Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 10:24 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 95  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát lis 08, 2013 9:40 am 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Mám dotaz. Při odšťavňování na angelu v něm začalo skřípat nebo vrzat (nevím jak to popsat). Mám ho dva roky. Stalo se to někomu? Je potřeba někde namazat, nebo co s tím?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 18, 2013 6:52 am 
Offline

Registrován: čtv říj 31, 2013 1:21 pm
Příspěvky: 16
Ahoj, co říkáte na nový Sana Juicer EUJ-707 ? Trošku se obávám těch plastových dílů http://www.eujuicers.cz/cs/katalog/odst ... mega-chrom


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 27, 2013 12:44 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 15, 2011 7:34 am
Příspěvky: 90
Bydliště: Sereď
V poslednej dobe vidim na nete pravidelne reklamu na tento snekovy odstavovac http://www.eujuicers.sk/sk/katalog/odst ... mega-biela
Nema niekto s tymto odstavovacom skusenosti?? Ako pracuje a co vlastne dokaze?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 27, 2013 12:59 pm 
Offline

Registrován: ned črc 21, 2013 3:24 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Slovensko
Milandr píše:
V poslednej dobe vidim na nete pravidelne reklamu na tento snekovy odstavovac http://www.eujuicers.sk/sk/katalog/odst ... mega-biela
Nema niekto s tymto odstavovacom skusenosti?? Ako pracuje a co vlastne dokaze?

bude to podla mna v zaklade rovnake ako omega 8004/8006

ja mam omegu 8006 a som maximalne spokojna...

rozdiel je v tom, ze sana ma vacsi plniaci otvor, o jedno sitko naviac a iny tvar... a trochu vyssiu cenu \":)\"

_________________
Zlavovy kod na iherb VGN243


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 27, 2013 1:01 pm 
Offline

Registrován: ned črc 21, 2013 3:24 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Slovensko
paulvandyck píše:
Ahoj, co říkáte na nový Sana Juicer EUJ-707 ? Trošku se obávám těch plastových dílů http://www.eujuicers.cz/cs/katalog/odst ... mega-chrom

mam od februara omegu 8006 a s tym plastom nie je ziaden problem... tato nova sana ma dokonca BPA free plastove diely co je plus--- inac tie plasty su dost silne...

_________________
Zlavovy kod na iherb VGN243


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 10, 2013 8:10 pm 
Offline

Registrován: úte pro 10, 2013 8:07 pm
Příspěvky: 1
Ahojte, planujeme kupit na Vianoce odstavovac, vybrali sme si Angel, no netusim aky rozdiel okrem cenoveho je medzi 5500, 7500 a 8500???
Ktory mi odporucate? Je medzi nimi velky rozdiel? Ma niekto skusenosti aspon s dvoma? Teda, ci to vie niekto porovnat na vlastnej skusenosti?
Dakujem za kazde info


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 10, 2013 8:37 pm 
Offline

Registrován: pon bře 25, 2013 4:14 pm
Příspěvky: 126
ashelin píše:
Ahojte, planujeme kupit na Vianoce odstavovac, vybrali sme si Angel, no netusim aky rozdiel okrem cenoveho je medzi 5500, 7500 a 8500???
Ktory mi odporucate? Je medzi nimi velky rozdiel? Ma niekto skusenosti aspon s dvoma? Teda, ci to vie niekto porovnat na vlastnej skusenosti?
Dakujem za kazde info

Vlastním 5500 cca půl roku a používám každý den na mléka, šťávy a žena občas když dělá nepečené dezerty. 7500 má pouze automatický zpětný chod (což je dle mě úplná zbytečnost) a 8500 má u některých dílů kvalitnější ocel (dle výrobce), ale i tak mi vychází případné dokoupení nového soukolí a síta levněji než si připlácet za "kvalitnější" ocel. Nicméně nepředpokládám, že by ti díly u zákl modelu měli po krátké době odejít. Ale k tomu spíše někdo kdo vlastní více let a používá denně.

Ale za mě doporučuji 5500. Taky zkuste sehnat ještě někoho a zatlačit na distributora ať dá slevu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 10, 2013 9:19 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
beati_paoli píše:
Vlastním 5500 cca půl roku a používám každý den na mléka, šťávy a žena občas když dělá nepečené dezerty. 7500 má pouze automatický zpětný chod (což je dle mě úplná zbytečnost) a 8500 má u některých dílů kvalitnější ocel (dle výrobce), ale i tak mi vychází případné dokoupení nového soukolí a síta levněji než si připlácet za "kvalitnější" ocel. Nicméně nepředpokládám, že by ti díly u zákl modelu měli po krátké době odejít. Ale k tomu spíše někdo kdo vlastní více let a používá denně.

Ale za mě doporučuji 5500. Taky zkuste sehnat ještě někoho a zatlačit na distributora ať dá slevu.

Také vlastním 5500 asi dva roky. Denně na něm dělám ořechové mléko a ovocné a zeleninové šťávy a jsem spokojená. Ty ostatní značky jsou zbytečně drahé.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 15, 2013 11:46 pm 
Offline

Registrován: ned pro 01, 2013 2:54 am
Příspěvky: 62
Dobry den, od leta stavime na Omeze 8004. Dobra masinka, ale davame ji asi zabrat. Sice delame vzdy do 30 minut, ale jsme zamereni na korenovou zeleninu. Mrkev radeji vzdy nakrajime na prouzky, aby se Omega tak netrapila. Delame do 2 litru mrkve denne. V Eujuicers mi radili at jdu do Championa a myslim ze jsem je mel poslechnout. Tedy, jsem v podstate velice rad ze Omegu mame- v nicem me nezklamala, cisteni super, nahr. dily budou celkem cenove dostupne, ale asi casem prikoupime Championa na kazdodenni zabiracku s mrkvi, celerem a repou. Omegu si nechame na ostatni specialitky \":D\"

Jinak se chci zeptat na vyteznost Championa, v korenove zelenine. Muzete li nekdo prosim napsat. Je nizsi nez na Omeze? 1400 otacek, rozbije strukturu enzymů a vitaminu?

A jeste,- pri priprave mrkve, skrabete ji vzdy? Nebo jen vydrhnete?

A do Angela krajite mrkev na mensi kousky? Nebo si poradi s celou mrkvi? Srdecne zdravim


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 17, 2013 2:26 pm 
Offline

Registrován: stř pro 14, 2011 6:56 pm
Příspěvky: 15
freml píše:
Jinak se chci zeptat na vyteznost Championa, v korenove zelenine. Muzete li nekdo prosim napsat. Je nizsi nez na Omeze? 1400 otacek, rozbije strukturu enzymů a vitaminu?

A jeste,- pri priprave mrkve, skrabete ji vzdy? Nebo jen vydrhnete?

A do Angela krajite mrkev na mensi kousky? Nebo si poradi s celou mrkvi? Srdecne zdravim

Měla jsem Championa 20 let, a ještě teď pracuje u švagrové, které jsem ho darovala. Výtěžnost mohu srovnat jen s Angelem, kterého mám teď. Je to nesrovnatelné, i v kvalitě. Samozřejmě ve prospěch Angela. Champion bych být Vámi nekupovala, jestli můžete, jděte do Angela. Šťavím na něm denně kolem 2-3 l z kořenové zeleniny, listovky a bylin. Výtěžnost úžasná, chuť taky.

Mrkev jen odrbu kartáčkem a do Angela nekrájím, jen když se nevejde do otvoru, tak podélně rozpůlím. Musí se trochu přitlačit. Když nechcete posilovat při šťavení, rozkrojíte větší mrkve na čtvrtky, menší na půlky. Vezme všechno tvrdé. Na ovoce moc není, to mu trvá déle, než si s tím poradí. Nebo prokládat jablka mrkví \":D\" . Slyšela jsem to víckrát, že Angel není na kořenovku, ale nic jiného na něm nešťavím už 2 roky a je O.K.
Hodně štěstí při výběru \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 22, 2013 1:33 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Myslim, ze je na case prestat umyslne prehlizet dulezitost zeleno/ovocných stav a poridit nejaky kvalitni stroj. Chroupanim několika kusu zeleniny, které stejne z vetsiny vykadim nevyuzite me ocividne nijak ze zdravotnich problemu nepomuze při mem stavu traveni a tak bych rad znal vas názor co poridit? Myslite, ze ma cenu kupovat mixer vitamix pripadne jiny silny mixer? Ptam se protože ty top mixery stoji kolem 16000kc kdezto angel juicer a podobne jsou nad 20 000kc a pro me je to opravdu spousta penez... Ten vitamix udajne dokaze tak dukladne rozmixovavat, ze telo pak nemá problém si vzit to co potřebuje i když je tam porad ta vláknina oproti odstavnovaci..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 22, 2013 11:46 pm 
Offline

Registrován: stř zář 26, 2012 10:50 am
Příspěvky: 76
Ÿura píše:
Myslim, ze je na case prestat umyslne prehlizet dulezitost zeleno/ovocných stav a poridit nejaky kvalitni stroj. Chroupanim několika kusu zeleniny, které stejne z vetsiny vykadim nevyuzite me ocividne nijak ze zdravotnich problemu nepomuze při mem stavu traveni a tak bych rad znal vas názor co poridit? Myslite, ze ma cenu kupovat mixer vitamix pripadne jiny silny mixer? Ptam se protože ty top mixery stoji kolem 16000kc kdezto angel juicer a podobne jsou nad 20 000kc a pro me je to opravdu spousta penez... Ten vitamix udajne dokaze tak dukladne rozmixovavat, ze telo pak nemá problém si vzit to co potřebuje i když je tam porad ta vláknina oproti odstavnovaci..

Já osobně doporučuji odštavnovač a nemusí to být hned angel,u toho mixéru se přidává ovoce,aby to bylo poživatelné a to u lidí s candidou není nejlepší řešení,zatím co štáva se dá konzumovat i u candidy cellem bez problémů.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 23, 2013 5:42 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
Šťávy se rychleji tráví neobsahují tolik vlákniny jako mixované smoothie.

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 24, 2013 12:20 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
TomasV píše:
Já osobně doporučuji odštavnovač a nemusí to být hned angel,u toho mixéru se přidává ovoce,aby to bylo poživatelné a to u lidí s candidou není nejlepší řešení,zatím co štáva se dá konzumovat i u candidy cellem bez problémů.

Tak jde o tu vyteznost ze. Zase ikdyz mam hluboko do kapsy, tak rad poridim něco co vymacka tu zeleninu opravdu dukladne a s kazdym odstavnenim tak nebudu zbytecne vyhazovat dužinu, která ma ještě plno stavy.. Je teda dnes na trhu nejlepší volba ten anglej juicer a staci ten 5500 model? Chci tam odstavnovat hlavne mrkve, červenou repu, celer, okurky, zelenou listovou zeleninu, sem tam jablko, pomeranc a taky bych rad delal s namocenych orechu mleko.. Nekde jsem tady cetl, ze je k tomu 5500 něco přikoupit? Ja predpokladam, ze když to stoji tolik penez, tak to zvladne odstavnovat bez problemu veškerou zeleninu a ovoce ne?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 12:51 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Takze zatím to vypada, ze jsem vybral tenhle stroj.
http://www.eujuicers.cz/cs/katalog/odst ... mega-chrom
Muzu se zeptat jestli ho tu někdo vlastní a jak ho ma dlouho a co odstavnuje? Puvodne jsem chtěl Angela, ale nejsem na tom s penezma nejak dobře a ta cena o pulku mensi je dost vyrazny argument. Taky je další velke plus, ze ta omega ma i jiné funkce Jako vyroba ořechového masla atd.. A hlavne cisteni je odost snazsi.. Vyrobce mi zajiste odsouhlasi ze je to ten nej nej, ale ja bych rad znal nezaujaty názor, hlavne jak rikam na korenovou a listovou zeleninu. Ovoce nemam potrebu odstavnovat, jablko si dam rad v celku. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 95  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz