Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 7:40 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: očista jater při adenomech
PříspěvekNapsal: sob pro 07, 2013 3:24 pm 
Offline

Registrován: pát dub 16, 2010 7:56 am
Příspěvky: 6
Bydliště: České Budějovice
sona1 píše:
Zdravím,
mám dost zdravotních problémů-autoimunita,problémy se zánětem očního nervu a od loňska ložiska na játrech.Nyní mám po MR a bohužel přibylo další ložisko velké 2 cm \":(\" Jsem z toho psychicky zdeptatná,přečetla jsem si tu článek o očistě jater a chci se zeptat,zda-li je vhodná,i když jsou na játrech ložiska?A další-lze něčím další postup zastavit nebo něco udělat proto,aby se ložiska zmenšila?

Autoimunitní reakcí jsou ze 100% označeny anamnézy, u kterých lékařská věda neumí určit příčinu a neumí tedy ani vyléčit. Pak přichází na řadu léky tlumící projevy nemoci (kdy sami lékaři přiznávají, že se to vyléčit nedá), když to nejde ani tak, pak jsou schopni řezat a poté zakončit destrukci ozařováním nebo chemoterapií.

Když Vám dnes dokáže někdo pomoci, pak jsou to ti, kdo léčí na základě stanovení diagnózy pomocí frekvenčních přístrojů, využívajících skutečnost, že každá biologická substance má vlastní určitou frekvenci vyzařování, kterou lze zjistit a pak podle situace tzv. Informatikakama vyladit na správnou frekvenci, nebo určit podpůrnou léčbu různého typu.
U nemocí označených za autoimunitní se jedná o napadení tělesných orgánů (včetně tkání,nervové soustavy, mozku, míchy atd.) patogenními viry, baktériemi a parazity nejrůznějších typů.

Obraťte se o radu na propagátorku a jednu z nejlepších "léčitelů" pomocí této metody paní Hanu Bláhovou z Brna (zadejte si její jméno do vyhledávače).

Samozřejmě, že mám další informace, které by Vám všechno ulehčily, ale není nad vlastním úsilím dosažené (pochopené, chtěné). I při této terapii je nevyhnutná aktivní spolupráce pacienta.

přeji trpělivost a odvahu - důvěřovat a dát na zkušenosti uzdravených


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista jater při adenomech
PříspěvekNapsal: sob pro 07, 2013 5:39 pm 
Offline

Registrován: sob pro 07, 2013 11:24 am
Příspěvky: 5
Děkuji.Pokud máte i dalsi info,napiste ho.dekuji.Sona.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista jater při adenomech
PříspěvekNapsal: sob pro 07, 2013 7:25 pm 
Offline

Registrován: pát dub 16, 2010 7:56 am
Příspěvky: 6
Bydliště: České Budějovice
sona1 píše:
Děkuji.Pokud máte i dalsi info,napiste ho.dekuji.Sona.

Další info bude až poté, když si dáte tu práci a uděláte si alespoň základní představu o zmiňované metodě diagnostiky tak, aby bylo možno o tom polemizovat, tj. doplňovat, vysvětlovat, atd.

Nebudete-li mít jasno o podstatě vzniku "nemocí", budete vždy v pozici věřícího člověka a jako taková budete neustále požadovat hotová řešení. A když to nevyjde, zase dáte svou víru v jinou terapii, nebo očistnou kúru, nebo stravovací doplněk . . . .
Nakonec se může stát, že nepomůže žádná rada. To proto, že každý z těch kdo radili, vycházel ze svých zkušeností a specifických fyzických předpokladů. Co jednomu pomůže, to může jinému poškodit - na to nezapomínejte.

Na tomto místě zmíním pojem výrazu "veřící člověk" tak, jak byl míněn.

Víra je stav, když člověk příjme názor (tvrzení) jiného člověka za svůj vlastní, aniž by o tématice něco věděl.

Pak lze prohlásit, že víra = neznalost.

Znalosti se ale nedá dosáhnout jinak, než vlastní zkušeností. A na této cestě jsem ochoten Vám napomáhat, samozřejmě v rozsahu svých vlastních zkušeností.

Proto jsem Vám v kontaktní zprávě popřál mnoho trpělivosti a odvahy.
Totéž tedy činím v této chvíli opět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista jater při adenomech
PříspěvekNapsal: sob pro 07, 2013 8:44 pm 
Offline

Registrován: sob pro 07, 2013 11:24 am
Příspěvky: 5
Děkuji,i když jste tajemný jak hrad v Karpatech..Samozřejmě,že jsem se zkoušela léčit různými způsoby,absolvovala jsem diagnostiku na přístroji Salvea,nakoupila spoustu kapek na parazity,navštívila x léčitelů,něco pomohlo,něco ne.Nezlobte se Váš článek je pro mě vlastně nic neříkající.Zkusím očistu střev,jater a uvidím.Chtěla jsem poradit jestli je tato kůra vhodná při adenomech....Snad někdo ještě poradí,čím adenomy zlikvidovat.Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista jater při adenomech
PříspěvekNapsal: sob pro 07, 2013 9:53 pm 
Offline

Registrován: pát dub 16, 2010 7:56 am
Příspěvky: 6
Bydliště: České Budějovice
sona1 píše:
Děkuji,i když jste tajemný jak hrad v Karpatech..Samozřejmě,že jsem se zkoušela léčit různými způsoby,absolvovala jsem diagnostiku na přístroji Salvea,nakoupila spoustu kapek na parazity,navštívila x léčitelů,něco pomohlo,něco ne.Nezlobte se Váš článek je pro mě vlastně nic neříkající.Zkusím očistu střev,jater a uvidím.Chtěla jsem poradit jestli je tato kůra vhodná při adenomech....Snad někdo ještě poradí,čím adenomy zlikvidovat.Děkuji.

V každém oboru lidského snažení jsou odborně slabí, průměrní, mistři a výjimeční. Oni výjimeční vždy dokáží mimo zaběhlé postupy aplikovat originální řešení a posouvat obor dál.

Když jste zmínila absolvování diagnostiky přístrojem Salvia a poté nákup spousty kapek, jasně to ukazuje na stoupence "léčitelské větve" MUDr. Jonáše, kteří staví na jejich vnitřní doktríně - kapky.

Vyřešit Vaši situaci zvládne pouze dlouholetí praktici /-čky v Informační diagnostice, zabývající se přednostně parazitům. Takových je v ČR kolem 10-ti.
Doporučuji Vám, abyste se ještě pídila po možnosti dostat se k některému z nich. Kdo k nim patří, by Vám mohla napovědět již zmíněna Hana Bláhová, která je jednou z nich. Navede Vás na kvalitního poradce, púodle toho kde bydlíte.

Proti očistě jater i jiných vnitřních orgánu nemám výhrady ve smyslu jednorázové očisty, třeba 2x ročně, při změně jídelníčku z letního na zimní a pak ze zimního na letní, sám jsem to absolvoval.
Ale je velmi důležité správně definovat, co je příčina a co následek.
Takže vypláchnout cysty z jater můžete (možná), ale důvod toho proč se tam objevují (zmnožují) tím neobjevíte a tak ani nezabráníte opakování - když nevíte co je toho příčina.

PH


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv pro 12, 2013 7:19 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 12, 2013 7:07 pm
Příspěvky: 7
Chci se zeptat, jestli je možné použít před samotnou očistou jater místo klystýru nebo dalších metod (Sankhapraksalana) na pročištění Zaječickou hořkou vodu (je to minerální voda), info je třeba tady http://www.elixirmladi.cz/index.php?f=ocista-tlusteho-streva-3-projimadla. Tato minerální voda je údajně velmi šetrná k lidskému organismu a nezpůsobuje žádné problémy. Naopak zde na webu v diskuzi ohledně pročištění tlustého střeva se lidé často zmiňují, že po konzumaci vody se solí (metoda Sankhapraksalana) měli různé komplikace. A tady je postup na očistu jater za použití zaječické minerálky: http://www.elixirmladi.cz/index.php?f=druha-ocista-jater-prevence-ztucneni

Máte se Zaječickou minerálkou nějaké zkušenosti?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista jater při adenomech
PříspěvekNapsal: sob pro 14, 2013 6:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
sona1 píše:
Zdravím,
mám dost zdravotních problémů-autoimunita,problémy se zánětem očního nervu a od loňska ložiska na játrech.Nyní mám po MR a bohužel přibylo další ložisko velké 2 cm \":(\" Jsem z toho psychicky zdeptatná,přečetla jsem si tu článek o očistě jater a chci se zeptat,zda-li je vhodná,i když jsou na játrech ložiska?A další-lze něčím další postup zastavit nebo něco udělat proto,aby se ložiska zmenšila?

Jak vám píše člen pv33, očista určitě vhodná je, jako další očisty, tím se nic pokazit nedá a můžete pouze získat. Udělat si diagnostiku parazitů také není na škodu i to může být příčinou, ale spíše se zamyslete nad zjištěním Deficitů minerálů stopových prvků a vitamínů, případně dalších možných zdrojů rozvratu správného fungování organizmu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob pro 14, 2013 6:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Ÿura píše:
Procitam to zde, ale nenasel jsem proc nebo jaky ma efekt zrovna ta konzumace jablek/dzusu před tou ocistou jater? Drzim totiž protikvasinkovou dietu a ty jablka/dzus plna glukozy,fruktozy asi nebude moc idealni ze? Bude to hodne znat na vysledku ocisty, když to popijeni jablečného dzusu vynecham? Pripadne cim to nahradit?

Již se to zde mnohokrát omílalo, jablka obsahují specifický druh organické kyseliny, která velice dobře funguje právě u očisty jater, ale dá se koupit i v tabletách, tak si to zde dohledejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob pro 14, 2013 6:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
erian píše:
Dobrý den Jardo, o víkendu jsem provedla svoji čtvrtou očistu, měla ale trochu netypický průběh v tom, že většina kamínků začala vycházet až v neděli, tj. druhý den, když mezitím už jsem zase najela na klasickou stravu. V sobotu vycházelo pouze bahno. Čím to může být? Měla jsem trochu podezření, zda je to opravdu ono, ale byly to žlučové kamínky s žlutozelenou krustou, uvnitř zelený gel.

Tak možná málo hořčíku a pak epsomka nevyvolá průjem, prostě se vstřebá do těla a celý proces vyloučení kamenů se tím brzdí. Patrně budete muset dát epsomky více, aby došlo k řádnému průjmu a bordel z jater vyšel ven. Není to sice časté, ale již jsem se s podobným problémem párkrát u lidí setkal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob pro 14, 2013 6:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
pedro042 píše:
Chci se zeptat, jestli je možné použít před samotnou očistou jater místo klystýru nebo dalších metod (Sankhapraksalana) na pročištění Zaječickou hořkou vodu (je to minerální voda), info je třeba tady http://www.elixirmladi.cz/index.php?f=ocista-tlusteho-streva-3-projimadla. Tato minerální voda je údajně velmi šetrná k lidskému organismu a nezpůsobuje žádné problémy. Naopak zde na webu v diskuzi ohledně pročištění tlustého střeva se lidé často zmiňují, že po konzumaci vody se solí (metoda Sankhapraksalana) měli různé komplikace. A tady je postup na očistu jater za použití zaječické minerálky: http://www.elixirmladi.cz/index.php?f=druha-ocista-jater-prevence-ztucneni

Máte se Zaječickou minerálkou nějaké zkušenosti?

Tak určitě ano v tom problém není, ale očista bude asi pomalejší a dražší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát pro 20, 2013 4:54 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Chtel jsem se zeptat, zítra zacinam s ocistou jater(dnes beztucna strava a plno jablek..) jestli v ten den ocisty a to nasledujici rano kdy se ještě pije epsomka mam vynechat doplňky(lugol, minerálka s chloridem horecnatym a hymalajskou soli,Ccko,Dcko,B6,Ecko...) ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned pro 22, 2013 12:01 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Tak ocistu mam za sebou. Zadne kameny proste nic ze me nevyslo, jen to co jsem vypil... \":(\" Asi to není dobry napad tyhle ocisty, když mam snizenou funkci stitne zlazy a tim i zpomalene uplne všechno. Ted mi není moc dobře, ještě dam klystyr s vodou a citronem abych ty streva trochu procistil a uz radsi nebudu nic zkouset.. \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned pro 22, 2013 12:16 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Otázkou je, jak jste jí prováděl, jak jste se na ní připravil a za další... při první očistě nic vyjít nemusí, někdy se stane, že se ten bordel jen uvolní a leze to ven až při dalších očistách, neházejte flintu do žita \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned pro 22, 2013 12:32 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
[quote="misujka23":16il0cq4]Otázkou je, jak jste jí prováděl, jak jste se na ní připravil a za další... při první očistě nic vyjít nemusí, někdy se stane, že se ten bordel jen uvolní a leze to ven až při dalších očistách, neházejte flintu do žita \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned pro 22, 2013 12:59 pm 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 12:30 pm
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
Ÿura píše:
Tak ocistu mam za sebou. Zadne kameny proste nic ze me nevyslo, jen to co jsem vypil... \":(\" Asi to není dobry napad tyhle ocisty, když mam snizenou funkci stitne zlazy a tim i zpomalene uplne všechno. Ted mi není moc dobře, ještě dam klystyr s vodou a citronem abych ty streva trochu procistil a uz radsi nebudu nic zkouset.. \":(\"

Také mám sníženou funkci štítné žlázy, vlastně už mi skoro žádná šž nezůstala, autoimunitní tyreoiditida. Jaterní očisty dělám pravidelně, už asi rok, poprvé ze mě taky nic nevyšlo, chce to vytrvat a výsledky se dostaví.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz