Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon říj 07, 2024 9:44 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned bře 24, 2013 11:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Radek Z píše:
Ahoj vsem. Precetl jsem si toto vlakno a rozhodl se mimo jine zacit si vyrabet kefir. Z prispevku jsem nabyl dojmu, ze existuje kefir kavkazsky (ktery zazracne lecil ruskou sklechtu) a pak nejaka mongolska kefirova houba, ktera je doporucovana nekterymi prispevateli. Muzete mi prosim poradit, ktera varianta je lepsi a kde tu spravnou kefirovou houbu ziskat?

To je stále stejný produkt a prostě si seženete kefírovou, nebo jinak řečeno tibetskou houbu, třeba mrkněte na Aukro.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned bře 24, 2013 11:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Honzek píše:
tak jsem byl zhruba měsíc na protikvasinkovej dietě čerpal jsem energii především z tuků ale moc mi to nevyhovovalo necítil jsem se dobře. již třetí den jím dopoledne čtyři jablka odpoledne si dělám koktejl ze špenátu máku a slunečníce a na večer si dávám mísu zeleniny s naklíčenými luštěninami a dvěma lžicemi oleje, oleje střídám stejně tak luštěniny. Problém nastává ve vysokém ph. Ráno je okolo 6 odpoledne okolo 7 a večer přes 8 večer cítím tlak na ledvinách. Nehodlám do sebe ládovat nějaké masné výrobky nemám ověřený zdroj kvalitního masa a navíc mě vůbec nechybí. Cítím se teď mnohem lepe než na tučné stravě. Zatím nesuplementuji žádné doplňky a je to také mnohem lepší, před tím jsem doplňoval kde co a stejně to nemělo žádný valný výsledek. Jakým jídlem se dá kompenzovat večerní vysoké ph? Myslím tím nějaké přínosné zdravé jídlo tak aby mělo nějaký efekt pro tělo. Jak vám ostatním to jde ??? \":-)\"

Na snížení pH a zároveň zvýšení imunity bohatě poslouží třeba práškový vitamín C.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned bře 24, 2013 11:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
anonym píše:
Dobrý deň,

chcel by som sa spýtať, keď skončím s proti candidovou dietou chcel by som sa vrátiť aj k mäsu
no v hypermarketoch predávajú len mäso s antibiotikami. Tak má zaujíma koľkokrát môžem do týždna
jesť mäso aby sa mi nevrátili príznaky candidy. Chcem vždy po jedení mäsa asi po takých 2h jesť probiotika vo forme jogurtov (myslím si,že to môže odstraniť tie zjedené antibiotika), ale problém je v tom, že v dnešnej dobe je veľa jogurtov, ktoré tvrdia že sú tam probiotika a pritom je to len čisté klamstvo,
preto by som chcel požiadať vas keby ste mi poradili, ktoré jogurty by som mal jesť najlepšie by bolo konkretizovať.

To má celé divnou logiku, kupte si kvalitní maso z domácího chovu a ne šmejd a jogurty také domácí a ne šmejd, který se jako zdravý výrobek pouze tváří.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned bře 24, 2013 11:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Jirik.TK píše:
Stálo by za to vyzkoušet i toto jako doplnění zde uváděných metod (cituji text, který mi přišel kdysi po mailu):

"Existuje však ještě jeden, neméně silný a efektivní mechanismus ničení mikrobů, říká se mu Agadžaňanův efekt. V čem spočívá? Vezmou se dvě stejné buňky živé tkáně a izolují se, aby jedna na druhou „viděla“, čili měla o přítomnosti té druhé „povědomí“. Na jednu z nich se přidá prostředek, jenž pro buňky smrtelný, a ona samozřejmě uhyne. Před smrtí však vyšle svou „poslední depeši“ – hynoucí buňky vylučují ultrafialové záření a v něm kód s informacemi o tom, v jakém stavu se nacházejí. Živé buňky v tomto případě mají možnost „pozorovat“ smrt svých kolegyň, zachytí jejich ultrafialové signály a – samy také umírají. Byly provedeny stovky pokusů, ale vždy se stejným výsledkem – zdravé buňky cítí, že jejich družky hynou, a umírají také."

V homeopatii to nazývají "izopatickým principem" a ing. Jiří Janča tomu říkal "metoda fujtajfl".

Velice dobrá finta s tím se pracovalo již za Sumerů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned bře 24, 2013 11:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
mangold píše:
Chci se zeptat na následující: léčitel mi doporučil při léčbě kandidy jíst místo cukru xylitol - max. 10 g denně. Zajímalo by mě, v čem by měl být slad z kukuřice lepší/zdravější(?) než třeba med nebo fruktóza (kterého máme doma hromady a je "bio").

To vám doporučil dobře a člen Ates a Vševěd vám to píše správně, vůbec nejde o cukr, na rozdíl od medu, nebo fruktózy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned bře 24, 2013 11:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Luban píše:
Nemám jasno o některých potravinách, které konzumuji, jestli jsou vhodné při kandidě. Mohu jíst nebo odšťavňovat jablka Idared , v krámě měli napsáno, že jsou polokyselá. Asi ne co, když obsahují hodně fruktózy. Dál jsem se chtěl zeptat, jak se kandida tváří na celozrnný žitný chléb s kváskem /Vitastar - Kaufland/, 51% celozrnné žitné mouky. A ještě kdybych mohl dostat názor na třtinovou melasu :
http://www.lekarna.cz/vital-melasa-500g-104654/
http://www.pilulky24.cz/detail/trtinovy ... r-melczpe/

na obale píšou 2,6% glukóza, 4,5% fruktóza a 40% sacharóza. Takže asi taky nic.

No, viděl bych to jako člen sakul a po dobu kdy mám pochybnosti bych uvedené potraviny určitě nejedl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon bře 25, 2013 10:46 am 
Offline

Registrován: pát říj 19, 2012 2:00 pm
Příspěvky: 43
Dobrý den,
tady píšete, že "maso vadí vždy" (

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
3r3tbmop


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon bře 25, 2013 11:53 am 
Offline

Registrován: pon úno 28, 2011 12:37 pm
Příspěvky: 76
Zdá se, že candida je úspěšné léčitelná pomocí metody, která už se začíná používat i v Česku, transplantace střevní mikroflóry. Tady v diskuzi píše pacient, že tuhle proceduru podstoupil a je na tom lépe: http://candida.inetcz.com/pokec.php?vlakno=15150


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon bře 25, 2013 12:12 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
[quote="lucinda21":xgh9ndqu]Dobrý den,
tady píšete, že "maso vadí vždy" (

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video:
http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
xgh9ndqu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon bře 25, 2013 3:19 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 11, 2010 10:18 pm
Příspěvky: 53
Dají se tyhle probiotika považovat za slušná? Máte s nimi někdo nějakou zkušenost?
http://www.detoxikace-organismu.info/pr ... obiotikum/

Jaká považujete za nejlepší, pokud chci objednávat v Čechách.
Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon bře 25, 2013 5:55 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Trochu drahý špás. V lékárně APO laktobacily, dost silné. Rosell Lactobacillus, musí být v lednici,
tím to u mně stoupá v důvěryhodnosti. Slovenská Biogaja kapky, u nás ale stojí třikrát tolik co na SK.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte bře 26, 2013 7:49 pm 
Offline

Registrován: stř čer 29, 2011 11:46 am
Příspěvky: 55
Zdravim diskutujici!
Opet se na vas obracim s prosbickou o radu - mate nekdo zkusenost s protikvasikovou dietou a rovnatky? Od ctvrtka mam rovnatka a nemuzu vubec kousat - moje strava se do te doby skladala hlavne ze salatu, orechu, vajec, oleju a obcas nejake to ovoce, prip trochu pohanky atd. Ale od cvrtka jsem uplne ztracena - zkousela jsem si rozmixovat cerstvou zeleninu (misto salatu), ale mam jen tyckovy (nevim, jak se to jmenuje) mixer a vysledek byl opravdu hnusnej (horkej) a vubec chutove nepripominal salat. Takze od te doby jedu hlavne na bilych jogurtech se strouhanym kokosem (snidane), obed a vecere duseny celer (prip pohanka) s cibuli a cesnekem, k tomu cottage, vejce nebo neco mekkeho. Ale priznam se, ze jsem docela v koncich. Vim, ze to neni vubec idealni strava a nerada bych kvuli rovnatkum krmila kandidu. :-/
O vikendu snad budu mit odstavnovac, takze aspon neco, ale uprimne si nedokazu moc predstavit byt pouze na stavach. Navic na jakych? Mam zkusenosti jen s mrkvovou, ale ani ta neni na kandidu idealni...
Dekuji za kazdy napad, prip pokud mate nekdo podobnou zkusenost, tak jak jste to resili.
Diky a preji vsem krasny den.
Eva


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte bře 26, 2013 9:09 pm 
Offline

Registrován: pát bře 15, 2013 9:43 pm
Příspěvky: 20
Petr 2 píše:
Ja klidne souhlasim ale googlujte neco o trescích jatrech nez se budete precpavat, reklama je sofistikovana a muze se skryvat za vsim:
http://www.dtest.cz/clanek-1590/test-tr ... jater-2011

Mně bylo doporučeno kupovat olej z tresčích jater a také rybí tuk jen od fy Blue Ice - mají ale velmi vysoké ceny. Rybí tuk jsem koupila normální vážený v lékárně, což prý není nic extra. Máte s tím nějakou zkušenost?

To Eva83 - a co ostatní lidé s rovnátky? Neslyšela jsem, že by někdo z nich jedl tekutou nebo mixovanou stravu...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte bře 26, 2013 10:00 pm 
Offline

Registrován: stř zář 26, 2012 10:50 am
Příspěvky: 76
To Eva83 Na rovnátka si zvykne a s kousaním nebude mýt problémy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte bře 26, 2013 10:06 pm 
Offline

Registrován: stř čer 29, 2011 11:46 am
Příspěvky: 55
Na rovnatka si zvyknu, to je jasne, ale bude to chvili trvat - chodi se pravidelne na utahovani, dokud ty zuby nejsou srovnany a predpokladam, ze po kazdem takovem utahovani to bude stejne bolet. Rovnatka jsem nikdy pred tim nemela, ted je mam od ctvrtka a zatim to boli teda hodne, ze mam problem rozkousat i varenou zeleninu. Nevim, za jak dlouho si zvyknu, ale jde mi o to, co jist, nez to prejde (coz se bude nejspis pravidelne opakovat po utahovani). Jinak tvrda strava jako treba orechy jsou zakazane, aby se neodlepily zamecky. Evidentne jste nemeli rovnatka, tak si to asi nedovedete predstavit. Ale kazdopadne diky za smysluplne rady. \</div

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz