Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 1:28 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon bře 29, 2010 1:49 pm 
Offline

Registrován: stř bře 03, 2010 1:26 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den, prosím o radu, zda má MMS nějaký účinek na epilepsii.
Děkuji za odpověď. Jana


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 29, 2010 6:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Peertyll píše:
Dobrý den, prosím o radu, zda má MMS nějaký účinek na epilepsii.
Děkuji za odpověď. Jana

MMS je desinfekční a chelační prostředek a jako takový zbavuje tělo jak veškerých parazitů, tak těžkých kovů, což v konečném důsledku může řešit i epilepsii. Nicméně sám o sobě asi ne, to by se muselo podpořit velice dobrou životosprávou a adekvátní dodávkou příslušných látek, které bývají u této nemoci ve velkém deficitu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 30, 2010 7:21 am 
Offline

Registrován: stř bře 03, 2010 1:26 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den,
děkuji za odpověď. Dnes si vezu osmnáctiletého syna z nemocnice, kde ležel se svým 1. epileptickým záchvatem. Snažím se sesbírat co nejvíce informací, aby jsem mu ve finále neublížila.
Zdraví Jana


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 30, 2010 8:23 pm 
Offline

Registrován: pát led 08, 2010 3:20 am
Příspěvky: 19
Dobrý den.
Doporučil jsem sestřenici MMS, protože já jsem s ním měl dobrou zkušenost po tom, co jsem byl často nemocný. Ale ona říka, že se po 2 kapkách málem pozvracela a myslí, že je to tím, že je alergiská na chlor. Po sprchování chlorovanou vodou se jí dělá vyrážka atd.. Říkala to předem, doporučil jsem ji velice pomalý postup přidávání počtu, takže na ty dvě se dostala docela za dobu. Myslíte, že je možná alergická reakce na MMS?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 30, 2010 8:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Bronek píše:
Dobrý den.
Doporučil jsem sestřenici MMS, protože já jsem s ním měl dobrou zkušenost po tom, co jsem byl často nemocný. Ale ona říka, že se po 2 kapkách málem pozvracela a myslí, že je to tím, že je alergiská na chlor. Po sprchování chlorovanou vodou se jí dělá vyrážka atd.. Říkala to předem, doporučil jsem ji velice pomalý postup přidávání počtu, takže na ty dvě se dostala docela za dobu. Myslíte, že je možná alergická reakce na MMS?

To není alergická reakce na chlór, ten tělo samo vyrábí a normálně s ním pracuje, čili jeho dodání mu nijak nevadí, ale vadí patogenním breberkám a ty se pochopitelně brání. Vypadá to, že vaše sestřenice je solidně promořena patogenními breberkami a první krok by mělo být vygruntování tlustého střeva a jater a teprve poté tam začít valit MMS. Při tomto postupu to předpokládám nebude činit nejmenší problém a půjde nahoru s dávkami velice rychle.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: MMS - Nové poznatky a doporučení
PříspěvekNapsal: úte bře 30, 2010 10:10 pm 
Offline

Registrován: stř črc 08, 2009 8:50 pm
Příspěvky: 142
Snad neuškodí si to přečíst, něco se změnilo a něco je nové:

K použití MMS

První a nejdůležitější zásada

Opakované malé dávky jsou efektivnější než velké ranní a večerní.

Na více než 1000 případech se ukázalo, že často podávané malé dávky, až jednou za hodinu, jsou mnohem efektivnější (a přijatelnější), než velké dávky jednou nebo dvakrát denně.

Nyní už víme, že vygenerovaný chlor dioxid nezůstane v těle déle, než jednu nebo nanejvýš dvě hodiny. Vzhledem k době, po kterou zůstává v těle aktivní, se nezdá, že velikost dávky činí nějaký rozdíl. V podstatě to znamená, že nezáleží na množství, protože se v každém případě za hodinu či dvě rozloží na kuchyňskou sůl.

Mějte tedy na mysli, že je mnohem účelnější brát MMS každou hodinu nebo dvě při menších dávkách, což se nakonec vyrovná, nebo možná bude i více než dvě velké dávky.

Jestliže jste navyklí brát větší dávky jen ráno a večer, jak bylo doporučováno dosud, MMS samozřejmě bude i nadále čistit tělo od mikrobů a patogenů. Nový výzkum však zřetelně ukázal, že menší ale kontinuální cirkulace ClO2 předchází přeskupování a rozmnožování patogenů zejména v situacích, kdy bojujete se specifickým zdravotním problémem – ať už je to nachlazení, opar nebo hepatitida.

Druhá zásada

Dostaňte do těla tolik MMS kolik můžete, aniž by vám to působilo nevolnost nebo průjem. Vždy začněte jedinou kapkou a pak přidávejte po kapkách vždy, když cítite, že můžete. Samozřejmě stále hovoříme o kapkách aktivovaných po tři minuty 5 kapkami kyseliny citronové na každou kapku MMS, následně zalitých vodou nebo džusem.

Druhou dávku pak můžete navýšit na dvě kapky, pokud se vám po první neudělá nevolno (ve většině případů se to nestane). Zpravidla by to mělo být dvě hodiny po té první. Pak postupně každou hodinu nebo dvě zvyšujte až do doby, než pocítite, že jste dosáhli maxima nebo si nepovšimnete mírné nevolnosti. Obyčejně vystačíte se dvěma, třemi nebo čtyřmi kapkami pro dávku.

Můžete ovšem jít až na 10 kapek za hodinu, jestliže máte dojem, že potřebujete více a nepocítíte žádnou nevolnost. 10 kapek by ale měl být horní limit a za normálních okolností byste nikdy neměli potřebovat jít tak vysoko, jestliže budete brát 5 kapek 10x denně. Přestanete, až se začnete cítit zdrávi. Pokud se chcete jen pročistit, můžete zkusit standardní postup až do 15 kapek třikrát denně. Jestliže budete moci brát 15 kapek třikrát denně po celý týden, aniž by vám bylo nevolno nebo se ukázal průjem či jiné negativní účinky, pak je s největší pravděpodobností odstraněna většina infekcí, patogenů a parazitů.

Po pročištění platí obvyklá udržovací dávka 6 kapek aktivovaného MMS denně pro starší lidi (po šedesátce) a 6 kapek dvakrát týdně pro mladší.

Třetí zásada

Pokud se dostaví průjem nebo zvedání žaludku snižte počet kapek podle potřeby, ale nepřestávejte je brát. Nevolnost a průjem jsou dobré indikátory signalizující, že MMS opravdu zabírá. Diarea trvající hodinu nebo dvě je velmi prospěšná, ale udržovat tento stav několik dnů může přinést více škod než užitku. Proto vždy, když narazíte na tyto dočasné zábrany, prostě jen snižte dávku – jsou ve většině případů jen krátkodobé. V případě, že průjem neustane, MMS na několik dnů vysaďte, a pak začněte znovu s nejnižší dávkou. Mělo by to být už v pořádku.


Čtvrtá zásada

Vyvarujte se dvě hodiny před a dvě hodiny po použití MMS užití všech syntetických forem vitamínu C (kyselina l-askorbová; E300). Toto je dočasná potřeba, nezbytná v průběhu podstatných týdnů, v nichž se prodíráte až k počtu kapek, kdy už se můžete považovat za „vyčištěné“. Jestliže tedy berete kapsle nebo tablety vitamínu C s postupným uvolňováním, budete je muset přestat užívat a brát jen takové kapsle nebo tabletky, které mají přímý účinek, a to jen na noc a nejdříve dvě hodiny po poslední denní dávce MMS.


Pátá zásada

Pozorně dodržujte program přiměřené výživy k podpoře imunitního systému. MMS z vašeho těla sice velmi efektivně odstraňuje nežádoucí patogeny a parazity, ale neposkytuje žádné minerály nebo vitamíny nezbytné k jeho výživě. Dodávejte tělu pravidelná množství spojeneckých mikroorganizmů (acidofilus a další flóru). Samotný MMS prospěšné střevní mikroorganizmy nehubí, jejich počty ovšem někdy může snížit vydatný průjem. Postarejte se rovněž o pravidelný příjem minerálů – zejména vápníku a hořčíku.

Správná výživa je pro imunitní systém kritická. Denní vystavování pokožky slunci bude udržovat hladinu vitamínu D. Jestliže se ale dostanete na sluníčko jen málokdy, musíte udržovat hladinu vitamínu D doplňky – je pro udržování imunitního systému neodmyslitelný.

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 02, 2010 10:36 pm 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
Ma niekto skusenost? Xcel by som priatelke aplikovat MMS na ovcie kiahne ktore sa objavili dva dni dozadu, ci je to dobra volba...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 03, 2010 8:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
Ma niekto skusenost? Xcel by som priatelke aplikovat MMS na ovcie kiahne ktore sa objavili dva dni dozadu, ci je to dobra volba...

Tak to nemám, zde se to prakticky nevyskytuje, ale běžné dávkování MMS by mělo celkem normálně fungovat, aplikaci chlóru nevydrží prakticky nic.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 04, 2010 1:37 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda, skusal som urobit aktivator ako 50% roztok kyseliny citronovej, ale aktivacia MMS prebieha nejak inak. Jednak, po zmiesani, zmes zacne byt oranzova velmi rychlo, snad po 10 sekundach, a jednak, po tych 3 minutach je uplne tmavooranzova.
Treba aj pri tomto postupe cakat 3 minuty? Aby nahodou polka toho chlordioxidu nevyprchala, lebo mam pocit, ze pri tomto postupe vznika velmi rychlo.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 04, 2010 3:30 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
Tak to nemám, zde se to prakticky nevyskytuje, ale běžné dávkování MMS by mělo celkem normálně fungovat, aplikaci chlóru nevydrží prakticky nic.

Včera som začal na lačno 10 kvapkami a prišlo mi značne nevolno(žalúdok).
Mal som intenzívny pocit na zvracanie+pálenie záhy.
Dnes som tam dal hned po jedle rovno 40aktiv. kvapiek a nedeje sa nič.
Budem postupne pridávat až ku 100.
Jedlo po ktorom som to dal boli 2 banay,hrozinka,kokos,mandle,jablkový džús.
Ako jem možné, že ráno mi bolo tak príšerne zle ked som to dal na lačno(inokedy to dávam tiež a nič sa nedeje,pritom dávka je aj niekolko-násobne vačšia) a po jedle rovno na ex 40 a nič sa nedialo?
No tak som sa nakoniec ku 100-ke nedostal, celý obsah žalúdka išiel do hajzlu a musím povedat, že sa mi výrazne uľavilo.
Jem možné ešte niečo jest alebo je vhodnejšie iba pit?
Ďakujem


Naposledy upravil Mat dne ned dub 04, 2010 7:58 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 04, 2010 6:39 pm 
Offline

Registrován: úte led 12, 2010 8:11 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 5-Smichov
Teda Mate jsi jak v tom serialu Pat a Mat,vidim,ze delas vsechno proto,aby sis odpravil ledviny. \":roll:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 04, 2010 8:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Jarda, skusal som urobit aktivator ako 50% roztok kyseliny citronovej, ale aktivacia MMS prebieha nejak inak. Jednak, po zmiesani, zmes zacne byt oranzova velmi rychlo, snad po 10 sekundach, a jednak, po tych 3 minutach je uplne tmavooranzova.
Treba aj pri tomto postupe cakat 3 minuty? Aby nahodou polka toho chlordioxidu nevyprchala, lebo mam pocit, ze pri tomto postupe vznika velmi rychlo.

Já to takto dělám, ale ty tři minuty neměřím, pokud se mi zdá, že to již běží, tak to aplikuji a na čas se neohlížím. Velice zajímavé je se toho nadechnout, ale nadechuji se celkem zhluboka a pouze jednou, večer těsně před spaním a tím ostatním si vyčistím zuby, pokud mám chuť, tak to šmrdlám kartáčkem, ale většinou to velice lehce naředěné cca 0,1-0,2 dcl převaluji v puse než se umyji, pak to vyplivnu a jdu spát.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 04, 2010 8:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Včera som začal na lačno 10 kvapkami a prišlo mi značne nevolno(žalúdok).
Mal som intenzívny pocit na zvracanie+pálenie záhy.
Dnes som tam dal hned po jedle rovno 40aktiv. kvapiek a nedeje sa nič.
Budem postupne pridávat až ku 100.
Jedlo po ktorom som to dal boli 2 banay,hrozinka,kokos,mandle,jablkový džús.
Ako jem možné, že ráno mi bolo tak príšerne zle ked som to dal na lačno(inokedy to dávam tiež a nič sa nedeje,pritom dávka je aj niekolko-násobne vačšia) a po jedle rovno na ex 40 a nič sa nedialo?
No tak som sa nakoniec ku 100-ke nedostal, celý obsah žalúdka išiel do hajzlu a musím povedat, že sa mi výrazne uľavilo.
Jem možné ešte niečo jest alebo je vhodnejšie iba pit?
Ďakujem

Naprosto nechápu proč aplikujete takové hovadské dávky, to se doporučuje u život ohrožujících chorob, ale za normálních okolností se naopak doporučuje menší počet kapek, pravidelně rozvržených do intervalů maximálně dvouhodinových. Proč vám bylo blbě, to netuším, ale takové dávky opravdu vydrží málo kdo a musí mít organizmus naprosto odmořený, což asi nebude váš případ.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 04, 2010 8:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Maria píše:
Teda Mate jsi jak v tom serialu Pat a Mat,vidim,ze delas vsechno proto,aby sis odpravil ledviny. \":roll:\"

Tak to máte naprostou pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 04, 2010 9:33 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
Naprosto nechápu proč aplikujete takové hovadské dávky, to se doporučuje u život ohrožujících chorob, ale za normálních okolností se naopak doporučuje menší počet kapek, pravidelně rozvržených do intervalů maximálně dvouhodinových. Proč vám bylo blbě, to netuším, ale takové dávky opravdu vydrží málo kdo a musí mít organizmus naprosto odmořený, což asi nebude váš případ.

Ja som začal s menším počtom, potom som postupne pridával, no a dnes som si dovolil tam dat hned vačšiu dávku.
Nedialo sa nič, až neskor, ked som postupne ešte pridával.
Tie ladviny som cítil hlavne ked som zjedol napr. fastfood, vtedy mi to dali vyžrat.
Ph sledujem a nemalo to negatívny vplyv.
Takúto dávku by som si nedovolil dat len tak, viem už zhruba čo vydržím, preto som zvolil tento postup.
Niečo som v tom žalúdku zrejme mal ked mi bolo zle. Teraz budem zase uberat(myslím zajtra a v priebehu týždna).
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz