Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 1:20 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: recept očista jater
PříspěvekNapsal: stř říj 22, 2014 11:03 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
[quote="pepajak":13c22ur7]0,8 dcl vody přídáme 3 polévkove lžice horké soly ( siran horečnatý )
v 18 00 hod vypijem 2 dcl přípravku.
ve 20 00 hod. Opět 2 dcl přípravku
pak vymačkáme ze 3 ks grepu lépe červeného a smícháme přeceděným grepem
2 dcl šťavi s olivovím olejem 125mll a vypijem ve 22 00 hod.
poté si lehnem na záda a minimálně 20 minut odpočíváme bez pohybu snaž me se
lépe než bdít tak usnout zbudit se 6,oo hod ráno a potom v 8,oo hod vypít 2 dcl vody se soly.


poznámka : musí to být sůl siran horečnatý
olej olivoví lisovany za studena ( extra panenský)
( extra vergive )[/quote:13c22ur7]
Prepáč, ale toto je PRE TOTO FÓRUM zbytočný príspevok.... Je to tu totiž spomenuté milión krát... Že si tu ani nehľadal niečo o tom ? \":D\" \":D\" \":D\"

http://zdravi-az.cz/Dalsi_druhy_ocisty01.php



Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: recept očista jater
PříspěvekNapsal: čtv říj 23, 2014 10:09 am 
Offline

Registrován: stř říj 22, 2014 3:06 pm
Příspěvky: 2
Poslal jsem to proto že sem četl jeden příspěvek ,kde najdu tento recept ,chápeš ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: recept očista jater
PříspěvekNapsal: čtv říj 23, 2014 12:48 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
pepajak píše:
Poslal jsem to proto že sem četl jeden příspěvek ,kde najdu tento recept ,chápeš ?

Myslím že viacerí sa tu zhodneme na tom, že stačilo dotyčnému poslať tento odkaz .............http://zdravi-az.cz/Dalsi_druhy_ocisty01.php ................, a nezakladať nové vlákno \"8)\" ...
Ale o.k.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon říj 27, 2014 2:54 pm 
Offline

Registrován: pon říj 27, 2014 2:50 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,tak mi našli kámen 2.2cm a nechci na operaci.Pokusím se ho vypudit Vaší metodou \":D\" . Chci se optat,je možné tento kámen ze sebe dostat,nemůže se zaseknout ve žlučovodu? A mohu použít místo epsomské soli(nemohu ji u nás sehnat) karlovarskou sůl? \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte říj 28, 2014 12:30 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
klariska16 píše:
Dobrý den,tak mi našli kámen 2.2cm a nechci na operaci.Pokusím se ho vypudit Vaší metodou \":D\" . Chci se optat,je možné tento kámen ze sebe dostat,nemůže se zaseknout ve žlučovodu? A mohu použít místo epsomské soli(nemohu ji u nás sehnat) karlovarskou sůl? \":(\"

Klarisko, epsomku muzes koupit napriklad tady http://www.fichema.cz/sran-hoenat-hok-s ... 01033.html . Maji tam spoustu dalsich uzitecnych veci a levne, takze se ti nakup na ficheme muze vyplatit. A epsomku ti asi muze poslat i pan Jarda, nekde tu najdes odkaz.
Pro zajimavost, mela jsi nejake bolesti nebo proc jsi sla na ten ultrazvuk? Osobne bych do te ocisty sel. Nakonec ja jsem jich absolvoval uz docela dost a nikdy jsem na ultrazvuku nebyl, protoze to povazuju za zbytecne. At uz by mi neco nasli nebo ne, ocisty bych delal stejne. Ale ber to jen jako muj nazor. A jestli se do tech ocist pustis, tak nemusis behat hned po prvni ociste na ultrazvuk, jestli se ti "kamen" ztratil. Neni to moc pravdepodobne pri prvnich ocistach. Ale jestli mas nejake bolesti, tak uz prvni ocisty by ti mohly pomoct.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte říj 28, 2014 12:34 pm 
Offline

Registrován: pon bře 17, 2014 6:52 pm
Příspěvky: 5
Dobrý den,
není to tak dávno,co jsem zde psala,že jsem skončila s kolikou v nemocnici a odmítla operaci žlučníku.Poté jsem se pustila do této očisty a provedla jsem 3 během asi 2 měsíců.Cítila jsem se po nich skvěle a měla jsem pokoj dlouhých 5měsíců,během kterých jsem očistu již neprováděla.Asi jsem,ale měla,protože mě v neděli přepadl další šílený záchvat,že jsem musela opět do špitálu,kde jsem skončila na kapačkách a s doporučením na odstranění žlučníku.Opět jsem odmítla a chci se zase pustit do očist.Co mě ale překvapilo je,že na sonu vše stejné,nic se od posledního sona nezměnilo,kaménky jsou tam stále a i stejně velké-do 7mm.Akorát se upravily trochu jaterní testy,nic víc.Kde jsem udělala chybu???Ráda bych se konečně těch kaménků zbavila,ale mám obavy,že to jen očistama nepůjde.Nebo jsem jich provedla málo a chce to opakovat pořád dokola-dokud něco ze mě poleze?Poraďte,prosím.Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte říj 28, 2014 3:30 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
tereza13 píše:
Dobrý den,
není to tak dávno,co jsem zde psala,že jsem skončila s kolikou v nemocnici a odmítla operaci žlučníku.Poté jsem se pustila do této očisty a provedla jsem 3 během asi 2 měsíců.Cítila jsem se po nich skvěle a měla jsem pokoj dlouhých 5měsíců,během kterých jsem očistu již neprováděla.Asi jsem,ale měla,protože mě v neděli přepadl další šílený záchvat,že jsem musela opět do špitálu,kde jsem skončila na kapačkách a s doporučením na odstranění žlučníku.Opět jsem odmítla a chci se zase pustit do očist.Co mě ale překvapilo je,že na sonu vše stejné,nic se od posledního sona nezměnilo,kaménky jsou tam stále a i stejně velké-do 7mm.Akorát se upravily trochu jaterní testy,nic víc.Kde jsem udělala chybu???Ráda bych se konečně těch kaménků zbavila,ale mám obavy,že to jen očistama nepůjde.Nebo jsem jich provedla málo a chce to opakovat pořád dokola-dokud něco ze mě poleze?Poraďte,prosím.Díky.

Ahoj Terezo,
Beres po celou dobu magnezium ...az do stavu prujmu? (na zmekceni kaminku)
V ocistach urcite pokracuj, je to tak, jak sama pises: "chce to opakovat pořád dokola-dokud něco ze mě poleze".
Kaminky se budou uvolnovat pri kazde ociste a budou pomalu postupovat dal. Muze se ti stat, ze jich vyjde pri nektere ociste uz velmi malo, ale pak pri dalsi zase vic jak kdy predtim. Napriklad ze me jich vyslo nejvic az po 4. ociste.
Drzim palce! M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte říj 28, 2014 5:27 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
tereza13 píše:
Dobrý den,
není to tak dávno,co jsem zde psala,že jsem skončila s kolikou v nemocnici a odmítla operaci žlučníku.Poté jsem se pustila do této očisty a provedla jsem 3 během asi 2 měsíců.Cítila jsem se po nich skvěle a měla jsem pokoj dlouhých 5měsíců,během kterých jsem očistu již neprováděla.Asi jsem,ale měla,protože mě v neděli přepadl další šílený záchvat,že jsem musela opět do špitálu,kde jsem skončila na kapačkách a s doporučením na odstranění žlučníku.Opět jsem odmítla a chci se zase pustit do očist.Co mě ale překvapilo je,že na sonu vše stejné,nic se od posledního sona nezměnilo,kaménky jsou tam stále a i stejně velké-do 7mm.Akorát se upravily trochu jaterní testy,nic víc.Kde jsem udělala chybu???Ráda bych se konečně těch kaménků zbavila,ale mám obavy,že to jen očistama nepůjde.Nebo jsem jich provedla málo a chce to opakovat pořád dokola-dokud něco ze mě poleze?Poraďte,prosím.Díky.

Terezo, abys pokracovala v ocistach uz ti radila miram, tak jen jeste poznamku. Tady ma kazdy nejvetsi hruzu z toho, co je videt na sonu. Ale jak je videt na tvem prikladu a na par dalsich co psali totez, o ty "kaminky" co jsou videt na sonu pri kolikach mozna ani tolik nejde. Ty jsi se asi po prvni kolice zbavila na 5 mesicu problemu, prestoze ti tam ty viditelne kaminky zustaly. Kdybys ocisty dokoncila, tak by se ti asi kolika par let nevratila, at uz by se ztratily i ty sono kaminky nebo ne.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte říj 28, 2014 6:52 pm 
Offline

Registrován: pon bře 17, 2014 6:52 pm
Příspěvky: 5
Miram-je fakt,že magnezimum neberu.Brala jsem jen chvilku na začátku po první kůře,pak sem přestala.K čemu to magnezium vlastně má pomoct a stačí normální tablety z lékárny a kolik asi tak denně?

Pv33-je to tak,měla jsem pokračovat v očistách dál,moje chyba.Pustím se zase do nich a budu je pravidelně opakovat.

Miram,Pv33-moc díky za Vaše rady!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte říj 28, 2014 10:04 pm 
Offline

Registrován: úte lis 12, 2013 9:23 am
Příspěvky: 17
tereza13 píše:
Dobrý den,
není to tak dávno,co jsem zde psala,že jsem skončila s kolikou v nemocnici a odmítla operaci žlučníku.Poté jsem se pustila do této očisty a provedla jsem 3 během asi 2 měsíců.Cítila jsem se po nich skvěle a měla jsem pokoj dlouhých 5měsíců,během kterých jsem očistu již neprováděla.Asi jsem,ale měla,protože mě v neděli přepadl další šílený záchvat,že jsem musela opět do špitálu,kde jsem skončila na kapačkách a s doporučením na odstranění žlučníku.Opět jsem odmítla a chci se zase pustit do očist.Co mě ale překvapilo je,že na sonu vše stejné,nic se od posledního sona nezměnilo,kaménky jsou tam stále a i stejně velké-do 7mm.Akorát se upravily trochu jaterní testy,nic víc.Kde jsem udělala chybu???Ráda bych se konečně těch kaménků zbavila,ale mám obavy,že to jen očistama nepůjde.Nebo jsem jich provedla málo a chce to opakovat pořád dokola-dokud něco ze mě poleze?Poraďte,prosím.Díky.

Podľa mňa sa tých skutočných žlčníkových kameňov žiadnymi očistami nezbavíš. Prečítal som plno diskusií a fór /aj zahr./ a očistou sa dokazateľne zbavilo takýchto kamenov iba pár ľudí a väčšina tých, ktorí mali záchvaty aj tak skončila na op. stole, alebo držia diéty a veria, že už záchvat nepríde. Keď už raz máš záchvaty, tak určite ich môžeš oddialiť , ale žiť v neistote a strachu, že ťa to zase chytí ? Ja som po poslednom záchvate / ktorý bol hozný/ súhlasil s operáciou a vôbec neľutujem. Po týždni som jedol všetko čo ma napadlo a od operácie nemám absolútne žiadny problém a žijem tak, ako pred prvým záchvatom, bez obáv, že toto a tamto nemôžem , lebo čo ak ma to zase chytí a pod.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte říj 28, 2014 10:23 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
alerter píše:
Podľa mňa sa tých skutočných žlčníkových kameňov žiadnymi očistami nezbavíš. Prečítal som plno diskusií a fór /aj zahr./ a očistou sa dokazateľne zbavilo takýchto kamenov iba pár ľudí a väčšina tých, ktorí mali záchvaty aj tak skončila na op. stole, alebo držia diéty a veria, že už záchvat nepríde. Keď už raz máš záchvaty, tak určite ich môžeš oddialiť , ale žiť v neistote a strachu, že ťa to zase chytí ? Ja som po poslednom záchvate / ktorý bol hozný/ súhlasil s operáciou a vôbec neľutujem. Po týždni som jedol všetko čo ma napadlo a od operácie nemám absolútne žiadny problém a žijem tak, ako pred prvým záchvatom, bez obáv, že toto a tamto nemôžem , lebo čo ak ma to zase chytí a pod.

Alertere, mozna se i tech skutecnych sutru zbavi a mozna ne, ale pokud ocistu dodela, tak koliky pravdepodobne mit nebude. A co se tyka operace, ma znama ji mela, nevim presne kdy, ale posledni dobou mela stale problemy a bolesti obdobne tem zlucnikovym a mela pry ucpane zlucovody a resilo se to dalsi operaci na jejich ocistu a rozsireni zlucovodu. Nechtela o tom moc mluvit, ale asi je i tato tematika nekde na netu. Andreas Moritz a dalsi, co se zabyvaji ocistou jater a zlucniku pisi, ze i lidi, co si ho nechaji uriznout potrebujou ocistu olivovym olejem minimalne stejne jako lidi, co si zlucnik nechali. Zatim zadne problemy nemas tak to klidne ignoruj, ale kdyby nekdy casem problemy prisly, tak ti treba pomuze vedet, ze ocistu zlucovodu lze delat i jinak nez skalpelem.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř říj 29, 2014 2:40 pm 
Offline

Registrován: stř říj 29, 2014 2:32 pm
Příspěvky: 2
dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaký vliv na jaterní očistu má změna času na zimní? dočetla jsem se že časování procedůry je velice důležité, naplánovala jsem si druhou v pořadí na tenhle víkend, ta první byla podle letního času, co s tím, poradíte? děkuju


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv říj 30, 2014 12:13 am 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
pv33 píše:
]Alertere, mozna se i tech skutecnych sutru zbavi a mozna ne, ale pokud ocistu dodela, tak koliky pravdepodobne mit nebude. A co se tyka operace, ma znama ji mela, nevim presne kdy, ale posledni dobou mela stale problemy a bolesti obdobne tem zlucnikovym a mela pry ucpane zlucovody a resilo se to dalsi operaci na jejich ocistu a rozsireni zlucovodu. Nechtela o tom moc mluvit, ale asi je i tato tematika nekde na netu. Andreas Moritz a dalsi, co se zabyvaji ocistou jater a zlucniku pisi, ze i lidi, co si ho nechaji uriznout potrebujou ocistu olivovym olejem minimalne stejne jako lidi, co si zlucnik nechali. Zatim zadne problemy nemas tak to klidne ignoruj, ale kdyby nekdy casem problemy prisly, tak ti treba pomuze vedet, ze ocistu zlucovodu lze delat i jinak nez skalpelem.

Ahoj pv33 ... uz som tu pisala, ale nikto mi neodpovedal \":(\" uz pomaly treti rok sa snazim vypudit kamienok zo zlcnika, teraz v septembri som robila svoju 26. ocistu, vzdy vsetko prebehne v poriadku, nemam problem, ale kamienok ostava, ako keby tam bol niekde zapichnuty - je pri vyvode, uz som vypila kila horcika a pila caje, aj vsetko mozne co mi bolo tu doporucovane a výsledok? ano citim sa dobre telesne, okrem bolesti na pravej strane - raz je to horsie, raz je to v pohode. robim ocistu nielen telesnu, ale aj dusevnu a duchovnu. Lebo som presvedcena, ze vsetko ma byt v rovnovahe. Takze otazka znie - co dál? s ocistami pokracujem jasne. dakujem za rady a nazory.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv říj 30, 2014 7:52 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Apple and Magnesium Salt plus Lemon Juice and Olive Oil

Take the following 6 easy steps to purge you of your gallstones in no time at all.

1. Drink 4 full glasses of apple juice everyday for 5 consecutive days. The apple with its rich Vitamin C content can soften the gallstones by transforming its cholesterol content into bile. Start ridding your diet of foods rich in cholesterol to prevent additional cholesterol from forming more stones.

2. The treatment step continues on the 6th day by keeping your stomach devoid of any food starting at 2 pm. Instead of taking in food for dinner, take 1 teaspoon of magnesium sulphate and a glass of water at around 6 pm.

3. After two hours, take another teaspoon of the same dosage. The magnesium sulphate will work to dilate the bile ducts.

4. Still on the 6th day and by 10 pm, drink half a cup of olive oil and half a cup of lemon oil separately. This concoctions will work to dislodge the blockage as well as further soften the gallstones. The oil substance will act as lubricant to ease any pain in flushing out the gallstone through your excretory system.

5. Once the concoction takes effect, you will experience soft bowel movements in succession. The purge starts with a normal bowel output while the succeeding outputs will now include the green gallstones.

6. The seventh day should be a day-off because you should expect the purging process to continue. Eat light, preferably limit yourself to bland tasteless and oil-less foods but drink plenty of water to avoid dehydration.

As a form of preventive maintenance, continue providing your body with lots of vitamin C in the form of fruits, juices as well as vegetables. The vitamin C nutrient will serve as a natural cure for gallstones by aiding the liver in breaking down its cholesterol contents.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv říj 30, 2014 8:26 am 
Offline

Registrován: úte lis 12, 2013 9:23 am
Příspěvky: 17
Silvia je jasný príklad, že ani horčík ani očisty pri skutočných žlčníkových kameňoch nepomôžu, ale aj s kameňom pokiaľ nerobí žiadne problémy sa dá normálne žiť. Otec má kameň už dlhé roky ,nijak sa neobmedzuje, nerobí žiadne očisty a nemá žiadne problémy, Ja som mal také záchvaty, že som bol šťastný, keď ma zobrali na operáciu a to sa vyhýbam lekárom ako čert krížu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz