Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 9:29 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned čer 09, 2013 12:38 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 08, 2013 3:17 pm
Příspěvky: 19
bubinko83 píše:
všade čitam že už vzniknute kamienky sa nedaju ničim rozpustit a ludia ktory skušali aj tuto kuru im kamienky v žlčniku aj tak zostali a operacii sa nevyhli aj tak \":(\" aky mate na to nazor?

Zkušenost nemám, ale když si přečteš víc příspěvků (chápu, že číst všech 162 stran je moc, ale aspoň pár stránek), tak zjistíš, že za prvé se tady nemluví o rozpuštění kamínků, ale o jejich vyloučení, a za druhé tady pár lidí píše, že se tak operaci vyhnuli, že kamínky měli, a po kůře neměli (prokázáno na UTZ). Takže přinejmenším někomu to pomohlo. Nenarazila jsem na příspěvek, v němž by někdo psal, že to zkusil a pod kudlu stejně musel, ale je fakt, že ani já jsem nečetla všech 162 stran, takže přísahat na to nemůžu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned čer 09, 2013 8:43 pm 
Offline

Registrován: stř led 23, 2013 11:56 am
Příspěvky: 10
Další zkušenost s očistou jater. Byla 4 v pořadí. Ale zatím nejhorší. Ve tři v noci mi vzbudilo zle od žaludku. Olej s grepem šel ven horem. Přesto vyšlo tak 40 zeleným kamínků. Olivový olej mi vždy smrděl , ale teď mnohokrát více. Na další očistu budu muset získat energii a hlavně chuť na ten olej. \":P\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon čer 10, 2013 10:09 am 
Offline

Registrován: pon kvě 27, 2013 3:05 pm
Příspěvky: 5
Jitka69 píše:
Další zkušenost s očistou jater. Byla 4 v pořadí. Ale zatím nejhorší. Ve tři v noci mi vzbudilo zle od žaludku. Olej s grepem šel ven horem. Přesto vyšlo tak 40 zeleným kamínků. Olivový olej mi vždy smrděl , ale teď mnohokrát více. Na další očistu budu muset získat energii a hlavně chuť na ten olej. \":P\"

Myslím, že to byla ale úspěšná očista \":D\" gratuluji.. já dělala tento víkend třetí očistu a poprvé s olivovým olejem a nic nevyšlo.. před tím jsem dělala vždy s olejem z jader hroznů.. ale ta druhá byla drsná tak třeba proto teď nic moc nevyšlo \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon čer 10, 2013 10:12 am 
Offline

Registrován: stř kvě 08, 2013 3:17 pm
Příspěvky: 19
[quote="Jitka69":13b98s9r]Další zkušenost s očistou jater. Byla 4 v pořadí. Ale zatím nejhorší. Ve tři v noci mi vzbudilo zle od žaludku. Olej s grepem šel ven horem. Přesto vyšlo tak 40 zeleným kamínků. Olivový olej mi vždy smrděl , ale teď mnohokrát více. Na další očistu budu muset získat energii a hlavně chuť na ten olej. \":P\"[/quote:13b98s9r]
Udělej to příště s nějakým OPRAVDU hnusným olejem a třeba pak na ten oliváč dostaneš chuť \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon čer 10, 2013 1:59 pm 
Offline

Registrován: úte led 24, 2012 8:05 pm
Příspěvky: 44
Tak jsem v sobotu dělal svojí první očistu...nedělal jsem žádný klystýry, akorát se čistil Enterosgelem pár dní předtím, tak doufám, že to vyjde nastejno..

Většinu neděle jsem strávil na záchodě a vyšla ze mě tak uhelka písku a pár zelenejch kamenů plavajících na vodě o velikosti pecky od třešně + stovky mini zelenejch. Moc jsem tomu nevěřil, ale fakt že jo..takový množství písku, no chudáci

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon čer 10, 2013 8:29 pm 
Offline

Registrován: úte zář 22, 2009 10:10 am
Příspěvky: 160
Dnes jsem dostal echo v předstihu, tak jsem stihl naštelovat se před TV Prima v daném čase (normálně se televizi vyhýbám velkým obloukem). Před osmou dávali jaterní očistu s Jardou, to jsem čuměl... a tentokrát (oproti šankaprakšaláně minule) bez jakýchkoli výhrad (jen "upozornění" na možnou kolizi grepu s "léky", pokud je někdo bere). Dokonce přizvaná doktorka opakovaně konstatovala přínosnost této metody. Jen si neodpustila obligátní řeči, že by to měl vědět ošetřující lékař dotyčného.
Tipl bych si, že se to teď rozjede (hlavně u VIP "celebrit" v Práglu) ve velkém. Bylo to přece v televizi ... \":lol:\"
Ale zaplaťpámbu i za tuhle "reklamu", před ní by si jeden připadal jako v ilegalitě...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon čer 10, 2013 8:49 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 08, 2013 3:17 pm
Příspěvky: 19
catcher píše:
Dnes jsem dostal echo v předstihu, tak jsem stihl naštelovat se před TV Prima v daném čase (normálně se televizi vyhýbám velkým obloukem). Před osmou dávali jaterní očistu s Jardou, to jsem čuměl... a tentokrát (oproti šankaprakšaláně minule) bez jakýchkoli výhrad (jen "upozornění" na možnou kolizi grepu s "léky", pokud je někdo bere). Dokonce přizvaná doktorka opakovaně konstatovala přínosnost této metody. Jen si neodpustila obligátní řeči, že by to měl vědět ošetřující lékař dotyčného.
Tipl bych si, že se to teď rozjede (hlavně u VIP "celebrit" v Práglu) ve velkém. Bylo to přece v televizi ... \":lol:\"
Ale zaplaťpámbu i za tuhle "reklamu", před ní by si jeden připadal jako v ilegalitě...

A v jakém pořadu to bylo? Že bych to zkusila najít v archivu...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon čer 10, 2013 9:01 pm 
Offline

Registrován: úte zář 22, 2009 10:10 am
Příspěvky: 160
ladyzaba píše:
A v jakém pořadu to bylo? Že bych to zkusila najít v archivu...

To bylo něco jako "Reportéři na vaší straně" nebo tak nějak...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon čer 10, 2013 9:01 pm 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 12:30 pm
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
ladyzaba píše:
A v jakém pořadu to bylo? Že bych to zkusila najít v archivu...

Tady to je:
http://play.iprima.cz/iprima/354072/all


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon čer 10, 2013 9:09 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 08, 2013 3:17 pm
Příspěvky: 19
Danny_70 píše:

Díky \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte čer 11, 2013 8:02 am 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
ladyzaba píše:
A v jakém pořadu to bylo? Že bych to zkusila najít v archivu...

A kdy byla ta šanka? nemáte taky odkaz?díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte čer 11, 2013 8:13 am 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 12:30 pm
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
jajda22 píše:
A kdy byla ta šanka? nemáte taky odkaz?díky

Šanku jsem už na iPrimě nenašel, vysílali to 16.4. a to už v archívu není, snad to někdo stáhnul a pošle odkaz.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv čer 20, 2013 6:39 pm 
Offline

Registrován: stř čer 20, 2012 3:29 pm
Příspěvky: 6
Dnes som robil svoju prvú očistu presne podla návodu a všetko išlo hladko. Jediný problém čo som mal, že som nevedel, či sa môžem napiť vody. Tak som radšej nepil až do poslednej 4 dávky epsomskej soli, aby som náhodou nejak neprerušil ten proces alebo nezoslabil. Niekde tu v diskusii sa píše, že po 18.00 by sa už nemala piť ani voda. Tak som radšej nepil, ale okolo 2 - 3 hodiny v noci som sa zobudil na smäd a myslel som si že skapem od smädu do rána. Viete poradiť ako to je? Môžem už v noci piť vodu? Ak áno od kedy po dávke oleja? Alebo je to jedno?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv čer 20, 2013 8:58 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 08, 2013 3:17 pm
Příspěvky: 19
halluz píše:
Dnes som robil svoju prvú očistu presne podla návodu a všetko išlo hladko. Jediný problém čo som mal, že som nevedel, či sa môžem napiť vody. Tak som radšej nepil až do poslednej 4 dávky epsomskej soli, aby som náhodou nejak neprerušil ten proces alebo nezoslabil. Niekde tu v diskusii sa píše, že po 18.00 by sa už nemala piť ani voda. Tak som radšej nepil, ale okolo 2 - 3 hodiny v noci som sa zobudil na smäd a myslel som si že skapem od smädu do rána. Viete poradiť ako to je? Môžem už v noci piť vodu? Ak áno od kedy po dávke oleja? Alebo je to jedno?

Dávala jsem sem podobnou otázku a nakonec po prozkoumání různých zdrojů a vysvětlení jsem si z toho vzala to, že do 14. hodiny mám pít co nejvíc jablečné šťávy, mezi 14. a 18. co nejvíc vody a potom nic až do chvíle 1/2 hodiny po poslední dávce soli ráno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát čer 21, 2013 7:16 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
ladyzaba: Dělám to a chápu úplně stejně \":wink:\" .

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz