Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 3:31 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon pro 08, 2014 8:51 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 06, 2014 5:20 pm
Příspěvky: 186
Deane píše:
1. aj z Fichemy je sóda na prd.
2. Rakovinu pôstom môže riešiť dôchodca. Ako by som mohol chodiť do práce a makať na nemeckých kapitalistov a pritom sa nenažrať? 3. Rakovinu má žena najlepšieho kamaráta a preto všetci zháňame informácie.

1. je dobrá!!
2. nemáte pravdu! Vy by jste s ,,rakovinou,, ještě makal?
3. Žena kamaráda má rakovinu, pracuje ještě? Sháníte info pro ženu kamaráda? Tak proč mluvíte, že Vy pracujete a musíte jíst? \":shock:\"

Honzek píše:
ˇčím jiným doplnit b-vitaminy v hojném počtu.

koukněte do sekce ,,nabídka zboží,, a tam si třeba pročtěte olej z černého kmínu, nebo Chlorella, Moringa, Kakaové boby a jiné je toho hodně na Bčka \":wink:\"

_________________
Hodně zdraví, štěstí a úspěchů s hledáním správné cesty ke zdraví ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon pro 08, 2014 9:16 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Nickname píše:
1. je dobrá!!
2. nemáte pravdu! Vy by jste s ,,rakovinou,, ještě makal?
3. Žena kamaráda má rakovinu, pracuje ještě? Sháníte info pro ženu kamaráda? Tak proč mluvíte, že Vy pracujete a musíte jíst? \":shock:\"

1). nikde som nenapísal že je na prd ale "možno je na prd" lebo sa chová tak ako tá čo som mal z drogérie.
2). V čom nemám pravdu? Ja som nikde nenapísal že ju mám, napísal som že "preventívne" lebo mamka a babka ju mali. Ja by som sa rád stravoval zdravšie aj keď som už dosť zmenil ale na nejaké diéty v 3 smennej prevádzke kde sa človek musí dosť zvŕtať pri práci sa musím aj nažrať. V závodnej jedálni dávam prednosť tomu čo menej škodí, čo je menej rizikové. Či mám niečo začať robiť až keď mi oznámia že ju mám? Na vyšetrenie k doktorovi nechodím, v 08. 2012mi som bol na kolondoskopii kde mi vypílili nejaký polyp a 3 mi odstrihli či ako, odvtedy som bol iba na preventívke u nejakého firemného asi 140 ročného dochtora ktorému som povedal že "Tělo má jít do hrobu zhumplovaný". Keď chcela sestrička moč tak som jej povedal že sa mi nechce. Urobili EKG, tlak a doktor ma trochu popozeral, popočúval a hotovo. Nefajčím a ani alkohol nepijem.
3). Žena kamaráta nepracuje a absolvovala už trojaké chemo, dáva si céčko je vykuchaná ako kurča v Tesku.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon pro 08, 2014 9:24 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
miram píše:
Ahoj Deane,
Zkontroluj si, jestli mas 100% maple syrup. Musi to byt grade A nebo grade B, vidim, ze se u vas hodne nabizi grade C. Na ceskych strankach se sice pise, ze je v evrope nejoblibenejsi, ale ten uz k lecbe rakoviny bohuzel nevyhovuje, je dobry na palacinky a do ruznych kasi, ma velmi lahodnou chut a cena je nizsi.
A v cem to zahrivas? Melo by to byt ve sklenene (pyrex), nerezove a nebo v medene nadobe. Nikdy to nesmi prijit do hlinikove nadoby, ale to asi vis.
Pouzivas spravny pomer? 1 dil sody : 3 dily maple syrup?
Spravna teplota je 120 degrees Fahrenheit = 48.8 degrees Celsius, tak se ji drz. Michej to rychle, 5-10 minut.

Ano, mal som grade C, nič som o tom nevedel. Poslal som vtedy syna do zdravej výživy a on mi volal že či chcem jemnejší alebo výraznejší, ja som povedal že výraznejší čo vidím že bola chyba. Cenovo je to prakticky jedno, našiel som toto:
http://www.javorovysirup.sk/
Pomer som mal dobrý. Miešal som to v skle ponorenom v teplej vode na indukčnej platni.
Ďakujem za rady, sú to cenné informácie.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte pro 23, 2014 2:51 am 
Offline

Registrován: úte pro 28, 2010 11:04 pm
Příspěvky: 25
Bydliště: Nizozemí
Musím říct, že zdejší protikandidozní dieta je jak pro nadčlověka. Věřím, že se nadjou takoví kteří jsou schopni jí s notnou dávkou sebekázně dlouhodobě dodržovat, mi to však přijde jako úkol nesmírně obtížný. Co chci říct je, že pokud máte obtížnou práci a životní podmínky, jste třeba navíc také sami tak vás to tamasicky/radžasicky semele tak nebo onak... jinými slovy musí být dostatečně harmonické prostředí které vás táhne vzhůru a pokud není, tak mám dojem, že člověk téměř jistě nemá šanci. Jak např. chcete žít zdravě když máte práci na směny, žijete někde kde sdílíte pokoj ještě s další osobou, nemáte žádné soukromí a kolem vás jsou samí kuřáci a bytosti které lze označit jako naprosté ignoranty pokud jde o stravu... Já už se omezuju jenom na to, držet to na uzdě a vyvarovat se nejhoršího. Ono vědomí, že jednou selžete na nějakém zákusku a máte kandidu zpátky je taky navíc docela demotivující. Zůstává akorát nenaplněný ideál.

_________________
https://www.youtube.com/user/ButlerAnalytic


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv pro 25, 2014 12:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
voják píše:
Dobrý den
Prosím, o Vaši laskavou informaci. Léčím si candidu dietami a omylem jsem snědla polovinu kostičky droždí. Již za několik hodin jsem pociťovala změny. Pocení, pocit lepcavé hmoty která mi teče dolů do břicha a je v celém hrudníku, intenzivnější bolesti kostí a únava.
Prosím napište mi jaký je Váš názor na to zda mohu nebo nesmím jíst při candidě droždí.
Děkuji a prosím o Vaši informaci.

Tak při kandidě to určitě není vhodné, ale zdravým lidem kvasnice nijak nevadí, naopak jde o docela prospěšnou potravinu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv pro 25, 2014 12:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
martin55 píše:
Pěkný den,

nechal jsem si udělat vlasovou analýzu prvků a chtěl jsem se někoho znalejšího zeptat, zda-li mé výsledky mohou nějak souviset s přemnoženou kvasinkou (např. deficit železa). Co se týče kvasinkových příznaků, některé sedí (lupy, ekzém, povleklý jazyk, slinový test, občas akné, zahlenění), ale např. cukr mi moc problémy (nafouknutí, nadýmání) nezpůsobuje.

Výsledky v příloze.

Příloha:
Analyza.jpg

Tak problémů je tam více, ale to je spíše na telefon než psaní. Problém je určitě hrubý nepoměr mědi a železa, což může vyvolávat záněty v těle a zdrojem je podle všeho adrenální únava ve vyšším stupni, za čímž stojí hrubý nepoměr sodíku k draslíku a vápníku k hořčíku. Každopádně by nyní bylo vhodné zvednout hořčík a sodík za současného dodávání vitamínu B6 a bóru, tím by se měl,o dost věcí poladit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv pro 25, 2014 12:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Honzek píše:
je tu někdo kdo by mi poradil? Potřebuju idetifikovat jaký druh kvasinky jsem měl ve střevech. Vzorek mám uchovaný v lihu. Kam to poslat? Kde mi zjistí o co přesně jde? \":wink:\"

Už asi nikam, vzorek musí projít kultivací, aby šlo určit druh, tedy z mrtvého vzorku nezjistíte asi nic.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv pro 25, 2014 12:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
DDani píše:
Chci se zeptat, zda jediná možnost jak se "zbavit" nebo spíše uvést candidu do normálu je
držet protikvansinkovou dietu? Bohužel je pro mě téměř nereálné dodržet protikvasinkovou dietu v délce fáze 1. 2 měsíce, fáze 2. 4 měsíce, fáze 3. 12 měsíců, a to z důvodu neustálých společenských akcí, kde je nevhodné jídlo a bohužel i společenská nutnost jíst.
Očisty jako kávový klystýr, šanka mají výrazný protikvasinkový efekt, dále mnoho bylin a olejů mají také výrazný protikvanskový efekt jako citricidal, teetree oil, semena lichořeřišnice větší a další.
Je možno uvést candidu do normálu prováděním očist, braním protikvasinkových bylin a "držením" protikvasinkové diety s tím, že tam jednou za měsíc bude nějaký ten obložený chlebíček, dort nebo palačinky?

Kandida žije z cukru, který tělo není schopno zpracovat - spálit. Je tedy patrně více možností jak stav řešit, buď cukry nedodávat, nebo je dokázat spálit, což je sice složitější, ale jde to. Navíc zpracování sacharidů hodně závisí na glykemickém indexu dané potraviny, ten se snažte udržet na maximálních možných hodnotách jako cukrovkáři. Hodně může stav zlepšit chrom,vitamín B1, cejlonská skořice, hořčík a další suplementy a především odstranění stresu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv pro 25, 2014 1:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Kosican87 píše:
rda

Jarda neodporúča pivo, vraj je plné kvasiniek, ktoré kŕmia kandidu..... Pangamín ju kŕmiť nebude ? Podľa mňa hej...či ? ...

To jste blbě četl, nedoporučuji ho kvůli plísním, kvasinky jsem nikdy neřešil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv pro 25, 2014 1:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Honzek píše:
:arrow: zajímá mě doplňování B-vitaminu pomocí kvasnic. Jak to tedy je, podporují pivovarské kvasnice patogení floru ve střevě nebo jsou prospěšné? ˇčím jiným doplnit b-vitaminy v hojném počtu. Já třeba jim b-komplex finančně nic moc. Jím kysané zelí tam určitě nějaká béčka taky budou. Někdy jsem v situaci kdy by se mě hodil čistě jenom prášek který bych mohl rychle spolknout z toho pohledu se mi piv. kvasnice líbí. Dlouhé roky jsem se potýkal s candidou a nevím jestli jsou teda pro mě vhodné. Jistě se musíme na piv kvasnice dívat jako na komplex více různých látek a hodnotit tento produkt z více směrů a pohledů prospěšnosti či neprospěšnosti. Co vy na to Jardo?

Obávám se, že to bez pokusu nezjistíte. Pivovarské kvasnice naprosté většině lidí nic nedělají a jde o velice zdravý doplněk stravy, ovšem u určité části obyvatelstva způsobují problémy a takový člověk by je pak jíst opravdu neměl. Pokud máte pochybnosti, dají se béčka dodávat za rozumnou cenu pomocí zhruba třetiny až poloviny tobolky vitamínu B100 denně a to dlouhodobě. Problém je trochu v tom, že se zde běžně koupit nedá, místní legislativa nám svobodné rozhodování upírá, prý by nám to mohlo škodit. Možná by to spíše poškodilo zisky místní farma lobby, ale to je jiná kapitola, nicméně z USA si ho můžete nechat poslat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv pro 25, 2014 1:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
playaa píše:
Musím říct, že zdejší protikandidozní dieta je jak pro nadčlověka. Věřím, že se nadjou takoví kteří jsou schopni jí s notnou dávkou sebekázně dlouhodobě dodržovat, mi to však přijde jako úkol nesmírně obtížný. Co chci říct je, že pokud máte obtížnou práci a životní podmínky, jste třeba navíc také sami tak vás to tamasicky/radžasicky semele tak nebo onak... jinými slovy musí být dostatečně harmonické prostředí které vás táhne vzhůru a pokud není, tak mám dojem, že člověk téměř jistě nemá šanci. Jak např. chcete žít zdravě když máte práci na směny, žijete někde kde sdílíte pokoj ještě s další osobou, nemáte žádné soukromí a kolem vás jsou samí kuřáci a bytosti které lze označit jako naprosté ignoranty pokud jde o stravu... Já už se omezuju jenom na to, držet to na uzdě a vyvarovat se nejhoršího. Ono vědomí, že jednou selžete na nějakém zákusku a máte kandidu zpátky je taky navíc docela demotivující. Zůstává akorát nenaplněný ideál.

Tak pro nadčlověka bych neřekl, sám jsem ji z cvičných důvodů nějakou delší dobu držel a nepřišlo mě, že by šlo o nějak nedosažitelnou metu. Sebekázeň je nutná první dny, pak si vše sedne do normálu a není tam zdánlivě žádný problém. Určitě je ovšem problém v případném návratu k sacharidům, to pak jde pomalu a chce to svůj čas.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv pro 25, 2014 4:28 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 06, 2014 5:20 pm
Příspěvky: 186
Deane píše:
Ano, mal som grade C, nič som o tom nevedel. Poslal som vtedy syna do zdravej výživy a on mi volal že či chcem jemnejší alebo výraznejší, ja som povedal že výraznejší čo vidím že bola chyba. Cenovo je to prakticky jedno, našiel som toto:
http://www.javorovysirup.sk/
Pomer som mal dobrý. Miešal som to v skle ponorenom v teplej vode na indukčnej platni.
Ďakujem za rady, sú to cenné informácie.

Deane...
vzhledem k tomu, že se taky všude možně propírá škodlivost různých vln a záření atp. mně napadlo z toho co jsi napsal, že jsi to vařil na indukční varné desce, jestli to neznehodnotilo ten Javorový sirup \":idea:\" Vyzkoušej tu vodní lázeň ohřát na plynovém sporáku nebo na klasické sklo keramické desce \":idea:\"
byl by to určitě zajímavý postřeh a pokus \":wink:\"

_________________
Hodně zdraví, štěstí a úspěchů s hledáním správné cesty ke zdraví ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát pro 26, 2014 12:38 am 
Offline

Registrován: úte říj 21, 2014 9:50 am
Příspěvky: 15
Chtela bych se zeptat zda zjistim ze mam kandidu kdyz si udelam sklenicovy test a jak se takovy test presne dela ma s tim nekdo zkusenosti a jak to poznam?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát pro 26, 2014 1:02 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 06, 2014 5:20 pm
Příspěvky: 186
\":arrow:\" Roryna
kuk sem http://www.zdravi-az.cz/doc/R09_58-59_N ... zrouta.pdf \":wink:\"

_________________
Hodně zdraví, štěstí a úspěchů s hledáním správné cesty ke zdraví ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát pro 26, 2014 11:33 am 
Offline

Registrován: úte pro 02, 2014 2:18 pm
Příspěvky: 31
Dobrý den, již nějakou dobu mne trápísilná plynatost spolu s odolávajícím akné. Po přečtění zdejšího fora jsem dosšel k zaveru ze by semohlo jednat o kandidozu. Jine priznaky kromě výše zmíněných nejsou takže doufám že se nejdedná o nějáké velké premnožení kvasinek. Provedl jsem plyvací test a vyšel pozitivně.
Chtěl bych se vás proto zeptat zda můj jídelníček a postup dokáže samozřejmně časem kandidu vrátit do přirozených poměrů.
Zaprvé bych provedl zde popsanou šanku. Dále bych začal dávkovak laktobacily,Intcel do frimy diochi a prípravek cytosan od fimry energy, zařadil čaje Lapachao Mate a bylinky. Dále bych řidal chlorelu a ječmen.
Dále uvedu jídelníček :
SNídaně : Vajíčka v nějáké formě(Někdy kvalitní párek či klovása) spolu se zeleninovým salátem a oříškový mix (Mandle, Lněné semínka, Seznam Slunečnice, Dýnovky)
Oběd Libové maso přírodně spolu s pohankou/jahly/CElozrenou ryzi
Svačina : Kysele jablko
Večeře : čístý sýr cottage/Čístý bílý jogurt s acidobacily a v něm romzýchán strohaný kokos mák troška kakaa a skořice a opět zeleninový salát.
Dále někdy místo zeleninových salátů (do kterých přidávám cobuli a česnek) zařadit kysané zelí. Pořídím si také jablečný ocet.
Je tento přistp rozumný a bude mít výsledky či je třeba něco změnit případně úplně překopat ?
Předem děkuji za odpověď-


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz