Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 5:25 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon črc 22, 2013 7:02 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 04, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 9
Silvia píše:
...zaujali ma tie kamene z údolia Šaolin....ma ich uz niekto vyskusane?.....skusam vsetko dostupne....mam žlcovy kamienok 0,8 mm....za sebou 15 ocist a stale nechce ist prec....bolesti pretrvavaju....raz je lepsie, raz horsie a pritom mam dietu....poradi niekto, co este robit? dakujem

Mám to na poště, zítra hned začnu a dám vědět...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte črc 23, 2013 12:07 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Sestus píše:
Slovaci a blavaci kde kupujete epsomsku sol? Dik

Lekáreň Vitamín na Záhradníckej ulici v Bratislave.Robia aj zásaditú zmes,HCL s pepsínom,len treba predtým zavolať a objednať si.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte črc 23, 2013 6:52 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Sestus píše:
Slovaci a blavaci kde kupujete epsomsku sol? Dik

centralchem

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát črc 26, 2013 1:49 pm 
Offline

Registrován: pon črc 22, 2013 3:07 pm
Příspěvky: 6
Tak a mam za sebou dojmy z prvej pecenovej ocisty, aj ked zo mna ziadne zlate hrudky ani smaragdy nevyleteli, som rad ze som to prezil a mam pocit ze je to ako so sexom,po prve to vacsinou stoji za prd prave kvoli zbytocnym obavam a strachu.....a dojmy?

1- glauberova sol je velmi slana az hnusna, co sposobilo, ze som musel pit aj v noci a samozrejme som toho vela nenaspal, kedze to z vas za pol hodky zase vystreli opacnym otvorom.napriek unave ale pocit ocisty sa dostavil, myslim na obidvoch urovniach a kedze pan Jardo pise,ze po prve to je iba rozbeh, tak za par tyzdnov idem do toho znova, potrebujem ale hmatatelny dokaz ani nie tak kvoli sebe ako mojim rodicom pretoze chcem aby aj oni ocistu podstupili.
2-do 22.hod som nebol vyprazdneny takze myslim ze zacnem uz o hodine 17
3-termofor bol prilis horuci takze ho pripravim o cosi skorej tak okolo 21 hod


Inak diky vsetkym a hlavne jardovi za skvele stranky a pridavam motto pana zezulky
"nestaci len niecomu verit,ludia hlavne premyslajte" zdar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob črc 27, 2013 5:25 am 
Offline

Registrován: úte črc 02, 2013 2:17 pm
Příspěvky: 10
Delam prvni ocistu jater. Je 5 h rano a mam za sebou zvraceni oleje a grepu. Od prvni davky epsonske soli me boli v oblasti ledvin. Nejdriv ostra bolest, ktera me zkroutila jek paragraf a ted tupa permanentni bolest. Ne v oblasti jater, ale ledvin. Jsem relativne zdravy clovek a tyto bolesti nikdy nemivam. V cem je problem? Postup jsem dodrzela dusledne. Jen ve ctvrtek, kdy byl ovocny den, jsem si ve vane udelala takovou demoverzi ocisty ledvin. Snedla a vypila jsem max. 3/4 jednoho melounu (vic jsem do sebe nedostala). Nejsem na to odbornik, ale to by snad nemelo vadit.
Proc me dle vaseho naroru boli na leve strane v oblasti ledvin?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob črc 27, 2013 1:06 pm 
Offline

Registrován: sob črc 27, 2013 8:15 am
Příspěvky: 1
Asi před týdnem jsem se snažila vyloučit kameny ze žlučníku dle metody dr.Berana. Dle ultrazvuku jsem měla kameny 6mm*20mm. Kameny vyšly docela velké, asi 2cm, zeleno-hnědé barvy, ale bylo mi řečeno, že tak velké kameny nemohou projít žlučovody. Jedná se spíše o reakci žluči a karlovarské soli ve střevech. Docela mě to zklamalo, ale všimla jsem si, že ve Vašem návodu píšete, že někdy vyjdou kameny velké jako švestka, tak nevím. Chtěla bych též zkusit očistu jater. Mám ale gastritidu žaludku a Helikobaktery Pyroli, tak nevím jestli je vhodné jíst více jablek a džusu. Paní doktorka si na mě udělá čas až po dovolené asi 15.8.a napíše mi nějaká antibiotika. Moc se mi antibiotika brát nechtějí. Četla jsem, že je na likvidaci těchto bakterií vhodné i koloidní stříbro. Za jak dlouho můžu po očistě žlučníku zkusit očistu jater? Děkuji Ludmila


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob črc 27, 2013 2:13 pm 
Offline

Registrován: úte črc 02, 2013 3:41 pm
Příspěvky: 1
epsomská sol by mala roztiahnut žlčovody a potom že tie kamene vyjdú v pohode som tu čítala


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned črc 28, 2013 12:07 am 
Offline

Registrován: pon čer 24, 2013 2:52 am
Příspěvky: 8
PROSÍM, co znamená, že po očistě jater (byla první) mám zdravotní problémy, které jsem před očistou neměl? potíže s trávením, pálení žáhy, bolest žlučníku. Myslel jsem, že mi to pomůže se pročistit, místo toho mi problémy začaly. moc díky za reakci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned črc 28, 2013 8:04 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Sestus píše:
Tak a mam za sebou dojmy z prvej pecenovej ocisty, aj ked zo mna ziadne zlate hrudky ani smaragdy nevyleteli, som rad ze som to prezil a mam pocit ze je to ako so sexom,po prve to vacsinou stoji za prd prave kvoli zbytocnym obavam a strachu.....a dojmy?

1- glauberova sol je velmi slana az hnusna, co sposobilo, ze som musel pit aj v noci a samozrejme som toho vela nenaspal, kedze to z vas za pol hodky zase vystreli opacnym otvorom.napriek unave ale pocit ocisty sa dostavil, myslim na obidvoch urovniach a kedze pan Jardo pise,ze po prve to je iba rozbeh, tak za par tyzdnov idem do toho znova, potrebujem ale hmatatelny dokaz ani nie tak kvoli sebe ako mojim rodicom pretoze chcem aby aj oni ocistu podstupili.
2-do 22.hod som nebol vyprazdneny takze myslim ze zacnem uz o hodine 17
3-termofor bol prilis horuci takze ho pripravim o cosi skorej tak okolo 21 hod


Inak diky vsetkym a hlavne jardovi za skvele stranky a pridavam motto pana zezulky
"nestaci len niecomu verit,ludia hlavne premyslajte" zdar

Glauberova sul je termin, pod kterym si kazdy predstavuje neco jineho. Nekdo i siran horecnaty, ale vetsinou siran sodny. Standardne se ocista dela s epsomskou soli = siran horecnaty heptahydrat = MgSO4 = 7H2O.
> myslim ze zacnem uz o hodine 17
Muzes si navod menit jak chces a mozna to bude stejne fungovat, protoze jde hlavne o ten olivovy olej s citrusovou stavou, ale tezko ti tu pak k tomu bude nekdo neco radit. Ja preferuju overene postupy, aspon kdyz s necim zacinam.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned črc 28, 2013 8:14 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Ludmila2 píše:
Asi před týdnem jsem se snažila vyloučit kameny ze žlučníku dle metody dr.Berana. Dle ultrazvuku jsem měla kameny 6mm*20mm. Kameny vyšly docela velké, asi 2cm, zeleno-hnědé barvy, ale bylo mi řečeno, že tak velké kameny nemohou projít žlučovody. Jedná se spíše o reakci žluči a karlovarské soli ve střevech. Docela mě to zklamalo, ale všimla jsem si, že ve Vašem návodu píšete, že někdy vyjdou kameny velké jako švestka, tak nevím. Chtěla bych též zkusit očistu jater. Mám ale gastritidu žaludku a Helikobaktery Pyroli, tak nevím jestli je vhodné jíst více jablek a džusu. Paní doktorka si na mě udělá čas až po dovolené asi 15.8.a napíše mi nějaká antibiotika. Moc se mi antibiotika brát nechtějí. Četla jsem, že je na likvidaci těchto bakterií vhodné i koloidní stříbro. Za jak dlouho můžu po očistě žlučníku zkusit očistu jater? Děkuji Ludmila

Na jaterku muzes jit po Beranovi tak za 14 dni. Tedy muzes i driv, ale nemusi toho pak tolik vyjit. V principu jsou obe metody stejne, jen se lisi pripravou a detaily provedeni. Vypijes olivovy olej, tady s citrusovou stavou, u dr Berana jsem nekde videl ze jen doporucuje olizovat citron kdyz je ti z oleje spatne. http://www.serafinbyliny.cz/index.php/cs/serafin-byxliny-partnerstvi-pro-prirozene-zdravi/item/91-uvoln%C4%9Bn%C3%AD-%C5%BElu%C4%8Dov%C3%BDch-kamen%C5%AF-dle-dr-berana Co se tyka tve viry ze ti pomuze pani doktorka, tak radsi no comment \":(\" Tedy predpokladam, ze uz ti doktori nejakou dobu pomahaji \":)\" .

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned črc 28, 2013 8:26 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Isew píše:
Delam prvni ocistu jater. Je 5 h rano a mam za sebou zvraceni oleje a grepu. Od prvni davky epsonske soli me boli v oblasti ledvin. Nejdriv ostra bolest, ktera me zkroutila jek paragraf a ted tupa permanentni bolest. Ne v oblasti jater, ale ledvin. Jsem relativne zdravy clovek a tyto bolesti nikdy nemivam. V cem je problem? Postup jsem dodrzela dusledne. Jen ve ctvrtek, kdy byl ovocny den, jsem si ve vane udelala takovou demoverzi ocisty ledvin. Snedla a vypila jsem max. 3/4 jednoho melounu (vic jsem do sebe nedostala). Nejsem na to odbornik, ale to by snad nemelo vadit.
Proc me dle vaseho naroru boli na leve strane v oblasti ledvin?

Podle mne ten meloun nemohl vadit. Ale treba dr. Hulda Clarc pise, ze pokud nedodrzis zakaz piti, i vody, po 14. hodine, tak ti muze byt hodne blbe. Vetsine lidi blbe neni, ale v tvem pripade bych to priste zkusil bez toho piti po 14 hodine. Pises, ze jsi dodrzela dusledne postup, takze jsi asi po 14. hodine pila hodne vody.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned črc 28, 2013 8:50 am 
Offline

Registrován: úte črc 02, 2013 2:17 pm
Příspěvky: 10
gio píše:
PROSÍM, co znamená, že po očistě jater (byla první) mám zdravotní problémy, které jsem před očistou neměl? potíže s trávením, pálení žáhy, bolest žlučníku. Myslel jsem, že mi to pomůže se pročistit, místo toho mi problémy začaly. moc díky za reakci.

Mame stejne zkusenosti. Ocistu jsem provadela zdrava, bez jakychkoli problemu a spis jako prevenci. Po ociste se mi ozyvaji ledviny a jatra. Tupa bolest, nastesti ne porad, ale kdyz se to ozve, tak je to "lahudka". Pali me zaha. O nejakem pribytku energie nemuze byt ani rec. Naopak. Dnes uz by mi podle navodu melo byt lip, ale neni. Vychazi mi z toho jedine. Proc jsem se do toho poustela? Jen jsem si uskodila a mozna spustila neco, co by se nikdy neozvalo. V rode nikdo nikdy problemy s ledvinami ani s jatry nemel. Do dalsi ocisty se poustet nebudu. Kdo vi, jestli bych si nerozjela dalsi hruzy. Moje doporuceni. Pokud jste zdravi, tak se na tuhle ocistu vybodnete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned črc 28, 2013 9:10 am 
Offline

Registrován: pon čer 24, 2013 2:52 am
Příspěvky: 8
Isew píše:
Mame stejne zkusenosti. Ocistu jsem provadela zdrava, bez jakychkoli problemu a spis jako prevenci. Po ociste se mi ozyvaji ledviny a jatra. Tupa bolest, nastesti ne porad, ale kdyz se to ozve, tak je to "lahudka". Pali me zaha. O nejakem pribytku energie nemuze byt ani rec. Naopak. Dnes uz by mi podle navodu melo byt lip, ale neni. Vychazi mi z toho jedine. Proc jsem se do toho poustela? Jen jsem si uskodila a mozna spustila neco, co by se nikdy neozvalo. V rode nikdo nikdy problemy s ledvinami ani s jatry nemel. Do dalsi ocisty se poustet nebudu. Kdo vi, jestli bych si nerozjela dalsi hruzy. Moje doporuceni. Pokud jste zdravi, tak se na tuhle ocistu vybodnete.

Jak píšete, říkám si každou chvíli, že jsem to vůbec prováděl, v den očisty jsem noc probděl v bolestech jaký jsem si ani nedokázal představit a pár dnů na to začaly potíže, tlak na hrudníku a hrtanu, žáha, už je to měsíc a přidal se žlučník. Nic takového jsem nikdy neměl..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned črc 28, 2013 9:13 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Isew píše:
Mame stejne zkusenosti. Ocistu jsem provadela zdrava, bez jakychkoli problemu a spis jako prevenci. Po ociste se mi ozyvaji ledviny a jatra. Tupa bolest, nastesti ne porad, ale kdyz se to ozve, tak je to "lahudka". Pali me zaha. O nejakem pribytku energie nemuze byt ani rec. Naopak. Dnes uz by mi podle navodu melo byt lip, ale neni. Vychazi mi z toho jedine. Proc jsem se do toho poustela? Jen jsem si uskodila a mozna spustila neco, co by se nikdy neozvalo. V rode nikdo nikdy problemy s ledvinami ani s jatry nemel. Do dalsi ocisty se poustet nebudu. Kdo vi, jestli bych si nerozjela dalsi hruzy. Moje doporuceni. Pokud jste zdravi, tak se na tuhle ocistu vybodnete.

Muzete mi odpovedet na par dotazu?
Cistili jste si pred ocistou jater streva? Aspon klystyrem? Nebo jste aspon delali treba tyden pred tim sank praksalanu? Hodne dulezite je, aby mely "kameny" kam odchazet.
Vysly z vas nejake "kameny", tedy zelene nebo hnede kousky co pak plavou nahore v mise?
Ocistili jste si streva po ociste?
Pili jste po 14. hodine hodne vody?

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned črc 28, 2013 9:25 am 
Offline

Registrován: pon čer 24, 2013 2:52 am
Příspěvky: 8
pv33 píše:
Muzete mi odpovedet na par dotazu?
Cistili jste si pred ocistou jater streva? Aspon klystyrem? Nebo jste aspon delali treba tyden pred tim sank praksalanu? Hodne dulezite je, aby mely "kameny" kam odchazet.
Vysly z vas nejake "kameny", tedy zelene nebo hnede kousky co pak plavou nahore v mise?
Ocistili jste si streva po ociste?
Pili jste po 14. hodine hodne vody?

Prováděl jsem dle návodu, den předem jablka, v den očisty domácí šťáva z jablek doma, po 14hod hodně vody. (očistu střev jsem prováděl klystýrem) V noci jsem měl opravdu silné bolesti v oblasti mezi hrudníkem a žaludkem. Ráno vyšlo na několikrát cca 50-100 spíše hnědých mazlavých na hladině plovoucích ucpávek. Potíže se žáhou nastaly za několik dní, se žlučníkem včera po cca měsíci.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz