Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 11:33 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 118  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát dub 19, 2013 9:03 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
janko224 píše:
chcem sa informovať aká je správna teplota moču uvádzaju 37 niekde 43
chcem začať s klystírom,mám problém s vyraškami,aká ja vhodna strava a či môžem používať aj bežnú stravu,alebo kedy môžem prejsť na klasicku.
má nejaký účinok opakovaného klýstíru pri bežnej strave..

ÚPLNE STAČÍ taká teplota moču, aký práve vylúčiš..... A hneď ho zavedieš do konečníka..........
Čo sa týka stravy, skús PALEO.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát dub 19, 2013 9:36 am 
Offline

Registrován: čtv dub 18, 2013 12:12 pm
Příspěvky: 2
Mám otázku... Kopila jsem si klystýr, ale nevím, jak napustit balónek, prostě mi to nejde... Návod na obale je o ničem. Poradíte někdo, prosím? Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát dub 19, 2013 9:49 am 
Offline

Registrován: čtv dub 18, 2013 12:12 pm
Příspěvky: 2
Satakieli píše:
Mám otázku... Kopila jsem si klystýr, ale nevím, jak napustit balónek, prostě mi to nejde... Návod na obale je o ničem. Poradíte někdo, prosím? Díky.

Tak už jsem na to konečně přišla sama \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát dub 19, 2013 10:21 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
NOWOCAYN_2 píše:
S týmto súhlasím, robím tak isto... Pred pár dňami som použil 6 dňovú urinu (5dcl), pochvaľujem si to, mal som ju v sebe 20 minút... Ide totiž veľmi aj o zloženie (stará urina), ktoré môže predčiť veľký objem bežnej uriny...

Také používám častěji starou urinu. Čerstvou naprosto výjimečně.

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát dub 19, 2013 11:52 am 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Dělal jsem si klystýr párkrát, ale vždycky po tom, co mi tam nateče tak půl litru musím na záchod, jak to mám zadržet 20 minut?

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned dub 21, 2013 1:09 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 15, 2011 7:34 am
Příspěvky: 90
Bydliště: Sereď
Chcem sa spytat, dnes som robil klystir prvy krat s balenou vodou ohriarou na cca 37 st. a dal som do nej 3 aktivovane kv. MMS, kedze mam problem ajs candidou...
Ak tomu dobre rozumiem, mozem prvy tyzden aplikovat klystir denne?? Lepsie teda ucinnejsie by bolo asi robit klytir urinou?? Zacinal som s objemom pol litra, mozem postupne zvysovat objem???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte dub 23, 2013 7:09 am 
Offline

Registrován: čtv zář 15, 2011 7:34 am
Příspěvky: 90
Bydliště: Sereď
Zdravim uzivatelov fora, hcem sa spytat, robim si po prvy krat v zivote klystir, treti den po sebe-cize kazdy den prvy tyzden. Chcem sa spytat, ci nie je potrebne pocas klystirov kazdy den uzivat lactobacily-mam 30 milard v 1 cps odolne kyselinam. Pytam sa preto,ci klystir pri odstranovani nanosov v hr. creve nevymyje aj potrebne lactobacily?? Mam dost velky problem s candidou, nebolo by dobre do klystirov aplikovat par kv. MMS1, co si o tom myslite, hl. kto ma s tym skusenosti a podobne problemy.....Dík za kazdu radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte dub 23, 2013 5:49 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Udělal jsem si včera klystýr z odvaru kořene mydlice lékařské a výborně mi to pročistilo střeva. Saponiny obsaženy v této rostlině mají opravdu moc dobrý účinek. O mydlice se navíc často uvádí, že má také antimykotické účinky, takže teoreticky takový klystýr by měl zbavit střeva plísní včetně candidy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř dub 24, 2013 12:25 pm 
Offline

Registrován: ned čer 10, 2012 3:28 pm
Příspěvky: 5
Milandr,
na klystyr pouzivam ranni urinu doplnenou hermankovym cajem. Naposled dnes rano \":-)\"
Ohledne laktobacilu, nechal bych telo at se nastavi na spravny rezim samo.
Pokud mas zdravotni problemy tak dej kombinace pustu s klystyrem. Ma to nekolikanasobny ucinek nez kdyz delas jen pust nebo jen klystyry.
(vlastni zkusenost). Muj prvni klystyr jsem si dal 6 den pustu a nestacil jsem se divit co ze mne vyletelo. Vazil jsem se pred klystyrem a po nem. Rozdil byl pres jeden kg humusu ktereho jsem se zbavil.
Rad bych se zeptal zde diskutujicich jestli by meli zajem o www.pustemkezdravi.cz
Mne osobne v zacatcich pustovani velmi chybela moznost nekam odjet kde bych se mohl potkat se stejne smyslejicimi lidmi, kde bych mohl načerpat zkusenosti.
Proto jsem se rozhodl takoveto setkani organizovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv dub 25, 2013 9:58 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 15, 2011 7:34 am
Příspěvky: 90
Bydliště: Sereď
swen píše:
Milandr,
na klystyr pouzivam ranni urinu doplnenou hermankovym cajem. Naposled dnes rano \":-)\"
Ohledne laktobacilu, nechal bych telo at se nastavi na spravny rezim samo.
Pokud mas zdravotni problemy tak dej kombinace pustu s klystyrem. Ma to nekolikanasobny ucinek nez kdyz delas jen pust nebo jen klystyry.
(vlastni zkusenost). Muj prvni klystyr jsem si dal 6 den pustu a nestacil jsem se divit co ze mne vyletelo. Vazil jsem se pred klystyrem a po nem. Rozdil byl pres jeden kg humusu ktereho jsem se zbavil.
Rad bych se zeptal zde diskutujicich jestli by meli zajem o http://www.pustemkezdravi.cz
Mne osobne v zacatcich pustovani velmi chybela moznost nekam odjet kde bych se mohl potkat se stejne smyslejicimi lidmi, kde bych mohl načerpat zkusenosti.
Proto jsem se rozhodl takoveto setkani organizovat.

Swen dik za rady,chcem saeste spytat, robim zatial klystir s pol litrom vody + aktivovane 4 kv. MMS1, kedze mam problemy s candidou, myslim,ze by to malo byt napomocne pri candide...Skusal som klystir aj s 3/4 l vody,ale nejak som to tazsie do seba dostal, citil som akoby mensiu bolest v creve,preto dalsi den som pokracoval zase s pol l vody+ MMS1. Urcite ale by klystir bol ucinnejsi s urinou,ze?? Od nedele robim podla navodu klystir kazdy den...dufam ze to je OK???
Stale sa neviem odhodlat na ocistu pecene,ale buduci tyzden som sa rozodol ist na to, z toho dovodu,ze mi v 12/2010 diagnostikovali pre akutnu pankreatitidu aj par kamienkov v zlcniku/ale urcize ich tam bude viac-mozno aj stovky malych...Tak isto mam bolesti chrbta uz mozno 15 rokov a myslim,ze tie bolesti by mohli po ociste pecene zmiznut,alebo sa aspon zmensit.....Neviem, to je moj nazor...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát dub 26, 2013 9:12 am 
Offline

Registrován: ned čer 10, 2012 3:28 pm
Příspěvky: 5
Milandr píše:
Swen dik za rady,chcem saeste spytat, robim zatial klystir s pol litrom vody + aktivovane 4 kv. MMS1, kedze mam problemy s candidou, myslim,ze by to malo byt napomocne pri candide...Skusal som klystir aj s 3/4 l vody,ale nejak som to tazsie do seba dostal, citil som akoby mensiu bolest v creve,preto dalsi den som pokracoval zase s pol l vody+ MMS1. Urcite ale by klystir bol ucinnejsi s urinou,ze?? Od nedele robim podla navodu klystir kazdy den...dufam ze to je OK???
Stale sa neviem odhodlat na ocistu pecene,ale buduci tyzden som sa rozodol ist na to, z toho dovodu,ze mi v 12/2010 diagnostikovali pre akutnu pankreatitidu aj par kamienkov v zlcniku/ale urcize ich tam bude viac-mozno aj stovky malych...Tak isto mam bolesti chrbta uz mozno 15 rokov a myslim,ze tie bolesti by mohli po ociste pecene zmiznut,alebo sa aspon zmensit.....Neviem, to je moj nazor...

Milandr,

To ze mas potiz do sebe dostat vice jak 0,5 l klystyr je mozna tim, ze pri tom jis. Naprosto bez potizi by jsi mel do sebe dostat alespon 1 litr.

Na ocistu bych ti doporusil precist od Malachova "Totálni detoxikace". To je naprosto spickova kniha.

Co mohu doporucit ze svych zkusenosti:
Na celkovou detoxikaci je nejlepsi pust. Podle mych zkusenosti je napr. 3 denni pust se tremi klystyry mnohem ucinejsi, nez si davat klystyr kazdy den dlouhou dobu ale pri tom jist. No a kdyz clovek nezmeni jidelnicek tak je i klystyr celkem na nic, mozna dokonce kontraproduktivni protoze po klystyrech se zvysi ucinnost vstrebavani a tak pri spatnem (neboli nyni klasickem) jidle se jen vice jedu dostane do tela.
Abych pravdu rekl, davat si klystyr kdyz clovek ji, mi moc logiku nedava. Kdyz jis, tak v prvni rade vyplachujes to, co si do streva horem davas.
Zkousel jsem to. Jedl jsem pouze zelenou stravu a do toho klystyr, ale ucinnost je o mnoho mensi nez kdyz si davas klystyry pri pustu.
Kdyz drzis pust, tak hned druhym klystyrem delas ocistu protoze by jsi mel mit jiz po prvnim klystyru strevo ciste a tudiz uz druhy klystyr boura stare nanosy.
Kdybych mel seradit ruzne druhy detoxikace podle toho, za jak dlouho si clovek procisti telo, tak by tabulka mohla vypadar ZHRUBA takto.
Po prejití na ciste zelenou syrovou stravu: 3 - 6 mesicu
Zelena syrova strava + klystyry : 1 - 3 mesice
Pust bez klystyru: 14 -21 dni (aby clovek sel do takto dlouheho pustu tak by mel mit zkusenosti s pusty kratsimi a hlavne s popustovou navratovkou)
Pust s klystyry: 3 - 7 dni. Pricemz pust do trech dnu je v pohode pokud hned prvni jidlo nedas nejaky dobre propeceny stejk a aspon prvni den navratovky jiz jen zeleninu a ovoce. Nad tri dny uz musim navratovku opravdu dodrzet.
To je v pripade ze se chces procistit.
Pokud uz mas nejake zdravotni potize, tak by se mel drzet pust a to delsi nez tri dny. Po trech dnech prechazi telo na vnitrni vyzivu a zacina a podle principu priority zacina prvni likvidovat to, co do tela nepatri. Me stacily jen opakované tydenni nez jsem se dostal z potizi ktere jsem mel. Nebyla to nastesti rakovina, "jen" zanet ktery mi doktori nedokazali vylecit ani trojnasobnymi velmi silnymi antibiotiky.
Ohledne uriny, je to skvela vec. Nejen do klystyru ale i napr. na plisne na nohou atd.

swen
http://www.pustemkezdravi.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř kvě 01, 2013 1:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
gorol píše:
zdravim, uz asi tyden studuju tyhle stranky a chci si objednat sadu na klystyr a vyzkouset to

co rikate na tenhle clanek
http://ona.idnes.cz/vyplach-strev-nebol ... zdravi_pet

ono to cloveku moc na klidu neprida ale vim ze cpat do sebe chemii na kazdou nemoc neni reseni


nebo je lepsi pit tu epsomskou sul ?

Nenechte se zblbnout, pokud by to bylo tak nebezpečné, tak pak musím pochybovat o zdravém rozumu našich předků, ale jejich moudrosti se skláním a naopak vidím kvanta kreténů v dnešní době.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř kvě 01, 2013 1:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Kvůli křečím v lýtku, jsem do urinových klystýrů během půstu, dal lžičku chloridu hořečnatého, tak snad se tim prospěšnost uriny nepokazila....

K urině bych se rád zeptal zda ji lze použít i na výplach nosu (nebo co jiného na vysušenou sliznici nosu?... co je nejúčinější na vysychání sliznice nosu - džala néti, mrtvá voda , kokosový olej do nosu ?

Ne, to nevadí a jinak používat do nosu lze vše uvedené, přičemž urina je jednoznačně nejlepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř kvě 01, 2013 1:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
gorol píše:
takze sem si objednal sadu na klystyr

http://www.lekarna.cz/irigator-setrny-v ... ba-2litry/

a ted bych potreboval radu jak presneji na to

nikdy sem nic takoveho nedelal a jak sem se tu docetl malo kdo kdyz to dela poprve napusti treba ty 2 litry

takze jaj jinak je lepsi postupovat ?

1. napustit treba 0,3 L - pockat treba 2 minuty a pak zas trosku dopustit a tak pokracovat dokud to pujde

nebo

2. napustit napr.pul litru a tim to skoncit

voda musi byt prevarena? nebo nabrat z domaci studny ( pijeme ji normalne a pouzivame v domacnosti ) , nebo jaka je idealni do zacatku ?

Na vše zde již odpovědi mnohokrát jsou, čili základ je číst, nebo experimentovat, což je pro někoho zábavnější a není na tom co pokazit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř kvě 01, 2013 1:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
lev píše:
Zajímalo by mě proč se nedoporučuje provádět klystýr po jídle, čemu to škodí? Také bych chtěla vědět čím to je, že někdy mám pocit, že ze mě při klystýru odchází méně tekutiny, než kolik jsem do sebe "nalila" Ještě chci dodat, že klystýry provádím urinou. Díky za odpovědi.

Nijak to nevadí, ale může vám být těžko, nebo se i pozvracíte. Část tekutiny se logicky vstřebá, to by muselo jít o dost slanou vodu a pak ji vyloučíte více.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 118  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz