Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob zář 28, 2024 9:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 17, 2015 5:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
bonka píše:
Dobry den pan Jarda. Mam zlcnikovy kamen v krcku a zacal ma pobolievat.Pocas celeho dna.Pred rokom mi neurologicka pichla obstrek pretoze mam velke spazmy v oblasti chrbtice. Bolest v oblasti žlčníka ustala.Teraz ma zacala trapit opäť. Citam tu dookola o ociste a poviem Vam na rovinu.Bojim sa toho, co ak sa ten kamen niekde zasekne. Kolko cm ma teraz,to neviem ale pred rokom mal 8mm. Pisete tu,ze neodporucate robit ocistu pri velkych kamenoch.To je prosim vas aky, velky kamen,Dakujem za odpoved.

Tak uvedená velikost patří spíše k malým, ale i tak bych ho vyzkoušel rozpustit, nicméně si myslím, že očist se bát nemusíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 17, 2015 5:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
lienka871 píše:
Dobry vecer, Pan Jarda. Chcela by som sa vas opytat, ze co mam robit, ked som urobila uz 4 ocisty a na sone mi povedala doktorka, ze tam kamen mam stale. Ci mam dalej pokracovat v ocistach a pomaly zvysovat davky, alebo ist na operaciu, lebo posledna kolika bola hrozny zazitok..... \":(\" Mam 1,4 cm kamen. Dakujem za odpoved.

Ta kolika byla před prováděním očist, nebo až po nich. Pokud po očistách žádná nebyla, nevidím problém, určitě pokračovat a není důvod kámen zkoumat. Život člověka není o tom zda kámen, nádor, nebo jakoukoliv jinou anomálii má, ale zda mu daná anomálie vadí, znepříjemňuje život, nebo dokonce přímo ohrožuje život.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 17, 2015 6:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
alerter píše:
Toto je opäť ďalší dôkaz, že očista Vás vo väčšine prípadov žiadnych skutočných žlčníkových kameňov nezbaví a celé to je postavené na "vode".
Je smiešne, že po viac ako 200 stranách už aj p. Jarda "otočil", že to nevadí, že kamene ostanú hlavne , že keď pri pravidelných očistách a upravenej strave nemáte problémy.
Zaujímavé , že doteraz sa to bolo všetko o tom, ako sa krásne a bezbolestne zbavíte žlč. kameňov, ako sa dajú krásne rozpustiť a pod. Záver si urobí asi každý sám.

Takže si to zhrňme: ten, kto chce do konca života robiť pravidelne očisty a držať prísnu dietu možno už záchvat nikdy nedostane.Good luck!

Z čeho jste usoudil, že jsem otočil, máte zde dokonce i fotky kdy se člověk zbavil tvrdých kamenů a ne jeden, ale více, tak si to dohledejte a mimo jiné mnoho lidí s kameny žije celý život a není v tom problém. Spíše vše záleží na tom co daný jedinec upřednostní, ale to zda kameny má, nebo nemá je podle mě naprosto nepodstatné, důležité je že nemá problémy a záchvaty. Nakonec je každého věc zda mu vadí kámen, nebo problém s ním spojený, mě by vadil ten problém, kámen bych neřešil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 17, 2015 6:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
majros píše:
Zdravim,
bolo by mozne pouzit miesto jablcnej stavy doma vylisovanu stavu z hrozna?
Dakujem.

Ne, tam není kyselina jablečná, která je právě podstatná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 17, 2015 6:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Monna79 píše:
Dobrý den,
absolvovala jsem očistu jater dle návodu. První očista. Moc kamínků se z těla ven nedostalo, přitom, vše probíhalo naprosto podle popisu. Problém mám v tom, že mě po této očistě bolí ledviny. Od narození mám špatné ledviny spojené můstkem. Chtěla bych se zeptat jak postupovat, jestli nějak posílit ledviny a pak znova provést očistu jater, nebo očistu jater už neopakovat? Může epsomská sůl v této očistě nějak škodit ledvinám a pokud ne, proč bolí ledviny? Moc děkuji za rady.

Tak uvědomte si, že vyloučíte hromadu toxinů a ty musí ledviny přefiltrovat, epsomka jim sice také nemusí dělat nejlépe, ale přímo jim neškodí. Podle všeho by asi bylo vhodné ledviny pravidelně čistit a pak by v tom neměl být problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 17, 2015 6:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
alenazaoralova píše:
Včera jsem si po asi 2 letech dala na štědrý večer salát a smaženou rybu, za to děkuju Pánu Bohu a člověku, který založil stránky Zdraví-az, které jsem našla na internetu. Vyzkoušela jsem už různé žlučníkové očisty pomocí pití olivového oleje, ale vždycky jsem měla znovu žlučníkové záchvaty, s radou, abych si nechala žlučník vyoperovat.
Výhodou této očistné kůry je, že se olej pije s grapefruitovou šťávou, což je lahodný nápoj, proti pití oleje samotného a za druhé, že se opakuje, protože se kaménky posunují z jater nebo se znovu tvoří. Moje diagnóza žlučníku byla, žlučník plný drobných kaménku, s absencí žluče. První očistu jsem si udělala v listopadu 2014, druhou v prosinci 2014 a budu pokračovat celý rok, .....
Děkuji.

No vidíte a najdou se i lidé, kteří raději přijdou o žlučník a riskují pooperační komplikace, nebo i úmrtí na sále, jenom aby něco takového nebylo třeba dělat, protože je provádění očist nebaví.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 17, 2015 6:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
kyska85 píše:
Zdravím, dělal jsem očistu jater podle návodu na hlavních stránkách, druhý den vyšly nějaké kamínky. Ale na levém boku přibližně na předposledním žebru se mi ráno objevila zarudlá kůže a večer se objevily i nějaké boláky, příšerně to svědí a už to mám několik dní, vůbec to nemizí. Fotka přiložena. Nějaké rady?

Patrně tělo nápor vyloučených toxinů blbě zvládá a žene to ven pokožkou, což nemusí být ideální. Rozhodně je vhodné hodně pít, výsev ošetřit třeba kokosovým olejem a nic jiného než počkat asi nevymyslíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 17, 2015 6:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Eden píše:
vcera som robila prvu ocistu pecene, skombinovala som to s ocistou podla Malachova, tym ze som 3 dni predtym davala horuce kupele, saunu, zakoncene studenou sprchou, pila som vela stavy z cvikli a jablk, rastlinna diéta, a tym ze v den ocisty som pol dna nahrievala oblast elektr. dečkou, nasledne som isla podla vasho navodu. avsak urobila som chybu ze som pila malo vody a tak po vypiti horkej soli ma strasne smedilo, avsak vydrzala som to do 1 v noci, potom som sa napila len vody. Prehanalo ma okamzite po tej horkej soli, vodova stolica. A po tom oleji som mala neprijemne bolesti zlcnika a tej oblasti asi do 1 hodiny, potom som zaspala. rano som uz nevypila zas tu sol, lebo som nevladala, ale prehanalo ma aj tak, a vyslo zo mna dost vela mekkych malych zelenych kamienkov, nejake vecsie mekke zlte kamienky, cholesterolove vlocky. a cely den ma prehanalo az do vecera a kamene vychadzali. bolo to strasne, ale najlepsie na tom je ze behom dna mi zmizol tazky atopicky ekzem a tym sa mi aj potvrdilo ze kozne choroby maju povod v peceni. takze sa citim bajecne, a nezalezi z coho su tie kamene, ale ze to funguje. podla mna je najlepsie skombinovat to s malachovom, je to potom ucinnejsie. inac 3 dni predtym som pila dost vela aj tinkturu z orechovych sup, a tiez aj z paliny proti parazitom a to mi tiez ulavilo v peceni, som citila ze sa mi nejako otvorila a nieco tam pohlo, sa mi dost ulavilo, asi tam zabilo nejake parazity a to potom vyslo vsetko naraz pri tej ociste. \":D\"

To je výborný výsledek, tělo pochopitelně po změkčení které Malachov doporučuje odstraní toho bordelu mnohem více než při běžném postupu, ale zase hodně zaneseným lidem to může dělat dost blbě, prostě se přiotráví vlastním bordelem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 17, 2015 6:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
evuska.antonuska píše:
1 ocista /
všechno při ociste jsem udelala jak mela, ale ta epsomska sul byl hnus. ani ten olej mi neprisel tak strasny jako ta sul. po vypiti olej. koktejlu jsem hned sla spat az do rana. rano jsme ale uz nedavala sul, protože jsem zvracela ten olej a jen pomysleni na sulbch ji vyzvracela dřív nez vypila. myslela jsem si ze ze me nic moc nevyleze, protože jsem docela dost oleje vyzvracela a nepokracovala se soli, ale svete div se, fungovalo to.

tak ze me hned při první ociste vylezly zelene kameny o velikosti cca 2mm a smichane s jakysimi malinkatými bezovymi, docela i ostrymi hranami. chodila jsem na zachod asi 3 x ten den.kameny jsme omyla a susila v kelimku venku, pac ten smrad se uvnitř nedal.chtela jsem je ukazat manzelo az dojde z práce. co cert nechtel, tento smrad zavonel memu psovi a minimalne pulku kamenu sezral.panika. bala jsem se aby se to neusadilo v nem. dala jsme mu prst do krku aby to vyzvracel, ale viditelne u psu tato metoda nefungovala. veterinar uz mel zavrino,. mohla jsme volat jako akutne, ale co bych mu rekla? ze pes sezral moje jaterni kameny??? tak jsme tonechala a doufala a sledovala, ze to z nej vyleze zadkem. a snad taky jo.

další den byla zacpa./druhy den/. byla sjem nafoukla a vedela jsem ze me nemily klystyr nemine. chtěla jsem na nej hupnou vecir, ale rikala jsme si ze rano beztak pujdu na velkou, tak jsem se na to.....
rano samosrejme nic. takze ac nechtene klystyr probehl. při tedy ridke stolici to nejak zblunkalo. rikala jsem si ze to je divne když při klystyru se stolice rozredi. nedalo mi to a rukavice musela do zachodu.jak jsem sahala na dno, byla tam pekna nadílka, po vytahnuti jsem se trepala jak osika a nemohla uvěřit, ze ve me byly kameny největší o velikosti 5cm!!! manzel nechtel verit. nejsem osoba, který by byla tlusta nebo jedla nezdrave! ale brávala jsem dost hormonu a hadam ze to udelalo takove mega kameny.samosrejme jsme uz davno normalne jedla, takze jsem ani nepocitala ze ještě něco vyleze.myslim ze hodne lidi ma ty velke zlucnikove kameny taky později, ale uz se nerýpou v hovinku, tak to ani nevi. doporucuji teda po 3 dny od ocisty ještě delat klystyr a sledovat.

2 ocista
vylezlo ze me strasne moc malinkých kaminku, bezovyhc a ostrych a ledviny me bolely jako by je někdo prostrilel. vzhledme k tomu, ze jsem holka, fakt nevim jestli byly ledvinove a nevylezly tou druhou dourou, protože když holka tlaci, oterou se všechny diry ze jo.... ale hadam ze byly, proc by jinak takova obri bolest. navici tyto stovky kamenu zacly chodit ještě před olejem! jen s epsomskou soli.... pak vysly jaterni zelene kameny uz byly mensi nez poprvé a zlucniovyhc par taky bylo, ale tentokrát jsme se v tom nerypala.

TUTO OCISTU VSEM DOPORUCUJI ANENECHTE SE ZALEKNOUT KDYZ VAS PRI NI NBO PO NI BUDE NECO BOLET. TYTO KAMENY MUZOU CESTOVAT KLIDO DO DALSIHO CISTENI.

moje kamarádka mela při první ociste jen troslu zelenyhc kamenu
při druhé ji zacal boletlucnik a vice zelenych kamenu a při treti to uz byl mix jaternich a zlucnikovych. takze hadam, kazde telo jinak, a napotřetí mela opravdu hodne kamenu.MUSIM RICI ZE PO PRVNIM CISTENI JSME SE NECITILA DOBRE, CITILA JSEM ZE TAM UVNITR JESTE NECO JE. ZA MESIC A PUL JSM TEDA DALA DALSI OCISTU. az ny ty bolave ledviny, kterym trvalo skoro dva tydny se zahojit a prestat bolet, od te doby se ctim fajn. takze nepanikařte jako kamarádka, když vas bude bolet zucnik, ji ty kameny cestovaly az do tretiho vyplachu a teprve pak prestal bolet zlucnik a bricho. byla mimochodem i u doktora a na sonu, ale samosrejmenikdo nic nevidel....nemluve o doktorech, kteří jsou tak proti vsemu prirodnimu.za dva mesice se urco budu cistit dal.

při kazde ociste když se dotknu soli bo ji ucitim, uz s emi navaluje a rikam si, do toho uz nejde. ale dle vysledku při pohjledu na nadílku si vždycky reknu, vis co, ono to za to stoji.

NEKTERI LIDI SE NA ME DIVALI JAKO BYCH BYLA BLAZEN, KDYZ JSME JIM UKAZOVALA FOTKY A ZE JE TO HNUS, ALE VITE CO JE JESTE VESTI HNUS? ZE LIDI CO NEDELAJ OCISTU MAJI TOHLE V SOBE XXX LET A HNIJE TO V NICH. NAKONEC TO UZ POZNATE Z TOHO SMRADU, KDYZ KAMENY VYLEZOU VEN....

Tak výsledek obdivuhodný, sice jsem již viděl i lepší, ale určitě by jste obsadila první příčky. Člověku se velice uleví a ani se nedivím vašemu nadšení a chuti v procedurách pokračovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 17, 2015 7:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
pepaz píše:
Ahoj,tak jsem z pátku na dnešek podstoupil taktéž očistu jater a z výsledku mám divnej pocit..Postupoval jem podle návodu který je zde...Mezi požitím Epsomské soli jsem měl asi 6x prujem a vytekla ze mně jen zakalená voda a dost zapáchající.Asi v 1.30 se po oleji dostavil prujem...zakalená hnědo žlutá voda a v ní pár asi 4 mm drobky žlutohnědé barvy \":?\" za těch mích 45 let mého přežírání a konzumaci piva jsem čekal trošku víc.... \":(\"

Tak dost často zde píšu, že po první kůře se kameny pouze uvolní a posunou a teprve při dalších očistách jich vychází docela dost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 17, 2015 7:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
pepaz píše:
Jak to je s tou polohou,,musím ležet celou noc na zádech nebo na boku?Mám problem v tom že na zádech nikdy neusnu a ani ve spánku si na záda nelehnu,spím na boku ale pořád se musím otáčet,,,ta první kura byla utrpení..od 22,00 do 6,00 jsem ležel na zádech a celou noc čučel do stropu. \":?\"

Jak vám píše členka miram stačí 20 minut po vypití oleje být bez pohybu a pak je to již docela jedno, můžete ležet dle libosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 17, 2015 9:38 pm 
Offline

Registrován: pon bře 19, 2012 11:43 am
Příspěvky: 26
evuska.antonuska, tie kamene co si fotila tie velke zlte su vykalove kamene ofarbene zlcou, boli v creve a odtrhli sa. mne tiez par takych vyslo. a tie na tom sitku to uz su tie jaterne a zlcnikove. a potom byva este stara zlc a ta sa sformuje tiez do kusov zltych ale tie plavaju na vode, a tiez to obsahuje rozne parazity podla toho kto si ake chova \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř led 21, 2015 3:17 pm 
Offline

Registrován: stř črc 23, 2014 5:05 pm
Příspěvky: 45
Dobrý den,

zajímalo by mne, zdali je vhodné nebo vůbec možné (z hlediska zdraví), si po několikadenním půstu (jen o vodě, příp. čajích nebo domácích džusech), naordinovat hned na "rozjezd" očistu jater.
Lze to udělat i tak, že se olej s citrusovou šťávou pozře ráno nalačno, ihned první den návratovky (počátek jídla)?

Např.: 3 dny půst o vodě, 4. den ráno po probuzení očista jater, zalehnout s termo lahví na cca 20 minut, asi po 3/4 hodině se možno napít vody / domácícho džusu (z jablek / mrkve / řepy) a po hodině a půl až dvou hodinách od kúry si už dát ovoce (jablka + příp. mrkev / banány...)? Nebude to pro organismus po půstu šok - dávka oleje a citrusů, tlak na žlučník?

Stačil by v tomto případě jen klystýr bez eps. soli (např. 3. den večer nebo 4. den po očistě jater, popř. obojí)?
Zkoušel to někdo ráno nalačno a bez soli?

Anebo je vhodnější nechat po půstu tělo najíst a pomalu se vrátit k běžnému režimu a očistu jater provést třeba až za dva týdny?

Nepopírám vůbec efektivitu tradičního postupu, jen mne zajímá jiná možná varianta, která by mi občas více vyhovovala.

Děkuji za reakci!
Th


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř led 21, 2015 7:07 pm 
Offline

Registrován: pon bře 19, 2012 11:43 am
Příspěvky: 26
referujem o druhej ociste: som robila 2 tyzdne po prvej, par dni pred novom, vzdy s pripravou od M., znasala som ju uz ovela lepsie, sol som rano zas nepila, vyslo vela drobnych zelenych kamienkov, neskor vecsie biele. to neviem co bolo. v noci som citila vibrovanie pecene, ako dycha, presne ako popisuje Malachov, bolo to zaujimave. na druhy den som sa citila ako po opici. tak som prisla na to ze pri prvej ociste sa mi precistili len zlcovody a trochu zlcnik, a az pri druhej sa zacala cistit pecen. zmizli mi aj skoro vsetky vrasky, hlavne tie medzi obocim, co je oblast pecene, miznu mi aj tmave kruhy vo vnut. kutikoch oka, prestali mi padat vlasy, ustupil zapal dvanastornika, ten atop. ekzem je stale fuc co som spominala predtym, mam ovela lepsiu plet, zmizla mi depresia, a mam zas kopec energie ako male decko, a aj som schudla ale tak akurat, no a hlavne uz sa nedokazem tolko rozculovat ako predtym, vlastne sa uz nerozculujem skoro vobec, neda sa mi. je to super. tuto kúru zopakujem este aspon 3x, a potom kazdy rok 4x. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 24, 2015 1:12 pm 
Offline

Registrován: sob led 10, 2015 12:18 pm
Příspěvky: 17
Po dvou týdnech kdy ze mne nevylezl ani kamínek,jsem očistu opakoval a jsem spokojen.Vylezlo tak dvě hrstky zelených kamínku vel fazolek.Určitě budu pokračovat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz