Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 12:32 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát zář 27, 2013 4:51 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 01, 2013 8:09 pm
Příspěvky: 10
postcd píše:
Podobná kúra je i s rycinovým olejem místo sezamového (dá se najít na netu). Rycinový je dost velké projímadlo, nvm jestli jedna lžíce není příliš.

Napadá mě jiná kombinace: nejprve ten koňak a potom šanka, ta by je také spláchla, ne?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 28, 2013 8:39 pm 
Offline

Registrován: úte zář 20, 2011 11:55 pm
Příspěvky: 76
Xion píše:
mlyncek na mak

fakt to ide?
dik


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 29, 2013 7:30 pm 
Offline

Registrován: úte zář 20, 2011 11:55 pm
Příspěvky: 76
janin píše:
Dostať kúpiť už mletý klinček-f.Sonnentor

to poznam ale vsetko je najlepsie cerstve nie?
ale dik


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 29, 2013 7:44 pm 
Offline

Registrován: úte zář 20, 2011 11:55 pm
Příspěvky: 76
Aleš K. píše:
Napadá mě jiná kombinace: nejprve ten koňak a potom šanka, ta by je také spláchla, ne?

tak som na fore nenasiel ziaden prispevok, niekoho kto by mi poradil s touto ocistou, tak som sa na to da dnes rano
cca o 7:00 50 ml konaku( neviem ci bol dobry, v alkohole sa velmi nevyznam ale bol to gruzinak a bol vraj 7 rocny, neviem) pocmurkaval som ho asi 10 min, nejak to do mna neslo radsej by som osobne vypil 3 dcl ricinoveho oleja
nechal som asi 5 min odstup od konaku a vypil som rovnake mnozstvo ricinoveho oleja a siel som na vzduch so spacakom a karimatkou, dnes bol krasny den
no prvykrat ma prehnalo asi o 11 co je asi neskoro, nenasiel som zlatom poklade nic, ale mozno tam nieco mikrosoopicke bolo
otazka znie ci to prve jedlo rovnako ako inde zastavi prehananie na wc, a co by malo byt t prve jedlo ja som si dal trochu susenych jablk a potom nejaka polievka, neskor spaldove krupy s trochou masla skorice, a medu asi o 3- 4 hod po prvej prehanke
mam tie knihy od malachova ale nejak vela tam pri tejt ociste nie je. Nemal by som navysit mnozstvo konaku a oleja? O kolko asi? ked som nic nenasiel mal by som pokracovat zajtra rano? Bolo by vhodnejsie pridat aj ten cierny sladen caj? Kedy je lepsi cas? Vecer ci rano? ako je to s pitim vody pred ocistou
dik moc inak sa necitim zle mozem doporucit aj ked vysledok neviem oznamkovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 30, 2013 10:05 pm 
Offline

Registrován: úte čer 18, 2013 9:11 am
Příspěvky: 23
dzinak píše:
Natrafila som na prastarý ruský recept na zbavenie sa parazitov:
Kúra sa robí 3 dni (skôr noci) po sebe takto:
o 24,00 hod. sa vypije 1 polievková lyžica gruzínskeho koňaku
o 01,00 hoid. sa vypije 1 polievková lyžica sezamového oleja
Kúra sa zopakuje vždy po mesiaci, pokiaľ sa parazity nezlikvidujú.
Má sa to robiť na lačný žalúdok, je predpoklad, že o polnoci ho máme poväčšine prázdny \":)\"
Kúra by mohla fungovať na princípe, že na sladkosť koňaku sa parazity vynoria zo svojich úkrytov, aby si na ňom pochutnali, (teda presnejšie na tom cukre v ňom) a potom skôr než zase zalezú, ich spláchne ten olej.
Myslím, že koňak nemusí byť nutne gruziňák, ako je to v pôvodnom recepte, ale akýkoľvek dobrý koňak a ja by som zaradila najskôr kokosový olej, ale môže byť akýkoľvek dobrý za studena lisovaný.
Škoda len, že nenapísali akých konkrétnych parazitov sa to týka. Myslím však, že je to nepodstatné a naše telo ocení stratu akejkoľvek mikroskopickej potvory.

Vyzkoušel jsem. Nemáme koňak tak jsem vzal rum, asi na to není dobrý. dělal jsem to v noci po půlnoci když mi přijde že jsou nejaktivnější roupi apod. jeden den půl lžíce ricinového a druhý den celá lžíce. Až druhý den byl průjem, vůbec nic dramatického. určitě vyzkouším znovu. přijde je třeba s tím trochu experimentovat, možná ideální když se člověk hodně nají. možná že lezou do střeva zejmné pokud je jídlo sladké, nebo mléčné výrobky a pečivo. tak bych to tipoval.

_________________
"stáváme se tím, na co myslíme"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 26, 2013 2:46 pm 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
Takjsem se chtěla pustit do trojčátka -ale tento příspěvek mě zatím odradil-co si o tom myslíte???

Kombinovanie anti-parazitalnych kur + nebezpecenstva:
Zacina sa prirodnymi (trojcatko), potom sa prejde na chemicke, a nakoniec MMS2 kura.
U prirodnych je vsak riziko, ze nezabije parazity dokladne, a mozu as rozliezt v panike po celom tele a dobre sa schovat, zapuzdrit, zacystovat. Spolu s tym roznesu infekcie (prvoky, kvasinky, bakterie, virusy) po celom tele, do organov, atd. Hlavne bakterie a prvoky, ktorymi sa mozu infikovat parazity v crevach su nebezpecne.
Pri chemickych je zase riziko uhynu pasomnic a cyst v mozgu a oku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 27, 2013 12:08 am 
Offline

Registrován: úte čer 18, 2013 9:11 am
Příspěvky: 23
jajda22: ideální je asi změnit stravovací návyky, vyčistit tělo a tím udržovat v těle prostředí nevhodné pro červy a další parazity. pak když už jich tam není mraky, tak by to hubení nemuselo způsobit tak velkou "intoxikaci"? Máma dělá klistýry a myslím že je to velmi dobrá věc na čištění třeva, ona si to pochvaluje a zbavovala se tím různých červů ze střeva.

_________________
"stáváme se tím, na co myslíme"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 27, 2013 8:57 pm 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
postcd píše:
jajda22: ideální je asi změnit stravovací návyky, vyčistit tělo a tím udržovat v těle prostředí nevhodné pro červy a další parazity. pak když už jich tam není mraky, tak by to hubení nemuselo způsobit tak velkou "intoxikaci"? Máma dělá klistýry a myslím že je to velmi dobrá věc na čištění třeva, ona si to pochvaluje a zbavovala se tím různých červů ze střeva.

Stravování jsem změnila,klystýry dělám taky-ale parazity jsem teda nikdy neviděla,takže asi zatím budu dál vše čistit jako doposud,ale toho trojčátka se bojím aby se mi ti paraziti nerozlezli po těle do jiných orgánů-jestli je to tedy opravdu možné


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 02, 2013 6:46 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
jajda22 píše:
Stravování jsem změnila,klystýry dělám taky-ale parazity jsem teda nikdy neviděla,takže asi zatím budu dál vše čistit jako doposud,ale toho trojčátka se bojím aby se mi ti paraziti nerozlezli po těle do jiných orgánů-jestli je to tedy opravdu možné

Je, ja mam odvtedy problemy s pecenou, zaliezli mi tam, a nejde ich odtial dostat. Je tam vela rizik.
Ani chemiou ich nejde uplne znicit. Mozes ale skusit stastie, niekedy to vyjde. A niekedy zas nie.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Naposledy upravil Xion dne pon lis 04, 2013 1:03 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 03, 2013 6:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Aleš K. píše:
Jaký vliv má na parazity hladovka? Dokážou přežít třeba 2-týdenní půst? A co 30-ti denní?
Díky za odpo.
Hezký den všem.
A.

Tak jsou poměrně odolní, ale dlouhodobé hladovky je solidně likvidují.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 03, 2013 6:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Aleš K. píše:
Dobrý den,
kde všude zasáhne v organismu trojčátko? U žaludku a střev asi není co řešit, ale co jiné orgány? Játra, ledviny? Plíce? A co srdce nebo mozek?
Děkuji
A.

Prakticky všude, což ovšem neznamená, že zlikviduje na jednu kůru všechno, je potřeba ho pravidelně opakovat a pak funguje dobře.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 03, 2013 6:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
dzinak píše:
Ahojte,
poradite mi niekto, zaujima ma ako by som mohol klincek rozdrvit? Vo fore som vacsinou nasiel mixer. Nepokazim ho? Slo by to aj v maziari? Skusali ste to takto niekto? Alebo to mate vyskusane inak?
Dakujem vam

Třeba litinový mlýnek na mák.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 03, 2013 6:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
dzinak píše:
Mate niekto dobre vysledky s touto kurou?
Neviete na kolko by bolo dobre navysit tie davky?Hodiny teda sedia o 24:00 a 1:00 rano?
Da sa ist nasledujuci den do prace alebo je to problem s hnackami?
Dakujem >Pekne

Tento recept je pouze na střevní šmejdy, nic jiného nelikviduje a průjem pochopitelně můžete mít i celé dopoledne, čili bych ho asi prováděl o víkendu. Dávky zpočátku nezvyšujte, musíte vědět co to s váma dělá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 03, 2013 6:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
dzinak píše:
tak som na fore nenasiel ziaden prispevok, niekoho kto by mi poradil s touto ocistou, tak som sa na to da dnes rano
cca o 7:00 50 ml konaku( neviem ci bol dobry, v alkohole sa velmi nevyznam ale bol to gruzinak a bol vraj 7 rocny, neviem) pocmurkaval som ho asi 10 min, nejak to do mna neslo radsej by som osobne vypil 3 dcl ricinoveho oleja
nechal som asi 5 min odstup od konaku a vypil som rovnake mnozstvo ricinoveho oleja a siel som na vzduch so spacakom a karimatkou, dnes bol krasny den
no prvykrat ma prehnalo asi o 11 co je asi neskoro, nenasiel som zlatom poklade nic, ale mozno tam nieco mikrosoopicke bolo
otazka znie ci to prve jedlo rovnako ako inde zastavi prehananie na wc, a co by malo byt t prve jedlo ja som si dal trochu susenych jablk a potom nejaka polievka, neskor spaldove krupy s trochou masla skorice, a medu asi o 3- 4 hod po prvej prehanke
mam tie knihy od malachova ale nejak vela tam pri tejt ociste nie je. Nemal by som navysit mnozstvo konaku a oleja? O kolko asi? ked som nic nenasiel mal by som pokracovat zajtra rano? Bolo by vhodnejsie pridat aj ten cierny sladen caj? Kedy je lepsi cas? Vecer ci rano? ako je to s pitim vody pred ocistou
dik moc inak sa necitim zle mozem doporucit aj ked vysledok neviem oznamkovat.

Tak cukr je potřeba a koňak je nutný, vše musí být sladké a toho oleje tolik, aby vás pořádně protáhnul, čili asi budete muset přitlačit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 03, 2013 6:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
jajda22 píše:
Takjsem se chtěla pustit do trojčátka -ale tento příspěvek mě zatím odradil-co si o tom myslíte???

Kombinovanie anti-parazitalnych kur + nebezpecenstva:
Zacina sa prirodnymi (trojcatko), potom sa prejde na chemicke, a nakoniec MMS2 kura.
U prirodnych je vsak riziko, ze nezabije parazity dokladne, a mozu as rozliezt v panike po celom tele a dobre sa schovat, zapuzdrit, zacystovat. Spolu s tym roznesu infekcie (prvoky, kvasinky, bakterie, virusy) po celom tele, do organov, atd. Hlavne bakterie a prvoky, ktorymi sa mozu infikovat parazity v crevach su nebezpecne.
Pri chemickych je zase riziko uhynu pasomnic a cyst v mozgu a oku.

Pokud nad tím budete takto přemýšlet, nebudete dělat nic a to také není dobré. Osobně se domnívám, že trojčátko je velice starý postup a za mnoho staletí by určitě někdo přišel na chybu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz