Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 10:20 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob čer 08, 2013 5:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Shini píše:
Dobry den,
pred nejakou dobou se tu objevil odkaz na protiparazitalni balicek http://www.jukl.cz/protiparazitalni-balicek/d-70716/ ale nebyly na to zadne reakce.
Mate s tim nejake zkusenosti/predstavu o ucinnosti? Jak tu popisujete, jak dobre drzi hrebicek a pelinek na domacim nacini, asi by me s tim doma hnali:)

Tak jak dobře funguje to nevím, ale cenově to určitě není nic moc a za zlomek uvedené ceny tu směs pořídíte v domácích podmínkách.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 08, 2013 5:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
[quote="tandy777":1tx6dj2p]Zdravim Jardu, mate prosim link internetovy na Ivermektin a ostatne lieky co ste popisovali? v SR sa nedaju najst a mam onchocerku, co je dost zle pre mna. Ta kombinacia liekov je dobra co ste spominali v septembri este??? napiste mi, dakujem tomas[/quote:1tx6dj2p]
Pokud si zadané názvy napíšete do netu, tak nabídek bude celkem dost v tom problém nevidím, spíše musíte dost přemýšlet, kolik čeho do sebe nacpat, ono to není jenom o výhodách. Většina antihelmintik velice silně přetěžuje

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 09, 2013 7:34 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Nezkošel jste někdo tento přípravek https://humaworm.com/formula.html ?Vypadá to slibně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 16, 2013 6:49 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 22, 2012 2:15 pm
Příspěvky: 160
a co toto ??

http://www.kapickakrve.cz/frekvencni-terapie.html


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 16, 2013 10:39 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Snažim si udělat trošku jasno. Stačí na všechny parazity trojčátko, nebo je potřeba zařadit i chemii typu Ivermectin apod?

edit:

Tak jsem mluvil po tel. s paní Bláhovou. Doporučila mi dva lidi v praze, o kterých prý ví, že tomu rozumněj a dělaj to správně.

Každopádně mi řekla, že má dobrou zkušenost s neuropatiema - vlasovci.

Prý je trojčátko slabé, jako udržovací kůra je to dobré ale na to abych se zbavil vlasovců a hlavně parazitů z lymfatického systému budu muset do chemie. Tak uvidím, objednám se a sem zvědavej co mi řeknou.

Nejdřív prej chemii a na to až naposled trojčátko. Tak uvidíme.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 17, 2013 5:53 pm 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 9:24 am
Příspěvky: 68
Mám takýto problém. Vo februári 2013 mi boli nájdené cysty?neznáme útvary? na vaječníkoch pri bežnom ultraz. vyš. u gynekológa.Z krvi mi boli zistené zvýšené onkomarkery. Skúšala som MMS1- protokol 1000, čaje ale po 4 mesiacoch na kontrole sa nič nezmenilo. Tak ma napadli parazity, napísala som pani Bláhovej, ktorá mi odpísala že by to mohli byť parazity a že aj parazity zvyšujú onkomarkery. Vedel by si mi poradiť ako na ne? Je nevyhnutné sa dať najprv otestovať ak áno na akom type prístroja?Alebo môžem začať likvidovať čím skôr aj bez vyšetrenia? Kde viem zohnať prípravky na ne?Ďakujem indiga


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 24, 2013 9:39 am 
Offline

Registrován: stř úno 24, 2010 12:11 pm
Příspěvky: 25
Malachov spolu s Huldou Clark uvadzaju v knihe "Jak se zbavit parazitu" davkovanie paliny 1g na den, alebo 200-300mg na jednu davku, ak budeme uzivat tri krat denne. Tu na fore sa odporuca 1-1,5g na jednu davku, cize za den je to 3-4,5g co je dost rozdiel.
Taktiez pre klincek, v knihe sa uvadza 0,5g na jednu davku, tu na fore to vychadza az na 2,1g (3x tobolka velkosti 0).
Je to v poriadku?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 25, 2013 12:53 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Elkimek píše:
Snažim si udělat trošku jasno. Stačí na všechny parazity trojčátko, nebo je potřeba zařadit i chemii typu Ivermectin apod?

Ani trojcatko, ani chemia, nestaci na parazity. Iba ich zredukuje.
Najlepsie vysledky na cielena strategia, kde sa kombinuju rozne postopy, je aj diagnostikovane, ake typy parazitov a kde su. Ani toto neodstrani korene problemu, ale z uvedenych to ma velmi slusne vysledky. Pochopitelne sa aj s tym musi blbnut cely zivot, takze problem, preco prenikaju do organizmu v takom mnozstve a aktivite, bude asi inde.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 28, 2013 8:11 pm 
Offline

Registrován: ned čer 17, 2012 9:11 pm
Příspěvky: 6
Dobrý večer, mám candidu, ktorá sa mi vrátila, chronickú únavu už ráno sa zobudím totálne rozbitý, depresie, hnačky, tráviace problémy. Asi pred polrokom som robil protiparazitálnu kúru, ale len s palinou a klinčekom.Zredukoval som nejakú časť, bolo mi lepšie.Chcel by som ju zopakovať aj s orešákom. Mal som dlho bezsacharidovú diétu. Pil/pijem Lapacho, UŇA DE GATO, kefír. Bral som probiotiká, betain HCl, enzýmy aj MMS, ale už to nemôžem ani cítiť. Robil som všetky očisty na stránke, dopĺňal som vitamíny, minerály. Kúpele v soli z mŕtveho mora. Čítal som aj dosť o otrave ťažkými kovmi ? Neviem , dá sa to nejako zistiť ?? Kde by som mal vlastne začať ?? Mám 19 rokov a tieto problémy už mám pomaly 4 roky. Už ma to nebaví, lebo zatiaľ čo sa rovesníci zabávajú, ja sa len starám , či je dakde blízko záchod \":D\"D Úplne ma doráža, keď vidím otca, ktorý má 50 rokov a je úplne fit, stravuje sa katastrofálne a pije jak dúha tak 5 krát do týždňa. Na zdravie.sk písal jeden pod nickom arman, že robil 2,5 mesiaca antiparazitálnu kúru s chemickými liekmi, až vtedy sa mu o dosť zlepšilo zdravie. Neviem skade by som nabral toľko peňazí, nakoľko som akurát skončil školu a nikde sa nedá zohnať práca. Viem, že je prvoradá psychika. Dakto mi dokáže pomôcť ?? Strašný život toto. Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 28, 2013 10:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
indiga píše:
Mám takýto problém. Vo februári 2013 mi boli nájdené cysty?neznáme útvary? na vaječníkoch pri bežnom ultraz. vyš. u gynekológa.Z krvi mi boli zistené zvýšené onkomarkery. Skúšala som MMS1- protokol 1000, čaje ale po 4 mesiacoch na kontrole sa nič nezmenilo. Tak ma napadli parazity, napísala som pani Bláhovej, ktorá mi odpísala že by to mohli byť parazity a že aj parazity zvyšujú onkomarkery. Vedel by si mi poradiť ako na ne? Je nevyhnutné sa dať najprv otestovať ak áno na akom type prístroja?Alebo môžem začať likvidovať čím skôr aj bez vyšetrenia? Kde viem zohnať prípravky na ne?Ďakujem indiga

To vám řekla správně, ale vše záleží na stavu imunity a na ní bych se zaměřil. Základ je ve vyčištění těla, to značně komplikuje parazitům situaci a dost často se raději odstěhují. Testovat se sice nemusíte, jde se do nich rovnou opřít, ale běžně se to tak nedělá, je vhodné znát výchozí stav před léčbou


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 29, 2013 8:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Miroslav píše:
Malachov spolu s Huldou Clark uvadzaju v knihe "Jak se zbavit parazitu" davkovanie paliny 1g na den, alebo 200-300mg na jednu davku, ak budeme uzivat tri krat denne. Tu na fore sa odporuca 1-1,5g na jednu davku, cize za den je to 3-4,5g co je dost rozdiel.
Taktiez pre klincek, v knihe sa uvadza 0,5g na jednu davku, tu na fore to vychadza az na 2,1g (3x tobolka velkosti 0).
Je to v poriadku?

Ano, dávkování je dlouhodobě odzkoušené ke spokojenosti stovek uživatelů a nevím o případu, kdy by s tím byl problém.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 29, 2013 8:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
jano píše:
Dobrý večer, mám candidu, ktorá sa mi vrátila, chronickú únavu už ráno sa zobudím totálne rozbitý, depresie, hnačky, tráviace problémy. Asi pred polrokom som robil protiparazitálnu kúru, ale len s palinou a klinčekom.Zredukoval som nejakú časť, bolo mi lepšie.Chcel by som ju zopakovať aj s orešákom. Mal som dlho bezsacharidovú diétu. Pil/pijem Lapacho, UŇA DE GATO, kefír. Bral som probiotiká, betain HCl, enzýmy aj MMS, ale už to nemôžem ani cítiť. Robil som všetky očisty na stránke, dopĺňal som vitamíny, minerály. Kúpele v soli z mŕtveho mora. Čítal som aj dosť o otrave ťažkými kovmi ? Neviem , dá sa to nejako zistiť ?? Kde by som mal vlastne začať ?? Mám 19 rokov a tieto problémy už mám pomaly 4 roky. Už ma to nebaví, lebo zatiaľ čo sa rovesníci zabávajú, ja sa len starám , či je dakde blízko záchod \":D\"D Úplne ma doráža, keď vidím otca, ktorý má 50 rokov a je úplne fit, stravuje sa katastrofálne a pije jak dúha tak 5 krát do týždňa. Na zdravie.sk písal jeden pod nickom arman, že robil 2,5 mesiaca antiparazitálnu kúru s chemickými liekmi, až vtedy sa mu o dosť zlepšilo zdravie. Neviem skade by som nabral toľko peňazí, nakoľko som akurát skončil školu a nikde sa nedá zohnať práca. Viem, že je prvoradá psychika. Dakto mi dokáže pomôcť ?? Strašný život toto. Ďakujem

Je pravda, že antiparazitika stojí docela dost peněz, ale pouze zde, není problém na netu vyhledat dodavatele z Thajska a tam to bude o něčem jiném. Pilulka která zde stojí 35,-Kč je tam za 3,-Kč a to je docela rozdíl. Pokud jde o těžké kovy, tak bezkonkurenčně nejlepší jsou kávové klystýry, to máte skoro zdarma a na ty střeva pít před každým jídlem cca 1 dcl šťávy z kysaného zelí. Základ je ovšem změna stravy a životného přístupu, prostě být nad věcí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 30, 2013 3:50 pm 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 9:24 am
Příspěvky: 68
Jarda píše:
To vám řekla správně, ale vše záleží na stavu imunity a na ní bych se zaměřil. Základ je ve vyčištění těla, to značně komplikuje parazitům situaci a dost často se raději odstěhují. Testovat se sice nemusíte, jde se do nich rovnou opřít, ale běžně se to tak nedělá, je vhodné znát výchozí stav před léčbou

Dobrý deň, bola som na meraní na prístroji Salvia u diagnostičky, ktorú mi odporučila pani Bláhová.
Išla som tam kvôli cystám na veječníkoch ako som už písala vo svojom predošlom príspevku. Namerala mi celý papier všelijakých záťaží, až mi je to trochu zvláštne, pretože pri tom všetkom čo mi tam našla sa ja cítim v poriadku. Išlo mi len o zistenie či tie cysty môžu byť spôsobené parazitmi. Ani som sa to vlastne nedozvedela(nebol už čas), musím tej pani zavolať a spýtať sa priamo. Dostala som albendazol, ktorý mám užívať 2x denne po 400mg(spolu 800mg)- 6 dní, potom 14 dní pauza a potom znovu albendazol 2x denne po 400mg- 6 dní. V tej 14 dennej pauze medzi albendazolom mám brať 3 dni praziquantel- ráno1500mg a večer 1500mg -potom 3 dni pauza a znova to isté dávkovanie. Spolu som dostala 46 tabletiek praziquantelu, každá po 600mg. K tomu mám brať ešte kvapky Joalis a MMS. Dávkovanie MMS mi nepovedala. Zdá sa mi to na mňa trochu silné dávkovanie, mám 55 kg, 32 rokov. Ešte ak sa môžem spýtať, koľko stojí tbl 600 mg praziquantelu, ja som dala za 1 ks- 1 euro.Ďakujem za každú radu.
P.S.: Chcela som sa spýtať na názor aj pani Bláhovej ale má zrušený mail.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 02, 2013 6:21 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
indiga píše:
Dobrý deň, bola som na meraní na prístroji Salvia u diagnostičky, ktorú mi odporučila pani Bláhová.
Išla som tam kvôli cystám na veječníkoch ako som už písala vo svojom predošlom príspevku. Namerala mi celý papier všelijakých záťaží, až mi je to trochu zvláštne, pretože pri tom všetkom čo mi tam našla sa ja cítim v poriadku. Išlo mi len o zistenie či tie cysty môžu byť spôsobené parazitmi. Ani som sa to vlastne nedozvedela(nebol už čas), musím tej pani zavolať a spýtať sa priamo. Dostala som albendazol, ktorý mám užívať 2x denne po 400mg(spolu 800mg)- 6 dní, potom 14 dní pauza a potom znovu albendazol 2x denne po 400mg- 6 dní. V tej 14 dennej pauze medzi albendazolom mám brať 3 dni praziquantel- ráno1500mg a večer 1500mg -potom 3 dni pauza a znova to isté dávkovanie. Spolu som dostala 46 tabletiek praziquantelu, každá po 600mg. K tomu mám brať ešte kvapky Joalis a MMS. Dávkovanie MMS mi nepovedala. Zdá sa mi to na mňa trochu silné dávkovanie, mám 55 kg, 32 rokov. Ešte ak sa môžem spýtať, koľko stojí tbl 600 mg praziquantelu, ja som dala za 1 ks- 1 euro.Ďakujem za každú radu.
P.S.: Chcela som sa spýtať na názor aj pani Bláhovej ale má zrušený mail.

To davkovanie je tak na hranici, ze s tymi parazitmi aj nieco urobi.
albendazol neposobi velmi dobre v crevach, takze od okruhlych cervov ta to urcite neoslobodi.
dolezite je brat aj Vermox, ktory zase posobi v crevach. Ani ten vsak nema uplne 100%tne posobenie. Na okruhle cervy v crevach je este jedno ine antiparazitikum, lepsie je pouzit oboje.
Rozhodne treba zacat Vermoxom, najprv odstranit tie z criev, az potom albendazolom nicit tie v tele.
Praziquentel detto posobi len v tele, v crevach uz velmi slabo. Pasomnicu v crevach casto neznici, je skor na pasomnicky v tele, aj ich cysty, a motolice v peceni. Dolezite je spolu s nim brat aj Niclosamid, ktory pasomnicu v crevach znici s ovela lepsimi vysledkami, a najma aj hlavicku. Az potom sa berie praziquantel.
Takisto ti asi zabudla povedat, ze albendazol sa musi brat s tukom, jedna davka priblizne so 40g tuku, inak sa nevstrebava skoro vobec a splachujes ho do zachoda!
Joalis vyhod do kosa, tahanie penazi.

Pripada mi to, ze tie kury ti zostavoval amater.
Davkovanie na MMS pouzi standartny protokol 1000, ale pouzi ho az potom, co sa docistis od vacsich parazitov.
cena za praziquantel je v poriadku, pod 1 euro za tabletku sa zhana tazko.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř črc 03, 2013 9:05 am 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 9:24 am
Příspěvky: 68
Mám ešte niekoľko otázok:
1. Prečo by sa nemalo kombinovať branie antiparazitík s MMS?
2. Ak mi našli na Salvii parazity mechožilov na vaječníkoch(mám na nich cysty)- znamená to že tie cysty sú určite
parazitárneho pôvodu?
3. Akým spôsobom hľadáte úlovky parazitov v stolici? \":shock:\"
Ďakujem indiga


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz