Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 4:31 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned říj 26, 2014 6:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Tyrkyska píše:
Dobrý den \":)\" 14 dní držím kvasinkovou dietu.Jím zelennu,semínka,vejce,občas kuřecí maso.Snídám grep s kokosem..zeleninu po ránu fakt nedám...jinak kysané zelí,kokos. olej,česnek,lepicol,probiotika,ráno jablečný ocet..začala jsem s klystýry...plivací test je jasný..moje problémy byly hlavně silně zapáchající větry skoro po každém jídle.Ty od té doby co držím dietu ustoupily,ale když si dělám klystýr,tak stolice stále zapáchá..dočetla jsem se zde,že je to poškozenou mikroflorou.Tu určitě mám.Měla jsem asi před 3lety čtvery antibiotika za sebou-dutiny,močák...a od té doby ještě nějaké byly....jinak sladké jsem nikdy moc nejedla,hodně sportuji.Ale je fakt,že jsem do sebe cpala rýži,vločky skoro denně..A ještě jedna věc,stále mě bolí střeva-dole v podbřišku,už jsem si na tu bolest skoro zvykla.Chtěla jsem poprosit o radu jak dál pokračovat..a zda toto stačí..a kdy mohu začít přidávat alespon občas pohanku,rýži..Prvních pár dní jsem byla absolutně vysílená,pracuji s dětmi a měla jsem velký problém v klidu ustát krizové situace..což se mi normálně nestává..ale už mi přijde že je to lepší \":)\"... Po klystýru mám většinou druhý den zácpu a vypouklé břicho..dělám něco špatně? Klystýr dělám s jablečným octem. .Jak poznám,že kvasinky ustupují?A jak obnovit tu mikrofloru?nevadí tomu ten Lepicol?..mám objednanou tibetskou houbu,tak ješt přidám kefír.Mohl by jste mi doporučit nějaká konkrétní probiotika?....všechno jsem zde pročítala,ale stejně v tom mám trochu hokej \":)\"Děkuji za odpověd

Tak určitě vyzkoušejte probiotika, ale opravdu vysoké dávky, dva druhy jsou v nabídce na konci fóra, ty lidem běžně posílám a patrně největší službu udělá ten Boularin i když čím širší spektrum, tím lépe. Vyzkoušejte zvednout hořčík, trochu více solit, ideálně himálajskou solí a dodat více tuku, ideálně kokosový, máslo, nebo oliváč. Pohanka a rýže zase tolik nevadí, ale je nutné je dobře trávit, tedy raději málo a často.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned říj 26, 2014 6:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
[quote="kiminka":2p948tpk]Dobrý den.
Náhodou jsem našla tyto stránky a tak jsem něco pročetla,ale celých skoro 300 stran opravdu nezvládnu. Kvasinkami trpím zcela určitě,bílý povlak na jazyku mám už léta a cukr je teď už v menší míře denně součástí mého jídelníčku. Celkově tedy žádné problémy nemám až na podle ženské dr chronický výtok ca od 15 let, který je ale prý u některých žen normální \":-(\" (já ho ale stále považuji za projev kvasinek)! Hodně jsem už toho o kvasinkách a jejich léčbě pročetla a rozhodla jsem se nastolit si sama protikvasinkovou dietu. Koupila jsem si docela drahé kapsle kyseliny kaprylové,aktivní uhlí (to by prý na sebe mělo navázat jedy z mrtvých kvasinek),probiotika a vitamíny(ty v tabletách asi nebudou ale tou nejlepší volbou \":-(\" ). Do sešitu jsem si sepsala povolená jídla a nějaké recepty,koupila tibetskou houbu a dnes jsem vypila první sklenici kefíru. Tady jsem se dočetla o klistýrech,měření Ph pomocí papírků. Začít jsem chtěla po létě a to jsem se také dozvěděla,že čekám miminko \":-D\". Takže má otázka zní,asi teď nebude vhodné začínat tak drastický detox,abych jedy,skladbou jídelníčku a dalšími opatřeními neuškodila miminku že? Ženské doktorce se při poslední kontrole najednou výtok nezdál moc normální,tak mi dala nějaké globule na vkládání,ale ty mi po dobrání vůbec nepomohly,spíš se to zhoršilo a je mi jasné že ani další pokud jsou to kvasinky nepomohou \":-(\"! Můžu si tedy nějak šetrně pomoci sama? Vyloučím cukry,ale v těhotenství jen na zelenině,pohance,jáhlové kaši a čajích asi nevydržím. Detox budu muset odsunout až na dobu po kojení. Jak si tedy teď aspoň trošku pomoci sama? Předem moc děkuji za rady \":-)\"[/quote:2p948tpk]
No, že je ta vaše MUDra debilní, to snad asi rozepisovat nemusím a řešit problém nyní v těhotenství také nevidím jako výborný nápad. Většinou se tělo ženy vyšprajcuje v těhotenství k vyššímu výkonu imunity a problém vymizí do porodu, což by byla výhra, ovšem poté se vrátí problém o to silněji, ale pak se to již řešit dá. Nyní asi normální racionální strava s dostatečným množstvím bílkovin, aby alespoň

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned říj 26, 2014 6:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Jurgen píše:
Jak je to s těmato potravinama při kandidě? Ovesné vločky, hořká čokoláda, syrečky, ananas, pomazánkové máslo, rýžové chlebíčky.

Většina těchto potravin jí opravdu dělá dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv říj 30, 2014 6:37 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 30, 2014 6:13 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den
Prosím, o Vaši laskavou informaci. Léčím si candidu dietami a omylem jsem snědla polovinu kostičky droždí. Již za několik hodin jsem pociťovala změny. Pocení, pocit lepcavé hmoty která mi teče dolů do břicha a je v celém hrudníku, intenzivnější bolesti kostí a únava.
Prosím napište mi jaký je Váš názor na to zda mohu nebo nesmím jíst při candidě droždí.
Děkuji a prosím o Vaši informaci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned lis 16, 2014 3:08 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
voják píše:
Dobrý den
Prosím, o Vaši laskavou informaci. Léčím si candidu dietami a omylem jsem snědla polovinu kostičky droždí. Již za několik hodin jsem pociťovala změny. Pocení, pocit lepcavé hmoty která mi teče dolů do břicha a je v celém hrudníku, intenzivnější bolesti kostí a únava.
Prosím napište mi jaký je Váš názor na to zda mohu nebo nesmím jíst při candidě droždí.
Děkuji a prosím o Vaši informaci.

No potes! \":roll:\" Syrove kvasnice nikdy nejez ani pokud nebudes mit Candidu, vzdyt to je snad jasne, ze ti to musi kysat v brichu.

Nutricni kvasnice ...ANO!
Pekarske kvasnice ...NE!
Pangamin ...NE!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob lis 22, 2014 1:52 pm 
Offline

Registrován: pon črc 07, 2014 5:50 pm
Příspěvky: 11
Pěkný den,

nechal jsem si udělat vlasovou analýzu prvků a chtěl jsem se někoho znalejšího zeptat, zda-li mé výsledky mohou nějak souviset s přemnoženou kvasinkou (např. deficit železa). Co se týče kvasinkových příznaků, některé sedí (lupy, ekzém, povleklý jazyk, slinový test, občas akné, zahlenění), ale např. cukr mi moc problémy (nafouknutí, nadýmání) nezpůsobuje.

Výsledky v příloze.

Příloha:
Analyza.jpg
Analyza.jpg [ 28.58 KiB | Zobrazeno 12408 krát ]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned lis 23, 2014 10:41 am 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Givener píše:
Dále by mě zajímalo, zda recept javorový sirup+jedlá soda může pomoct při hubení kvasinek z těla.

Chcel som zarobiť ten javorový sirup a sodu, v návode ktorý som čítal sa píše na 3 diely javorového sirupu 1 diel sódy a zahriať na 40 stupňov, nie viac, miešať 5 minút, Má to ztuhnúť. No miešal som ako pako, mal som to v skle a ponorené do hrnca s teplou vodou aby mi teplota neprekročila tých 40 stupňov ale sa mi to poriadne nespojilo, sóda vždy klesne na spodok. Ako ro teda zarobiť?

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned lis 23, 2014 1:59 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Deane píše:
Chcel som zarobiť ten javorový sirup a sodu, v návode ktorý som čítal sa píše na 3 diely javorového sirupu 1 diel sódy a zahriať na 40 stupňov, nie viac, miešať 5 minút, Má to ztuhnúť. No miešal som ako pako, mal som to v skle a ponorené do hrnca s teplou vodou aby mi teplota neprekročila tých 40 stupňov ale sa mi to poriadne nespojilo, sóda vždy klesne na spodok. Ako ro teda zarobiť?

Podle tohoto článku http://www.ezopress.sk/2012/05/rakovinova-brzda-alebo-alkalicka-bomb/ asi špatná soda.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned lis 23, 2014 2:14 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 06, 2014 5:20 pm
Příspěvky: 186
Deane píše:
Chcel som zarobiť ten javorový sirup a sodu, v návode ktorý som čítal sa píše na 3 diely javorového sirupu 1 diel sódy a zahriať na 40 stupňov, nie viac, miešať 5 minút, Má to ztuhnúť. No miešal som ako pako, mal som to v skle a ponorené do hrnca s teplou vodou aby mi teplota neprekročila tých 40 stupňov ale sa mi to poriadne nespojilo, sóda vždy klesne na spodok. Ako ro teda zarobiť?

z obchodu je soda s hliníkem, takže to bude pravděpodobně tím. Chce to bez hliníku...třeba tady http://www.fichema.cz/hydrogenuhliitan- ... 03037.html

_________________
Hodně zdraví, štěstí a úspěchů s hledáním správné cesty ke zdraví ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon lis 24, 2014 9:29 pm 
Offline

Registrován: čtv led 26, 2012 12:58 pm
Příspěvky: 45
Bydliště: Polička
je tu někdo kdo by mi poradil? Potřebuju idetifikovat jaký druh kvasinky jsem měl ve střevech. Vzorek mám uchovaný v lihu. Kam to poslat? Kde mi zjistí o co přesně jde? \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon lis 24, 2014 9:55 pm 
Offline

Registrován: čtv led 26, 2012 12:58 pm
Příspěvky: 45
Bydliště: Polička
ChicoD píše:
Dobrý den,
Potřeboval bych od vás nějáké rady jak se vypořádat s mými problémy.
Vše u mě začalo po jedné víkendové akci, kdy jsem to opravdu hodně přehnal s alkoholem (v podstatě jsem měl okno trvající skoro celý víkend) a za tu dobu sem vůbec nic nesnědl, během toho jsem se i nechtěně vykoupal ve špinavé vodě v rybníku a poté dlouho zůstal v zimě v mokrém oblečení. Od toho dne mám velké problémy se zdravím, už dříve sem měl občas malé potíže ale ty byly způsobeny nadměrným pitím a odezněly do 3 dnů po požití alkoholu. Hned druhý den to začalo nevolností, a celkově jsem byl dost mimo, ale bylo mi o dost hůře než po jiných akcích, stav se po pár dnech zlepšil ale co mě pořád trápilo bylo pálení očí a jakoby zamlžené vnímání okolí a bolesti pod žebry, stěhující se pořád z jedné strany na druhou. Dále jsem cítil neskutečnou únavu a vyčerpanost. Po 2 týdnech na neschopence, klidu na lůžku a příjmu dostatku tekutin(hlavně bylinkových čaju) se stav zlepšil, jedl jsem skoro normálně. Po nástupu do práce se ale třetí den můj stav opět zhoršil, že jsem byl úplně bez energie, opět pálení očí, motání hlavy, zhoršovalo se to hlavně po delší chůzi nebo stání.
Opět jsem byl 2 týdny na neschopence, dotal jsem antibiotika, ty jsem bral, stav se poté opět zlepšil ale ne tak výrazně jako poprvé, v tu dobu mě napadlo jestli nejde o candidu, plivací test mi vyšel ihned, objevil sem u sebe bílý povlak na jazyku, nadýmání po jídle, bolesti hlavy, ztuhnutí šíje, zalehnutí uší, rýma, bolesti kloubů (měl jsem zvýšené hodnoty kyseliny močové v krvi, někde jsem četl že prý to je též způsobeno candidou, jinak vše v pořádku), neměl sem často chuť k jídlu, tak sem během měsíce zhubnul z 72 kil naž na 64, v tu dobu jsem také začal držet nízkosacharidovou dietu, a začal brát různé doplňky proti kvasinkám, stav se celkově zlepšil, měl sem celkově víc energie, když samozřejmě nepočítám ztrátu kvuli úbytku váhy, klouby mě přestaly bolet, hlava se mi přestala motat, oči mě přestaly pálit.
Ale občas v některé dny je mi o dost hůře než jindy, někdy to trvá pouze část dne, jindy až 2-3 dny. Píšu si záznamy o tomco kdy jím a jaký to má efekt na mé zdraví ale pokaždé nedokáži dojít k žádnému závěru, co to mohlo způsobit. Jednou jsem si dal k večeři vařené brambory, zároveň ten den jsem zvýšil i dávky protikvasinkových přípravků a večer se mi ihned nafouklo břicho a dva dny potom mi bylo hrozně, bušení srdce, zápach z úst, bolesti hlavy, nadýmání, pálení očí. Pokaždé nevím jestli to bylo vymíráním nebo zhoršením candidy Zajímalo by mě za jak dlouho po snězení nevhodného sladkého jídla se projeví zhoršení candidy, a za jak dlouho se projeví vymírání kvasinek při užití silných dávek protikvas. přípravků. Musím připomenout že jsem kvasinkami pravděpodobně dost prolezlý, kožní projevy vůbec nemám, zhubnul jsem dost, mám báílý povlak na jazyku, nadýmání, pálení při močení, bolest hlavy často spojená s pálením očí, sucho v krku, zápach z úst a z nosu, při delší chůzi nebo stání mírné bolesti břicha a zalehnutí uší a zhoršení dýchání a výrazný tlukot srdce, často také mívám studené ruce a teplotu mám stále kolem 36,1, dříve sem míval kolem 36,5. Máte někdo stejné projevy? Může zápach z úst a pálení očí způsobovat i vymírání kvasinek?
Ještě jedna věc, už měsíc a půl vůbec nepiju, nekouřím a držím nízkosacharidovou dietu, dříve jsem to hodně přeháněl často s pitím, kouřil jsem a jedl hodně nezdravě, teď sním tak kolem 50ti gramů sacharidů denně, někdy o kapku více někdy méně. Jím většinou zeleninové saláty, jednou denně si dám kuřecí maso se zeleninou, občas grep, občas do salátu sardinky, z doplňků nějak tak nepravidelně střídám česnek, cibuli, lněná semínka, oliv.olej, laktobacily v tabletách, kysané zelí, čaje antikandid, anti-kandid, čistící, s ostropeřcem, s vilcacorou, lapacho, maté už ne(po velké dávce se mi udělalo opravdu velmi nevolno a dával sem se dohromady několik dní, nevím jestli to bylo opět způsobeno vymíráním nebo velkou dávkou kofeinu a následným překyselenim a zhoršením candidy.), v posledním týdnu jsem zavedl i jablečný ocet a kokosový olej. V posledních dnech mě ale často trápí náhlá zhoršení stavu, kdy cítím opět silný zápach z úst, slabost v celém těle, pálení očí a bolest hlavy,obtížné dýchání,bušení srdce, někdy mírná bolest u srdce, časté močení, malátnost, cítím takové vnitřní pnutí a mám strach že každou chvíli omdlím nebo zkolabuju, možná to jsou jenom úzkosti, ještě se mi to nestalo, v noci mám problémy se spaním a když už usnu tak se někdy probudím v panice a asi tak vteřinu jsem uplně rozklepanej a buší mi srdce a mám malé křeče ve svalech. Četl jsem že to může být způsobeno mojí dietou, dochází u mě možná ke ketóze nebo k acidoketóze, mám bolesti břicha, nadýmání a nevolnosti hlavně po jídle, sucho v krku. Trápí mě celkově to že nevím co je čím způsobeno, pokaždé když se můj stav zhorší tak nevím jestli to způsobilo špatné jídlo co mi zhoršilo candidu, nebo vymírání kvasinek, nebo ketóza způsobená mojí dietou, nebo je to celkově následek velkého hubnutí nebo sem si vybudoval nějakou potravinovou intoleranci nebo sem si prostě celkově nějak pokašlal metabolismus. Jak to mám udělat abych neměl problémy s ketózou, kde bych pro to měl zařadit více cukrů a zároveň abych si nezhoršil candidu? jím kolem 50ti g. sacharidů denně, můžu příjem sacharidů zvýšit aby to neživilo kvasinky a zároveň odstranilo problémy s nedostatkem cukru v těle?
Byl bych moc rád kdyby se někdo k těmto mým problémům vyjádřil a buď poradil nebo mi vysvětlil alespoň trochu co mi co způsobuje, a jak to udělat nejlépe aby mi bylo zase dobře. A mám vůbec šanci se vyléčit nebo výrazně zlepšit svůj stav pouze pomocí diety a užívání výše vypsaných přípravků, bez Nistatinu a podobných údajně velmi účinných léků i když sem candidou oprandu hodně prolezlý?.Děkuji moc předem.

Ketoza tati nic nezpůsobí já jsem v ketoze prakticky několik let s menšími přestávkami. A stav se mi jen a jen zlepšuje. Acido ketoza je něco jiného. A navíc pokud jíš tolik sacharidů kolik píšeš tak v ketoze asi těžko budeš.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon lis 24, 2014 10:17 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Nickname píše:

Díky, objednal som si aj s iným.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 27, 2014 8:26 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Nickname píše:

Aj si niekto z Fichemy objednával? Ako dlho u nich trvá vybavenie objednávky? Lebo stále sa nič nedeje, stále mi ukazuje "spracováva se".

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob lis 29, 2014 3:13 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
miram píše:
No potes! \":roll:\" Syrove kvasnice nikdy nejez ani pokud nebudes mit Candidu, vzdyt to je snad jasne, ze ti to musi kysat v brichu.

Nutricni kvasnice ...ANO!
Pekarske kvasnice ...NE!
Pangamin ...NE!

Zapomnela jsi na pivovarsky, Pivovarske kvasnice ...ANO!!!
A pro zajimavost, proc pomlouvas Pangamin? Tedy pokud ne kvuli cene.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob lis 29, 2014 3:17 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Deane píše:
Aj si niekto z Fichemy objednával? Ako dlho u nich trvá vybavenie objednávky? Lebo stále sa nič nedeje, stále mi ukazuje "spracováva se".

Ja jsem naposled objednaval 6 polozek, v pet vecer a rano v 10 uz jsem to mel doma, tedy v Praze. Nevim jak na Slovensko, ale nemelo by to byt o moc horsi. i kdyz tam maji pobocku nebo co to je, pgchem.sk, mohlo by to vyjit levneji diky doprave.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz