Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 7:42 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát lis 29, 2013 4:35 pm 
Offline

Registrován: pát lis 29, 2013 4:26 pm
Příspěvky: 1
Zdravim

chcela by som sa spytat, ci je mozne kuru opakovat aj po tyzdni. Mam diagnostikovane male kamienky v zlcniku. Po prvej kure boli vyplavene cholesterolove zatky. Ovalny tvar, zelena farba, tukova konzistencia. Zlcnik vsak casto bolieva aj napriek striedmej strave. Chcela by som kuru opakovat uz po tyzdni, nakolko opat zacali bolesti.

Dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát lis 29, 2013 5:36 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Kixina píše:
Zdravim

chcela by som sa spytat, ci je mozne kuru opakovat aj po tyzdni. Mam diagnostikovane male kamienky v zlcniku. Po prvej kure boli vyplavene cholesterolove zatky. Ovalny tvar, zelena farba, tukova konzistencia. Zlcnik vsak casto bolieva aj napriek striedmej strave. Chcela by som kuru opakovat uz po tyzdni, nakolko opat zacali bolesti.

Dakujem

Ja myslim a mam vycteny, ze jediny problem s opakovanim jiz za tyden muze byt nizsi uroda cholesterolovych "kamenu". Ale v situaci co pises bych tu kuru uz nyni opakoval. Jsou postupy, tedy s nizsim mnozstvim oleje, pri kterych se dela ocista 5-7 dni kazdy den. Pak se dela kazdy den ocista ledvin a pak opet 5-7 dni ocista jater a zlucniku. Takze jeste jednou, ja bych udelal ocistu hned, ale je to samozrejme na tobe. Andreas Moritz zduvodnuje casovy odstup tim, ze po prvni ociste trva nejakou dobu nez se sajrajt opet posune k vychodu. Ale pri prvnich ocistach je ho vetsinou hodne a mel by se posunout rychleji...

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob lis 30, 2013 10:45 am 
Offline

Registrován: pát srp 24, 2012 7:07 am
Příspěvky: 53
Dobrý den,
po roce jsem si udělala očistu jater a jsem trochu zmatená. Po první skleničce soli jsem začala trochu krkat. Po druhé už to bylo horší a i jsem cítila, že krkám epsomsku, bylo mi na zvracení. Což před rokem nebylo. Pak následoval olej a opět krkání, tentokrát oleje s grepem. I ráno jsem krkala a měla jakoby nafouknuté břicho, měla jsem strach, že by roztok vyzvracela, proto jsem si nedala epsomsku, ale místo ní jsem si udělala 2X klystýr z uriny. Vyšlo ze mě jen hnědé bahínko. Nevíte, čím bylo způsobeno krkání? A je možné, že když jsem nepoužila druhý den roztok se solí, že ty kamínky zůstali ve střevech a klystýr je nevyplavil?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob lis 30, 2013 1:28 pm 
Offline

Registrován: úte zář 20, 2011 11:55 pm
Příspěvky: 76
Jarda píše:
Ono dost záleží na postavení měsíce a mnoha dalších faktorech, čili rozdíl ve výsledku očist bývá značný, ale pokud vyjde ven cokoliv, je to dobře. Zjistit o co tam šlo, je prakticky nemožné i v případě, že by jste připojil fotografii, těch parazitů jsou stovky druhů. Pelyněk můžete znovu nasadit již druhý den po proceduře.

dobry den tak dnes 30. 11.13 tretia pecenova ocista v poradi. kamienky boli. zaujimalo by ma:
1)prve jedlo. stale si davam nejake ovocne stavy nie je lepsia stava z mrkvy ako prva alebo kefir?
2)mozem pouzit urinu na klistyr, nazberanu potom co zacnem pit epsomsku sol?
dik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista jater bez žlučníku
PříspěvekNapsal: sob lis 30, 2013 11:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
zluva79 píše:
Dobrý den, zajímalo by mne, zda je možné provádět očistu jater, i když má člověk vyoperovaný žlučník. Děkuji za odpověď.

Určitě ano, je to zde zmíněno mnohokrát a stačí tedy číst.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob lis 30, 2013 11:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
PepinoCZ píše:
O vikendu jsem absolvoval svou druhou ocistu jater. Prubeh byl trosku odlisny nez v prvnim pripade. Prujmy prisly uz cca 1h po prvni epsomce, celkem me to hodne odvodnilo a mel jsem sileny pocit zizne. Smes oleje a grepu jsem tentokrat pil na dvakrat s vterinovou pauzou. Po zalehnuti se mi podarilo usnout do 5min, vzbudil jsem se po 1 a 1/4 hodine, kdy jsem musel na zachod.Rano jsem zase nemohl polknout epsomku, hlavne tu 4. porci v 8 rano. Jinak nasledovaly prujmy po zbytek nedele.
Kaminku ze me vyslo par, ne tolik jako v prvni kure, proto ani neprikladam fotecku.

Máte dost zvláštní průběh, ale pokud něco leze ven, určitě bych pokračoval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob lis 30, 2013 11:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Bebe píše:
Počas první očisty jater se dostavil průjem až k samému konci celé procedury asi hodinu po vypití poslední dávky soli a to jenom takové slabé nucení, bylo potřeba se trochu snažit. Znamená to něco konkrétního, soli bylo 60ml, posloupnost kroků dodržena podle návodu. Nedostatek horčíku, nebo něco jiného?

Ano, většinou málo hořčíku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob lis 30, 2013 11:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
[quote="eliik.black":fwm0gpcz]Dobrý den, mám za sebou 3 jaterní očisty (úspěšné) a jednu šankaprakšalánu (nedošlo k odstranění nánosů). Jelikož mám teď v plánu další jaterní očistu, chtěla bych ji spojit v tzv.

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob lis 30, 2013 11:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
alerter píše:
Zdravím, práve ma prepustili z nemocnice po zápale žlčníka a na CT čku mi našli 2cm kameň v žlčníku. Lekár mi jednoznačne odporučil operáciu za cca 2 mesiace. Myslíte, že táto očista mi pomôže a vyhnem sa operácii a následne budem môcť normálne jesť ako predtým./teraz mám tie 2 mes. do operácie prísnu dietu/. Ďakujem za odpovede.

Na vyloučení se mě zdá dost velký, osobně vidím rozumnější ho rozpustit, ale ten čas na to nestačí. Nicméně pokud vás nic netrápí, nechte operaci zatím odložit a uvidíte, rozhodně tou operací nic nevyřešíte, to si zde načtěte, materiálu ke studiu je zde opravdu dost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob lis 30, 2013 11:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Petr22 píše:
Dobré dopoledne,
mám dotaz ohledně přípravy na jaterní očistu (olejem), je moc na závadu, když si dám 2 dny před očistou, tedy ve dni, kdy se jí pouze ovoce, kafe? Nemám problém nejíst, nemám problém jíst jen ovoce, ale chuť na kafe je velká... Je to velká chyba (s negativním vlivem na výsledek očisty), dát si v tento den 2 kafe?
Díky, Petr.

Tak chyba to velká není, pouze se tím vyloučí nějaká žluč, čili výsledek očisty je pak slabší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob lis 30, 2013 11:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
macicka7773 píše:
chcela by som sa spytat ci neviete ci sa moze toto cistenie urobit ked je zapal zlcnika alebo az ked sa zapalal vylieci. Pripadne poradte ako liecit zapal.dakujem prosim dajte vediet na moj mail macicka7773@azet.sk dakujem

Správně vám odpovídá člen pv33 a opravdu za tím zánětem stojí většinou bordel v játrech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned pro 01, 2013 12:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Petr22 píše:
Tak zřejmě 2 kafča na závadu nejsou. Přílohou přikládám výsledek víkendové očisty. První byla jen smetí, druhá cca 150 kamínků do 7 mm, no a třetí viz foto. Díky pane Jardo. Petr

Pěkný výsledek, to jste se asi trefil do nějakého ideálního cyklu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned pro 01, 2013 12:01 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Budha píše:
Dobrý den, chtělbych se zeptat, jestli je nějaká zkušenost tech lidí, kteří už žlučník nemají. Jaká je reakce těla? Nehrozí nějaký problém?

Nehrozí nic, naopak je očista v takových případech velice vhodná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned pro 01, 2013 12:06 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Kixina píše:
Zdravim

chcela by som sa spytat, ci je mozne kuru opakovat aj po tyzdni. Mam diagnostikovane male kamienky v zlcniku. Po prvej kure boli vyplavene cholesterolove zatky. Ovalny tvar, zelena farba, tukova konzistencia. Zlcnik vsak casto bolieva aj napriek striedmej strave. Chcela by som kuru opakovat uz po tyzdni, nakolko opat zacali bolesti.

Dakujem

Jak vám správně píše člen pv33, tak určitě ano, pouze toho bordelu poleze trochu méně, ale v tom bych problém nehledal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned pro 01, 2013 12:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
panka píše:
Dobrý den,
po roce jsem si udělala očistu jater a jsem trochu zmatená. Po první skleničce soli jsem začala trochu krkat. Po druhé už to bylo horší a i jsem cítila, že krkám epsomsku, bylo mi na zvracení. Což před rokem nebylo. Pak následoval olej a opět krkání, tentokrát oleje s grepem. I ráno jsem krkala a měla jakoby nafouknuté břicho, měla jsem strach, že by roztok vyzvracela, proto jsem si nedala epsomsku, ale místo ní jsem si udělala 2X klystýr z uriny. Vyšlo ze mě jen hnědé bahínko. Nevíte, čím bylo způsobeno krkání? A je možné, že když jsem nepoužila druhý den roztok se solí, že ty kamínky zůstali ve střevech a klystýr je nevyplavil?

Na to krkání nedovedu odpovědět, ale někdy něco prostě člověku nesedne a pokud se střeva nevyčistí úplně, může nějaký bordel ve střevech zůstat a zase se vstřebává do těla.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz