínu E a hořčíku nijak MMS neovlivní?
Pouze umělý vitamín C? Tedy pomeranče, citrony apod. můžu jíst?
Díky
Jana

Kovové prvky MMS přednostně likviduje, čili zinek i hořčík bych na nějakou dobu asi vynechal, ale zásadní vliv to zřejmě nemá. Přednost to dává těžkým kovům a chová se jako chelační prostředek. Citrusové plody nevidím jako problém, pouze vadí chemický vitamín C.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 25, 2010 6:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
To Jarda : Pán Jarda, keď som omylom vypil stredne veľký glg 10 percentného roztoku kyseliny citrónovej, hrozí mi niečo ? Chcel som to rýchlo zapiť rozpustenou sódou bikarbónou, ale včera som vyničil všetky tri tégliky na kúpeľ...tak som vypil 2 dcl vody + 3dcl ( rýchlo uvareného a 10 minút vyluhovaného ) urologického čaju. Nič mi teda nehrozí ?
Otázka ku MMS : Koľko minút po vypití aktivovaného MMS s napríklad 1dcl vody, si môžem dať aj iný nápoj ( napr. čaj ) ?
Otázka číslo 2 : Mám problémy s pokožkou hlavy ( asi tam mám nejakú kvasinku, alebo niečo, do riti...ako sa to tam dostalo ? Nepoužívam čiapku, šiltovku, gél, vlasy si umývam len prírodným Bio zakúpeným šampónom - takže asi duchovná príčina... ), chcem si tam dávať aktivované MMS, napríklad 3 aktivované kvapky do 25ml vody.... ale má to svoj pach...Takže sa chcem opýtať : kedže sa MMS môže piť v jablkovej štave... mohol by som miešať tú "MMS vlasovú vodičku" s jednou kvapkou ( alebo s polkou kvapky ) jablkového éterického oleja ? Nechcem, aby mi bolo hlavu cítiť za MMS. Ďakujem pekne za odpoveď.

Nehrozí vám celkem nic, ale ty kraviny by jste už mohl ukončit. Na MMS se může pít prakticky ihned to ničemu nevadí a účinky to neoslabuje. Dejte na to urinu a máte po potížích. MMS na vlasy patrně bude fungovat, ale při představě jak to zase vylepšíte, bych vám to asi nedoporučoval, ať si celou hlavu nepoleptáte. To by moc příjemné nebylo, nemluvě o tom, že možná by pak asi nebylo ani co česat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 25, 2010 9:00 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Napadlo ma, pridat roztok MMS do rozprasovaca a poprasit tym uskladnene citrusove plody, napriklad pomarance, citrony, grepy. Ked sa to bude robit kazdy druhy den, zabrani to plesniveniu a predlzi trvanlivost? Casto totiz v akcii nakupim vela citrusovych plodov, a potom ma vzdy mrzi, ked mi nejake poplesniveju.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 25, 2010 9:22 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Xion píše:
Napadlo ma, pridat roztok MMS do rozprasovaca a poprasit tym uskladnene citrusove plody, napriklad pomarance, citrony, grepy. Ked sa to bude robit kazdy druhy den, zabrani to plesniveniu a predlzi trvanlivost? Casto totiz v akcii nakupim vela citrusovych plodov, a potom ma vzdy mrzi, ked mi nejake poplesniveju.

To znie celkom zujímavo, pokropit to MMS.

Inak na tie akcie pozor, dost často sa v nich predáva odpad.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 25, 2010 9:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Napadlo ma, pridat roztok MMS do rozprasovaca a poprasit tym uskladnene citrusove plody, napriklad pomarance, citrony, grepy. Ked sa to bude robit kazdy druhy den, zabrani to plesniveniu a predlzi trvanlivost? Casto totiz v akcii nakupim vela citrusovych plodov, a potom ma vzdy mrzi, ked mi nejake poplesniveju.

Tak toto vyzkoušené nemám, to budete muset prubnout, ale asi by to mohlo fungovat. Docela dobrá varianta je také postříkat je koloidním stříbrem, které se i částečně vstřebá a máte pak velice zdravé potraviny s nepatrným obsahem stříbra.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 26, 2010 8:39 am 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Jarda píše:
Na vašem místě bych se nyní na MMS asi vykašlal a začal gruntovat střeva a játra. Pokud v sobě cokoliv pozabíjíte o což se zjevně stále snažíte, tak si musíte uvědomit, že se to ve vás bude rozkládat a taky se ten vzniklý bordel musí někudy dostat ven, na což máme střevo játra a ledviny. Primární tedy není něco zabít, ale vyčistit se, abych to pak mohl zabít. Pokud to uděláte, tak budete pravděpodobně MMS pít jako vodu a nic se dít nebude. Bylinné preparáty na bázi pelyňku, jsou možná v některých případech tvrdší léčba než MMS a může vám být blbě ještě daleko více. S MMS bych to rozhodně nekombinoval, to nebudete vědět vůbec po čem je vám vlastně blbě.

děkuji za radu a názor. Tak MMS jsem ode dneška opravdu raději přerušila, jelikož už se skoro ani nemohu podívat na ty láhvičky. Co se týče očisty, jsem si její potřeby vědoma, minulý týden jsem dělala první očistu jater, příští víkend chystám druhou. Domnívala jsem se, že jsem více pročištěná, už jsem přeci jen nějakou dobu na vitastravě a různé detoxikační stavy proběhly. Ale asi to nebude stále ideální. Nevím přesně, čím jsem tak zamořená, že mám na MMS tak nepříjemné reakce, možná to budou kromě parazitů i těžké kovy, měla jsem pusu plnou amalgamů...Ještě bych se ráda zeptala, teď ke konci užívání jsem zjistila, že mám hnědou až cernou skvrnu uprostřed jazyka. Co to signalizuje? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 26, 2010 9:45 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Inka píše:
děkuji za radu a názor. Tak MMS jsem ode dneška opravdu raději přerušila, jelikož už se skoro ani nemohu podívat na ty láhvičky. Co se týče očisty, jsem si její potřeby vědoma, minulý týden jsem dělala první očistu jater, příští víkend chystám druhou. Domnívala jsem se, že jsem více pročištěná, už jsem přeci jen nějakou dobu na vitastravě a různé detoxikační stavy proběhly. Ale asi to nebude stále ideální. Nevím přesně, čím jsem tak zamořená, že mám na MMS tak nepříjemné reakce, možná to budou kromě parazitů i těžké kovy, měla jsem pusu plnou amalgamů...Ještě bych se ráda zeptala, teď ke konci užívání jsem zjistila, že mám hnědou až cernou skvrnu uprostřed jazyka. Co to signalizuje? Děkuji

Velice záleží na kvalitní defekaci a pokud stolice není ideální, tak je potřeba stále čistit střeva i játra. Na ledviny počkejte do období melounů, pak si kupte dva až tři melouny, sedněte si do vany a jezte ty melouny do té doby, až začnete čůrat jako hasič. Většinou toto na pročištění bohatě stačí a více není třeba. Jako chelační procedura na těžké kovy v těle je také koupel nohou v detoxikační vaničce, tak si to na netu nastudujte a podívejte se zda to někde u vás někdo neprovádí. Zkuste aplikovat ve velkém domácí optimálně kozí kefír, klidně i litr denně, to vás zbaví parazitů ve střevě a dokonce i v jiných orgánech, pravděpodobně kromě smrdutého prdění zcela optimálně a bez nevolností. Na tu skvrnu vám neodpovím, to bych to musel vidět, takto bych si to cucal z prstu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 26, 2010 10:20 am 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Jarda píše:
Velice záleží na kvalitní defekaci a pokud stolice není ideální, tak je potřeba stále čistit střeva i játra. Na ledviny počkejte do období melounů, pak si kupte dva až tři melouny, sedněte si do vany a jezte ty melouny do té doby, až začnete čůrat jako hasič. Většinou toto na pročištění bohatě stačí a více není třeba. Jako chelační procedura na těžké kovy v těle je také koupel nohou v detoxikační vaničce, tak si to na netu nastudujte a podívejte se zda to někde u vás někdo neprovádí. Zkuste aplikovat ve velkém domácí optimálně kozí kefír, klidně i litr denně, to vás zbaví parazitů ve střevě a dokonce i v jiných orgánech, pravděpodobně kromě smrdutého prdění zcela optimálně a bez nevolností. Na tu skvrnu vám neodpovím, to bych to musel vidět, takto bych si to cucal z prstu.

Díky moc za rady. Defekace mám celkem bezproblémovou - vícekrát denně a vypadá většinou i tak, jak se zde popisuje, že by měla, střeva tak na tom asi nebudou tak špatně jako játra. Zaměřím se tedy hlavně na očistu jater. Na melounovou kúru se těším již teď.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 26, 2010 1:22 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
Velice záleží na kvalitní defekaci a pokud stolice není ideální, tak je potřeba stále čistit střeva i játra. Na ledviny počkejte do období melounů, pak si kupte dva až tři melouny, sedněte si do vany a jezte ty melouny do té doby, až začnete čůrat jako hasič. Většinou toto na pročištění bohatě stačí a více není třeba. Jako chelační procedura na těžké kovy v těle je také koupel nohou v detoxikační vaničce, tak si to na netu nastudujte a podívejte se zda to někde u vás někdo neprovádí. Zkuste aplikovat ve velkém domácí optimálně kozí kefír, klidně i litr denně, to vás zbaví parazitů ve střevě a dokonce i v jiných orgánech, pravděpodobně kromě smrdutého prdění zcela optimálně a bez nevolností. Na tu skvrnu vám neodpovím, to bych to musel vidět, takto bych si to cucal z prstu.

Ten kefir ako pit? Napriklad pol litra na olovrant, ale zvysneho pol litra, k ovociu to moc idealne nieje.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 26, 2010 8:04 pm 
Offline

Registrován: pon úno 15, 2010 9:51 pm
Příspěvky: 58
Já si z 950g kefíru dělám jednu "porci", jedno jídlo za den. Jsem přeci jen zvyklá potraviny dost oddělovat a míchám máloco.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 26, 2010 9:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Ten kefir ako pit? Napriklad pol litra na olovrant, ale zvysneho pol litra, k ovociu to moc idealne nieje.

Nejlepší je pít ho mezi jídly, případně tak jako píše Sarka si jím nahradit jedno celé jídlo. V některých případech je vhodné si udělat i kefírový den, kdy se kromě kefíru nic jiného nejí, akorát se pije voda, což velice dobře rovná střeva.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 27, 2010 2:53 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
Nejlepší je pít ho mezi jídly, případně tak jako píše Sarka si jím nahradit jedno celé jídlo. V některých případech je vhodné si udělat i kefírový den, kdy se kromě kefíru nic jiného nejí, akorát se pije voda, což velice dobře rovná střeva.

Mna dokonca napadlo urobit taky troj-den. Liter a pol kefiru kazdy den, po dobu 3 dni.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 27, 2010 3:15 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
[quote="Jarda":2kify68v][quote="Xion":2kify68v]Napadlo ma, pridat roztok MMS do rozprasovaca a poprasit tym uskladnene citrusove plody, napriklad pomarance, citrony, grepy. Ked sa to bude robit kazdy druhy den, zabrani to plesniveniu a predlzi trvanlivost? Casto totiz v akcii nakupim vela citrusovych plodov, a potom ma vzdy mrzi, ked mi nejake poplesniveju.[/quote:2kify68v]
Tak toto vyzkoušené nemám, to budete muset prubnout, ale asi by to mohlo fungovat. Docela dobrá varianta je také postříkat je koloidním stříbrem, které se i částečně vstřebá a máte pak velice zdravé potraviny s nepatrným obsahem stříbra.[/quote:2kify68v]

Z fora UPramene
[i:2kify68v][quote="Jayo":2kify68v][quote="Jayo":2kify68v]Skusal niekto osetrovat citrusove plody rozprasovacom s MMS, napr. kazde 2 dni, ci vydrzia dlhsie, kym zacnu plesniviet? Mohlo by to fungovat?

[color=blue:2kify68v]Nemusí to být MMS (aktivovaný), stačí 3% roztok chloritanu sodného - úplně běžně se tím postřikuje nejen ovoce a zelenina, ale hlavně maso.
Je to také [u:2kify68v]jediná účinná[/u:2kify68v] a nezávadná složka ústních vod - těch, ve kterých není zhoubný fluorid.

Kolega tak ošetřil i víno z loňské sklizně - vsunul do demižonu trubičku s aktivovaným chloritanem, a místo smradlavé síry tedy použil ClO2. Víno je naprosto perfektní![/color:2kify68v][/quote:2kify68v]
Predpokladam, ze rozdiel je hlavne v tom, ze aktivovane MMS vyprcha za 2 hodiny, zatialco ten chloritan tam ostane dlhsie. Avsak, bude dostatocne ucinny?

[color=blue:2kify68v]Ano, a na rozdíl od aktivovaného, který působí okamžitě, a pak se rozpadne, to drží dlouhodobě. Využívá to slabou kyselost na povrchu plodů a reaguje velmi pomalu a v dostatečné míře. Vyzkoušeno s jablky uskladněnými na zimu. Z takto ošetřených nezplesnivělo ani jedno.[/color:2kify68v][/quote:2kify68v][/i:2kify68v]

Radsej keby tie pomarance osetrovali takto, to by sa aj ta kora dala pouzit. \</div

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 27, 2010 9:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Mna dokonca napadlo urobit taky troj-den. Liter a pol kefiru kazdy den, po dobu 3 dni.

Ano, klidně to jde i po dobu celého týdne a není s tím problém, kefíru se může pít podle chuti, nemusíte se nijak omezovat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz