Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 11:26 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob čer 08, 2013 8:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Mirkun píše:
Dobrý den, dnes jsem objevila Vaše krásné stránky \":D\" takže jsem ještě vše nečetla, ale mám na Vás dotaz.. dělám očistu dle Michaila Tombaka, možná znáte.. mám za sebou měsíc čištění střev klystýrem v domácích podmínkách a dvě očisty jater.. při první jsem měla vše v pořádku a vyšlo dost staré žluče i kamínky.. za měsíc na to jsem dělala další a bylo mi podstatně hůře, ale výsledek stál za to - kameny tvrdé a velké jak pecky od třešní.. ale proč píšu - týden na to jsem se celá osypala, mám ekzém na rukou a i v obličeji.. celé tělo je hrubé a svědí.. jsem lehce v šoku.. může to být reakce na čistku a mám vytrvat? Na rukách to až bolí.. je to mokvavé.. jak by jste pokračoval Vy? Další jaterní očistu chystám za tři měsíce v srpnu a pak v listopadu.. malé ložisko ekzému jsem měla již po první očistě a po obou mě asi tři dny bolely mandle ale jinak nic, žádné další příznaky angíny nebo nachlazení.. jinak se celkově cítím moc dobře a musím říct, že pocit druhý den po očistě je úúúžasný.. takový krásný vnitřní klid \":D\" děkuji, že jste udělal tyto stránky a mohou se zde lidé dozvědět tyto zajímavé a v podstatě levné zdraví prospěšné metody.. moc děkuji za odpověď

Tak to je škoda, že nemáte fotodokumentaci, ale patrně bylo toho nepořádku opravdu hodně. Jak se vyklopí taková dávka toxinů do střeva něco se přeci jen vstřebá zpět a pak může takto pokožka reagovat, protože ta vlastně také slouží jako jeden z vylučovacích kanálů, pokud jiné nefungují ideálně. Rozhodně pokračujte a spíše zrychlete, já bych očisty jel s odstupem maximálně 14 dní, dokud něco poleze.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob čer 08, 2013 8:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Noel píše:
Zajímalo by mě, jestli nemá očista jater špatnej vliv na střevní mikroflóru, když se při ní užívá projímadlo.

To ani nemá, naopak se po odchodu toxinů celé trávení většinou dobře zregeneruje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob čer 08, 2013 8:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
miki1971 píše:
Dnes jsem provedl první očistu jater, postupoval jsem striktně podle návodu a z toho co ze mě vyšlo jsem byl doslova všoku. Jič v noci okolo 3,00 první 4 ks velikost cca 3cm Od rána za celé dopoledne dalších asi 15-20 ks velikosti 2-3cm! Ty malé jsem ani nepočítal , asi tak cca 100 ks.Mám ale dotaz, nevím co to je, není to tvrdé - předpokládal jsem, že žlučový kámen je tvrdý. Toto má konzistenci ztuhlého loje až vosku.Barva celozelená docela pěkná. Je to kámen nebo jenom tzv. cholesterolová zátka? Díky za odpověd´.

Většina kamínků je z této hmoty a jen minimum je těch tvrdých, ty totiž zase tolik lidí nemá a vznikají za trochu jiných podmínek. Pokud vás toho opustilo tolik, měl by se dostavit pocit velké úlevy a určitě doporučuji v očistách pokračovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob čer 08, 2013 8:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Peto píše:
Môže mi niekto povedať, či je možné namiesto olivového oleja použiť konopný? Značka je Good oil http://www.goodwebsite.co.uk/Good-Oil-Hemp-Oil.php
Je vhodnejšie po 14.00 (teraz v lete 15.00) piť čistú vodu alebo nepiť nič?
Plánujem túto tretiu očistu s konopným olejom, bez pitia vody a na ďalší deň šánku.

Nechápu, co stále nutí lidi zkoušet překonat stovky let funkční postupy a riskovat problémy po žluklém konopném oleji. Jiný se prakticky koupit nedá a pak výsledky nic moc. Jinak v tom vašem postupu nevidím problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob čer 08, 2013 8:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
miki1971 píše:
Dobrý den,
ještě prosím jeden dotaz, je možné kůru opakovat již po týdnu? Je pondělí a je mi dost blbě od žaludku - na zvracení , asi se mi tam něco ucpalo,
díky Miki

Ano, v tom není problém a dokonce je to po tak velkém vyloučení bordelu vhodné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob čer 08, 2013 8:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
bubinko83 píše:
Dobry den,som 1 mesiac po porode a cez vikend ma chytil žlčnikovy zachvat,urobili mi sono kde mi našli vela drobnych kamienkov \":(\" Teraz mam dietu ale žlčnik stale pobolieva a neviem čo stym .Oni odporučaju operaciu ale mnme sa do toho nechce kedže kojim.Je kura vhodna aj pre dojčiace či nie?dakujem

Tak sice je, ale jednak by jste musela kojení minimálně na dva dny přerušit a pak proč kvaltovat, prostě najeďte na pomalé rozpouštění kamínků a teprve po zklidnění si očistu klidně udělejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob čer 08, 2013 8:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
bubinko83 píše:
no ja určite operaciu nechcem ani keby nekojim to je jasne ,hladam nejake riešenie ktore sa nerobi operativne.Myslim že ten žlčnik je tam doležity a potrebujeme ho.Nikdy som nemala problemy s travenim a kamienky su vytvorene len v gravidite lebo som tam mala dieta natalčene a nepretekala tadial dobre žlč,čiže sa doastatočne nevyprazdnoval a sa mi to tam usadzalo \":(\" tak nejak mi to bolo vysvetlene u doktora na sone.Ale zaujmave že jeden hovoril o operacii a druhy že sa to spravi same \":shock:\" A nemože sa pri tej očistnej kure stat že sa mi kamienok zasekne v žlčovych cestach a dostanem koliku? to bola ukrutna bolest a nechcem to viac zažit .A ten olivovy možem pit ked som po zachvate ? ved je to dost mastne či .Dakujem za odpoved

Nenechte se zblbnout, z tuku nikdo nikdy šutry neudělá, to máte z obilí a nedostatku déčka, béček a dalších látek, většinou i málo pití a málo pohybu, čili vše dělat obráceně a zase zmizí. Osobně nyní nevidím jako rozumné se do toho pouštět, v klidu kojte a nastudujte si jak kameny pomalu rozpouštět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob čer 08, 2013 8:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
[quote="ladyzaba":3qrowoa9]Jsem tady nováček a můžu se snadno mýlit, ale představuju si to tak, že očista jater, zjednodušeně řečeno, má dvě složky - mechanickou (zbavit se případných kamínků) a "chemickou" (zbavit se případných toxinů, před kterými v minulosti

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob čer 08, 2013 8:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
[quote="jiddu":2dcz8tzx]tak skus na ocistu pecene kavovy klystir podla presnych instrukcii dr. Gersona. paradoxne tento klystir nesluzi ani tak na ocistu creva, ale prave na ocistu pecene...tu je o tom cele vlakno:



Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob čer 08, 2013 8:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
davidekMTB píše:
Ahoj \":)\"
Prodělal jsem už 4 očisty - vždy jsem je prováděl 1x za 14 dnů. Napadlo mě, jesti bych mohl nějakou dobu očistu provádět i 1x za týden....
Je to bezpečné? \":)\"

Moc děkuji

David \":)\"

Krátkodobě určitě ano, v tom není problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob čer 08, 2013 8:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
bubinko83 píše:
možem pit ten olivovy olej s citronom aj ked som mala pred tyždnom koliku?

Podle mě bez problémů, ale zpočátku malé dávky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob čer 08, 2013 8:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
bubinko83 píše:
to važne? som si to všimla asi pred troma dnami že mam taku žltšiu stolicu a v nej ten "piesok" alebo neviem čo to je .Dufam že nič nebezpečne to nemože byt? \":(\" pijem vela čistej vody a horky čaj na žlčnik

Vyloženě se zaměřte na hořké a kyselé potraviny, to játrům svědčí a enzymy na slinivku, tím také dost podpoříte trávení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Frekvence kúry
PříspěvekNapsal: sob čer 08, 2013 9:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
luicidum píše:
Dobrý den,
nebyl by problém provádět tuto jaterní kúru 5x po sobě vždy každý týden namísto 14ti dnů? Máte s tím někdo zkušenost?
Díky!

Pravděpodobně žádný problém, ale menší výsev kamínků.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob čer 08, 2013 10:38 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 08, 2013 3:17 pm
Příspěvky: 19
Jarda píše:
Jak vám píše člen Danny_70, nemusí vždy dojít k masivnímu vylučování hned při první kůře a hlavně u důkladně usazeného nepořádku to přeci jen chvilku trvá. Doporučuji absolvovat minimálně 3 očisty a pokud nic nevyleze, tak tam opravdu nic není.

Tak jsem zrovna realizovala druhé kolo, a skutečně se něco našlo. Sice jenom nějaké dva nebo tři kamínky, ale zdá se, že nějakej vývoj to má. Ještě víc by se mně ale líbilo, kdyby se i zmírnily problémy, kvůli kterým to dělám - věčná únava, bolesti kloubů, "bezdůvodně" zvýšené teploty. Tak třeba tentokrát... nebo příště...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned čer 09, 2013 10:10 am 
Offline

Registrován: úte čer 04, 2013 8:41 pm
Příspěvky: 9
všade čitam že už vzniknute kamienky sa nedaju ničim rozpustit a ludia ktory skušali aj tuto kuru im kamienky v žlčniku aj tak zostali a operacii sa nevyhli aj tak \":(\" aky mate na to nazor?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz