Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 4:24 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř čer 11, 2014 2:23 pm 
Offline

Registrován: úte čer 18, 2013 9:11 am
Příspěvky: 23
Sasanka: když mluvíte o té bolesti jater, zkoušela jste jaterní očistnou kúru? třeba zde: http://zforum.cz/f2/jaterni-istici-kura-270
já bych vyzkoušel, nejdříve třeba nějakou odlehčenou pokud se bojím co to udělá (nižší množství oleje např. a pak s odstupem druhou tentokrát množství podle návodu).

dále další tip zde:

_________________
"stáváme se tím, na co myslíme"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 12, 2014 9:27 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
miram píše:
Momentalne provadim odparazitovani, koupila jsem si 2 lahvicky "Fresh Green Black Walnut Wormwood Complex" (Hulda Clark). Beru to uz 9. den a zatim jsem nic podobneho nejakym parazitum nezaregistrovala. Tak nevim co se deje, protoze kdyz jsem procitala na Amazonu diskusi, jak tam lide popisuji jake hruzy z nich vychazely (neco vypadalo pry jako zrnka ryze, neco bylo dokonce zelene a ruzove barvy, pak neco dlouheho, vypadalo to jako bile spagety, chuchvalce, klubicka nejakych hlist a ruzni mali cervici, take candidu jim to vyhnalo .....a to uz od 5. dne to z nich vychazelo. Na lahvicce je davkovani 3x denne, maximalne 2 plna kapatka, ja uz jsem to davno navysila na 3 kapatka (3x denne) a stale nic. Ze bych nemela vubec zadne parazity se mi nejak nezda, protoze jsem driv jedla i maso, nebo neco utrhnu na zahradce a jen tak rukou to opucuju a uz je to ve me, mame doma kocku, ta sice nechodi vubec ven, ale odcervena byla pouze kdyz jsme ji adoptovaly z utulku, to bylo pred 4 lety. Ja si myslim, ze kazdy mame nejakeho parazita ...tak proc se jim tem mrcham nechce jit ven? Neni treba na vinne to, ze jsem predtim po dobu asi 15 dnu prezvykovala v ustech 7 hrebicku kazdy den, nekdy i dvakrat (po ociste kloubu bobkovym listim me zacaly bolet dasna, tak jsem to tak lecila), no a vetsinou kdyz uz to bylo vyzvykane, tak jsem to i snedla, nevyplivla jsem to. Mozna ze nekteri paraziti ve me chcipli a vysli ze me, jenze ja jsem to tenkrat nekontrolovala, protoze me to vubec nenapadlo a tak jsem je prehlidla? No vazne nevim co si o tom mam myslet, mam tam te smesi jeste tak na dalsich 6 dni, tak uvidim jestli se neco jeste treba neukaze. Jinak jsem milovnici cesneku, zblajznu denne 3-5 strouzku, ale to pry stejne nema zadny vliv na ty vetsi parazity, ale jenom na male cerviky.
Dejte mi prosim nekdo vedet, kdo tohleto uz nekdy vyzkousel, dekuji! M. \":D\"

Tak jsem tady zpatky a musim vam napsat co se me prihodilo. V sobotu jsem zdarne dokoncila tady tu parazitalni kuru, celkem me ty dve lahvicky vysly jen na 12 dnu, posledni den jsem navysila davku totiz na 4 plna kapatka (3x denne). Po celou dobu jsem se citila dobre, ale az ten 13. den (zrovna kdyz jsme se chystali na party), tak se me udelalo tak hrozne zle, rozbolela me hlava, zaludek, bricho. Hlasite zvuky se ozyvaly ze strev a ja jsem myslela, ze ze me urcite vyskoci kazdou chvili nejaky vetrelec. Citila jsem se jako priotravena, nebyla jsem pak uz schopna ani stat na nohach, tak jsem si lehla, knucela jsem jako pes. Nase kocka si asi myslela, ze je to moje posledni hodinka a zacala zoufale mnangat, az tak, ze pribehl manzel a pta se: ...co se ji stalo? A ja rikam jak ji? To ja umiram a ne ona! \":mrgreen:\"
Manzel z toho byl celkem vykuleny, protoze kdyz jsme vstavali, tak jsem byla uplne v pohode, to az asi po hodine se tak otocilo. Motal se se mnou cely svet a manzel me donutil si zkusit strcit prst do krku, myslel si, ze jsem neco spatneho snedla. Jenze to neslo, zaludek byl prazdny. Jak taky jinak, vzdyt den predtim jsem naposledy jedla meloun a to nejak kolem 7. hod. vecer. Po dalsi hodine to na me konecne prislo ...celkem 3x jsem navstivila toaletu a teklo to ze me jako z ryny, samozrejme ze ne vrchem, ale spodem a smrdelo to jako ve starem Carihradu. Tak se me pak najednou ulevilo, jakoby mavnutim zazracneho proutku me vsechno v mziku prestalo bolet a na tu party jsem prece jenom sla.
Ale co to bylo? Nevim, ale domnivam se, ze to byla rozlozena telicka nejakych zdechlych parazitu, ktera me tak zatoxikovala? Nic jinsiho me opravdu nenapada.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 17, 2014 10:22 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Momentalne provadim odparazitovani, koupila jsem si 2 lahvicky "Fresh Green Black Walnut Wormwood Complex" (Hulda Clark). Beru to uz 9. den a zatim jsem nic podobneho nejakym parazitum nezaregistrovala. Tak nevim co se deje, protoze kdyz jsem procitala na Amazonu diskusi, jak tam lide popisuji jake hruzy z nich vychazely (neco vypadalo pry jako zrnka ryze, neco bylo dokonce zelene a ruzove barvy, pak neco dlouheho, vypadalo to jako bile spagety, chuchvalce, klubicka nejakych hlist a ruzni mali cervici, take candidu jim to vyhnalo .....a to uz od 5. dne to z nich vychazelo. Na lahvicce je davkovani 3x denne, maximalne 2 plna kapatka, ja uz jsem to davno navysila na 3 kapatka (3x denne) a stale nic. Ze bych nemela vubec zadne parazity se mi nejak nezda, protoze jsem driv jedla i maso, nebo neco utrhnu na zahradce a jen tak rukou to opucuju a uz je to ve me, mame doma kocku, ta sice nechodi vubec ven, ale odcervena byla pouze kdyz jsme ji adoptovaly z utulku, to bylo pred 4 lety. Ja si myslim, ze kazdy mame nejakeho parazita ...tak proc se jim tem mrcham nechce jit ven? Neni treba na vinne to, ze jsem predtim po dobu asi 15 dnu prezvykovala v ustech 7 hrebicku kazdy den, nekdy i dvakrat (po ociste kloubu bobkovym listim me zacaly bolet dasna, tak jsem to tak lecila), no a vetsinou kdyz uz to bylo vyzvykane, tak jsem to i snedla, nevyplivla jsem to. Mozna ze nekteri paraziti ve me chcipli a vysli ze me, jenze ja jsem to tenkrat nekontrolovala, protoze me to vubec nenapadlo a tak jsem je prehlidla? No vazne nevim co si o tom mam myslet, mam tam te smesi jeste tak na dalsich 6 dni, tak uvidim jestli se neco jeste treba neukaze. Jinak jsem milovnici cesneku, zblajznu denne 3-5 strouzku, ale to pry stejne nema zadny vliv na ty vetsi parazity, ale jenom na male cerviky.
Dejte mi prosim nekdo vedet, kdo tohleto uz nekdy vyzkousel, dekuji! M. \":D\"

Tak je otázkou, zda jste něco měla, nebo zlikvidovala tím hřebíčkem, nebo šmejdi odchází nyní a prostě nepozorovaně. Osobně bych se tolik nesledoval, tím se jenom nervujete, prostě dávku využívejte a uvidíte zda se vám uleví. Pokud ano, mělo vaše snažení požadovaný efekt a něco je pryč. Zda všechno, to poznáte časem, pokud se zase potíže zhorší jsou zpravidla šmejdi zpět a je třeba projet kůru znovu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 17, 2014 10:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
[quote="Sasanka":26awxu77]Dobrý den, mám tasemnici, dle pohybů celého břicha asi pěkně narostlou.
Lékařka mi s tím nepomohla, plazmový generátor ji také nezlikvidoval, takže samoléčba.
Momentálně beru Entizol, po něm mám v plánu 7dní Niclosamid a po něm Praziquantel+Albendazol-dle: http://www.shift-centrum.com/antiparazi ... ovani.html
Doufám, jsem dobře pochopila, že napřed Niclosamid a až pak Praziq+Albend, néé všechno současně??

Někde v diskuzi jsem narazila na varování, že po Praziq mohou až za pár let nastat problémy s játry-intoxikace, postižené 4 laloky jater a "otravy" se nelze zbavit ostropestřcem.... dále kožní problémy, diabetes.... dokonce někdo psal, že má "nevysvětlitelné problémy s hlavou, paměť odchází, stavy na zbláznění, celkové duševní zhoršení..."

Má někdo tuto zkušenost také?? trochu se toho obávám.
Játra mě bolí několik let, ale doktoři samozřejmě na nic nepřišli, takže předpokládám, že je to díky tasemnici, popř. další parazité, které mě natolik

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 17, 2014 11:01 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Tak jsem tady zpatky a musim vam napsat co se me prihodilo. V sobotu jsem zdarne dokoncila tady tu parazitalni kuru, celkem me ty dve lahvicky vysly jen na 12 dnu, posledni den jsem navysila davku totiz na 4 plna kapatka (3x denne). Po celou dobu jsem se citila dobre, ale az ten 13. den (zrovna kdyz jsme se chystali na party), tak se me udelalo tak hrozne zle, rozbolela me hlava, zaludek, bricho. Hlasite zvuky se ozyvaly ze strev a ja jsem myslela, ze ze me urcite vyskoci kazdou chvili nejaky vetrelec. Citila jsem se jako priotravena, nebyla jsem pak uz schopna ani stat na nohach, tak jsem si lehla, knucela jsem jako pes. Nase kocka si asi myslela, ze je to moje posledni hodinka a zacala zoufale mnangat, az tak, ze pribehl manzel a pta se: ...co se ji stalo? A ja rikam jak ji? To ja umiram a ne ona! \":mrgreen:\"
Manzel z toho byl celkem vykuleny, protoze kdyz jsme vstavali, tak jsem byla uplne v pohode, to az asi po hodine se tak otocilo. Motal se se mnou cely svet a manzel me donutil si zkusit strcit prst do krku, myslel si, ze jsem neco spatneho snedla. Jenze to neslo, zaludek byl prazdny. Jak taky jinak, vzdyt den predtim jsem naposledy jedla meloun a to nejak kolem 7. hod. vecer. Po dalsi hodine to na me konecne prislo ...celkem 3x jsem navstivila toaletu a teklo to ze me jako z ryny, samozrejme ze ne vrchem, ale spodem a smrdelo to jako ve starem Carihradu. Tak se me pak najednou ulevilo, jakoby mavnutim zazracneho proutku me vsechno v mziku prestalo bolet a na tu party jsem prece jenom sla.
Ale co to bylo? Nevim, ale domnivam se, ze to byla rozlozena telicka nejakych zdechlych parazitu, ktera me tak zatoxikovala? Nic jinsiho me opravdu nenapada.

Tak jste se asi trefila a nyní uvidíte co bude dál, pokud se uleví, je to správně, ale pokud se potíže vrátí, máte je zpět.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 26, 2014 10:07 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 26, 2014 9:25 pm
Příspěvky: 5
Jsem tu nový, je to tu výborný zdroj informací.
Mám podezření/dlohodobé příznaky na roupy a škrkavky, proto mi byl předepsán Vermox. Ve svých 42 letech jsem nebyl nikdy odčerven, takže se toho mohlo naskládat hromada. Po dvou hodinách po první dávce obrovská úleva. Ale co jsem nevěděl a nikdo mi to bohužel ani neřekl, že je nezbytné při tom brát projímadlo! Bral bych ricinový olej , nebo lněné semínko, ale nebral. Až teď sem se dočetl že náhlá smrt velkého množství škrkavek může zablokat střevo. První dávka byla v úterý na noc, vyprázdnění včera v pohodě i když dost tuhé (bohužel), avšak dnes ráno žádné nutkání což je neobvyklé, musel jsem dost poskakovat aby se to hnulo, opět velice tuhé. Nyní nepozoruji žádné střevní pohyby a začínám mít docela strach. Brát projímadlo v této fázi uš asi nic nezachrání? Stejně bych ho vzít prvně až zítra ráno to jest třetí den kůry až otevřou lékárnu abych si ten riciňák mohl koupit. Mám povědomí o tom že zablokování střeva doprovází příšerná nevolnost, kolaps, otrava, zvracení stolice atd... Asi by mě museli otevřít? Pokud by to stihli..... Předpokládám, že s tím nemá nikdo zkušenosti, ale co kdybych se tu dozvěděl nějaké užitečné informace......


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 26, 2014 11:14 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 26, 2014 9:25 pm
Příspěvky: 5
Nemá někdo zkušenost s vlasovci?
Zajímalo by mne jak probíhá kůra - rozpis. Jak je to snášeno? Mohou se vyskytnout nějaké komlikace? Jaký je životní cyklus parazita? Jak spolehlivě je zničí Hetrazan - v jaké dávce? Nebo jsou nějaká latentní stadia a musí se na to brát prášek po nějakém čase znovu? Jak probíhá odstraňování mrtvých červíků z těla? Kde všude se v těle nacházejí i v oku? Kam se obrátit pro informace, nějaké odkazy? - můžou být i v angličtině. Mohl bych se do léčby pustit sám, nebo radši pod vedením někoho? Již jsem se objednal na konzultace, ale nevím jak je ta paní moc fundovaná, je na seznamu od paní Ing. Bláhové.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 27, 2014 9:42 am 
Offline

Registrován: úte čer 18, 2013 9:11 am
Příspěvky: 23
pito: ten ricinový olej je na to projímání dobrý, asi jsou i další oleje a podobné věci. stolice někdy nejde třeba den, dva, pokud člověk jí málo tak i delší dobu, můžete zajít za registrující lékařkou pro radu

_________________
"stáváme se tím, na co myslíme"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 28, 2014 6:07 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
pito píše:
Nemá někdo zkušenost s vlasovci?
Zajímalo by mne jak probíhá kůra - rozpis. Jak je to snášeno? Mohou se vyskytnout nějaké komlikace? Jaký je životní cyklus parazita? Jak spolehlivě je zničí Hetrazan - v jaké dávce? Nebo jsou nějaká latentní stadia a musí se na to brát prášek po nějakém čase znovu? Jak probíhá odstraňování mrtvých červíků z těla? Kde všude se v těle nacházejí i v oku? Kam se obrátit pro informace, nějaké odkazy? - můžou být i v angličtině. Mohl bych se do léčby pustit sám, nebo radši pod vedením někoho? Již jsem se objednal na konzultace, ale nevím jak je ta paní moc fundovaná, je na seznamu od paní Ing. Bláhové.

Vlasovec medinský: červ ve vaší noze
Jak se vám zamlouvá představa, že by ve vaší noze sídlil metr dlouhý červ, jehož pohyb byste mohli relativně snadno sledovat? Není to bohužel scéna z béčkového hororu, ale každodenní realita statisíců lidí.
Vlasovec medinský neboli guinejský červ je parazit tenký přibližně jako špageta, který dorůstá délky jednoho metru. Do těla se vám může dostat, napijete-li se v Africe stojaté vody kontaminované jeho larvami.
Dostanou se vám do žaludku a střev, kde se začnou bleskově pářit. A zatímco samci za tyto okamžiky rozkoše zaplatí životem, samičky udělají všechno pro to, aby se dostaly co nejblíž k povrchu vašeho těla.
Zhruba rok si razí cestu vašimi svaly a tkáněmi do podkoží, nejčastěji na ruce nebo noze. Až vlasovec dosáhne svého cíle, buďte si jistí, že to poznáte.
Udělá se vám totiž bolestivý a svědící vřed, který budete mít tendenci ochlazovat. Přesně na to samička vlasovce čeká. Jakmile vstoupíte do studené vody, vřed praskne a vajíčka se dostanou do vody.

Pokud se chcete vlasovce zbavit, musíte ho zachytit v okamžiku, kdy vystrčí zadeček, aby kladl vajíčka. Pak je potřeba namotávat ho opatrně například na tužku a centimetr po centimetru ho vytahovat ven.
Vzhledem k tomu, že je prorostlý svaly, to není příjemná procedura.
Vlasovec mízní: původce sloní nohy
Abyste se tímto parazitem nakazili, nemusíte se ani napít podezřelé vody či se chovat jinak rizikově, stačí, když vás poštípe moskyt, který vlasovce přenáší.
Vlasovec se přemístí do vašeho lymfatického systému a začne se bleskurychle množit. Problém je v tom, že jednotliví červi dorůstají délky až několik desítek centimetrů a po čase lymfatické uzliny ucpou. Lymfa nemůže proudit a hromadí se v okolí propletence červů.
Výsledkem jsou zrůdné otoky, obrovské boule a znetvoření, většinou na nohou nebo u šourku, ale objevit se mohou prakticky kdekoli na těle. V tomto stadiu máte prakticky dvě možnosti: buďto vlasovci uhynou a váš stav se zlepší, nebo se budou dál vesele množit a uhynete vy.
Zdroj: http://xman.idnes.cz/pet-nejstrasnejsic ... n-styl_fro

http://wn.com/parazit

http://www.cas.sk/clanok/227711/jozef-z ... ostal.html

Medical Care
The mainstay of treatment is the extraction of the adult worm from the patient using a stick at the skin surface and wrapping or winding the worm a few centimeters per day. Because the worm can be as long as one meter in length, full extraction can take several days to weeks. This slow process is required to avoid breakage and leaving behind a portion of the worm.

Each day, the affected body part is immersed in a container of water to encourage more of the worm to come out. The wound is cleaned and gentle traction is applied to the worm to slowly pull it out. Pulling stops when resistance is met to avoid breaking the worm. The worm is wrapped around a stick to maintain some tension on the worm and encourage more of the worm to emerge. Topical antibiotics are applied to the wound to prevent secondary bacterial infections and the affected body part is then bandaged with fresh gauze to protect the site. These steps are repeated every day until the whole worm is successfully pulled out.

Analgesics, such as aspirin or ibuprofen, are given to help ease the pain of this process and reduce inflammation.

No specific drug is used to treat dracunculiasis. Metronidazole or thiabendazole (in adults) is usually adjunctive to stick therapy and somewhat facilitates the extraction process. However, one study found that antihelminthic therapy was associated with aberrant migration of worms, resulting in infection in areas other than the lower extremity. Therefore, such medications should be used with caution.


Přílohy:
vlasovec medinsky.jpeg
vlasovec medinsky.jpeg [ 8.84 KiB | Zobrazeno 11786 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 28, 2014 6:49 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
pito píše:
Nemá někdo zkušenost s vlasovci?
Zajímalo by mne jak probíhá kůra - rozpis. Jak je to snášeno? Mohou se vyskytnout nějaké komlikace? Jaký je životní cyklus parazita? Jak spolehlivě je zničí Hetrazan - v jaké dávce? Nebo jsou nějaká latentní stadia a musí se na to brát prášek po nějakém čase znovu? Jak probíhá odstraňování mrtvých červíků z těla? Kde všude se v těle nacházejí i v oku? Kam se obrátit pro informace, nějaké odkazy? - můžou být i v angličtině. Mohl bych se do léčby pustit sám, nebo radši pod vedením někoho? Již jsem se objednal na konzultace, ale nevím jak je ta paní moc fundovaná, je na seznamu od paní Ing. Bláhové.

Ahoj Pito, snazim se najit nejakou prirodni lecbu, ale zatim jsem nic nenasla. Ale co tak treba vyzkouset kvalitni zapper? Ten by nepomohl?
Drzim ti palce aby se ti podarilo ty mrchy zlikvidovat co nejdriv.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 28, 2014 7:04 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Tak jsem prece jenom neco nasla. \":)\"


Začalo to hodně překvapivě.

Dne 2.9.2012 cestuji vlakem do Přerova se silničkou, odtud po ose do Lipníka na svůj 17. závod v roce. čeká mě časovka do vrchu, kterou jsem v minulých letech v kategorii šedesátníků 5x vyhrál.
Horským závodům na silnici i v terénu se věnuji od roku 2 000, od svých 57 let. Těch 12 let bylo pro mě velmi příznivých, opravy domu, trénink, závody, vše vycházelo. Zdraví také drželo, půlroční kontroly prostaty s medikací a občasné problémy s alergickým žlučníkem mě výkonnostně neomezovaly.
V posledním roce jsem ale začal mít problémy se zácpou a před očima se mi občas rojily černé tečky a skvrnky. Moje životospráva měla už dlouhá léta racionální ráz, žádný alkohol, nekuřák, ovocné a zeleninové štávy, potravní doplňky, bylinné čaje. Zmíněné náznaky jsem ale neřešil, očekával jsem, že si tělo, podpořené vydatným pohybem a stravou poradí samo. Neporadilo.
Do Lipníka jedu proti severáku a v mrholení. Po dojezdu sestupuji z kola a naráz zjišťuji, že prakticky nevidím. Na levé oko vůbec, napravo asi z poloviny, navíc zmatenost . Přesto dokáži vyplnit přihlášku a vítězně odjet známou trať. Cesta 50 km domů po ose je otřesná, občas bloudím.
Doma nasadím šťávovou dietu a vidění je lepší.
Krevní testy neodhalí absolutně žádné problémy, levé oko má ale mrtvý levý horní kvadrant, neurolog zjišťuje krátkodobé nedokrvení mozku, zrakové centrum je poškozeno. Cévní vyšetření je v pohodě, neurolog nezjistil příčinu odkrvení a nasazuje léčbu saliciláty. V této době se stále ještě cítím slušně, začínají ale problémy s kolísáním tlaku, hubnutím, ztrátou vitality a velkými problémy s trávením, devastovaným saliciláty. Obvodní lékařka mě objednala pouze na kolonoskopii na konec ledna, nasadila léky na tlak, další testy odmítla. Neurolog trval na salicilátové destrukci trávícího traktu.
Koncem října jsem odjel ještě poslední silniční trénink, dál už to nešlo.Slábnutí nabralo obrátky, na pořezání dřeva na zimu jsem už pozval syna. Při týdenním čištění kotle jsem se zadýchával a dusil. Před vánocemi už to bylo neúnosné. V noci jsem se dusil, celé tělo mi extrémně zcitlivělo, tělo nepřijímalo potravu, poruchy zraku opět rostly, zesílila neschopnost soustředit se na sledování televize či četbu. Neurolog mi poradil, abych se nechal odvézt záchrankou. Po celou dobu jsem zkoušel všechno možné, pokusy o posilování, tinktury, vitamíny, sešup ale pokračoval. Rodina a okolí mě v této pozici neznali, navíc si nedokázali poradit s řadou věcí, které jsem doteď zvládal levou zadní. Pomýšlel jsem na nejhorší.
O vánocích jsem náhodou našel kontakt na MuDr. Nývlta, neuropata, aplikujícího netradiční způsoby léčení. 3: ledna mě tam syn v hodně zbědovaném stavu přivezl. Mudr Nývlt se po rozboru kapky krve podivil, že jsem přišel v tomto stavu po svých, diagnostikoval mi obecně nějaké cizopasníky a malárii a předepsal řadu přírodních preparátů, čaje, colonix atd.
S vervou a velkou nadějí jsem začal ihned všechno do puntíku plnit. Jisté je, že propad byl zastaven, po několika dnech jsem už dokázal odhazovat sníh či dát hodinovou vycházku. Plynatost a dušnost ale přetrvávala, některé noci byly ale už lepší, o souvislém spánku se ale nedalo mluvit. Citlivost střev byla vysoká a potíže s přijímáním potravy přetrvávaly.
V této pozici jsem 21. ledna podstoupil očekávanou kolonoskopii. I po utlumení léky to byla pro mě extrémně bolestivá záležitost, vyluxované střevo bylo ale zcela čisté. Po návratu jsem navážil 6O kg.
Protože střevo nebylo příčinou potíží, volal jsem Mudr Nývltovi, že tam musí být ještě jiný zdroj toho propadu, pravděpodobně paraziti. Souhlasil se mnou a doporučil mi Ing Bláhovou, velmi úspěšnou v tomto oboru. Našel jsem si kontakt a hned na 25.2. jsem si dohodl na uvolněný termín první návštěvu. Tento okamžik považuji v mém onemocnění a následném léčení za zlomový.
Hladovění před kolonoskopií a ostatní problémy ale postupně srazily hmotnost až na 58,5 kg . Takže jsem viděl, že jsem při první návštěvě působil hodně zchátralým dojmem.
[color=#0000BF:1neih3xz]Ing Bláhová zjistila přístrojem SALVIA řadu onemocnění, mozkovou encefalitidu, hepatitidu / po prodělané hepatitidě před lety /, boreliózu a hlavně vlasovce, kteří se usídlili počínaje mozkem všude kde se v těle dalo.


K užívání předepsány Jonášovky ráno a večer, cílené na postižené tělesné partie, dále 4x denně 4+4 kapky MMS a pastu a hetrazan proti parazitům. Musel jsem ovšem vysadit všechny dosavadní vitamíny, antioxidanty, tinktury a hlavně léky na prostatu, z čehož jsem měl velké obavy. Měl jsem také obavy, zda

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 28, 2014 8:17 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 26, 2014 9:25 pm
Příspěvky: 5
miriam,
díky moc to jsem přesně potřeboval.
Spoléhám na paní Bláhovou také, nebo alespoň na jejího spolupracujícího poradce, bohužel mají všichni plno a objednání až za 3 měsíce. Již jsem poprosil o nějaké kontakty. Zhlédl jsem toto její video a myslím že by ho měl vidět každý kdo se zabývá parazity a MMS:
http://www.youtube.com/watch?v=OS4nIOVwH3I

Po zhlédnutí tohoto videa, mne zcela přešel elán zkoušet samoléčbu, ztráta času a peněz.
V mozku mě tlačí a pálí takže jsem docela těžký případ, mám tam asi cysty, začalo to 4 roky po pobytu v Indii, měl jsem ataku schizofrenie, bylo v roce 2002, od té doby také chronický únavový syndrom. Mám vlasovce, ale díky bohu né toho medinského, na něj ani nic není.


M.j. k té mé kůře Vermoxem, bylo to zajímavé, hned mám více energie. Vypil jsem 2 šaratice a čípek glycerínu a dalo se to ve mě opět do pohybu. Hned po první dávce Vermoxu, jak se mi ten obsah posouval ve střevech cítil jsem co chvíli štípnutí ve střevu, v jednom místě mě již dost dlouho bolelo a léčil mi to urolog po doporučení praktickou! a antibiotikem! Mělo to jen přechodný efekt. V tom místě mě to také štíplo, domnívám se, že to muselí být nějací přisátí parazité na stěně střeva kteří se právě odlouply. Něco zajímavého ze mě již vychází, ale zatím se mi v tom nechtělo moc hrabat, musel bych to vymívat. Ale jsou tam takové bílé jakoby kousky slunečnicového semínka, možná 20 a více v každém hovínku které jdou rozmáčknout na kaši, nemám ponětí co by to mohlo být. Ještě jeden poznatek, aby tyhle věci byli ve stolici lépe vidět užijte nějaké železo které ji zbarví do černa.

miriam,
- a kde jsi našla ten článek od pana Ing.Vařechy? Supr jsi zlato! Mohla by jsi sem dát odkaz?
- dík za nápad s bylinkami, ale to je dobrý tak střevní parazity. Pokud jsi viděla to video, tak pokud paní Bláhová dokáže vyléčit pana Vařechu v několika sezeních, zaslouží si můj bezmezný obdiv. To je paní doktorka!

Tady je odkaz na jedno taky hustý svědectví:
http://www.bofi.wz.cz/zdravy%20styl/roz ... 0dopis.htm

Kdybyste ještě měli nějaké příběhy s vlasovcem, sem s nimi. Rád bych si i s někým takovým popovídal, kdo ho měl a byl ho zbaven.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 29, 2014 9:59 am 
Offline

Registrován: čtv čer 26, 2014 9:25 pm
Příspěvky: 5
http://www.homeopat.mypage.cz/rubriky/p ... jedno-tema
http://www.alternativni-medicina.eu/paraziti-5.html


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 29, 2014 8:58 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Ahoj Pito, diky za vsechno co jsi sem vlozil! Je to opravdu moc super tyto veci vedet. Dej nam sem pak prosim te vedet, jak tva lecba probihala a jak dopadla. Preji ti hodne zdravi! M.

A co se tyka pani Blahove, tak no comment! ....pred tou proste smekam!!!


Ja jsem zadala vcera jen tak do hledacku "vlasovci a zaper" a zobrazilo se mi prave toto:

[DOC]files.zaper-centrum-brno.webnode.cz

files.zaper-centrum-brno.webnode.cz/200000086-1813b190d1/Síla... · Web view
Dne 2.9.2012 cestuji vlakem do Přerova se silničkou, odtud po ose do Lipníka na svůj 17. závod v roce. čeká mě časovka do vrchu, kterou jsem v minulých ...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 29, 2014 9:31 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Preji vsem krasne poctenicko!

http://www.rizenadetoxikace.com/news/ja ... ve-1-cast/

http://www.rizenadetoxikace.com/news/ja ... ve-2-cast/

http://www.rizenadetoxikace.com/news/ja ... ve-3-cast/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz