Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 3:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 11, 2014 8:23 pm 
Offline

Registrován: úte úno 11, 2014 8:07 pm
Příspěvky: 1
Pěkný den, při očistě jater, mohu pít čistou vodu mezi 18-22h, mezi dávkami hořké soli? Děkuji Radek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 12, 2014 2:03 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Zdravím,všetko sa dočítate na :
viewtopic.php?t=558. Voda sa už žiadna nepije v tomto čase.Treba pozorne čítať návod a diskusiu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Veľký žlčníkový kameň
PříspěvekNapsal: čtv úno 13, 2014 6:52 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 13, 2014 6:37 pm
Příspěvky: 1
Dobrý deň, bol som na kontrolnom vyšetrení sono, kde mi zistili od posledného vyšetrenia (cca štyri mesiace dozadu), že žlčníkový kameň sa mi zväčšil z pôvodných 15 mm na 24 mm. Je tam aj niekoľko menších kamienkov. Je možné aj takto veľký kameň odstrániť pomocou očisty? Na fóre som zatiaľ našiel, že tak veľký kameň by bolo vhodné radšej "rozpustiť", len som nenašiel vhodný postup. Ďakujem za odpoveď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Veľký žlčníkový kameň
PříspěvekNapsal: čtv úno 13, 2014 7:23 pm 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 7:44 am
Příspěvky: 84


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista jater
PříspěvekNapsal: pát úno 14, 2014 10:02 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
radek pokorný píše:
Pěkný den, při očistě jater, mohu pít čistou vodu mezi 18-22h, mezi dávkami hořké soli? Děkuji Radek.
janin píše:
Zdravím,všetko sa dočítate na :
viewtopic.php?t=558. Voda sa už žiadna nepije v tomto čase.Treba pozorne čítať návod a diskusiu.

Osobne si myslim, ze navod na piti vody po 14. hodine pri ociste neni jasny a Radek asi neni prvni, kdo s tim ma problem. Takze bych chtel pozadat pana Jardu, aby to piti po 14. hodine v navodu upresnil.

Napriklad by mohlo stacit zmenit zacatek odstavce
http://www.zdravi-az.cz/Dalsi_druhy_ocisty00.php píše:
18:00
Odlijte si z rozpuštěné Epsomské soli, co máte v lednici, 180 ml a vypijte ji najednou. To je první dávka....
na neco jako
Citace:
18:00
Od šesté odpoledne přestaňte pít i vodu, pokud ji nutně nepotřebujete třeba na opláchnutí úst po vypití Epsomské soli nebo z jiného důvodu.
Odlijte si z rozpuštěné Epsomské soli, co máte v lednici, 180 ml a vypijte ji najednou. To je první dávka....
pripadne jakkoliv jinak, ale aby stacilo precist si jen navod, protoze diskuze je uz velmi obsahla.
Dik, Pavel

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Veľký žlčníkový kameň
PříspěvekNapsal: pát úno 14, 2014 11:23 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
[quote="Borsuk":pybpj1jp]Dobrý deň, bol som na kontrolnom vyšetrení sono, kde mi zistili od posledného vyšetrenia (cca štyri mesiace dozadu), že žlčníkový kameň sa mi zväčšil z pôvodných 15 mm na 24 mm. Je tam aj niekoľko menších kamienkov. Je možné aj takto veľký kameň odstrániť pomocou očisty? Na fóre som zatiaľ našiel, že tak veľký kameň by bolo vhodné radšej "rozpustiť", len som nenašiel vhodný postup. Ďakujem za odpoveď.[/quote:pybpj1jp]
Na foru je toho psanyho hodne a neni to jen o rozpousteni. Zkus si preciist aspon stranky 147-157, tedy od prvniho prispevku uzivatelky moderepierko na

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil pv33 dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
gA==


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát úno 14, 2014 4:57 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 26, 2013 9:45 pm
Příspěvky: 7
Dobrý den Jardo!
Provedla jsem si jaterní očistu podle Vašeho návodu, jen jsem si celou noc nedošla na WC, až ráno, takže se to zdrželo. Nenašla jsem žádné plavající kaménky, jenom takové, co ležely na dně. Měly jasně žlutozelenou barvu, měřily pár mm, byly trojúhelníkovité ploché a měly ostré rohy. Když jsem dva rozmáčkla nehtem, křuplo to. Tvrdost tak mezi školní křídou a přírodní křídou. Desítky let jsem polykala různé druhy léků. Je mi přes 40 let a trpím únavou, mám příčně popraskaný jazyk.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv úno 20, 2014 3:46 pm 
Offline

Registrován: úte led 21, 2014 8:08 am
Příspěvky: 17
Píšete, že voda s epsomskou solí se má pít studená z ledničky. Podle jiných zdrojů se při jaterní kúře nemá pít nic studeného, aby se

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned úno 23, 2014 4:54 pm 
Offline

Registrován: ned úno 23, 2014 4:36 pm
Příspěvky: 0
Dobrý den Jardo,
v pátek jsem si provedla očistu jater. Včera jsem byla dost unavená a s jídlem musím opatrně, střeva se dost brání. Nicméně mám dotaz. Na toaletu jsem šla až ráno. V míse jsem zaznamenala zeleno-modré objekty \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 25, 2014 3:04 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Je dobré si urobiť ešte zopár klystýrov po očiste ,aj na druhý deň.Mám skúsenosť,kedy aj na druhý deň po očiste,večer ,sa vyplavilo veľa kamienkov.20 minut po vypití treba ostať bez pohybu,takže o 23tej hodine by nemal byť problém ísť na toaletu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 03, 2014 9:44 am 
Offline

Registrován: pon bře 03, 2014 9:24 am
Příspěvky: 4
Dobry den, zo soboty na nedlu som si robila ocistu jater. Sla som presne podla navodu. Lenze v noci sa mi stalo o 3,30 ze ma asi 6x za sebou prehnalo a potom som na toalete 2x za sebou odpadla asi v dosledku dehydratacie. Priatel ma potom prebral a priniesol mi vodu, potom bolo vsetko ok. Kuru som dokoncila. Vyslo zo mna asi 100 kamienkov a take zlte chucvalce.
Pan Jarda, v navode to nebolo, ale moze sa clovek napit aj po vypiti Epsonske soli? Rano po vypiti soli som to riesila asi tak, ze po pol hodine som si dala vodu. Lebo by som znovu asi odpadla. Dokopy ma asi 20x prehnalo a to neprehanam, priatel mi je svedkom \":)\" Dakujem, za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 03, 2014 4:00 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Dovolím si odpovedať.Je to v diskusii spomínané-ráno,po vypití 3tej dávky eps. soli sa odporúča vypiť liter vody,po 4tej dávke cca 1.5l vody.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 03, 2014 4:51 pm 
Offline

Registrován: pon bře 03, 2014 9:24 am
Příspěvky: 4
janin píše:
Dovolím si odpovedať.Je to v diskusii spomínané-ráno,po vypití 3tej dávky eps. soli sa odporúča vypiť liter vody,po 4tej dávke cca 1.5l vody.

Hm, lenze ja som odpadla po druhej davke... skoro rano o 3,30 ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 03, 2014 5:02 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
No a samozrejme,do 14tej pijeme len jablkovú šťavu a potom do 18tej piť,koľko znesieš (Jardo niekde písal-ako velbloud \":)\" ).osobne vypijem aspoň 2litre vody,niekedy aj viac.Vždy očista prebehla bez problémov.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 03, 2014 5:11 pm 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 12:30 pm
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
janin píše:
No a samozrejme,do 14tej pijeme len jablkovú šťavu a potom do 18tej piť,koľko znesieš (Jardo niekde písal-ako velbloud \":)\" ).osobne vypijem aspoň 2litre vody,niekedy aj viac.Vždy očista prebehla bez problémov.

Dělám to stejně, od 14:00 do 18:00 vypiju tak 2-3L vody a pak piju až po poslední dávce epsomky cca v 8:30. Už jsem JO dělal 8x a vždy bez problémů.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz