Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 9:34 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned lis 03, 2013 4:43 pm 
Offline

Registrován: úte zář 20, 2011 11:55 pm
Příspěvky: 76
Jarda píše:
Ono dost záleží na postavení měsíce a mnoha dalších faktorech, čili rozdíl ve výsledku očist bývá značný, ale pokud vyjde ven cokoliv, je to dobře. Zjistit o co tam šlo, je prakticky nemožné i v případě, že by jste připojil fotografii, těch parazitů jsou stovky druhů. Pelyněk můžete znovu nasadit již druhý den po proceduře.

no hladalsom terminy ked je mesiac v nove ale nemohla ten maly pocet kamienkov sposobit ta dlha pauza medzi dvoma ocistami
prva ocista 6 cervenec
druha ocista 2 listopad
mozno to bol vacsi uspech, ako pri prvej hoci kamienkov bolo malicko ale ako vravite mozno je podstatny ten dalsi bordel co vysiel
dakujem vam Jardo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista jater
PříspěvekNapsal: ned lis 03, 2013 5:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
evzenie.novotna píše:
Dobrý den,
dnes jsem po třetí čištění jater. Prvně vyšlo jen takové smetí po druhé nic a po třetí zase nic. V čem může být problém, vše dodržuji dle Vašeho návodu. Očistu provádím vždy po 14ti dnech. Hned ráno se cítím naprosto zdravá. Je možné, že v játrech nemám žádné kameny? Ale vzhledem k tomu že už je mi přes 60 let to nepředpokládám.
Děkuji za odpověď.
Evženie

Výsledek očisty ovlivňuje mnoho faktorů, od vlivu měsíce, přes duševní rozpoložení, roční období a mnoho dalších, čili očekávat, že vždy bude výsledek je nerealistické. Pokud dvakrát nebylo nic, vyzkoušejte další očistu dva dny před černým měsícem, to je výcuc z jater nejsilnější a pokud nevyjde ani tak nic, tak tam asi opravdu nic nebude.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zdravotne komplikacie
PříspěvekNapsal: ned lis 03, 2013 5:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
[quote="sophie":1h9xit0l]Dobry den, moje zdravotne problemy ma donutili hladat nejake riesenie. A mozno som ho nasla na tejto stranke. Mam 40 rokov a boli mi zistene zlcnikove kamene, momentalne mam gastritidu a asi zaludocny vred. Mohla by som s tymito diagnozami vykonat ocistu pecene? Samozrejme, az sa upokoji zaludok. Zapal vie ustupit, ale zaludocny vred asi hned tak nie, tak co s tym spravi Epsomska sol? Zvysila som prijem zeleninovych stiav a jablkovej stavy, ziadne cukrovinky a citim sa lepsie, ale nemam vyhrate. Prosim mohli by ste mi poradit?[/quote:1h9xit0l]
Žaludeční vřed může zlobit docela dlouho, ale zklidnit by ho měla čerstvá bramborová šťáva, stačí vždy trošku, klidně i půl deci. Jinak očista sama žaludek zrovna nijak nedráždí, ovšem horší by bylo pokud by se vám udělalo z nějakého důvodu nevolno a musela by jste zvracet, to na vřed nic pozitivního není. Osobně bych v tomto momentě podpořil

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: játra-střeva
PříspěvekNapsal: ned lis 03, 2013 5:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
konakam píše:
Dobrý den Jardo.
Dnes sem narazila na vaše stránky a moc se mi líbí. Nedávno mi matka totiž poslala video kde je popsán postup čištění jater je tam doporučeno při ubývajícím měsíci a taky je tam jmenována šťáva z garapfreutů s olivovým olejem-a tak čekám na sezonu grepů. Já bych taky chtěla provést ošičtění střev a chtěla bych se tedy zeptat jestli by se mohlo před očistou jater nebo po ní.
Taky by mě zajímalo když tedy jsem žena a před menstruací zadržuji víc vody zda by bylo dobré tuhle očistu provést po menstruaci-jestli jste tohle s nějakou ženou už diskutoval.
Děkuji a krásný zbytek dne přeji.

Tak čištění střeva má vždy předcházet očistě jater, ne obráceně a pokud jde o souvislost s menstruací, tu jsem opravdu nikdy nezkoumal, ale asi nejde o špatný nápad.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prosim pomoc
PříspěvekNapsal: ned lis 03, 2013 6:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
sophie píše:
Dobry vecer, mam 40 rokov a pred casom som dostala 2 zlcnikove zachvaty, a skoncila som v nemocnici, kde mi boli diagnostikovane zlcove kamene, videla som na sone 3, ale je ich viac o velkosti asi 1cm. Pritom mi bola diagnostikovana gastritida, Helicobacter pylori a zaludocny vred. Ten zaludok si teraz liecim silnymi antibiotikami, a na januar som objednana na operaciu zlcnika, ale hladam riesenia, kde by operacia nebola nutna. Aj teraz mam bolesti zlcnika, bojim sa aby som neskoncila na operacnom stole. Mam aj nafuknute citlive brucho, poradte prosim. Beriem Magne B6na rozpustenie kamenov, ale mam obavy, ze prave to mi vyvolava zlcnikove zachvaty. a keby som sa dala na zlcnikovu kuru, tak by mi ublizilo uzitie epsom. soli.

Operace neřeší nic a pokud jste schopná bez ní fungovat je vhodné se jí vyhnout. Prostudujte si pokud možno celé toto vlákno, to se vám určitě vyplatí. Žaludek se dá zklidnit v nejhorším případě i hladovkou, nebo pouze monodietou a pokud jde o to nafouklé břicho zřejmě nedostatek kyseliny chlorovodíkové v kombinaci s nějakou parazitickou breberkou ve střevech. Vyzkoušejte obyčejný endiaron 3x denně tabletu po jídle po deset dní a uvidíte zda si to trochu sedne. Epsomka sama záchvaty určitě nevyvolává, ale seknuté kamínky to dělat mohou, čili asi zpočátku raději rozpouštět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned lis 03, 2013 6:44 pm 
Offline

Registrován: sob bře 30, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 34
Mám za sebou třetí očistu a vždy se mi stává, že průjem vyvolaný epsomskou solí přijde celkem pozdě, až v sobotu kolem 8-9 hodin, tj. po poslední dávce epsomky, resp. dokonce po přidaných dávkách. Potom se mi vodový průjem táhne dlouho, až do neděle do večera. V noci z pátku na sobotu mám pouze takové pohyby ve střevě, kručení atd., snažím se o masáž střev, ale stolice nikde. V sobotu ráno bývám nervózní, že průjem nepřijde a celá ta vícedenní snaha přijde vniveč. Proto v sobotu ráno vždy přidávám nějaké dávky epsomky navíc, dávám si 15ml soli od 6 hodin po hodině nebo i 30 minutách. Očividně se předávkuju a průjem mám pak dlouho.

Jak v mém případě postupovat? Rád bych dosáhl průjmu už v noci z pátku na sobotu a aby se mi průjem netáhnul po dva dny. Dát si v pátek epsomky více, třeba 4 dávky a v sobotu pak už jen standardní 2 dávky?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned lis 03, 2013 7:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
pve píše:
Mám za sebou třetí očistu a vždy se mi stává, že průjem vyvolaný epsomskou solí přijde celkem pozdě, až v sobotu kolem 8-9 hodin, tj. po poslední dávce epsomky, resp. dokonce po přidaných dávkách. Potom se mi vodový průjem táhne dlouho, až do neděle do večera. V noci z pátku na sobotu mám pouze takové pohyby ve střevě, kručení atd., snažím se o masáž střev, ale stolice nikde. V sobotu ráno bývám nervózní, že průjem nepřijde a celá ta vícedenní snaha přijde vniveč. Proto v sobotu ráno vždy přidávám nějaké dávky epsomky navíc, dávám si 15ml soli od 6 hodin po hodině nebo i 30 minutách. Očividně se předávkuju a průjem mám pak dlouho.

Jak v mém případě postupovat? Rád bych dosáhl průjmu už v noci z pátku na sobotu a aby se mi průjem netáhnul po dva dny. Dát si v pátek epsomky více, třeba 4 dávky a v sobotu pak už jen standardní 2 dávky?

Ano, asi bych dal více, tím nic nepokazíte, ale určitě je důležité před tím hodně pít, aby tělo bylo zavodněné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon lis 04, 2013 11:11 am 
Offline

Registrován: úte srp 21, 2012 10:38 am
Příspěvky: 29
O vikendu jsem absolvoval svou druhou ocistu jater. Prubeh byl trosku odlisny nez v prvnim pripade. Prujmy prisly uz cca 1h po prvni epsomce, celkem me to hodne odvodnilo a mel jsem sileny pocit zizne. Smes oleje a grepu jsem tentokrat pil na dvakrat s vterinovou pauzou. Po zalehnuti se mi podarilo usnout do 5min, vzbudil jsem se po 1 a 1/4 hodine, kdy jsem musel na zachod.Rano jsem zase nemohl polknout epsomku, hlavne tu 4. porci v 8 rano. Jinak nasledovaly prujmy po zbytek nedele.
Kaminku ze me vyslo par, ne tolik jako v prvni kure, proto ani neprikladam fotecku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon lis 04, 2013 12:57 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 21, 2010 11:37 pm
Příspěvky: 59
[quote="PepinoCZ":h4va70lh]Kaminku ze me vyslo par, ne tolik jako v prvni kure, proto ani neprikladam fotecku.[/quote:h4va70lh]
Možno budete prekvapený, aké kamienky z vás ešte môžu liezť napr. po takej 4 či 5 - tej očiste \":)\". A nejde samozrejme iba o kamienky, tiež sa vylučuje aj iný balast, napr.

_________________
"Keď ráno vstaneš, poďakuj za ranné svetlo, za svoj život a silu. Poďakuj za jedlo a radosť zo života. Ak nenachádzaš dôvod k vďake, hľadaj chybu sám v sebe." Tecumseh Shawnee


Naposledy upravil Nso ci dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř lis 06, 2013 3:28 pm 
Offline

Registrován: sob zář 14, 2013 9:11 am
Příspěvky: 15
Počas první očisty jater se dostavil průjem až k samému konci celé procedury asi hodinu po vypití poslední dávky soli a to jenom takové slabé nucení, bylo potřeba se trochu snažit. Znamená to něco konkrétního, soli bylo 60ml, posloupnost kroků dodržena podle návodu. Nedostatek horčíku, nebo něco jiného?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř lis 06, 2013 3:33 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Pravdepodobne je to nedostatkom horčíka.Ja si dávam pri očiste 90g a začnem chodiť na wc až po tretej,niekedy až po štvrtej dávke slaného roztoku.Zvyčajne si ešte ráno pár gramov pridám.samozrejme pijem veĺa vody medzi poslednými dávkami.No a do večera sa pekne čistím. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř lis 06, 2013 4:00 pm 
Offline

Registrován: sob bře 30, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 34
janin píše:
Pravdepodobne je to nedostatkom horčíka.Ja si dávam pri očiste 90g a začnem chodiť na wc až po tretej,niekedy až po štvrtej dávke slaného roztoku.Zvyčajne si ešte ráno pár gramov pridám.samozrejme pijem veĺa vody medzi poslednými dávkami.No a do večera sa pekne čistím. \":)\"

Já si přidávám v sobotu ráno taky, průjem se mi rozjede taky až v sobotu ráno, ho mám až do neděle do večera. Musím to nějak vyladit, abych nebýval celý víkend uvázaný u WC...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv lis 07, 2013 8:22 am 
Offline

Registrován: pát zář 06, 2013 7:53 pm
Příspěvky: 10
Jarda píše:
Je dobře, že vás ani tento nepříjemný zážitek nezlomil, ale při prvním provedení jde o docela běžný stav a lidem je na omdlení poměrně často. Jedná se o otravu z vlastních vyloučených toxinů, která po odchodu stolice rychle odezní, ovšem je nepříjemné se u toho potlouct. Rozhodně pokračujte, při dalších očistách poleze toho bordelu předpokládám ještě více, ovšem blbě by vám již být nemělo.

Jardo, děkuji Vám za vysvětlení. …ještě musím připojit pár postřehů. Asi týden po jaterní očistě pozoruji, že se mi v obličeji vytratily pigmentové skvrnky. Jsem nějaká hezčí \":D\"
Další jaterku, v pořadí druhou, plánuji na konec listopadu. A pozitivní je, že už se toho nebojím \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv lis 07, 2013 5:06 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 07, 2013 4:40 pm
Příspěvky: 1
[quote="Jarda":nlfbv5js]Ano, třetí a čtvrtou dávku dost zapít čistou vodou, to naprosto vyčistí střeva od bordelu, který jste při proceduře vyloučil a hodně se vám uleví, celkově se nahodí energie, pak vypít tu šťávu a po půl hodině se najíst jak je to v návodu.[/quote:nlfbv5js]
Dobrý den, mám za sebou 3 jaterní očisty (úspěšné) a jednu šankaprakšalánu (nedošlo k odstranění nánosů). Jelikož mám teď v plánu další jaterní očistu, chtěla bych ji spojit v tzv.

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: operacia
PříspěvekNapsal: úte lis 12, 2013 9:31 am 
Offline

Registrován: úte lis 12, 2013 9:23 am
Příspěvky: 17
Zdravím, práve ma prepustili z nemocnice po zápale žlčníka a na CT čku mi našli 2cm kameň v žlčníku. Lekár mi jednoznačne odporučil operáciu za cca 2 mesiace. Myslíte, že táto očista mi pomôže a vyhnem sa operácii a následne budem môcť normálne jesť ako predtým./teraz mám tie 2 mes. do operácie prísnu dietu/. Ďakujem za odpovede.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz