Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon říj 07, 2024 3:34 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát dub 12, 2013 2:58 pm 
Offline

Registrován: úte bře 05, 2013 8:33 am
Příspěvky: 112
Na specializované diskuzi o candidě jsem narazil na návod na domácí transplantaci střevní mikroflóry, pomocí kterého se nějaká pacientka vyléčila ze 12 let trvající kandidózy, tak ho sem pro zajímavost kopíruji:
Návod na domácí transplanatci střevní mikroflóry:
Pokusím se popsat co nejlépe a nejsrozumitelněji, jak umím, tak doufám, že tomu budete rozumět. Doporučuji důkladně si prohlédnout odkzay, na jakém principu funguje sada na domácí hydrocolon. Pokud nepochopíte princip této pomůcky, tak zmůj návod bude pro vás nesrozumitelný. Takže koupili jsme jednu kompletní sadu na domácí hydrocolon:
http://www.klinikshop.cz/klinikshop/esh ... ocolon-v-1
a k tomu ještě jeden nástavec:
http://www.klinikshop.cz/klinikshop/esh ... ch-systemu
Dále jsme koupili dvě 3 litrové pet lahve:
http://www.rajvina.cz/pet-lahve-a-uzave ... ez-uzaveru
Dárkyně si lehla na lůžko umístěné asi metr na zemí a já přímo na zem, aby byl spád vypuštěné vody od ní do mě. Pak nám oběma asistentka (zdravotní sestřička) zasunula do konečníku tubusy a propojila je výpustnými konci hadicí ze sady ( v prvním odkazu). Tubus dárkyně byl v poloze zavřeného vypouštění, můj v poloze otevřené. Napouštěcí trubička na tubusu dárkyně byla připojena k pet láhvi se dvěma litry vody, které byly dárkyni aplikovány. Dárkyně podržela v sobě tekutinu 3 minuty, aby se její stolice rozmočila. Potom asistentka dala tubus dárkyně do vypouštěcí polohy, takže rozmočený obsah střev natekl hadicí samospádem celý do mých střev. Potom asistentka zavřela ventil na mém tubusu, vyjmula tubus z dárkyně a připojila ho na druhou pet lahev, která sloužila jako odpadní. Já jsem v sobě podržela transplantovanou tekutinu co nejdéle (podařilo se mi vydržet 20 minut) a poté asistentka otevřela na mém tubusu vypouštění. Vypustila jsem přes hadici většinu obsahu do odpadní láhve, potom mi byl vyjmut tubus a vše bylo dokončeno. Vzhledem k tomu, že po určitou dobu bylo moje tlusté střevo kompletně naplněno, tak samozřejmě velká část transplantované rozmočené stolice zůstala nadále ve mně, dokonalé vyprázdnění není možné. V odpadní lahvi bylo asi litr a půl, takže typuju, že minimálně půl litru transplantované hmoty jsem v sobě udržela do druhého dne, kdy jsem pak šla normálně na záchod. Každý druhý den jsme transplantaci opakovali, celkem jsme přenos provedli pětkrát. Během transplantací jsem dodržovala bezcukernou a nízkosacharidovou dietu (maximálně 1 gram sacharidů na kilo hmotnosti). Po páté transplantaci jsem postupně začala přidávat do stravy sacharidy a po týdnu od poslední (páté) transplantace jsem už jedla 3 gramy sacharidů na kilo. Asi za dva týdny od poslední transplantace jsem začala přidávat do stravy i trochu cukru. Nyní, skoro dva měsíce od terapie už jím úplně normálně, měla jsem už pár zákusků a nic mi to nedělá. Přitom před tím jsem bojovala s candidou zhruba 12 let (gynekologické výtoky, únavový syndrom, lupy ve vlasech, deprese, nespavost atd.) Všechno problémy zmizely. Podle mě jsou nejdůležitější dvě věci. Naplnit darovanou stolicí co největší část tlustého střeva. A za druhé, vybrat si zdravého dárce, který candidou nikdy netrpěl a nemá k ní žádné sklony., jinak by přenos byl úplně zbytečný. VAROVÁNÍ: pokud by dárce byl napaden parazity nebo jakoukoliv infekční nemocí, přeneslo by se to i na příjemce!!! Buď musíte dárce důkladně znát, nebo ho poslat na parazitologické vyšetření. Moje dárkyně byla sestra, o které vím, že v životě nejdedla žádné maso a nikdy nechovala žádného domácího mazlíčka (kočky a psi často nakazí svého páníčka parazitem). V případě, že si na domácí transplantaci netroufáte, můžete zkusit požádat nemocnici, aby Vám zákrok provedli. Každá fakultní nemocnice V ČR již tranplantaci stolice běžně provádí.

Zdroj: http://candida.inetcz.com/pokec.php


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: pát dub 12, 2013 3:00 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
davidekMTB píše:
Vševěde, ty se směješ, ale Xion je asi jediný na fóru, který se candidozy zbavil... Nebo tady znáš někoho jiného? Já ne...

Znám, sebe, moji manželku, pár lidí, kterým se už candida nevrátila. Ale když mi někdo tvrdí, že se Entizolem vyléčil z candidy, musím se smát.
Schválně si ho opatři aby ses dozvěděl, co ještě candida umí:-) To je jako napsat, že se z candidy dostal antibiotikama.
prosím tě i Sakul psal, že to zkoušel a nic mu to nedalo. uvědom si jednu věc, přemnožení candidy se děje za předpokladu, že vybiješ probiotické
kultury, pak je prostor pro přemnožení candidy, která zabere "prázdné místo". ale s tím nemá žádný parazit co dělat...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: pát dub 12, 2013 3:32 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2011 5:24 pm
Příspěvky: 86
Myslím že nic není jen černé nebo bílé a to, že candida souvisí s parazity (u někoho) není jen názor Xiona. Ale samozřejmě netvrdím, že to zabere u všech a ani to neobhajuju. Jen jsem se pozastavoval nad tím, že Xion je z největší pravděpodobností vyléčen.. ...
Vševěde jsi si jistý že jsi se z candidózy opravdu vyléčil? Z tvých příspěvků mám pocit, že jí jen nedáváš nažrat a občas na ní pustíš nějakou chemii a tím ji usměrníš - tomu já vyléčení neříkám...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: pát dub 12, 2013 3:35 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2011 5:24 pm
Příspěvky: 86
Pro mě jsou velmi cenné názory lidí, kteří se systémové candidózy opravdu zbavili...
Je to něco podobného, když jeden doktor, který se snažil vyléčit mého dědu z rakoviny sám později na rakovinu zemřel... Asi nebyl příliš oprávněný k tomu někoho léčit a dle toho taky ty výsledky vypadaly...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: pát dub 12, 2013 3:56 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
Vševědův způsob podle mojich zkušeností funguje velmi dobře .. možná je až moc extrémní, ale zato velmi rychlý .. ono je opravdu velký rozdíl jíst 60g sacharidů podle Jardy a nebo cca nějakých 5g přes ketogenní stravu .. to už druhý, třetí den má člověk břicho jako modelka, což se nedá říct o tom prvním způsobu, který může být velmi zdlouhavý a náchylnější na chyby


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: pát dub 12, 2013 4:11 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
davidekMTB píše:
Pro mě jsou velmi cenné názory lidí, kteří se systémové candidózy opravdu zbavili...
Je to něco podobného, když jeden doktor, který se snažil vyléčit mého dědu z rakoviny sám později na rakovinu zemřel... Asi nebyl příliš oprávněný k tomu někoho léčit a dle toho taky ty výsledky vypadaly...

ok, tak buď tak hodnej a příště už ze mně netahej rozumy. napiš si Xionovi. jo a dej si Entizol.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: pát dub 12, 2013 4:15 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2011 5:24 pm
Příspěvky: 86
tak se neurážej \":D\" debata, ne?

smajliss: a jak dlouho ta dieta funguje? ja mym pocit, že jen tak dlouho dokud ji člověk drží... já hledám nějaký způsob který zabere dlouhodobě...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: pát dub 12, 2013 4:17 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
já tě mám u zadku...
edit: za to žes chlapče nepochopil, že žádná dieta nefunguje bez něčeho, co ty kvasinky vyhubí, za to opravdu nemůžu.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: pát dub 12, 2013 4:27 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2011 5:24 pm
Příspěvky: 86
jj já vím jako všechny tady, kteří ti jen nepřikyvujou...
ja tě nenapadám, ale to ti asi těžko vysvětlím \":)\"
Mě je jasné, že pokud je budu krmit, tak s nima asi těžko zatočím, ale nemyslím si že to dlouhodobě něco vyřeší - ony se sice uklidní, ale jakmile jim dáš možnost nějakým papáním které jim chutná tak jsou zpátky. Zkus nějakou dobu jíst jako většinová společnost naší země a pak se uvidí, jestli jsi se opravdu vyléčil... Nemůžu si pomoct, ale tvoje příspěvky nenasvědčují tomu že bys byl opravdu vyléčený...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: pát dub 12, 2013 4:28 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
davidekMTB píše:
tak se neurážej \":D\" debata, ne?

smajliss: a jak dlouho ta dieta funguje? ja mym pocit, že jen tak dlouho dokud ji člověk drží... já hledám nějaký způsob který zabere dlouhodobě...

jak to myslíš ?:- ) .. prostě pár týdnů tu candidu budeš hubit, dokud neodezní všechny příznaky a pak opatrně začít jíst normálně, aby se nevrátila .. a Vševěd se tuším potom cpal i chlebíčkama a zřejmě se nevrátila, takže dobrý ne ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: pát dub 12, 2013 5:07 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2011 5:24 pm
Příspěvky: 86
smajliss: no a tys ji držel jak dlouho? a jak se stravuješ nyní?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: pát dub 12, 2013 6:19 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
3 týdny .. a teď už jím normálně .. zhruba 60-100g sacharidů za den - hodně zeleniny, vajčka, sýry, goji, semtam nějaká luštěnina .. břicho nafouklé nemám a jazyk čistý, takže bych řekl, že je to v pohodě už :- )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: pát dub 12, 2013 6:52 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2011 5:24 pm
Příspěvky: 86
Ok, díky. A jaké jsi měl předtím příznaky (před léčboou)?
Jaké jsi bral fungycidy?
Díky \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: pát dub 12, 2013 7:05 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
nafouklé břicho, lupy a bílý jazyk .. Vševědovi se moc nezdálo, že bych měl candidu .. ale je to jedno .. problém byl prostě ve střevu a problém už tam není a to je hlavní .. a je jedno, jestli tomu onemocnění budu/budeme říkat candida nebo ne :- )

z fungi jsem bral hlavně Niacin, pak kokosový tuk, extrakt z grepu, pelyněk a probiotika/prebiotika


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: pát dub 12, 2013 7:55 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Vseved, vseved, rad rypes a podpichujes. Je to velmi vycibreny styl parazita, oblubena taktika.
Ale cloveka, ktory zasvatil zivot boju s parazitmi nepremozes touto taktikou.

Entizol nieje na kandidu. Je to jeden z krokov, v celej strategii. Chapes, je to ako poslat tanky strazit jeden kopec vo vojne. Tym vojnu nevyhras, ale ked nechas ten kopec nestrazeny, nepriatel ti tadial prenikne, a vsetky tvoje dalsie taktiky sa zrutia ako domcek z karat. Nikde nehovorim, ze Entizolom na kandidu. To hovoris ty. Hovorim, na prvoky, a sucastou strategie proti provkom, je poriesit aj ine veci. Da sa to zvladnut aj bez Entizolu. Teraz by som to uz zvladol bez Entizolu, lebo poznam ucinnejsie veci, ktore su ale mimo materializmus. Na to ma zase naviedol kamarat, ktory sa po rokoch zbavil parazitov a traviacich problemov u Reikistov v Spanielsku. Za tyzden ho vyliecili prikladanim ruk, od parazitov, ktorych sa nemohol zbavit roky. Vtedy mi svitlo ,ze cele to bude trochu inac. Ale dost o tomto, nechcem velmi odbacat... ked sa niekto rozhodne ostat len na urovni materializmu, co je najmenej ucinna strategia, ale nejake vysledky sa daju dosiahnut aj tu.

Netvrdim, ze mnou uvedena strategia, je jedina strategia. Keby si cital moj prispevok pozornejsie, tak z neho vyplyva, ze nabadam ludi, aby boli strategmi, a robili si vlastne strategie, a nie slepo a fanaticky kopirovali navody.
Ak si je niekto isty tym, ze nema prvoky a aj tak ma kandidu, potom musi zvolit inu strategiu.
Prvoky su ale rozsirene a ja tvrdim, ze je to prepojene. Aj s prvokmi, aj s parazitmi, a jedenie sladkosti nieje pricina. To su uz len dosledky.

Informacie som pospajal z niekolkych teorii, a vyskumov, co som ponachadzal na nete, a z knizky Malachova o liecbe parazitov, kde vysvetloval urcite mechanizmi, medzi pH, kvasinkami a prvokmi. Prvoky su jedny z najzakernejsich parazitov, pretoze nemaju take mechanizmy kontroly populacie a rastu, ako mnohobunkovce, a dokazu telo znicit naozaj rychlo. Imunitny system musi pouzivat rozne strategie. Telo vobec nieje take blbe, ako si myslis, staci sa pozriet pod mikroskop. Je zive. Inteligentne. Citi. Vnima. A vie vymyslat strategie. Tvoj imunitny system je nastastie inteligentnejsi, nez to, co mas ulozene v mozgu, a nema problem nechat kandidu prerast telom, ked si vypocita, ze skody na tele budu 10x mensie, nez keby zapasil s prvokmi sam, uz beztak vycerpany. Co je na tom tazke pochopit? Je to inteligentna a bezna strategia. Pouziva sa bezne, aj vo vojne, v inych formach. Postves na nepriatela zviera, ktore je mimo kontrolu, a energiu plytvas len na usmernenie jeho posobenia na nepriatela, cize na strane nepriatela vzniknu daleko vacsie skody, nez na tvojej. Ked nepriatel odijde, zviera sa chce vrhnut aj na teba, ale to uz poriesis, lebo je slabsie nez nepriatel, a ten je uz zniceny. Co je na tom tazke pochopit? Ja hovorim, bravo. Genialita.

V kazdom pripade, s mojou taktikou vycistit prvoky, ktore su, divil by si sa tak rozsirene, ze si trufam tvrdit, ze v dnesnej dobe je nimi infikovanych vacsina ludi, mozes dospiet len k lepsiemu, aj keby to na kandidu nestacilo. A sucastou mojej taktiky je zautocit aj na mnohobunkove parazity, ktore su takisto rozsirene a ktorych tela su provkmi, ako aj virusmi, nasiaknute, a ked ti taky parazit zije v tele niekolko rokov, tak hadaj co... ako spongia nachyta do seba cely koktail jednobunkovych parazitov, a vsetky virove ochorenia, ktore nachytas. Nebol by som dobry strateg, keby som si neuvedomil, ze treba zautocit aj na mnohobunkove parazity, aj na cysty, aj na prvoky naraz, a ak uspejes, imunitny system nema dovod preco byt vyradeny, lebo na 95% riesil parazity a nasledky parazitov, a nejaku kandidu zvladne lavou zadnou.

Do not judge...
Think about it instead...

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Naposledy upravil Xion dne pát dub 12, 2013 8:04 pm, celkově upraveno 4

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz